All Articles InDesign
3 میانبر این دیزاین هر طراح باید بدانید
David Smith on Thu, January 26th 0 comments
InDesign is a deep application with an equally well developed set of features. If you spend a lot of time working with text in InDesign take a look at these shortcuts by Adobe Trainer, David Smith.

هر طراح که با استفاده از این دیزاین به شما است که برخی از کلید های میانبر کاملا ترک خوردگی است که می تواند واقعا باعث اختلاف به گردش کار خود را بگویید. آنهایی که واقعا خوب و حتی می تواند به شما ها چه هستند!

برای کمک به شما برای پیوستن به این پله بالاتر از کاربران این دیزاین من لیستی از برخی از بهترین کلید های میانبر من تا کنون استفاده می شود در هنگام کار با متن همراه با توصیف زمانی که شما ممکن است پیدا کردن آن مفید ترین استفاده از آنها را کنار هم بگذارند.


1 -- انتخاب متن

در حال حاضر بسیاری از راه های مردم دوست را انتخاب کنید متن وجود دارد. اکثر مردم دیدار من با خود را تدریس یا آموزش داده شده اند ، برای انتخاب متن با کلیک کردن و کشیدن در امتداد تمام متن تا انتخاب آن است. این هم وقت گیر و بی دست و پا است. نه به ذکر است گاهی نادرست. در عوض زیر را امتحان کنید :

برای انتخاب :

  • one word: double-click on the word with the Type Tool
  • one line: click three times with the Type Tool
  • a paragraph: click four times with the Type Tool
  • the whole story: click five times with the Type Tool
  • all the text from the cursor to the end of the story press Command - Shift - End
  • all the text from the start of the story to the cursor press Command - Shift - Home

Selected text


2 -- قالب بندی متن

قالب بندی متن را به آن نگاه کنید که چگونه شما می خواهید ، وقتی که شما مطمئن هستید دقیقا همان چیزی است که باید نیست ، می تواند خسته کننده. همیشه ایجاد تغییرات در کنترل پانل ، تنها برای پیدا کردن آنها هنوز هم درست نمی نگاه کنید ، سپس تغییر آنها را دوباره؟ کشیدن! اینجا روش ارجح من :

Cursor in font menu


برای تغییر فونت متن را انتخاب کنید (نگاه کنید به بالا) و سپس در قطره قلم پایین در منوی کنترل پنل کلیک کنید. با مکان نما قرار داده شده در پانل را فشار دهید تا فلش و فلش کردن از طریق فونت خود را به چرخه است. متن انتخاب شده تغییر خواهد کرد که شما بروید ، به شما یک پیش نمایش. توقف زمانی که شما نگاه کنید به یکی از شما می خواهم.

تغییر اندازه فونت ها بسیار ساده تر است اگر شما استفاده از این میانبر است. فشردن Shift + -- فرماندهی --

Resizing text


پیشرو و پیگیری دو ابزار بسیار موثر برای هر کسی که به دنبال متن آنها ایستادگی کردن از بقیه است. برای تغییر این تنظیمات را در راه بد بو همان گزینه اندازه فونت استفاده و فلش کردن / پایین که منجر به تنظیم استفاده می کند. از انتخاب و فلش چپ / راست برای تنظیم ردیابی استفاده کنید.

به هنگامی که شما در بهینه سازی سبک متن خود را با استفاده از این روش ، شما ممکن است مایل به دوباره تعریف هر سبک که در حال حاضر به متن اعمال ، به طوری که تمام متن با استفاده از آن سبک است با پیشرفتهای خود را به روز. برای دوباره تعریف کردن بند سبک انتخاب متن اصلاح شده و فرماندهی مطبوعات -- انتخاب -- شیفت -- تحقیق و یا برای سبک شخصیت ، استفاده از دستور -- انتخاب -- شیفت -- C درخشان ایجاد میکند .


3 -- زوم و کنترل

حالا من برای یکی ، واقعا دوست ندارم با استفاده از ابزار را از نوار ابزار مانند ابزار zoom و یا زوم در استفاده از C ommand -- و سپس اسکرول کردن در اطراف به دنبال بیت من می خواستم . این دیزاین تا به برخی از تکنیک های استثنایی شما باید با استفاده از به جای افزایش گردش کار خود را واقعا است.

Zoom Marqueeهنگامی که شما می خواهید در یک صفحه بزرگنمایی ، سعی کنید با فشار دادن و نگه داشتن Z . این تبدیل هر ابزار شما را در دست خود را (OK و سپس مکان نما) را به ابزار زوم ، اما تنها به طور موقت. کلیک کنید -- کشیدن خیمه بر سر شما می خواهید در بر زوم و سپس ماوس را رها. خیمه در حال حاضر را پر می کند صفحه نمایش است. فایل Z به ابزار اصلی خود بازگشت.

هنگامی که شما با زوم ، انجام می شود مانند یک هنرمند پله به عقب از سه پایه شما ممکن است بخواهید در تمام صفحه دوباره نگاه کنید ، فقط تا مطمئن. برای بزرگنمایی منفی فورا به 100 ٪ از فرماندهی صفحه مطبوعات -- 0. و یا اگر آن گسترش ، سعی کنید گزینه های -- فرماندهی -- 0 به جای گسترش در 100 ٪ ببینید .

شما ممکن است بخواهید بروید پشت در دوباره به تصویر بزرگنمایی تاریخ و زمان آخرین. خوشبختانه برای شما این دیزاین دارای یک حافظه بسیار خوبی است. فرماندهی پرس -- گزینه 2 -- یک بار دیگر برای بازگشت به سطح زوم قبلی. تکرار این میانبر برای دسترسی به بین سطوح زوم گذشته 2 ضامن است. این را دوست دارم.

هنوز هم چیزهای بیشتری را از این برای به اشتراک گذاشتن با شما وجود دارد... لذت بردن از این کلید های میانبر ، سعی کنید تمرین آنها را تا زمانی آنها چوب است. و تا دفعه بعد ، از آن لذت ببرید.


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Core InDesign CS5 101
InDesign CS5 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Core InDesign CS5 101?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: