All Articles InDesign
چگونه به واردات متن و دستکاری فریم متن در این دیزاین
Geoff Blake on Wed, July 27th 1 comments
Of course, no layout—be it a brochure, flyer, handout, etc.—is complete without...text! The great news is, importing and working with text in Adobe InDesign is easy stuff. Here's how...

البته ، بدون آن layoutbe بروشور ، بروشور ، جزوه ، etc.is کامل بدون متن! خبر بزرگ است ، واردات و کار با متن در ادوبی این دیزاین مسائل آسان است. و ، کار کردن با و دستکاری فریم متن ، در حالی که در ابتدا ممکن است به نظر می رسد unintuitive ، به سرعت بخشی از مجموعه این دیزاین مهارت خود را تبدیل به.

در واقع ، زمانی که من کار بر روی یک پروژه در این دیزاین ، من به ندرت (اگر نگوییم هرگز) نوع متن به طور مستقیم به این دیزاین (جدا از چیزهایی مانند عنوان header و ، البته). در عوض ، من اغلب خواهید تا نوع متن را در برنامه دیگری مانند نویسنده آفیس اپن سورس یا کلمه ، و سپس وارد کردن متن را به طرح من. چرا؟ از آنجا که این برنامه ها اختصاص داده شده واژه پردازها ، و حتی اگر چه این دیزاین برخی از قابلیت های پردازنده کلمه به آن ، من ترجیح می دهم با استفاده از این برنامه ها صرفا برای متن.

یا ، اگر من کار بر روی یک کار مستقل ، مشتری اغلب به من ارسال مطالب خود را در برخی از نوع فرمت فایل متنی که پس از آن نیاز به طرح این دیزاین وارداتی به هر حال.

در هر صورت ، من دو فایل متنی را بررسی تا اطمینان حاصل شود که آن را یا حاوی هیچ قالب بندی متن در تمام ، یا این که تمام قالب بندی متن به درستی استفاده شده است. چه سرد است ، اگر پاراگراف و قالب بندی کاراکتر شده است به درستی در فایل متنی استفاده شود ، که قالب بندی در سراسر به فایل دیزاین آمده و تمام شخصیت ها و فرمت های پاراگراف آورده بیش از خواهد شد ، بیش از حد. سپس ، من این دیزاین در سبک های شخصیت و سبک پاراگراف پانل به قالب بندی بیشتر نیشگون گرفتن و کشیدن استفاده کنید.

بسیار خوب بیایید با وارد کردن برخی از متن را به یک فایل خالی این دیزاین آغاز شده ، پس ما در مورد دستکاری فریم متن صحبت کنید.

این دیزاین است رفتن به راه که می خواهید کار کنید. بنابراین ، شما هم می توانید با طراحی یک قاب متن برای اولین بار با استفاده از ابزار مستطیل قاب و سپس وارد کردن متن خود را شروع ، و یا برای متن خود انتخاب کنید شما می توانید انتخاب کنید به واردات و ایجاد یک قاب متن به طور همزمان. این دومی که من معمولا با رفتن.


مرحله 1 -- واردات متن

از منوی فایل را انتخاب کنید ، محل...


مرحله 2 -- انتخاب فایل به واردات

در محل جعبه محاوره ای که ظاهر می شود ، به حرکت را انتخاب کنید و فایل متنی که شما می خواهم به واردات و سپس را انتخاب کنید 'باز'.

توجه داشته باشید که تغییر اشاره گر خود را ، ارائه پیش نمایش متن شما در مورد به واردات. این است نام مکان نما لود است. حالا قاب متن ما و ایجاد و رها کردن متن در تمام در یک شات.


گام 3 -- حذف در متن

کلیک کنید و کشیدن یک مستطیل است که قاب متن خود را ، و برای متن خود انتخاب کنید به طور خودکار به آن وارد.


آسان مسائل ، متعجب؟ خب اکنون اجازه دهید ببینیم که چگونه ما می توانیم در مورد اضافه کردن در و دستکاری فریم متن بروید.

شما را دیده ام چگونه می توانید متن را به دیزاین ، و چگونه برای ایجاد یک قاب متن اولیه. بعد ، ما در برخی از فریم های متن اضافی خواهید اضافه کنید ، اتصال آنها را با هم ، و ایجاد برخی از تنظیمات دیگر. همانطور که قبلا ذکر شد ، این ممکن است unintuitive کمی در ابتدا به نظر می رسد ، اما هیچ ترس : شما واقعا خوب است در این کار را در یک دوره کوتاه از زمان.


گام 4 -- ایجاد یک قاب متن دوم

از جعبه ابزار ، ابزار قاب مستطیل را انتخاب کنید. سپس کلیک کنید و کشیدن یک قاب در کنار اولین فریم متن شما.


گام 5 -- تنظیم قاب متن

متوجه دستگیره ها در خارج از قاب متن؟ شما می توانید از این قاب متن خود را برای تغییر اندازه استفاده کنید. یا اگر شما می خواهم به عبارت دقیق تر ، استفاده از گزینه های که در بالای صفحه بر روی نوار کنترل در بر داشت ، مانند X و Y (موقعیت) و W و H (به اندازه).


شما حتی می خواهید گزینه ها روی نوار کنترل برای پوسته پوسته شدن ، چرخش ، و برشی قاب متن خود را.

حالا اتصال فریم متن ما با هم اجازه دهید ، به طوری که متن نشت از فریم اول به فریم دوم. این است که به نام "نخ" فریم های متن.


گام 6 -- قاب متن نخ ، قسمت 1

از جعبه ابزار ، ابزار انتخاب را انتخاب کنید و سپس با کلیک بر روی اولین فریم متن.

متوجه آیکون قرمز رنگ به علاوه در گوشه پایین سمت راست قاب متن؟ که ما می گوید که قاب متن مطالب بیشتر از آن در حال حاضر می توانید نگه دارید. در واقع ، در این مثال من ، واردات بیش از پنج صفحه به ارزش از متن! این همه در وجود دارد ، اما فریم متن بیش از حد کوچک برای نشان دادن آن همه است. پس چه خواهیم انجام دهیم این است که موضوع ما دو فریم با هم تا متن را از یک فریم به دیگری جریان ، درست مثل در یک مجله یا روزنامه.


گام 7 -- قاب متن نخ ، قسمت 2

با ابزار انتخاب فعال را بر روی آیکون قرمز رنگ در گوشه پایین قاب متن کلیک کنید.


متوجه شوید که چه چیزهایی اتفاق می افتد به اشاره گر خود را و آن را به مکان نما لود میشود! برو جلو و تنها با یک کلیک بر روی فریم متن دوم است. قاب دوم پر از متن ، که سرایت بیش از فریم اول می باشد.

من از فریم های متن را به عنوان سطل که نگه محتوای فکر می کنم. اگر ما می خواهیم ، ما می تواند محتوا را از یک سطل نسبت به دیگری بریزید. در حال حاضر اضافه کردن یکی دیگر از فریم را برای جریان متن ما اجازه دهید.


گام 8 -- اضافه کردن قاب های اضافی

در حالی که شما می توانید از ابزار خود را قاب مستطیل و گرفتن و کشیدن از دیگر قاب بر روی صفحه خود قرار دهید و سپس موضوع آنها را با هم که ما در بالا ، من می خواهم به شما یک روش جایگزین را نشان می دهد.

با ابزار انتخاب هنوز هم فعال است ، بر روی نماد یا آیکون در گوشه پایین سمت راست قاب دوم را کلیک کنید.

اگر متنی را که شما وارد بود تا زمانی که معدن ، سپس آیکون را در گوشه پایین خواهد بود قرمز. اگر متن شما طولانی است به اندازه کافی برای پر کردن قاب دوم نیست ، جعبه در گوشه پایین سفید است. در هر صورت ، این کار هنوز هم خواهید.

توجه به تغییر مکان نما خود را به یکی دیگر از مکان نما لود. برو جلو و کلیک کنید و بکشید از یک قاب متن سوم. و درست مانند آن ، قاب شما متصل می شوند. بنابراین در حال حاضر ، متن از قاب دوم سرایت به قاب سوم.


همه این نخ متن فوق العاده است ، اما گاهی اوقات آن را سخت به بگویید که قاب ها متصل به هم ، و نظم که در آن متصل آنها -- به خصوص در طرح بندی های پیچیده است.


گام 9 -- مشاهده موضوعات متن

از منوی View را انتخاب کنید اضافی

در حال حاضر خطوط نور آبی در این دیزاین به نظر می رسد ، نشان ما چگونه فریم متن ما به هم متصل است. بزرگ!

این مقاله به معنای مقدماتی کار با متن وارد شده و فریم های متن ، و من امیدوارم که شما از آن لذت می برد. برخی از ترفندهای اضافی هستند که ممکن است با متن نخ ، که شما می توانید در مورد یادگیری در من وجود دارد این دیزاین CS5 101 ویدیو سری. من به شما وجود دارد را ببینید!

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Eleonora
    Thank you so much. It really help me with my work. Thank you for sharing and make it easy!! eleonora
    • 5 years ago
    • By: Eleonora
    Reply
Synthi V Explored
Arturia V 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn Synthi V Explored?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: