All Articles InDesign
5 ابتدای صفحه راهنمایی برای گرفتن با این دیزاین آغاز
Geoff Blake on Fri, April 8th 1 comments
Adobe's flagship page layout application, InDesign, is an awesome application -- perfect for laying out anything from business cards and flyers to product catalogs, magazines, and lengthy technical ma

ادوبی گل سرسبد صفحه نرم افزار صفحه آرایی ، دیزاین مناسب برای تخمگذاری از هر چیزی از کارت های کسب و کار و آگهی به کاتالوگ محصول ، مجلات ، و طولانی کتابچه های راهنمای فنی -- یک نرم افزار بسیار جذاب است.

In this tutorial, let's have a look at a handful of useful tips for those of you just getting used to working with InDesign.

نکته 1 : استاد میانبر های صفحه کلید اساسی برای افزایش بهره وری

دیزاین شده است بسیاری از همان کلید های میانبر صفحه کلید اساسی به عنوان فتوشاپ و تصویرگر ، و شناخت و استفاده از آنها گسترده بهره وری خود را افزایش می دهد . در اینجا مختصر و مفید از آنهایی که چند. اول ، پایین نگه داشتن فاصله و این ابزار دست ، که باعث به اطراف در داخل طرح بندی های خود را فوق العاده سریع ضامن . در مرحله بعد ، استفاده از CMD فاصله (MAC) یا زدن کلیدهای Ctrl فاصله (PC) ابزار zoom به ضامن . این کمک خواهد کرد که شما زوم در داخل و خارج به کار شما بسیار سریعتر است. در نهایت ، هر ابزار در جعبه ابزار ضربه زدن به کلید میانبر واحد ، اجازه می دهد شما را به سرعت انتخاب کنید و سوئیچ بین ابزار. لازم به دانستن همه آنها را ندارد ، اما دانستن یک مشت قطعا سرعت را برای شما است.

نکته 2 : بررسی کار شما

شما متوجه خیلی زود در منحنی یادگیری این دیزاین خود را که بدون نسخه قابل چاپ پیشنمایش فرمان وجود دارد. پس چگونه قرار است برای گرفتن ایده از طرح خود را به نظر می رسد؟ به جای بارها و بارها ایجاد PDF و یا چاپ کردن اثبات ، این را امتحان کنید : CMD آمار (MAC) و یا زدن کلیدهای Ctrl (PC) برای مخفی کردن هر راهنماهای شما ممکن است ایجاد کرده اند . شما همچنین می توانید نمایش را انتخاب کنید

نکته 3 : ساخت فضای کاری خود شما

همانطور که شما می توانید خود را با ادوبی محصولات دیگر انجام دهید ، شما می توانید ایجاد و صرفه جویی در فضای کاری خود را -- که شده است ، خود را آرایش سفارشی از پانل ، جعبه ابزار ، نوار کنترل ، و سایر عناصر رابط. این کاری آسان ، بیش از حد. تنها همه چیز را روی صفحه شما می خواهم ، ترتیب و پس از آن را انتخاب کنید پنجره

نکته 4 : لایه

یکی از ویژگی های به طور منظم مورد استفاده در فتوشاپ لایه ها ، اما بیش از حد بسیاری از مردم امکان استفاده از آنها را در اینجا در این دیزاین. من آنها را دوست دارم ، به ویژه هنگامی که چندین نسخه از طرح من ، شاید برای نشان دادن یک مشتری ، و یا شاید مناطق جغرافیایی مختلف ، بروشور و یا بروشور کمی متفاوت با قیمت های مختلف ، اطلاعات تماس ، و غیره ایجاد فایل های این دیزاین های اضافی هنگامی که شما می توانید دریافت ساخت آن همه را به یک لایه با استفاده از؟ دریافت با استفاده از آنها را با عنوان به پانل لایه ها. شما می توانید لایه های جدید ، EM پنهان کردن ، و دوباره به ترتیب آنها را ایجاد کنید. آنها به شما heck از زمان زیادی را نجات دهد!

نکته 5 : Masterpages

به عنوان یک نوک نهایی ، من باید Masterpages ذکر. این fellas هستند که باید استفاده از اگر شما همیشه محتوای صفحه reoccurring ، مانند سرصفحه ها ، پا ، شماره صفحه ، و یا نهان نگاری. به جای قرار دادن این نوع مطالب را بارها و بارها در هر صفحه منحصر به فرد سند شما ، آنها را وارد یک بار در Masterpage. محتوا در Masterpages خواهد شد و سپس در هر صفحه تنها در داخل فایل شما ظاهر می شود ، کاهش زمان کار کردن ، و افزایش بهره وری است. برای استفاده از Masterpages ، سر به صفحات پانل و با دوبار کلیک کردن بر روی آیکون صفحه مجاور به کارشناسی ارشد به سمت بالا است.

بنابراین شما وجود دارد ، پنج نکته بالا به شما در این دیزاین نورد. البته ، بسیاری دیگر راه هایی برای افزایش گردش کار و بهره وری در هنگام تخمگذار از صفحات خود را وجود دارد ، اما من مطمئن هستم که این راهنمایی ها کمک خواهد کرد که شما رفتن. و در هیچ زمانی ، شما خود را از طریق طرح بندی پرواز!

دیزاین راهنمای ویدئویی اینجا !

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Thanks for these. Great displays.
    • 9 years ago
    • By:
    Reply
OBS 101 - The OBS Video Manual
OBS 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn OBS 101 - The OBS Video Manual?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: