All Articles InDesign
معرفی پنل علامت یا نشان حجاری در این دیزاین
David Smith on Mon, July 18th | 0 comments
InDesign's Glyph panel makes working with symbols a breeze. Adobe Trainer, David Smith, shows us step by step how to save time and effort by using the Glyph Panel in this quick tip.

آیا می دانیم که در مکینتاش با فشار دادن گزینه - G

در این مقاله شما یاد بگیرند برای استفاده از InDesigns پانل علامت یا نشان حجاری آن ، بنابراین شما اصلا به خاطر داشته باشید همه کسانی که کلید ها ، صرفه جویی در وقت شما و تلاش در ساخت اسناد خود را.


مرحله 1

از منوی پنجره را انتخاب کنید پنجره


مرحله 2

بارانداز پانل فضای بیشتر روی صفحه نمایش را به شما بدهد ، اگر شما در حال حاضر برخی از پانل های متن مانند قرار دادن متن یا سبک شخصیت برای مثال باز کردن آن را حس می کند به قرار دادن Glyphs به گروه پانل که.


مرحله 3

حرکت در glyphs که در دسترس هستند. پانل علامت یا نشان حجاری نمایش تمام کاراکترهای موجود برای فونت شما باید برای سند شما و یا جعبه متن انتخاب شده است. با این حال ، همانطور که شما به خوبی ممکن است دریابید ، می توان تعداد زیادی از گزینه ها وجود دارد.

نکته : برای محدود کردن گزینه های خود را زمینه ای برای علامت یا نشان حجاری شما دنبال آن هستید با تغییر رده در پانل علامت یا نشان حجاری شده نشان می دهد منو را انتخاب کنید. گزینش از میان مقوله های مانند نمادها ، اعداد یا یونانی.


مرحله 4

هنگامی که شما پیدا کرده اند علامت یا نشان حجاری شده که شما دنبال آن هستید و مایل به سند خود را به آن اضافه کنید ، ابتدا مطمئن شوید که اشاره گر خود را در موقعیت درج در سند خود را فلش ، سپس بر روی علامت یا نشان حجاری شده دوبار کلیک کنید. شما خواهید دید آن را بر روی صفحه شما ظاهر می شود.

نکته : همه Glyphs برای همه فونت ها در دسترس هستند. اگر این مورد است ، به سادگی فونت شما دنبال آن هستید را از طریق در پانل علامت یا نشان حجاری (پایین سمت چپ پانل) را تغییر دهید.


مرحله 5

اگر شما نیاز به ، شما می توانید فونت های مختلف را از منوی کشویی در پایین پانل علامت یا نشان حجاری انتخاب کنید. شما احتمالا نمی خواهید به حرکت بیش از حد دور از فونت فعلی خود را برای ترس از متن نگاه عجیب و غریب را به خواننده.


ساده سازی گردش کار شما بیشتر در پنل علامت یا نشان حجاری

تعداد Glyphs شما به احتمال زیاد به بیش از استفاده از فضا از سند خود را در شرایط واقعی محدود است ، اما آنهایی که مورد نظر شما به طور بالقوه می تواند کاملا دور از هم از یکدیگر ، و در نتیجه زمان بیشتری را صرف جستجو. برای کمک به شما در اجتناب از این وضعیت ، این دیزاین یک رکورد قابل رویت از 10 glyphs شما باید در بالای پانل استفاده می شود را نگه می دارد. دوبار کلیک کردن در اینجا نیز می افزاید : کسانی که glyphs به سند کنید. عمده وقت ، محافظ ، شما را پیدا خواهد کرد.

شما می توانید یک قدم بیشتر با این و ایجاد کتابخانه علامت یا نشان حجاری خود را از تمام glyphs مورد علاقه خود را ساخته شده.


مرحله 1

با کلیک بر روی منوی پرواز در بالای پانل علامت یا نشان حجاری و 'علامت یا نشان حجاری تنظیم جدید را انتخاب کنید...'.


مرحله 2

نوع متن را در یک نام برای علامت یا نشان حجاری خود را تنظیم و یک روش مرتب سازی را انتخاب کنید.


مرحله 3

با کلیک بر روی منوی نشان می دهد به منظور بررسی علامت یا نشان حجاری خود را تنظیم جدید ایجاد شده است.


مرحله 4

جست و جو در مورد یکی از Glyphs های مورد علاقه خود را به استفاده از مجموعه ای متفاوت. هنگامی که آن را بر روی علامت یا نشان حجاری خود کلیک راست کنید و انتخاب


مرحله 5

بازگشت به منو نشان می دهد و به تازگی ایجاد شده علامت یا نشان حجاری را به آن بار را انتخاب کنید. بررسی کنید که علامت یا نشان حجاری شده است انتخاب خود را به آن اضافه شده.

آن مجموعه را علامت یا نشان حجاری شده با شما برای همه شما باقی بماند این دیزاین اسناد بر روی کامپیوتر شما .


Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: