All Articles Illustrator
ایجاد اشیاء 3D در آنزمان در Illustrator CS6
Iain Anderson on Wed, August 1st 0 comments
Turn, twist, rotate, revolve, spin your way into Illustrator CS6 with Iain Anderson as he illustrates how to take full control of 3D objects.

اگر youve همیشه با خاک رس بر روی یک چرخ یا چوب در ماشین تراش کار می کرد، شما آشنا با شکل متقارن این ابزار تولید است. گلدان ها، دستگیره های درب ها، قرص ها و شمعدان آسان به تولید است. چگونه می توانم شما را مدیریت و کنترل این ویژگی؟ دفعات بازدید در تاریخ. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تکنیک و همه دیگر 3D، برای اشاره تصویرگر CS6 105 .


ایجاد یک شکل مشخصات

اولین گام در ایجاد یک جسم 3D استوار است به منظور جلب مشخصات آن است. اگر شما یک گلدان دستی شما می توانید در نگاه، این مشخصات در سمت راست اشیاء است. پیاده شطرنج که چیزی شبیه به این.

Pawn

اینجا پیاده با مشخصات آن.


بهترین راه برای شکل پاک است به استفاده از ابزار Pen Tool، کلیک کردن و کشیدن به ایجاد چند نکته صاف.

هنگامی که شما به این شکل را در نظر بگیرید اگر شما می خواهید شیء را به پر شود یا نه. از رنگ سکته مغزی برای مسیر شما تبدیل خواهد شد پوست به شکل 3D و رنگ پر پر به شکل 3D تبدیل خواهد شد. یک گلدان با بالا باز، شما می توانید هر دو را تعریف کنیم. برای شی ساده تر، شما می توانید از سکته مغزی به هیچ تنظیم و تنها پر مرئی را ترک. به سرعت، مسیر نسبتا ساده است، حداقل در حال حاضر است.

A vase with an inner and outer color

و یک گلدان با رنگ درونی و بیرونی است.


درخواست 3D چرخند اثر

انتخاب مسیر، پس از آن اثر را انتخاب کنید

آن به احتمال زیاد، با این حال، که شما هیچ جزئیات تازه است. با کلیک بر روی پیش نمایش، در گوشه پایین سمت چپ، برای دیدن 3D شی. بسته به پیچیدگی مسیر خود را، این رندر اولیه می تواند در حالی که کمی طول می کشد.

3D Revolve Options

گفت و گو می کند که آن همه اتفاق می افتد.


چرخش شکل

جهت است که احتمالا مهم ترین چیز در اینجا شما می توانید تغییر دهید. کشیدن مکعب وجود دارد آزادانه چرخش، کشیدن لبه در اطراف محور X یا Y می چرخند، و یا کشیدن دایره در اطراف مکعب چرخش به دور محور Z است.

Dragging one edge at a time for greater control

کشیدن یک لبه در یک زمان برای کنترل بیشتر است.


هر تغییر شما را باعث می شود دوباره رسم، و اگر آن مصرف بیش از حد طولانی، ملاحظه دکمه پیش نمایش را در گوشه پایین سمت چپ آن، بنابراین شما می توانند آزادانه تنظیم بدون رندر.


تغییر روشنایی

به خوبی با سایه های پلاستیکی در اینجا می چسبد. اگر نور موجود است بیش از حد خشن و یا به سادگی به سلیقه خود، شما می توانید از این بخش را برای اضافه کردن چراغ های اضافی استفاده از، انباشتگی چراغ های اطراف و یا در پشت جسم، افزایش یا کاهش نور محیط، تغییر قدرت برجسته و تغییر رنگ سایه. (احتمالا سیاه و سفید به طور پیش فرض در اکثر سناریوهای مناسب باشد.)

A few lights have been added and repositioned

چند چراغ اضافه شده اند و قرار گیرند.


تغییر صافی

مخلوط گزینه مراحل کنترل صاف سایه شیب است، و شما ممکن است بخواهید برای کاهش این به یک مقدار (مثلا 4) پایین تر برای یک نگاه به سبک کارتون، و یا افزایش آن (مثلا 100) را به واقع گرایی بیشتر است.

کاوش برخی از تنظیمات، تغییر چند چیز در اطراف، و OK را فشار دهید.

Low-fi vs hi-fi smoothness settings

کم فی، انتظار: کاهش از سیستم Hi-Fi تنظیمات صافی در یک قرص.


تنظیم شکل

همانطور که با هر اثر، مسیر اصلی است هنوز هم قابل ویرایش است، بنابراین شما می توانید آن را و ویرایش شی جدید 3D کاملا به سرعت. را خواهد داشت تا دوباره رندر، اما شما همچنین اصلا نیازی به پانل ظاهر به مراجعه به گفت و گو چرخیدن دوباره باز مگر اینکه شما می خواهید به تغییر تنظیمات وجود دارد.

Broken pawn

این آنهایی که شکسته.


یک مسئله شایع است که به شکل 3D با داخل فرار به خارج از جایی که آنها نباید شکسته شود، است. این امر به ویژه به احتمال زیاد در یک شکل پیچیده ای با زاویه های تیز و هر دو را پر کنید و سکته مغزی است. شما می توانید سعی کنید آن را تعمیر توسط:

  • ساده Ø´Ú©Ù„
  • حرکت یک یا دو نقطه در Ø´Ú©Ù„
  • از بین بردن سکته مغزی

با این حال شکل خود را ایجاد می کنید، با محوریت یک روش عالی برای تولید آثار هنری اصلی است. سخت نیست، سرگرم کننده آن، و می افزاید: علاقه به آثار هنری خود را برای پیدا کردن اگر شما در 2D اقامت دکمه. موفق باشید!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

3D: Create 3D Objects
Illustrator CS6 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn 3D: Create 3D Objects ?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: