All Articles InDesign
تکنیک های مدیریت گرافیک وارداتی در ادوبی این دیزاین
Geoff Blake on Tue, June 21st 0 comments
InDesign comes packed with a variety of options and commands to help us manage, update, and adjust our imported graphics.

این دیزاین می آید بسته بندی شده با انواع گزینه ها و فرمان برای کمک به ما مدیریت ، بروز رسانی و تنظیم وارداتی گرافیکی ما ، که آیا آنها در فتوشاپ ، ایلوستریتور ، و یا از جای دیگری آورده است. یک دسته کامل از چیزهای بزرگ من می خواهم برای رسیدن به وجود دارد ، بنابراین من قصد دارم برای پرش درست در!


1 -- عملکرد صفحه نمایش تنظیمات

شما ممکن است به این اجرا اگر شما با این دیزاین در گذشته کار کرده : گرافیک است که شما را به طرح واردات به نظر می رسد pixelated شود ، حتی اگر آنها با وضوح بالا در فتوشاپ و یا گارهای هنری برداری کامل در Illustrator هستید. چه می دهد؟ خوب ، آن را در واقع این دیزاین.

ببینید ، این دیزاین تلاش می کند به ما کمک کند با کاهش فشار بر روی منابع کامپیوتر ما را با نمایش گرافیکی وارداتی در کیفیت پایین تر است. برای آوردن گرافیکی در کیفیت و کامل خود را ، نمایش را انتخاب کنید2 -- در حال ویرایش گرافیک وارداتی در فتوشاپ و یا تصویرگر

از آنجا که این دیزاین است بخشی از مجموعه خلاق ادوبی ، ادغام تنگ با برنامه هایی مانند Illustrator و فتوشاپ وجود دارد. دیزاین باعث آسان برای باز کردن تصاویر وارد شده به این برنامه ، که در آن ما می توانیم تنظیمات ، اعمال عوارض اضافی ، و یا هر نوع دیگر مخفی شود که ما می خواهیم. پس از صرفه جویی در کار خود و بازگشت به طرح ما در این دیزاین ، گرافیک به طور خودکار به روز رسانی خواهد شد. در اینجا چگونگی انجام این کار :

در این دیزاین ، گرافیک را انتخاب کنید که شما می خواهم برای ویرایش ، سپس بر روی آن راست کلیک کنید و انتخاب کنید ویرایش مقاله یا ویرایش با . از ویرایش با منوها ، نرم افزار که شما می خواهم را ویرایش گرافیکی شما هنوز وارد را انتخاب کنید

Here we will be editing our graphic inside Illustrator.


گرافیک چشمه نرم افزار به زندگی ، و شما می توانید پیش بروید و ایجاد هر تغییر شما می خواهم ، و استفاده کامل از تمام ابزار برنامه ، دستورات ، و گزینه های. هنگامی که شما به پایان رسید ، صرفه جویی در کار و سر خود را به عقب به این دیزاین. همانطور که به زودی به عنوان شما در طرح خود را ، گرافیک خود را به روز رسانی خواهد شد. چگونه است که بله؟


3 -- جمع آوری اطلاعات درباره تصاویر وارد شده

پانل دیزاین در لینک واقعا توپی برای همه از تصاویر وارد شده خود را می باشد. برو جلو و باز آن را با انتخاب پنجره

برای انجام این کار ، گرافیک را انتخاب کنید که شما می خواهم به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد از لیست فایل ها در پانل لینک ، سپس بر روی فلش در گوشه پایین سمت چپ پانل کلیک کنید. این گسترش می یابد ، منطقه "اطلاعات لینک در پایین پانل. در اینجا ، ما تمام انواع اطلاعات در مورد گرافیک انتخاب ما ، مانند نام فایل و فرمت ، فضای رنگی و رزولوشن ، ابعاد ، و کل مقدار زیادی بیشتر است. برای حرکت را از طریق تصاویری که در بالای پانل لینک ظاهر می شود ، فلش های چپ و راست در گوشه بالا سمت راست لینک اطلاعات منطقه است استفاده کنید.

InDesign's Links panel.


4 -- با جایگزین کردن یک تصویر وارداتی با یکی دیگر از تصویر

بسیاری از گزینه های در دسترس ما در پانل لینکها وجود دارد. استفاده از آیکون در گوشه پایین سمت راست پانل را به حرکت که در آن فایل های ساکن در طرح ، ویرایش فایل ، و غیره حتی گزینه های بیشتری در منوی پنل وجود دارد : لینک با تنظیمات دلخواه شما (که به ما اجازه می دهد برای شکستن پیوند بین اصلی فایل و طرح این دیزاین) و آشکار در یاب (که به ما نشان می دهد که در آن فایل های گرافیکی ذخیره شده است).

اما یک دستور من می خواهم به برجسته به نام Relink وجود دارد. شما Relink در منو پانل و همچنین به عنوان یک آیکون در پایین پانل. خنک در مورد این دستور این است که ما می توانیم آن را به جای یکی گرافیکی با یکی دیگر استفاده کنید. با این که آیا آن را جایگزین اعضای این سازمان (فقط برای درجه) تصویر و یا تبادل نسخه های قدیمی تر از یک گرافیک برای یک جدیدتر ، Relink می آید در دستی.

برای استفاده از Relink ، برای اولین بار گرافیکی که شما می خواهم که در پانل لینک جایگزین را انتخاب کنید. سپس با کلیک بر روی آیکون Relink در پایین پانل (یا آن را از منو پانل را انتخاب کنید). در کادر محاوره ای Relink که به نظر می رسد ، حرکت به تصویر جدید که شما می خواهم به جای استفاده از تصویر فعلی ، آن را انتخاب کنید و Open را کلیک کنید. که همه به آن وجود دارد!

The Relink dialog box.


5 -- دید لایه کنترل

اگرچه من استفاده از این گزینه بعدی واقعا برای یک مدت طولانی ، من هنوز هم توسط آن شگفت زده شده است. با آن ، ما می توانیم دید لایه های گرافیکی ما وارد شده و حق را از درون این دیزاین کنترل کنید. به عبارت دیگر ، اگر شما تصویرگر یا فتوشاپ فایل های وارداتی از چندین لایه تشکیل شده است ، ما می توانیم از این لایه کنترل از درون طرح ما. این بسیار سرد است ، بنابراین آن را بررسی کنید.

اول ، مطمئن شوید که شما را از فتوشاپ به طور کامل لایه لایه یا فایل تصویرگر وارد شده را به طرح خود را. این نیز ایده خوبی است تا مطمئن شوید که لایه ها تمام شده است به نام مناسب ، به جای به سادگی که به نام Layer1 ، Layer2 ، و غیره

بعد ، در این دیزاین ، انتخاب گرافیک وارد شده و شیء را انتخاب کنید


پس پیش برو و تنظیم لایه دید شما می خواهم و سپس بر روی دکمه 'OK' را برای اعمال شدن تغییرات.

با آنچه که شما در حال حاضر خوشحال نیستید؟ بدون مشکل : در پشت سر به جسم لایه محاوره ای تنظیمات و ایجاد تغییرات خود را. مهم در مورد این است که ما مجبور نیستید برای نگه داشتن کوه در می رم جلو و عقب بین طرح ما و تصویرگر یا فتوشاپ. این همه حق در اینجا در این دیزاین

خوب شما وجود دارد آن : چند تکنیک برای مدیریت گرافیک وارداتی در این دیزاین . امیدوارم این به شما کمک خواهد کرد که سریعتر کار کنند در هنگام ساخت طرح بندی شما!

Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: