All Articles Guitar
با توجه به 3 صوتی یونیورسال پایکوبی جعبه افزونه ها در تعطیلات
Rich Tozzoli on Wed, April 29th 0 comments
With some choice hardware and plug-ins, even when you're out of the studio you can get some truly excellent sounding guitars. Rich Tozzoli uses his UA Apollo and 3 stomp boxes in UAD v8 to good effect

من به تازگی از یک هفته تور چند جایی که من تا به حال به حفظ کار حتی در حالی که بر روی جاده است. تنها آمپر من تا به حال فندر 1X12 کوچک، که خوب است برای کنسرتهایی بود، اما من نمی خواهم به از طریق آن ضبط کنید. خوشبختانه، من من صوتی یونیورسال آپولو با من داشتند، و با استفاده از نرم افزار جدید UAD V8 با V2.0 نسخه کنسول، من قادر به گرفتن برخی از تلفن های موبایل ستمکاران بود. در اینجا چند چیز من در گیتار محور اکتشاف من نرم افزار را کشف کردند.

چاپ این

در حالی که این در نسخه های قبلی از کنسول در دسترس بود، من واقعا استفاده از توانایی ضبط پلاگین در اثر در حالی که بازی را از طریق آنها صورت گرفت. برای شروع، زمان تاخیر ثابت بسیار پایین است در هنگام ضبط از طریق نرم افزار، که شما آن را در allwhich متوجه نیست برای بازیکنان گیتار حیاتی است. در حالی که من ضبط را به نرم افزار ابزارهای 11 شد، نظارت زنده از طریق کنسول بود، و پخش تنها از طریق DAW اتفاق افتاده است. برای ثبت خود پلاگین زندگی می کنند، به سادگی دکمه REC UAD در بخش درج اثرات در بخش نظارت در سمت راست کنسول را انتخاب کنید. هنگامی که انتخاب شده، مسیر سیگنال خود را با تمام قرار داده پلاگین را به DAW خود را ثبت کنید. بنابراین، هنگامی که شما پخش کند، می شنوید دقیقا همان چیزی است که شما با هیچ پلاگین در مسیر DAW خود را ایفا کرده است.

Friedman

اولین برش I ثبت این راه قطعه رگی مدرسه قدیمی بود، و به دست آوردن یک صدای گیتار سرد، من با فریدمن DS-40 (کثیف شرلی) AMP جدید، که در کلاسیک 45 وات JTM مارشال با 6L6 لوله بر آغاز شده . حق در خارج از جعبه، همه من تا به حال به نوبت از پایین، به دست آوردن و به نوبه خود تا سه برابر بود، بنابراین من به حال که skank ریز ریز کردن اتفاق می افتد. من به معنای واقعی کلمه هیچ یک از دستگیره دیگر دست نزنید، و آن را نقطه در بود (من با استفاده از تنظیمات پل Telecaster ضبط شد).

داخل اتاق

برای قرار دادن حتی صدای مدرسه قدیمی تر به آن، قرار دادن بعدی استودیو راه اقیانوس پلاگین در. آن تقلید فضای آکوستیک است که می تواند برخی از اتاق به طور جدی خنک ارائه برای تلفن های موبایل. پس از آمپر فریدمن قرار می گیرد، من استفاده می شود خشک / مرطوب دکمه برای پیدا کردن یک مقدار مناسبی از صدا اتاق، با استفاده از موقعیت فیدر اواسط با فاصله حدود 10 فوت است. در اصل، صدا مانند مرزی تمیز 45 وات مارشال در یک اتاق خوشمزه با میکروفون حدود 10 فوت از آمپر بود. به شماره گیری در سطح حجم راست، از آمپر تغذیه شد به راه اقیانوس پلاگین، من حجم فیدر اواسط همراه با فیدر استاد مورد استفاده قرار گرفتن فقط سطح مناسب. ترکیبی از فریدمن کمی ریگ با صدای اتاق راه اقیانوس الهام بخش بود، و من قسمت برش داده شده و چاپ صدا.

Ocean Way Studios

فریاد لوله

بخشی از pedalboard تور جمع و جور من را قابل اعتماد TS 808 لوله من جالب بود. اما خوش شانس برای من، آن در حال حاضر به عنوان یک پلاگین در داخل بسته نرم افزاری جدید اعوجاج ملزومات در دسترس است. بنابراین برای دریافت کنید که کمی تند و زننده، بلوز / راک تن، من یک بار دیگر توانست به آن را فقط تماس بگیرید تا به عنوان یک درج بر روی کنسول و چاپ صدا. این کار ساده تر از هر سه دکمه اوردرایو، تن و سطح. یکی از اولین چیزهایی که من در مورد آن متوجه sponginess است، که یک مدت من به توانایی برای به دست آوردن شن کمی بیشتر از یک مسیر سیگنال را در زمانی چیدن سخت تر استفاده بود. در این مورد، من با استفاده از لوله DI به عنوان پایان جلو، به طوری که کمک کرد. اما TS808 است که توانایی واکنش نشان می دهند به حمله خود را، که برای قطعات گیتار جالب تر به نظر من باعث می شود.

RS 808

صدا استاندارد من برای به دست آوردن یک بیت از لبه است که اوردرایو در اطراف موقعیت 11 OCLOCK، با دکمه تون تنظیم حدود 3 OCLOCK. این حذف یک بیت از لبه و به من اجازه ضخیم کردن صدا بدون این که سخت. توجه داشته باشید که دکمه سطح، زمانی که به عنوان یک درج در مسیر ضبط کنسول استفاده می شود، مرطوب / خشک نیست. به عبارت دیگر، حجم کارشناسی ارشد را که در TS808 مجموعه را به بقیه از pathyou سیگنال شما اثر یا دارای اثر در یا نه. با این حال، من در بر داشت یک راه حل جزئی در مسیر بعد من را کاهش دهد.

تنها یک تماس

یکی دیگر از پلاگین که من استفاده می شود (و کاملا حفاری!) از اعوجاج ملزومات بسته نرم افزاری RAW اعوجاج است. بر اساس کثیف و کهنه تخصصی شرکت پدال RAT است که می تواند صدای گیتار به قطعات تکه تکه آن است. اما بار دیگر، هیچ مرطوب / خشک کنترل در pedalits یا در مسیر خود را دارد یا نه. خوشبختانه، ما باید اتوبوس / AUX می فرستد در ابزارهای طرفدار (و قطعا در DAW خود را).

Raw

برای اضافه کردن فقط برخی از لحن RAW به صدای گیتار من، من آن را در یک مسیر AUX تک وارد می شود. با استفاده از یک ارسال اتوبوس، من قادر به اضافه کردن تنها مقدار مناسبی بود تا به حال گیتار است که ضخامت های تند و زننده من می خواستم. دورتر شما فشار تا ارسال، بیشتر صدای گیتار خود را می رود به پدال RAW. من این را به یک راه موثر برای اضافه کردن تنها برخی از RAW صدا در، بدون قرار دادن کل مسیر سیگنال گیتار من از طریق پدال. من کانال های AUX RAW تک panned به همان موضع گیتار من، و حال یک تن تند و زننده تاب.

پس از تجربه ضبط جاده من، آن را به من چگونه سرگرم کننده آن است که به خلاق با تن گیتار یاد آوری کرد. نترس به چاپ که صدا اگر شما می خواهم آنچه را که شما داشته باشد. اگر لحن اتاق خوب برای تلفن های موبایل، از آن استفاده کنید. متصل به طور مستقیم به پدال نرم افزار همچنین می توانید برخی برای تلفن های موبایل را نشان دهد، و همچنین با استفاده از یک ترکیب AUX / اتوبوس، شما می توانید شماره گیری در فقط یک کمی یا آن را فریاد به طور کامل. مهم این است که خلاقیت بیشتری بدست آورید و استفاده از گوش خود را.

در اینجا برخی از تلفن های موبایل گیتار تعطیلات ایجاد شده با کمک از آپولو من و 3 جعبه پایکوبی عبارتند از:

[شناسه صوتی = "33614"]

وب سایت:

آموزشی و ویدیو:

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

UA In Action – Bass and Drums
Universal Audio 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn UA In Action – Bass and Drums?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: