All Articles InDesign
CC دیزاین و ابر جدید آینده. زنده باد ابر؟
Iain Anderson on Wed, November 6th 0 comments
Ever since the announcement about Creative Cloud from Adobe their service has been under scrutiny. Iain Anderson takes a look at how this has and may still affect InDesign users in the long term.

شما ممکن است در مورد اعلام از نرم افزار Adobe اینها را بشنوید: سوئیت خلاق مرده است. زنده باد ابر خلاق! اگر شما از طرفداران مجوزهای دائمی خرید نرم افزار بی درنگ به جای اجاره ماهانه آن بودند و سپس شما احتمالا معتاد است Adobes قطع اخیر از محصولات مستقل بسته بندی و دانلود خود را راضی. خواهید به هنوز قادر به خرید CS6 می باشد، اما وجود خواهد داشت هیچ CS7 وجود دارد؛ ابر خلاق خود را تمام راه را از این نقطه.

برای برخی، این خوب است. کار حرفه ای که به طور منظم باعث می شود استفاده از آخرین ویژگی های نرم افزار احتمالا بهتر این بازی بر روی یک اشتراک خواهد بود، در حدود $ 50/month. با این حال، بیشتر گاه به گاه یک کاربر که فقط یک بار در هر 2 یا 3 منتشر خرید کریتیو سوئیت است، کمتر احتمال دارد به آرایش جدید خوشحال است. تخفیف برای دانش آموزان و معلمان (~ $ 20/month در) در دسترس است، و صاحبان CS3/4/5/6 فعلی ($ 30/month برای سال اول)، که مثبت است وجود دارد.

قیمت گذاری در خارج از کشور متنوع بسیار کمی، حتی بعد از اینکه شما برای مالیات های محلی به طور معمول در قیمت گذاری ایالات متحده شامل نمی شود حساب. تحقیق اخیر در استرالیا دیدم قیمت ها سقوط در اینجا، و از آن باقی مانده است دیده می شود اگر قیمت های جاهای دیگر و همچنین تغییر خواهد کرد. و اگر شما اشتراک خود را متوقف، البته شما نمی تونم باز کردن فایل های خود را هر بیشتر، که مطمئنا باعث می شود برخی از کاربران ناراحت کننده است.

گذشته از تمام این ویژگی های جدید به نگاه وجود دارد. در اینجا، به خوبی در این دیزاین جدید CC به طور موثر CS7 که هرگز نگاه کنید، برای تنها مشترکان ابر خلاق.


کربن

این است که واقعا یکی از ویژگی های قابل مشاهده است، اما آن را در زمان زیادی از زمان و تلاش است. چارچوب کربن شده است چارچوب کاکائو جدیدتر است رد و بدل شده است، به این معنی است که این دیزاین به کار بر روی نسخه های جدیدتر سیستم عامل X. ادامه خواهد داد آن مهم است، به عنوان کربن بد دانسته شده است و در نهایت به تابع را متوقف خواهد کرد. ادوبی تا به حال به این تغییر، و هر چند آن را در زمان بسیاری از تلاش، تفاوت زیادی به ویژگی های ساخته نشده است. بعضی از توابع را یک snappier کوچک، و ممکن است ما از بهینه سازی های بیشتر پایین خط را ببینید.


تاریک

رابط نگاه تیره تر جدید که فتوشاپ و تصویرگر با CS6 صورت گرفت به دست آورد. اگر شما از آن متنفرم، شما می توانید آن را به عقب شماره گیری به یک نگاه سبک تر، درست مثل در ایلوستریتور CS6.

اگر شما اصلا دوست دارم تاریکی، آن را شماره گیری به سبک [تاریک]

آیکون نیز به هماهنگی با رابط کاربری جدید انعطاف پذیر، و شما ببینید چند شیفت های ظریف و اصلاحات دوباره طراحی شده است. این بخشی از UI دوباره کاری بزرگتر است، اجازه می دهد


پشتیبانی شبکیه چشم

در لپتاپ MacBook Pro جدید و مکینتاش دسکتاپ احتمالا در آینده زمانی که این تکنولوژی می رسد شما در نهایت می توانید لذت بردن از دیزاین در شکوه شبکیه چشم کامل است. شگفت انگیز آن که در نهایت به یک طرح روی صفحه نمایش است که به نظر می رسد بهتر از صفحه چاپ شده را ببینید. همه بردارها و تمام متن نگاه کاملا صاف و تیز است، به عنوان هر عکس قرار داده شده (در حالت کیفیت بالا، البته).

My kids book (free on the App Store now!) with tiny, tiny hairlines.

من کتاب بچه ها (رایگان در فروشگاه در حال حاضر نرم افزار!) با شکستگیهای ریز و کوچک است.


آن یک معامله بزرگ برای طرح بندی صفحه، در هیچ بخش کوچکی به دلیل شکستگیهای (از خطوط انتخاب، راهنماهای، حاشیه و غیره) در حال حاضر بسیار نازک تر است. شما می توانید بیشتر در مورد طرح با دسترسی کامل به دستگیره ها و هر چیز دیگری، و حالت پیش نمایش (W) به نظر می رسد فقط بزرگ است.


بهبود منوی فونت

خوب برای دیدن به روز رسانی به چیزی احتمالا خواهید به طور منظم استفاده کنید. منوی فونت در حال حاضر اجازه می دهد تا شما به علامت فونت به عنوان علاقه مندی ها (ستاره در سمت چپ) پس از آن به صورت اختیاری مشاهده فقط آن دسته از فونت. اگر شما در حال غرق شدن در فونت ها، به عنوان بسیاری از ما انجام دهید، این می تواند یک راه نجات است.

All these fonts are active by default these days? Yipes!

همه این فونت ها به طور پیش فرض این روزها فعال هستند؟ Yipes!


ارتقاء EPUB

EPUB صادرات در بسیاری جهات، از جمله توانایی جاسازی فونت برای مشاهده در iBooks، جدول بهتر از مطالب پشتیبانی بهبود یافته است، و بهبود CSS صادرات. اگر شما یک فن EPUB، این خواهد بود تا کوچه شما.

EPUB exporting has some improvements hidden away in the Advanced section here.

EPUB صادرات برخی از پیشرفت های که در بخش جستجوی پیشرفته در اینجا پنهان شده است.


کدهای QR

عشق یا نفرت کدهای QR، مزاحم آن دسته از مشتریان تمایل به درخواست آنها، و در حال حاضر این دیزاین می تواند آنها را برای شما تولید کند.

Scan the QR code to reveal an interesting page!

اسکن کد QR به فاش کردن صفحه جالب!


بسیاری از گزینه های برای ایجاد بارکد مربع است که نقشه به یک URL، یک کارت کسب و کار، و بیشتر، در هر رنگی که شما میخواهید.


صفحه پیشنمایشهای

انگار صفحه جدید گزینه پیش نمایش در محاوره ای سند جدید، اجازه می دهد شما را به دیدن فقط به آنچه شما ایجاد قبل از اینکه شما OK را فشار دهید.

See your new document behind the dialog you’re creating it with.

سند جدید خود را پشت محاوره ای شما ایجاد آن را با.


اگر شما تا به حال به طور تصادفی یک سند با مواجهه با صفحات ایجاد شده هنگامی که شما آنها را می خواهید نیست، یا فراموش خونریزی زمانی که شما آن را نیاز، این خواهد بود که یک زمان بزرگ محافظ.


تبادل پنل

مکانی برای پیدا کردن جدید پلاگین، اضافه کردن فایرفاکس و اسکریپت ها، نرم افزار Adobe اوراق بهادار در فرم وب برای مدتی وجود داشته است، اما این پانل در برنامه باعث می شود آن را بسیار قابل دسترس تر است. شما می توانید آن را برای کشف تاسیسات جدید است که می تواند زندگی شما را آسان تر می کنند استفاده کنید. این دیزاین به عنوان متنی به عنوان افراد باقی مانده است (هنوز هم در هر دو جاوا اسکریپت و AppleScript در مک) و اگر شما تا کنون در بر داشت خود را در حال انجام کار تکراری و خسته کننده است،، شما فقط ممکن است راه را برای اجازه این دیزاین آن را برای شما پیدا کنید.

The Exchange Panel lets you find new plug-ins, add-ons and scripts easily.

تبادل پنل شما اجازه می دهد پیدا کردن جدید پلاگین، افزودنی فایرفاکس و اسکریپت ها به راحتی.


نتیجه

از لحاظ ویژگی، این یک بروز رسانی جزئی به دیزاین می باشد. بدون ابزار و فقط تعداد کمی از ویژگی های جدید است. اما اینا هیچ کدوم معاوضه برای پیشرفت های تحت هود. با صرف وقت تجدید نظر در قانون اساسی، ادوبی می تواند اطمینان حاصل شود که این دیزاین به کار بر روی مکینتاش آینده آنها تا به حال به انجام آن ادامه خواهد داد. من خوشحالم که آنها موفق به دزدکی حرکت کردن در چند پیشرفت های کوچک در سمت.

برای کسانی که در ابر خلاق در حال حاضر، در اینجا پاداش وعده داده شده خود: نرم افزار به روز به طور منظم تر (نزدیک به 12 چرخه ماه) از قبل (حدود 18 ماه). اگر شما فقط خرید CS6، و اصلا مک شبکیه چشم، و سپس شما احتمالا معتاد است از دست رفته بیش از حد با پرش این نسخه حداقل. در حال جستجو در طولانی مدت به نتایج کمی متفاوت است، هر چند.

اگر شما بر روی ابر خلاق نیست و نمی خواهم می شود متاسفانه، شما در حال حاضر در زمان قرض گرفته شده است. در برخی از نقطه در آینده، مک جدید خود را اجرا نمی دیزاین CS6 و شما باید به اشتراک. اگر سیاست جدید به میل خود، به نرم افزار Adobe، چرا که آنها اصلا واقعا رقابت های زیادی را در این فضا. زمان خواهد شد بگویید اگر فشار به میله های ابر، اما برای من، و من گمان می کنم بسیاری از حرفه ای دیگر، ارزش خود را تغییر. نه بیش از حد گران است، بیش از حد ترسناک نیست، و پیکسل اندازه شبکیه چشم هستند فقط حق.


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Core InDesign
InDesign 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Core InDesign?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: