All Articles InDesign
دیزاین: خلاق شدن با سبک شخصیت
David Smith on Fri, April 20th 0 comments
When it comes to producing beautiful character and typeface styles, InDesign has plenty to offer! David Smith shows how to create the stylish Block typeface effect in Adobe InDesign.

اگر شما از آنها استفاده می شود، شما درک درستی از استفاده از سبک (در پاراگراف و این شخصیت به عنوان مثال) واقعا چقدر مهم می تواند به گردش خود را تبدیل را داشته باشد. در این مقاله ما قصد داریم به فشار آن گردش فقط یک کمی بیشتر با ایجاد یک نگاه است که یکی از مورد علاقه های شما.

An Example


مسلما آن را که کاملا در روند چند سال پیش بود، و تمام چیزی است که بسیار استفاده می شود در حال حاضر نه تنها. که همه دوباره تغییر دهید و یک بار youve به معرفی مجدد آن آغاز شده است، اول این مقاله را بخوانید. زنده باد باز گشت حروف بلوک زندگی می کنند!


گام 1 - شخصیت استاد

من همیشه می خواهم برای شروع تایپوگرافی من با آنچه که من اسمش بزرگ بابا. تنظیمات فونت که تمام تنظیمات فونت دیگر باقی میماند، مانند برخی از فونت بزرگ درخت خانواده مبتنی بر DNA است.

New Style


باز کردن پانل سبک شخصیت و یا با فشردن Shift + فرماندهی-F11 و ایجاد یک شخصیت جدید سبک. نام و نام خانوادگی پدر بزرگ سبک.


مرحله 2 - فرمت مبانی

من دارم میرم مجموعه فونت به ضربه (هر چیزی را که متناسب با شرح از مجموعه سنگین سان سریف را انجام دهد) و اندازه 70pt است. که منجر به تنها 55pt و من دارم میرم ردیابی به -45 کاهش می یابد.

format


میرم که این مورد به همه کلاه نیز تغییر در شخصیت منو فرمت های پیشرفته، مقیاس افقی 88 درصد و در نهایت رنگ کاراکتر به فیروزه (100٪).

این اثر فشرده سازی نامه های سبک با هم به صورت افقی و عمودی، ایجاد بلوک متن نگاه کنید.


مرحله 3 - ایجاد یک شخصیت جایگزین

در این مرحله بسیار آسان است، ما نیاز به ایجاد فونت کمی متفاوت، به منظور افتراق بین کلمات فرد در هر جمله و پاراگراف، همانطور که ما می رویم به حذف فاصله معمول سه شنبه به طور معمول تکیه بر.

دیگر سبک شخصیت جدید ایجاد کنید و با این تاریخ و یکی از بزرگ.

Big Junior


بر اساس گزینه های عمومی سبک، تاریخ و بر پایه بزرگ بابا بزرگ، که شما اصلا مجبور به فرمت هیچ گونه تنظیمات تاریخ و در جهت آنها را نگاه.

قالب بندی تنها مورد نیاز برای تغییر شخصیت رنگ رنگ تا 50٪ است.

color tint


گام 4 - تنظیم سبک بند

مرحله بعدی این است که به قالب سبک بند است که کنترل نگاه کلی از متن، شامل 2 سبک های شخصیت را در آن جاسازی شده.

باز کردن بند پانل سبک یا مطبوعاتی فرماندهی-F11 و ایجاد سبک جدید به نام متن بلوک.

paragraph styles


آیا هر چیزی را به گزینه های شخصیت در پنجره پاراگراف قالب بندی سبک انجام دهید. در عوض ما حفاری سبک شخصیت و تاریخ و بابا بزرگ ما که قبلا ساخته اید استفاده کنید.


گام 5 - قراردادن سبک های شخصیت

در رها کردن کلاه و گزینه های سبک ای شاخه ای تو در تو با کلیک بر روی سبک تازه ای شاخه ای تو در تو و بابا بزرگ را از منوی کشویی انتخاب کنید. تنظیم به سبک ای شاخه ای تو در تو را از طریق - 1 - کلام.

Nested Styles


اضافه کردن به سبک دوم تو در تو و آن را به تاریخ و تغار بزرگ - 1 - کلام. سپس در نهایت یکی دیگر از سبک تازه ای شاخه ای تو در تو و اضافه کردن مجموعه ای که به تکرار.

این 2 سبک شخصیت به سبک پاراگراف جاسازی به طوری که هر یک به طور متناوب به هر کلمه در هر بند به کار روند. این موجب صرفه جویی در آن زمان از دست رفته انتخاب هر کلمه و استفاده از سبک صحیح شخصیت به صورت جداگانه است.


گام 6 - قالب تنظیمات بند

در حال حاضر که سبک شخصیت تعبیه شده، و در نتیجه به دنبال بعد از شخصیت، سبک بند به تمرکز به طور کامل در قالب بندی از بند خود آزاد است.

در این مثال من شما را در آغاز این مقاله نشان داد هیچ فاصله روشنی بین هر کلمه وجود دارد. برای رسیدن به این هدف باز کردن گزینه های توجیه در متن بلوک.

Justification


تنظیم فاصله ورد به طوری که آن را بار خوانده شده حداقل 0٪ مطلوب، 22٪ و حداکثر تا 22٪ است.

با انجام این کار هر گونه استفاده از نوار فضایی در فضا است که تنها 22٪ از اندازه طبیعی آن شود.

نکته: اگر خود را با استفاده از فونت های مختلف و یا اندازه فونت ها و سپس شما ممکن است نیاز به آزمایش با این تنظیمات است. اما برای قالب بندی Daddys بزرگ به نظر خواهد رسید.


گام 7 - آزمون مقدماتی

در سند خود را به رسم کاملا یک قاب متن بزرگ و پر کردن فریم همراه با متن حفره یا سوراخ: نوع

Test


شما ممکن است بخواهید تا اطمینان حاصل شود که یکی از سبک های شخصیت خود را در حال حاضر نشده است با باز کردن پانل سبک شخصیت و حصول اطمینان از مجموعه خود را به هیچ استفاده شده است.


گام 8 - اضافه کردن برخی از پر سابقه و هدف

به پایان کردن بلوک متن نگاه ما، ما نیاز به اضافه کردن پس زمینه سیاه و سفید در پشت هر کلمه. به جای ایجاد یک رنگ پس زمینه از طریق قاب متن، که یک مستطیل در اطراف متن ایجاد کنید.

باز کردن بند سبک گزینه های قالب بندی متن بلوک سبک نام دوباره.

با استفاده از گزینه های زیر خط دار خط، جعبه بعدی را به زیر خط دار خط را قادر می سازد تاکید است. تنظیم وزن به 70pt و چاپ افست به 24pt است. رنگی به سیاه و سفید را نگه دارید، اما کاهش رنگ به 90٪ را به عنوان ایجاد یک احساس کمی شسته.

Underline


اطمینان حاصل کنید که چک برای پیش نمایش فعال است که این به شما اجازه می دهد برای دیدن تغییرات خود را که شما بروید، آن را آسان تر برای تصمیم گیری.

وجود دارد و شما آن را داشته باشد، متن بلوک در سبک بند تنظیم شده است. آخرین چیزی که برای انجام شده است، چرخش قاب متن کمی اگر شما می خواهید.

Almost finished article


گام 9 - به پایان کردن آموزش و پرورش

حالا اگر شما به یاد داشته باشید (و شما باید فقط 15 دقیقه قبل)، ما مجموعه ای بابا بزرگ به عنوان اولین نسل از خانواده فونت ما، با تاریخ و بزرگ بر روی آن است. در حال حاضر ما می توانید ببینید که دقیقا به همین دلیل این است که یک ایده فوق العاده فوق العاده برای گردش کار چاپی است.

باز پنل شخصیت سبک شیفت فرماندهی-F11 و با دوبار کلیک بر روی سبک شخصیت ما نام پدر بزرگ.

تنظیم رنگ کاراکتر به سبز، قرمز، زرد، سیاه و سفید را امتحان کنید!

نکته: به یاد داشته باشید بر روی پیش نمایش در شخصیت سبک پنجره گزینه سوئیچ اول آن، بنابراین شما می توانید این تغییر اتفاق می افتد فورا. چگونه سرد و آسان است که! حالا شما می توانید پیش بروید و هر رنگ را دوست دارید به پنل خود را در پالت swatches فتوشاپ بهره و تبدیل به آنها را هر زمان که شما می خواهید.

alternate color


دلیل آن این است چون به شما در تنظیم تاریخ و بزرگ به پدر بزرگ و بر اساس تنظیمات رنگ برای رنگ تغییر. بنابراین تغییر رنگ همیشه از طریق از بابا بزرگ جریان است، اما با یک تفاوت جزئی در رنگ است. از آنجا که شما 2 سبک شخصیت به سبک بند تو در تو، تغییر وجود دارد نیز جریان یابد.

با گذشت زمان شما می توانید به استفاده از این روش برای کنترل اسناد را با ده ها تن از سبک متن و ایجاد تغییرات جهانی، آنها را به سادگی با افزایش سرعت یک تنظیم در سبک یکی از شخصیت ها. درخشان!


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

OBS 101 - The OBS Video Manual
OBS 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn OBS 101 - The OBS Video Manual?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: