All Articles GarageBand
ضبط و ویرایش نمونه خود شما در Garageband برای اپل
Hollin Jones on Mon, October 10th 0 comments
While most headlines focused on the intuitive touch-based controls in GarageBand for iPad, there's a whole lot more that can be done by thinking outside the box. Hollin Jones gets hands-on.

وقتی که اپل به ارمغان آورد GarageBand به اپل ، هر کس می دانست که این امر می تواند چیزی خاص. آنچه که مردم تمایل دارند برای نشان دادن بیشتر از همه ابزار کنترل صفحه نمایش لمسی ، و چیزهای مثل beatboxes و راه های شگفت انگیز شما می توانید به نواختن ساز زهی و گیتار خم و رشته های باس با انگشت خود را. اما GarageBand همچنین دارای یک ساخته شده است در نمونه بردار ، که می توانند یا ضبط از میکروفن واحد خود و یا از هر چیزی که از طریق USB کیت اتصال به دوربین است که قادر به ارائه صدا مانند یک میکروفون USB متصل می باشد. نسل جدیدی از دستگاه بیرون می آید ، که مهمترین آنها بارانداز ALESIS IO ، که قادر به ارائه خدمات حرفه ای کیفیت ، فانتوم شده ورودی XLR برای iPad خود هستند نیز وجود دارد . بنابراین گرفتن صدا با کیفیت بالا در راحت تر از همیشه است.

شما می توانید واقعا خلاق با نمونه برداری برای اضافه کردن عبارات محاوره ای ، جلوه های صوتی و ابزار پروژه و به لطف توانایی قیر نمونه از کلید های SHIFT و اضافه کردن اثرات شما محدود به نگه داشتن آنها صدایی دقیقا همانطور که آنها در آغاز است.

در لیست GarageBands منابع صوتی شما می توانید یکی از نمونه بردار به نام پیدا کنید.

GarageBand for iPad's Sampler

GarageBand برای نمونه اپل


این تفاوت از ضبط صوتی که در آن را به نمونه بردار سوابق و اجازه می دهد تا صدای شما رکورد را ویرایش کنید. ضبط صوتی گذارد هر آنچه شما ضبط راست پایین بر روی آهنگ های صوتی در پروژه های شما. در نمونه بردار ضربه بزنید و در پنجره بعدی شما خواهید دید اپل برداشت تا هر دستگاه ورودی آن را می یابد. اگر شما همچنین اصلا هر سخت افزار ویژه صوتی متصل ، این خواهد بود میکروفون iPads.

The recording interface

رابط ضبط.


اگر شما امیدوار به ضبط یک نمونه نقل قول در زمان با آهنگ پشتوانه ، شما نیاز به استفاده از هدفون و یا پشتوانه خواهد شد از طریق خونریزی از سخنرانان iPads و به نمونه. راه بهتری برای انجام این کار ممکن است یک حلقه به آهنگ های صوتی به طور منظم سابقه. با فرض این که شما ضبط نمونه در انزوا (که شایع تر است است) شما می توانید آن را بدون هیچ گونه نظارت خاصی انجام دهید. کافی است روی دکمه Start قرمز بزرگ و ضربه زدن به ضبط صدای خود را. به یاد داشته باشید که میکروفن iPads در لبه بالا ، بین پورت هدفون و دکمه روشن / خاموش. هنگامی که شما انجام می شود ، شما ببینید که یک شکل موج ظاهر می شود.

Recording a sample

ضبط یک نمونه است.


شما هم اکنون قادر خواهند بود به استفاده از کلید های پیانو روی صفحه صدای خود را به بازی می شود ، و شوق و شعف زیادی احتمالا از صحبت کردن نمونه امدن و پس از آن تبادل این راه را به بالا یا پایین. بلند کردن دستگیره ها در هر دو پایان شکل موج در حالت اصلاح شده و شما می توانید نقطه شروع و پایان مجموعه. آمار دکمه لحن و شما می توانید تنظیم های ریز و درشت از نمونه را تنظیم و از ابزار شکل به شما اجازه می دهد تا حمله به شما در تنظیم ، بنابراین شما می توانید آن را در اگر شما مانند محو شدن. با استفاده از دکمه رجعت اگر می خواهید برای خنثیسازی هر یک از این تغییرات است. دکمه REV نمونه ، معکوس و فعال کردن دکمه حلقه حلقه آن به طور مستمر در زمانی که توجه داشته باشید فشرده خواهد ساخت. شما می توانید برخی از اثرات بسیار حواس پرت با فعال Arpeggiator بر روی صفحه کلید را دریافت کنید.

Explore the buttons on offer

کاوش دکمه در ارائه کنند.


اگر شما به بخش به نام نمونه من ، شما نمونه شما فقط ثبت شده است ظاهر شد و برخی از آنهایی که سهام اپل نیز وجود دارد. با کلیک بر روی "اضافه کردن به کتابخانه' و شما می توانید از فرصت دادن نمونه خود را namecrucial اگر می خواهید برای حفظ ردیابی themand آن اضافه کردن به GarageBands پردازنده کتابخانه.

Naming your sample

نامگذاری نمونه.


برای ثبت نمونه خود را در یک پروژه ، استفاده از کنترل های حمل و نقل است که در امتداد بالای پنجره اجرا و بازی صفحه کلید در به همان شیوه شما معمولا ، با استفاده از دکمه Record برای شروع و توقف را به پایان برساند. این نظارت هم مشکل نیست ، چون شما ضبط MIDI ، صدا نیست.

Recording the sample in a project

ثبت نمونه در پروژه.


اگر دکمه گاهشمار شیر در بالا به منطقه پروژه گرفته شده ، شما بخشی MIDI شما ثبت شده است.

In the track area you can see the recorded performance

در منطقه پیگیری شما می توانید عملکرد ضبط شده را ببینید.


شما می توانید اثر که در مسیر هستند با کلیک کردن بر روی آیکون همزن کوچک در بالا و سمت راست و دسترسی به تنظیمات آهنگ های تغییر دهید. اضافه کردن اکو و Reverb استفاده اگر دوست دارید ، و نیز نیرو را با فرمول اندازهگیری کردن و یا ترانهادن فرم بخشی MIDI.

The Track Settings

تنظیمات آهنگ.


نمونه های که شما سابقه در داخل پروژه ذخیره می شود ، اما در حال حاضر ، نمی تونم به طور مستقیم از این برنامه برای انتقال فایل ها و یا به اشتراک گذاری فرستاده. اما راه دور آن وجود دارد. اول ، اتصال iPad خود را به مک خود و iTunes باز. سپس به لیست آهنگ های خود را در Garageband بر روی iPad و با کلیک بر روی آیکون سهم ، و سپس به آیتونز ارسال.

Send the project to iTunes

ارسال پروژه با iTunes.


در پنجره بعد ، در قالب فایل GarageBand کلیک کنید.

Send it in GarageBand format

ارسال آن در قالب GarageBand است.


فایل جادویی را به مک شما و فرستاده اگر شما برای باز کردن iTunes و به اپل

یک چیز عالی دیگر جالب است که هر چند اپل قفل کردن فایل سیستم در iPad ، ممکن است برای تبدیل به نمونه های موجود خود را از فرمت های مختلف به کار در Garageband در iPad. اگر این آن چیزی است که شما باید انجام دهید ، بررسی GBSampleManager Redmatica اینجا .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

RX 8 - The Video Manual
iZotope RX 8 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn RX 8 - The Video Manual ?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: