All Articles Illustrator
تصویرگر و دیزاین: چرا سبک راهنمای شما اشتباه است
Iain Anderson on Wed, October 9th 0 comments
Now that everything from communication to music to films have gone digital is there any need for the ol' pantone in the world of digital books and publications? Iain Anderson takes a colorful look.

در دنیای طراحی، ثبات مهم است. و یک بار پس از یک زمان، کتاب پنتون راهنمای نهایی چگونه به نظر می رسد رنگ بودند. Theyre هنوز هم مهم است، اما در این سرزمین از نشریات دیجیتال و پرس های دیجیتال، weve تبدیل به کمی کمتر داد و بیداد کن در مورد چگونگی تعیین رنگ دقیق. اجازه می دهد پیدا کردن چگونه به این سو و ان سو رفتن گلوله.


چه کتاب رنگ انجام دهید

نکته اصلی در کتاب سواچ، بسیار احتمالا از پنتون، به ارائه یک مرجع برای رنگ شما می توانید انتظار برای دیدن در فرم سخت کپی از چاپگر. با ارائه استاد نمونه از یک رنگ باید مثل پوششدار و بدون پوشش کاغذ، و دستور غذا برای یک چاپگر به تمدد اعصاب به این رنگ نگاه کنند، در تئوری ما می توانیم رنگ کامل در هر زمان، درست است؟

A few swatch books (image from Flickr) [http://www.flickr.com/photos/seeminglee/8262345587/]

کتاب چند سواچ (تصویر از فلیکر ).


لذت و درد از رنگ نقطه

خب، نه، البته که نه. رنگ نقطه ایده آل، ایده آل رنگ پنتون صفحات اضافی در مطبوعات، هر هزینه اضافی بیش از چهار رنگ روند. Theyre هنوز هم معمول است، به عنوان فلورسنت یا metallics ها در مسابقه تسلیحاتی جلب توجه در جهان از مجله را پوشش می دهد. شما همچنین ممکن است آنها را بر روی سربرگ شرکت خود را استفاده کنید اگر شما هر گونه این روز و یا در کارت های کسب و کار.

بیشتر از زمان هر چند، بسیاری از مردم اصلا در واقع چاپ رنگ پنتون رسمی. ما نسخه قابل چاپ آبی، قرمز، زرد و سیاه و سفید، ترکیب مقادیر مختلف هر یک از آنها را برای به دست آوردن نزدیک به رنگ های رسمی. شغل شما به طور متوسط ​​به پایان می رسد تا عنوان به سادگی تقریب با استفاده از رنگهای روند. آن حتی یک گزینه در زمان صادرات در دیزاین تمام نقاط به فرایند در مدیریت جوهر. بنابراین در حالی که وجود رنگ ایده آل خارج وجود دارد، معمولا در نزدیکی به اندازه کافی به اندازه کافی خوب است، چون مشتری خود را معتاد برای رنگ نقطه اضافی پرداخت.

In the Export process, look under Output to find the Ink Manager.

در روند صادرات، تحت خروجی نگاهی به پیدا کردن مدیر جوهر.


راهنماهای سبک انجام دهید

راهنمای سبک معمولی رنگ پنتون استفاده شده توسط سازمان های آرم و نام تجاری را مشخص کنید. ایده بزرگ است، اما هر چقدر هم که به وضوح مشخص است که شما، لوگوی خود را با استفاده از همگان مورد علاقه پنتون 485 C و C پنتون 7468، من اصلا فکر می کنم یک طراح که plonks به آرم خود را بر روی یک صفحه از بسیاری از حامیان مالی آرم در حال رفتن به چاپ رنگهای نقطه فقط برای شما است. Theyre ارسال آن را به CMYK.

Heres that totally awesome logo in 485 and 7468.

اینجا که آرم کاملا عالی در 485 و 7468 است.


در پاسخ، راهنماهای سبک اغلب شامل شکست CMYK هر رنگ نقطه ای، برای کسانی که به چاپ رنگهای نقطه. سلام شروع از مشکل.


و سپس به روز رسانی وجود دارد

بسیاری از مردم متوجه نیست، اما به روز رسانی CS6 تغییر کتاب های رنگ های مورد استفاده در دیزاین و تصویرگر. آنها از پنتون پنتون پلاس نقل مکان کرد، و با آن، از دستور العمل های تبدیل از رنگ پنتون نقطه به CMYK معادل تغییر. اگر راهنمای سبک خود را شکست CMYK بر اساس رنگ نقطه شده است و در چند سال به روز نشده است را مشخص، ضعف معتاد به شماره های پنتون مطابقت. شناسه حدس می زنم که اکثریت قریب به اتفاق از راهنماهای سبک از تاریخ در این راه.

Heres Pantone 485 C, according to Illustrator CS5.

اینجا پنتون 485 C، با توجه به ایلوستریتور CS5.


چرا آنها را تغییر داد؟

از تبدیل های قدیمی (که پنتون 485 C به 0/95/100/0 تبدیل) به هر دو CMYK و ضعف آزمایشگاه برای هر سواچ. تبدیل جدید می دهد تنها شکست آزمایشگاه، که بدان معنی است که ارزش های CMYK منتقل شده اند (پنتون 485 C در حال حاضر 5.08/98.02/100/0.5).

And heres Pantone 485 C, according to InDesign CS6 and CC

و اینجا پنتون 485 C، با توجه به این دیزاین CS6 و CC.


آزمایشگاه یک رنگ به طور مستقل مشخص از روش خروجی خود را، و به طور کلی یک ایده خوب است. با این حال، اگر شما در عادت دستی تبدیل به CMYK، خواهد بود تفاوت بین قدیم و جدید وجود دارد.


یک راه حل

یک یا بیشتر از این می تواند کمک اگر شما نوشتن یک راهنمای سبک.

اصلا مشخص کردن ارزش CMYK یا RGB در همه، و اجازه دهید مردم از پنتون خود تبدیل. نمایش نتایج: از شماره با توجه به تفسیرهای مختلف از رنگ پنتون متفاوت خواهد بود.

اصلا مشخص ارزش پنتون در همه، و ارزش های CMYK که با به جای خوشحال شما مشخص. نمایش نتایج: از شماره با توجه به تنوع چاپگر متفاوت خواهد بود.

شما ممکن است حدس زده است که نتیجه همیشه متفاوت خواهد بود. در حالی که ساده ترین آن را امتحان کنید تا کمتر بهانه گیر در مورد رنگ های خاص، شما ممکن است دریابید که تنزیل رتبه به کتاب رنگ CS5s را است ساده ترین راه حل، حداقل تا زمانی کل مسیر چاپ عکس خود را به روز رسانی شده. دستورالعمل که در اینجا در سایت Adobes .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Sampler, Quick Sampler and Auto Sampler
Logic Pro X 210
Dream It. Do It.
Do you want to learn Sampler, Quick Sampler and Auto Sampler?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: