All Articles GarageBand
خودآموز GarageBand : ایجاد فضایی در مخلوط شما
G.W. Childs IV on Thu, December 15th 0 comments
Nobody enjoys being trapped in a cramped space. Neither does your music! G.W. Childs gives some useful pointers on how to create space in your mix in GarageBand.

بیایید چهره آن ، GarageBand سرگرم کننده موسیقی را می سازد. پاپ به این معنی است که شما به راحتی می تواند در هر ابزاری که youve همیشه می خواستم به کار با آن را برای تلفن های موبایل و بزرگ به ارمغان بیاورد. سرگرم کننده آن ، نیز در این معنی که آن را می سازد چیز آسان!

بنابراین ، اجازه می دهد تا شکستن این پایین در حال حاضر :

  • Makes music fun
  • Anything you bring in sounds great
  • Makes things easy

خوب ، اگر چیزهایی صدا خیلی خوب ، اگر خود را بسیار سرگرم کننده و آسان است ، چرا نمی مخلوط بیرون آمدن صدا GarageBand شگفت انگیز؟

یکی از تصورات غلط متداول با مخلوط کردن این است که اگر همه چیز را در مخلوط پر است ، پر جنب و جوش ، و بزرگ ، تمام مخلوط صدای عالی. از آنجا که همه حلقه ها ، ابزار ، و طبل در حال حاضر در Garageband بزرگ ، این اغلب بدان معنی است که هنگامی که شما را از این عناصر بزرگ با یکدیگر ، که شما این دیوار عظیمی از صدا. بله ، "دیوار صدا" برای تلفن های موبایل بر روی کاغذ خوب است ، اما این اغلب به معنی قدرت خالص بدون تعریف.

در نهایت ،


مرحله 1 -- با درامز شروع...

تمرین مشترک با تمام مهندسان و تولید کنندگان با درامز را برای اولین بار شروع به کار است. و با دلیل خوب : درامز و باس تشکیل می دهند که پایه و اساس ترانه شما!

یکی دیگر از دلایل برای شروع با درامز خواهد بود که آنها تمایل به ساده ترین عنصر از این آهنگ. آسان به تکنوازی آنها ، آنها را احساس کمی ، و پس از آن زمانی که آنها صدای عالی ، سولو یکی دیگر از مسیر بازی به همراه آنها است.

Solo button in GB


حلقه ها تمایل به مد غالب است که در آن درامز به آهنگ در Garageband ، به عنوان روش ارجح از داشتن تمام طبل از هم جدا مخالف اعمال است. اجازه دهید به بررسی چگونگی ساخت حلقه طبل بزرگتر. فشرده سازی به طور معمول راه youd برو به طبل ایستادگی کردن بیشتر می شود ، ولی حلقه ها در Garageband بسیار فشرده در حال حاضر. در عوض ، و از آنجا که تلاش برای ایجاد فضای ، اجازه می دهد که اضافه کردن مقدار کمی هوا. بیمار یک مقدار کمی از Reverb استفاده از زبانه ویرایش طبل من را بر روی حلقه درام و پا زدن ، کمند من قرار داده است.

Adding reverb


در اینجا این است که حلقه های درام اصلی من را قبل از :

[صوتی ID = "10012"]

...

[صوتی ID = "10013"]


Reverb استفاده می باشد برای اضافه کردن یک کمی بعد ، زمانی که به مقدار نور استفاده می شود. اما در صورت استفاده درست ، آن را همواره به سمت هوای مخلوط ، آن را بعد بدهد ، باز کردن آن را کمی.


مرحله 2 -- سطوح و سوژه متحرک از روبرو

هنگامی که طبل های اصلی هستند ، انجام می شود در این مورد که یک پا زدن و حلقه کمند ، زمان خود را به کار با سلام ، کلاه و دیگر ابزار های فرکانس بالاتر در داخل مخلوط شما.

را در هر یک از دکمه «عنصر انفرادی توسط دکمه انفرادی. همانطور که می شنوید هر قسمت اضافه شده در مقایسه علیه و لگد گرفتند و کمند خود را. اگر عنصر اضافه شده نسبت به کسانی که خیلی با صدای بلند یا بیش از حد نرم ، استفاده از fader حجم سطح برای تنظیم.

Levels and panning in GarageBand


هنگامی که شما باید در سطح راست ، اینجا چیز دیگری برای فکر کردن در مورد : چگونه گروه به روی صحنه قرار؟ آیا سلام کلاه در مرکز درام کیت خواهد بود؟ نه. که به طرف درام کیت مثل همه HI - کلاه باشد. با استفاده از دستگیره های پان در Garageband ، شما می توانید با سلام ، کلاه stereophonically درون مخلوط خود انباشتگی که در آن نشسته است را به سمت راست یا چپ.

Panning the hi-hats


سوژه متحرک از روبرو است که اغلب بسیار شده توسط تولید کنندگان و مهندسین های جدید نادیده گرفته ، اما هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم ، حرکت همه چیز را به سمت چپ و راست ایجاد صداقت در وسط ترکیب خود را در حالی که گوش می کنید. این اجازه می دهد تا دست و پا زدن در وسط نشسته ، خواننده را در وسط نشسته ، اما همه ی عناصر دیگر در اطراف این عناصر اصلی فاصله به طوری که شما... فضا!


در حال حاضر ، weve سلام کلاه مراقبت از گرفته شده ، (درامز) ، و غیره بدست در حال حاضر خواهد بود زمان مناسبی برای گرفتن نگاهی به برخی از باس. اقامت در phattening باس خود را در Garageband به توپی برای برخی از ترفندهای کوک!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Core Garageband '11
Garageband '11 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Core Garageband '11?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: