All Articles Interviews
تولید کننده خارجی، ریک سیمپسون، iPads برای تولید موسیقی
Rounik Sethi on Fri, September 7th 3 comments
In this exclusive interview with MPVHub, Rik Simpson of Coldplay and Jay Z fame, talks about the Mac and iOS music platforms and his personal favorite music creation apps for iPad.

ریک سیمپسون، برنده جایزه گرمی تولید کننده، با برخی از بزرگترین نامها در صنعت موسیقی تا به امروز کار کرده است. فهرست خود را از اعتبارات به عنوان مهندس و تهیه کننده عبارتند از: خارجی، Z جی، گروه Portishead باشه، Kasabian و هاروی PJ!

پس چه شرکت تولید کننده آلبوم های خارجی دو در استودیو استفاده می کنید؟ ابزار های حرفه ای، منطق، SSL ماتریس، SE تخم مرغ، اوج مبدل؟ همه درست است، اما آنچه می آید به عنوان یک شگفتی است که چگونه اپل شده است به استودیو شخصی (خارجی) خود را به گردش تولید موسیقی creeped.

یادداشت سردبیر: این مصاحبه برای اولین بار در منتشر شد MPVHub مجله صوتی، شماره 3 ، به عنوان بخشی از IOS هنرمندان سری.MPVHub: من می شنوم شما اپل در آلبوم Coldplays اخیر، Mylo Xyloto استفاده می شود؟

ریک: ما استفاده از iPad در تولید این آلبوم است. اما، من می ترسم من نمی تونم خاص دقیقا چگونه آن را مورد استفاده قرار گرفت که برنامه ها در این زمان مورد استفاده قرار گرفت.


MPVHub: آیا اپل نیز در طول Coldplays تور استفاده می شود؟

ریک: فقط به عنوان wasters زمان در حالی که در انتظار برای SHOWTIME من می ترسم! احساس من این است که صفحه نمایش لمسی، بهترین کار در محیط باشگاه است. مباحث ورزشگاه بیش از حد بزرگ برای آن سطح از جزئیات به مخاطب دیده می شود. من هم فکر می کنم که هنوز پلت فرم IOS محکم به اندازه کافی برای سفر مناسب نیست. گفت که هر چند، من آماده به اثبات رسیده است اشتباه ...


MPVHub: در استودیوی خود را، چه رفتن به (دسکتاپ) موسیقی مبتنی بر نرم افزار خود را

ریک: مرکز اصلی استودیو بزرگ اماده ابزار با اوج مبدل است. من سعی می کنم به نگه داشتن ابزار نرم افزار را از این سیستم، مهم آن است که یک اسب آن سنگ جامد، هیچ زمانی برای سقوط و انتظار برای کتابخانه ها به بار! برای این منظور من استفاده از لپتاپ MacBook Pro که در حال اجرا منطق، Ableton، زندگی و دلیل، که یک چیزی خاصی برای من متفاوت است. من یک فن عظیم جهانی صوتی، ابزار های بومی، چند رسانه ای IK، Spectrasonics، Arturia، CELEMONY، MOOG و FXpansion. به عنوان نوازندگان ما واقعا از انتخاب گسترده ای از چرخ دنده های شگفت انگیز در دسترس به ما خراب شده است. حرکت نزولی، تنها ممکن است به این است که انگار تمایل پرونده را به صدا در همان به دلیل همه با استفاده از چرخ دنده است. من مدیریت در اطراف این ارسال مواد به آمپر گیتار و ضبط و یا فقط ضبط صدا در یک اتاق واقعی است.

Rik with his prized SE Egg monitors and SSL Matrix in the Coldplay studio. (Rasberries infront of desk not included.)

ریک خود را با مانیتور SE تخم مرغ باارزش و ماتریس SSL در استودیو خارجی. (روبروی Rasberries میز را شامل نمی شود.)


MPVHub: چگونه پلت فرم IOS تغییر راه را به شما ضبط / مخلوط /

ریک: چیزهای بسیار خود به خود ساخته شده است. پیدا کنم که بخش خواهد بود اسیر سرعت و تمرکز بیشتر بر عملکرد خواهد بود به عنوان مخالف به ویرایش زندگی را از پس از آن MIDI (که بسیار آسان برای انجام این کار در محیط دسکتاپ و یا لپ تاپ). یکی دیگر از نقش دستگاه های iOS بسیار مهم در استودیو را به تصرف خود ایده است. من از دست دادن تعداد بار خواسته شده را به سلام آیفون من را به پیانو یک ایده جدید برای ضبط که کریس تا با، و این چیزی است که به خوبی ممکن است از دست برود و اگر اسیر نه بلافاصله می آیند. برنامه ضبط صوت برای این فوق العاده است.


MPVHub: آیا استفاده از هر برنامه ای که به طرح ایده های IOS بر روی بروید؟ کدام برنامه؟

ریک: من واقعا ... GARAGEBAND در iPad است یک برنامه فوق العاده، سادگی آن خط بطلانی قدرت خود است. FL استودیو HD نیز شگفت انگیز، vibey بسیار. این crunchiness که من واقعا لذت بردن از. تنها مشکل این است که من مک فقط نمی تونم واردات جلسه من به یک کامپیوتر، من نیاز به گزاف گویی قطعات صوتی اول، که شرم آور است (من فکر می کنم خود را در توسعه هر چند، عجله بچه ها!)

هتلز TR به من می دهد مقدار زیادی از کنترل Spectrasonics Omnisphere، من می تواند چیزهایی مانند فیلترها synths با استفاده از صفحه نمایش لمسی از اپل من را تغییر دهید، آن را واقعا باز می شود تا تلفیقی برای من. iMaschine یک ماشین درام دوست داشتنی (به خصوص اگر شما صاحب شگفت انگیز برادر بزرگ خود را بر روی کامپیوتر خود) است. تلفیقی عاقلانه یاماها TNR من، MOOG Animoog، PROPELLERHEAD شکل، Kaossilator KORG و شتر صوتی کیمیاگری همه باید دارا هستند.

پس از آن تاسیسات وجود دارد. PolyTune، Cleartune، آهنگسازان پد و GuitarToolkit همه شگفت انگیز، شناسه همه آنها توصیه می شود.

Rik Simpson, in another studio with MacBook Pro ready to capture ideas.

ریک سیمپسون، در یکی دیگر از استودیو با لپتاپ MacBook Pro که آماده را به تصرف خود ایده است.


MPVHub: چه ویژگی های را دوست دارید برای دیدن قرص در آینده دستگاه های iOS / موسیقی؟

ریک: هممم ...، من فکر می کنم یک مقدار زیادی از آن توسط قدرت موجود از دستگاه دیکته شده است. به عنوان پردازنده قدرتمند تر است، قرص و بیشتر شبیه به یک لپ تاپ تبدیل شده است. به خوبی قادر به انجام کارهای مشابه است، اما با قابلیت حمل بیشتر شده است. خود را تنها یک موضوع از زمان. من هم که یک رابط واقعا با کیفیت بالا و صوتی است که بیش از حد است MIDI، و این چیزی است که محافظت از دستگاه را از خارجی می زند و بدون افزایش جای پای خود را بیش از حد دوست دارم.


کشف بیشتر در مورد ریک سیمپسون در اینجا: www.riksimpson.com

بلند کردن نسخه خود را از مجله MPVHub صوتی:


Related Videos
Comments (3)

You must be logged in to comment.

 • Squisha
  Cool always valuable to get inside from Big Guns puts us a step closer Thanks
  • 8 years ago
  • By: Squisha
  Reply
 • Rounik Admin
  True. You don't get much bigger than Coldplay! And I must add... it was a real pleasure to have the opportunity to interview Rik. A real gentleman. Stay tuned to MPVHub for more interviews... :)
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • MyklH
  Just like to say that Jordan Rudess plays an ipad running Apps he hepled to create during Dream Theater concerts.
  • 8 years ago
  • By: MyklH
  Reply
Exploring GarageBand For iPad
GarageBand For iPad
Dream It. Do It.
Do you want to learn Exploring GarageBand For iPad?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: