All Articles iMovie
ویدئو شات و به طور کامل در iMovie به ویرایش برای آی فون 4
Rounik Sethi on Thu, July 1st 0 comments
Serious video recording and editing on a phone? Surely this is a joke? Nope. The iPhone 4 is a game changer, make no mistake about that. iMovie for iPhone is a game changer and this is only the begi

ویدئو جدی ضبط و ویرایش بر روی گوشی؟ مطمئنا این یک شوخی است؟ نه. آیفون 4 ، تعویض بازی ، اشتباه نکنید در مورد آن. iMovie به تعویض بازی برای آیفون است و این تنها آغاز است!

آن را به خوبی ممکن است زمان باز کردن دوربین فیلمبرداری اختصاص داده شده خود را به نفع برای آی فون جدید 4. یکی از آن بسیاری از تبلیغ ویژگی های ضبط ویدئویی HD 720P است. اگر شما زن و شوهر که با iMovie به آی فون (لینک به APP) با اشتباه macProVideo.com 'سری آموزش های iMovie'09 101 را برای آی فون (لینک به APP ) و سپس شما را در دست های خود را بسیار قادر به ضبط ویدئو و دستگاه در حال ویرایش است.

بسیاری از کاربران حرفه ای ، که خودم به عنوان تعداد دفعات مشاهده ، به تازگی bemoaned این واقعیت است که شرکت اپل با قرار دادن زمان ، انرژی و منابع را به مصرف کننده و محصولات تلفن همراه از محصولات نرم افزاری خود است. در برخی از راه های آن را مانند پایان دوران برای نرم افزار خلاق نرم افزار بر روی مک احساس... با این وجود ، آن را نیز آغاز چیزی جدید است. از آنجا که انتشار اپل 1.0 ، با وجود تلفن همراه خود را مبتنی بر سیستم عامل و قفل شده به آیتونز 'محدودیت ، آن است که یک دستگاهی است که به نظر می رسد مجموعه ای برای ایجاد بعد جدید در محاسبات برای سال های آینده است. مدتها پیش بود که من در ساخت موسیقی و ویرایش فایلهای ویدئویی در Powerbook G4 با سرعت 1GHz chugging همراه با خوشحالی ، هرچند به کندی ، و marveling که من می تواند انجام این کار در خارج از استودیو من. محدودیت های عمده ای با منطق و فاینال کات (iMovie و) در آن وجود دارد ، اما خلاقیت در درون آن محدودیت... فکر کردن در خارج از جعبه چه رسانه های خلاق همه چیز در مورد ، درست است؟ بنابراین ، در همان سبک ، به رغم محدودیت های فعلی خود را ، من فکر می کنم iDevices شروع به تیرگی خط بین محصولات مصرفی و دستگاه خلقت است. حاصل کنید که راه رفتن قبل از اینکه ما با استفاده از اپل به طور انحصاری به جای می گویند راه اندازی فتوشاپ در مک خود وجود دارد ، اما این کار در حال پیشرفت است.

شما می دانید که اپل در مورد برنامه های خلاقیت جدی هستند زمانی که آزاد می کنند iWork اپل (و به زودی شایعه آمدن به آی فون 4). سپس در یک حرکت شوک ، اپل اعلام کرد های iMovie برای آی فون 4... بنابراین ، مانند بسیاری از افراد تصور این امر می تواند به اندازه کافی مناسب و معقول برای ضبط و ویرایش فیلم کوتاه تعطیلات ، حوادث خانواده و یا هر چیزی که درست مانند بدون هیچ زحمتی بیش از حد به نظر می رسید برای دریافت دوربین فیلمبرداری ویدیو 'واقعی' آماده است. اما باز هم ، فقط به خاطر اینکه های iMovie برای آیفون نسخه های iMovie '09ساده برای مک به این معنا نیست نتایج کاملا حرفه ای را نمی توان به دست آورد با استفاده از آن. یک فیلم خوب است به همان اندازه در مورد کیفیت از ایده ها ، اسکریپت / داستانپردازی ، برنامه ریزی عکس و ویرایش این فیلم روایت یک داستان به آن در مورد داشتن آخرین و بزرگترین دستاورد چند هزار دلاری دوربین فیلمبرداری ، میکروفون (ها) و است MacPro در حال ویرایش مجموعه.

که چرا این فیلم کوتاه ، اپل از چشم من توسط مایکل Koerbel خواهد شد ، در نظر متواضع من ، برای اولین بار از بسیاری از فیلم شلیک کرد و به طور کامل بر روی آیفون 4 ویرایش.

بر پیوند زیر کلیک کنید و آماده برای الهام!

"اپل از چشم من" -- آیفون 4 فیلم -- بروز رسانی : پشت صحنه های این فیلم شامل از Koerbel مایکل در Vimeo .

اگر شما نیاز بیشتر به کمک بر روی هر موضوع نرم افزار مک دیدار ما در www.macprovideo.com/forum/ .

Interested in learning more about iLife for Mac? These tutorials will help you to become proficient whether you are starting out or looking for advanced tips, tricks and techniques! Let us know what you think by writing a comment below!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Studio Series - Recording Vocals
Pro Tools 502
Dream It. Do It.
Do you want to learn Studio Series - Recording Vocals?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: