All Articles Illustrator
ایجاد مسیرهای عکس متن در ادوبی ایلوستریتور
David Smith on Mon, May 28th 0 comments
Creating text paths from shapes in Adobe Illustrator can be a lot of fun. No need to stop there though. Learn how to create image paths from text with David Smith, Adobe Certified Trainer.

یکی از روش های بسیار مورد علاقه من از متن ارائه و تصاویر این است که ترکیب این دو، معمولا یک Clipping mask در فتوشاپ و یا شاید یک راه ترکیب در این دیزاین رو با تصویر قرار داده شده در داخل آن ایجاد کنید. گاهی اوقات من نیاز به ایجاد یک تصویر vectored متنی در داخل آن به منظور استفاده از توانایی تغییر اندازه بردارها. که من استفاده از تصویرگر، و این است که چگونه است.


گام 1 - محل تصویر شطرنجی

ایجاد هیئت مدیره یک هنر است که در اندازه A4، و مجموعه را به چشم انداز است. برای قرار دادن تصویر شما قصد دارید استفاده کنید را انتخاب کنید فایل

Place dialogue window

محل پنجره گفتگو


پنجره گفتگو به نظر می رسد به شما این امکان را برای تصویر خود را جستجو کنید. پیدا کردن آن، آن را انتخاب کنید (JPEG، PSD، PNG و غیره) و OK را فشار دهید.


مرحله 2 - انتخاب تصویر

تصویری که قرار داده شده است هنوز شطرنجی است. اطمینان حاصل کنید که تصویر با استفاده از ابزار انتخاب انتخاب شده است. هنگامی که آن را از کنترل پنل در بالای صفحه نمایش دارای تعداد زیادی از گزینه ها که یکی از آنها ردیابی زنده است.


مرحله 3 - زنده ردیابی تصویر

با کلیک بر روی دکمه ردیابی زنده خواهد شد و سپس بر اساس پیکسل تصویر شطرنجی به یک مسیر مبتنی بر تصویر برداری با استفاده از پیش تعیین شده به طور پیش فرض تبدیل.

Live trace default

به طور پیش فرض ردیابی زنده


گام 4 - تنظیم تنظیمات ردیابی

یک تعداد از گزینه های از پیش تعیین شده در دسترس را با استفاده از ردیابی زنده وجود دارد، هر مختلف تفسیر vectorized شده از تصویر اصلی ایجاد کنید.

Live Trace Preset Menu

زنده ردیابی منوی از پیش تعیین شده


برای این تصویر، آن را به عنوان یک تصویر رنگ دقیق من می خواهم برای از پیش تعیین شده 16 رنگ را انتخاب کنید. این ممکن است چند لحظه این اطلاعات را برای پردازش و ردیابی تمام رنگ های مختلف. پس از آن یک سری پیچیده از مسیر های پر شده با 16 رنگ مختلف به پایان رسید، و به دنبال بسیار شبیه عکس اصلی من به نظر می رسد.


گام 5 - توسعه مسیر

این تصویر برداری در حال حاضر از عکس من است که هنوز هم به عنوان یک تصویر واحد ترکیب شده است. که گاهی اوقات خوب است. در این مناسبت با این حال من هنوز ممکن است برای ویرایش برخی از این مسیرها و رنگ پر آنها را می خواهم.

Vector Image

تصویر بردار


برای تسهیل این پتانسیل مخفی شود کلیک کنید باز از کنترل پنل. گروه بندی ترسیم تصویر منفجر را در دریایی از مسیرهای منحصر به فرد، هر انتخابی با استفاده از ابزار Direct Selection اصلاح شود (یا حتی).


مرحله 6 - اضافه کردن متن

نوع کلمه یا عبارتی است که نشان دهنده youve تصویر انتخاب شده و با استفاده از پانل علامت (فرماندهی-T) به فرمت متن را به چیزی شیک است. متن را بر روی لایه بالاتر تصویر را در پانل لایه ها می شود. این نکته مهم است، به عنوان یک Clipping mask همیشه پایه شکل خود را که از لایه بالایی انتخاب شده است.

styled text

متن مدل دهید


من دارم میرم همچنین افزود: برخی از چرخش به نوع استفاده از ابزار چرخش است.


گام 7 - فرار از متن را به مسیرهای

به منظور ایجاد یک clipping mask بعد، متن را به راه تبدیل می شود. انتخاب متن با استفاده از ابزار را انتخاب کنید: V را انتخاب کنید و نوع


گام 8 - ایجاد یک مسیر ترکیبی

متن را به یک گروه از راه های شکستن، با این حال اگر شما سعی می کنید برای ایجاد یک clipping mask با استفاده از متن، مسیرهای جداگانه ماسک باعث می شود به شکست است. متن را به یک مسیر ترکیب شده است. برای این کار استفاده از شی

Compound Path

راه مرکب


این متن شفاف، ترس این است آنچه ما می خواهیم.


گام 9 - ساخت یک Clipping mask

انتخاب هر دو مسیر متن و تصویر بردار، و سپس شی را انتخاب کنید

Mask made

ماسک ساخته شده


تصویر در حال حاضر پر برای متن است. همانطور که همه چیز در حال حاضر یک بردار می توان آن را دوباره به اندازه به هر مقیاس شما را بدون اهانت آمیز تصویر نیاز است.

سعی کنید با اضافه کردن یک رنگ سکته مغزی در سراسر ماسک را به ایستادگی کردن بیشتر، و یا یک قطره سایه اثر اثر

Shadow applied

سایه کاربردی


youve کردم واقعا گرافیک زیبا، واقعا مفید است، برای استفاده در هر تعدادی از طرح های واقعا سازگار است.


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Sampler, Quick Sampler and Auto Sampler
Logic Pro X 210
Dream It. Do It.
Do you want to learn Sampler, Quick Sampler and Auto Sampler?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: