All Articles iMovie
با استفاده از یک دوربین فیلمبرداری و iMovie به ایجاد تصویر نمایش کامل
G.W. Childs IV on Thu, June 30th 0 comments
We live in a day and age where the perception others have of us hinges not only on our public appearance, but also on our online appearance. After all, online communication is becoming more common...

ما در یک روز و سن که در آن دیگران درک ما را نه تنها در ظاهر عمومی ما ، بلکه در ظاهر آنلاین ما لولا زندگی می کنند. پس از همه ، به نظر می رسد ، ارتباطات آنلاین ، تبدیل شده است محبوب تر از تلفن ، درست است؟ فکر می کنم در مورد آن : وقتی فرد تازه ای به شما پاسخگویی به این روز ، آیا شما خود را در مورد جزئیات فیس بوک خود را قبل از شماره تلفن خود را پرسیدن؟

با در نظر گرفتن این ، و به خصوص اگر شما یک هنرمند ، موسیقیدان ، و غیره ، بسیار مهم خود را به چند عکس خوب از خودتان دروغ گفتن در اطراف. و اگر افراد آنلاین dating تبدیل به چشمک زدن در چشم خود را... خوب ، یک عکس بد حتی یک گزینه نیست.

هنوز همه ما به یک عکاس خوب دسترسی دارند و کسانی که تصاویر جالب از ما با اشاره یک دوربین در خودمان در آینه حمام تمایل به ایجاد اولین برداشت وحشتناک. آیا روشنایی در برخی از کسانی که حمام دیده می شود؟

اخیرا ، من فقط با چنین مسئله ای مواجه شد. من نیاز برخی از عکس های خوب از خودم است ، اما من واقعا هر کسی که برای کمک به ندارد. وقتی که من سعی کردم با استفاده از یک دوربین معمولی ، متوجه شدم که بسیاری از تصاویر من به نظر میرسید بسیار اجباری ، و به نظر نمی رسد بسیار طبیعی است. سپس من تا به حال یک ایده...

در این آموزش ، شناسه به شما میوه کار من نشان می دهد ، همراه با مزایای و برخی از ترفندهای من برای گرفتن تصاویر زیادی از خودتان در زمانی که شما ، به خوبی یاد گرفته ، توسط خودتان است. نخست ، اجازه دهید به شما بگویم آنچه شما نیاز دارید ، و به همین دلیل.


ویدیو به عنوان به هنوز مخالف

بسیاری از ما با استفاده از دوربینهای زمانی که ما از عکس فردی فکر می کنم عادت کرده اند. اما اینجا یک مشکل : ما همیشه به نظر می رسد سفت زمانی که ما می دانیم که یک دوربین در مورد ضربه محکم و ناگهانی به یک تصویر شده است. اما اگر یک دوربین به طور مداوم در آلیاژها ، این به ما فرصتی برای نرم کردن تا پس از شوک اولیه ضبط می گیرد.


بنابراین با استفاده از یک دوربین فیلمبرداری به جای امتحان کنید. در اینجا مزایای :

  • When a video camera is recording, you're getting hundreds of pictures of yourself within seconds. Why? Because it takes many frames to make one second of video! 
  • As I mentioned, most of us tend to be a little camera shy at first. We actually need a little time to loosen up so that we can produce a picture that really showcases our personality. With a video camera, you can press record and then sit back and pose until you get comfortable. Not an easy thing to do when you’re the subject and the photographer is using a still camera.
  • Most video cameras these days can shoot at just as high a resolution as some still cameras allowing you to get a crisp, high resolution shot.سه پایه برای موفقیتی بهتر

حالا که سلام شما را از اعتبار با استفاده از یک دوربین ویدئویی برای این ورزش اعتقاد ، اجازه دهید به شما معرفی کنم به یکی دیگر از آیتم مفید قبل از ادامه : سه پایه!

سه پایه ها اجازه می دهد شما را به جلو بروید و راه اندازی یک شات بسیار پایدار است ، و یا بدون موضوع (you! ها) در تصویر است. این امر نه تنها تضمین برخی از عکس های خوب ، اما همچنین جلوگیری از دوربین فیلمبرداری خود را از افتادن به دریاچه ، دریافت زدم خاموش راه آهن راه پله ها ، و یا حتی بدتر است.

اگر شما اصلا پول داشته باشد ، و یا نمی تونم یکی از قرض ، در نظر گرفتن نوع مداخله دوربین خود را به یک محل ثابت را با برخی از نوار برق است. نرده راه پله ، یک صندلی چوبی ، دست شخص دیگری ، و غیره را در نظر بگیریدشوت خارج از منزل

حتی اگر دسترسی به کیت نورپردازی بسیار گران ، خود را برای رفتن به روی حیله و تزویر به مجموعه ای از چراغ ها را برای خودتان. بهترین توصیه؟ شوت خارج از منزل در نور خورشید! دارای مزایای بسیاری است :

اول ، نور طبیعی به نظر می رسد ، خوب ، طبیعی تر است. نور خورشید دارای توانایی شگفت انگیز به لهجه و ارائه سایه در راه است که می تواند از روی حیله و تزویر برای رسیدن به داخل ساختمان.

ثانیا ، رنگها از نور طبیعی تمایل به گرمتر ، که دعوت تر است. پس از آن ، شما همیشه می توانید با رنگ در یک برنامه ویرایش گرافیکی به آن را مانند شب خود ، و یا سرد ، و غیره نگاه بازی است ، اما با این روش شما به طور کامل دستگیر شده ، بدون هیچ گونه graininess نور کم به نظر می رسد که هرگز خوب.


طبیعی

هنگامی که شما شروع به تیراندازی ، استراحت! در حال حاضر شما فقط می توانید شروع به قدم زدن در اطراف aimlessly ، لبخند زدن در تصادفی ، تجربه با ژست های مختلف ، زوایای مختلف. نکته اصلی این است که زمان خود را به شما است. بیشتر دوربین های ویدئویی دیجیتال تن از مدت زمان ضبط ، بنابراین تاپیک هیچ عجله.

به یاد داشته باشید ، زیرا شما ضبط ویدئو است که بعدا خواهد شد که یک یا چند فریم گرفته شده برای تهیه عکس های فردی ، خود را نیز امکان پذیر است به انجام عکس هایی با عمل خودتان است. اگر شما یک دوچرخه سوار ، فیلم خود را دوچرخه سواری. اگر شما سوار اسکیت بورد ، راه اندازی این سه پایه را در یک نقطه بسیار راحت و فیلم خودتان اسکیت. بعدها که شما می توانید شات اقدام مناسبی از خود را دریافت کنید.


گرفتن عکسهای با iMovie به

هنگامی که اسیر youve همه از آن لحظات کلیدی ، راه اندازی iMovie و استفاده از فایل

هنگامی که تمام کلیپ های خود را در های iMovie ، کشیدن آنهایی که شما می خواهید به یک پروژه جدید. سپس

اجازه می دهد تا تمام صفحه شما را به دیدن فیلم در رزولوشن بالاتر ، که بدان معنی است که شما می توانید خیلی بهتر از کیفیت ضبط روی صفحه نمایش انجام دهید.


صفحه نمایش تصرف

هنگامی که روی صفحه نمایش تصرف ، آن مهم است که توجه داشته باشید که در حالی که مک شما دارای صفحه نمایش قابلیت گرفتن با استفاده از فرماندهی شیفت - 4 و

هنگامی که نرم افزار ضبط روی صفحه نمایش می باشد راه اندازی ، به سادگی رفته از طریق قطعه فیلم خود را در iMovie به در حالی که در حالت تمام صفحه ، و پیدا کردن عکس از خودتان دوست دارید. همانطور که شما ورود شما ، صفحه نمایش شات ، شات روی صفحه نمایش و یا تبدیل به فریم.

پس از شما انجام می شود جمع آوری تمام عکس های مورد علاقه خود را ، فقط EM را به ویرایشگر عکس های مورد علاقه خود را پاپ و نیشگون گرفتن و کشیدن تا زمانی که شما با نتایج راضی!

و هنگامی که شما را در عشق با خودتان قرار می گیرند ، بسیار بیشتر احتمال دارد آن شخص دیگری ممکن است در عشق با شما سقوط بیش از حد. آنها یا فن ها ، groupies ، منافع بالقوه عشق!

این 101 های iMovie

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Logic Remote
Logic Pro X 107
Dream It. Do It.
Do you want to learn Logic Remote?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: