All Articles Interviews
مصاحبه اختصاصی : مایکل Wohl (یکی از طراح اصلی FCP) سخن می گوید نهایی X کات های حرفه ای
Rounik Sethi on Fri, June 24th 13 comments
See what a deep insider at Apple has to say about editing video with the new Final Cut Pro X. Learn more about macProVideo.com's Star FCP X trainer, Michael Wohl. This article pulls no punches ...

عاشق آن هستم یا از آن متنفرم ، فاینال کات های حرفه ای اپل X

در این مصاحبه از ویژگی های منحصر به فرد و راهنمای فاینال کات های حرفه X ، مایکل Wohl مذاکرات در مورد :

 • His recent and current video production work 
 • How he helped shape the original Final Cut Pro & his work at Apple
 • His favourite features of Final Cut Pro X 
 • The future of Final Cut Pro X and Video Production
 • Missing features in the new Final Cut Pro
 • His teaching ethos & why his new macProVideo.com FCP X Tutorial-  Videos are essential viewing

و اکنون ، مصاحبه...


RS : سلام مایکل ، به هاب خوش آمدید ! برای گرفتن زمان برای انجام این مصاحبه.

MW : متشکرم. بزرگ اینجا.


RS : به ما بگویید در مورد چه نوع ویدئویی ، مبتنی بر کار شما .

MW : مطمئنا. سلام شده است در بسیاری از پروژه های مختلف در طول بیست سال گذشته درگیر است. از نوشتن و کارگردانی فیلم Indie در ویرایش تجاری برای هر دو وب و پروژه های تئاتر است. IM در واقع بر روی یک نام تجاری پروژه مستند جدید آغاز تاریخ عضویت : در چند ماه بعد از نقل قول در مورد تحول Ethiopias کشاورزی می شود. آن رفتن به یک پروژه پنج ساله است.

من عمدتا ، نوشتن تولید ، مستقیم و ویرایش ، و برای پروژه های مختلف بیمار ترکیبات مختلف از آن چیزهایی است. حدود 5 یا 6 سال من در درجه اول مشغول به کار بود به عنوان یک ویرایشگر برای استخدام و پس از آن من در نهایت در به تمرکز بر روی پروژه های خود من نقل مکان کرد و شرکت های تولید را باز کردم و خیلی بیشتر تولید و کارگردانی کار خود من است. سپس من انجام بسیاری از ویرایش تجاری متوقف ، اما هنوز هم انجام بسیاری در خود من و برای دوستان و چه چیزی نیست.


RS : آیا ترجیح به نوع پروژه های ویدئویی شما روی آنها کار کرده اند؟

MW : خب ، منم یک سوال سخت است . من واقعا نمی چیز خاصی داشته باشد. در از نظر من می نویسم ، خود را به طور کلی در فیلم کمدی مستقل ، سمت درام مستقل از چیزهایی. به طور کلی من دوست دارم به چیزهایی درگیر من و چیزهایی که من می توانم باور کنید برای کار مستند داستانی غیر کار به خصوص برای من مهم آن است که من در این پروژه و خود را نه فقط برخی از کارهای شرکت ها برای استخدام اعتقاد دارند. زود در حرفه من من یک دسته از کار آموزش برای شورون انجام پمپ بنزین فیلم ایمنی و چیزهای شبیه به آن است. من سعی می کنم برای جلوگیری از چیزهای مانند که این روزها و چوب به چیزی که من بیشتر در عاطفی سرمایه گذاری.


RS : مطمئنا. ما بیشتر در مورد این مستند که شما در حال حاضر در کار بگویید.

MW : کشور اتیوپی است رفتن را از طریق یک دگرگونی بنیادی در جایی که آنها در تلاش برای تعمیرات اساسی کل سیستم زراعتی خود را اساسا یادگیری از کشور را به غذا بهتر است. شما می دانید آن کشور بسیار فقیر برای سالهای زیادی بوده است و تلاش شده است theyve کشاورزی و سیاسی است. بنیاد گیتس بوده است به شدت در تلاش برای تبدیل سیستم های کشاورزی خود را درگیر شده است. همه چیز از کشاورزان تکنولوژی بر روی زمین به آموزش و پرورش استفاده ، بهبود تکنیک های آبیاری ، هم از نظر تجاری و هم در سطح مسکونی. سپس تاپیک نیاز به بهبود زیرساخت به منظور کمک به دریافت محصولات به بازار است. به عنوان مثال ، جاده های فقیر در نواحی که در آن طول می کشد 8 یا 10 ساعت به مردم به محصولات خود به بازار وجود دارد. با احداث جاده های بهتر آنها وجود دارد می تواند در 30 دقیقه و است که تاثیر عظیمی بر معیشت خود.

این تحول ، باید آن را با موفقیت ، من فکر می کنم تاثیر فقط بخش کشاورزی نیست ، بلکه واقعا کل کشور را به نحو چشمگیری بالا بردن. امید است که اگر این پروژه آزمایشی موفقیت آمیز باشد ، می تواند در دیگر کشورهای جهان سوم در آفریقا و در سراسر جهان اجرا شده است.


RS : آیا شما کارگردانی ، فیلمبرداری و تولید این مستند؟

MW : Weve کردم شگفت انگیز آکادمی نامزد DP ، ویسنته فرانکو ، که در آن درگیر است . سلام یک شریک تولید و سپس بیمار احتمالا به تولید و کارگردانی و انجام برخی از تیراندازی کردم. اما همچنین در رابطه با شرکت های محلی تولید اتیوپی thatll کمک به ما در هر جنبه ای از آن نیز بودند.


RS : بسیار عالی. آیا شما انجام هر یک از ویرایش خودتان؟

MW : خوب مراجعه کنید. بیمار احتمالا یک مقدار عادلانه از ویرایش خودم ، در واقع انجام دهد. تحویل Therere متفاوت است. رفتن به عطفی در فیلم های موقت به بنیاد گیتس برای نشان دادن نحوه پیشرفت است. به عنوان یک پروژه 5 - سال ، به خوبی ارائه برخی از فیلم ها خلاصه موقت و برخی از فیلم ها وب در وب سایت خود قرار دهید برای نشان دادن موفقیت. همزمان ما دارای هدف بلند مدت از ایجاد یک مستند بلند در مورد کل تجربه و در مورد سازمان های غیر دولتی غربی به کشورهای جهان سوم و تلاش برای کمک به. راستش ، در این مرحله ما هیچ نظری ندارم که چه موضوع مستند بلند خواهد شد ، اما ما امیدواریم برای جمع آوری قطعه فیلم به اندازه کافی برای ایجاد یک فیلم مستند بسیار جالب و قدرتمند است.


RS : این صداها مثل یک پروژه جالب در! اما سوال بزرگ است ، چه خواهد شد شما می شود با استفاده از ویرایش این فیلم؟

MW : (میخندد) خوب ببینید! در طول پنج سال آینده therell برخی از تغییرات بزرگ در بازار... صحبت احتمالا در مورد تفاوت با نسخه جدیدی از فاینال کات های حرفه X منم فقط بیرون می آید؟ آن کمی سخت می گویند که آیا این نرم افزار می شود تا وظیفه مستند نقل قول رفتن به هزاران ساعت فیلم و چند نفر کار بر روی آن به طور همزمان. با این حال ، در طول چند سال آینده به طور کامل انتظار اپل آن را ارتقاء و بهبود آن ، و من تصور کنید که در نهایت آن را قطعا خواهد شد.

Shot from Michael Wohl's FCP X Training at macproVideo.com

گلوله از مایکل Wohl FCP X آموزش در macProVideo.com.


RS : به اعتقاد من شما را در ایجاد برش اصلی نهایی کار می کردم؟ آیا می توانید به ما بگویید که بیشتر در مورد دخالت خود را در توسعه آن؟

MW : من در واقع آن مرد دوم که به کار در پشت برش تیم نهایی در سال 1995 استخدام شد. من در ادوبی با مهندس ، رندی Ubillos مشغول به کار بود. او اساسا به ماکرومدیا به ایجاد یک نام تجاری ابزار ویدیو جدید آورده و او بلافاصله به من تماس گرفت و پرسید : اگر من می خواستم به می آیند و کمک به طراحی این نرم افزار جدید (FCP).

نوشته اصلی کار من به عنوان یک شرکت تولید فیلم های محلی در داخل ماکرومدیا به انجام پروژه ها ، تست نرم افزار و ارائه بازخورد در مورد چه کارهایی باید کار و آنچه که بهترین ابزار را. در نهایت که به جایی که من بیشتر طراحی شد نرم افزار یک کار بزرگ شد... منظور من آن را یک تیم بزرگ بود و من یکی از گروهی از مردم بود. من در انجام بسیاری از یو پی اس های ساختگی از رابط و تمرکز بر تعامل است. است که ، تا تصمیم بگیرند در چه تجربه کاربر مورد نیاز به منظور دستیابی به اهداف خاص داشته باشند. بنابراین ، به عنوان نرم افزار بالغ به مناطق خرید و فروش با آموزش ، نقل مکان کرد و من همه از دموی اولیه برای همه نشان می دهد تجارت. سپس من تمام آموزش های داخلی را در اپل و سپس من در برخی از اولین آموزش های خارجی در دسترس برای کاربران نهایی و برای مربیان درگیر شد.


RS : بنابراین در این دوره اپل فاینال کات از ماکرومدیا خریداری است . چه مدت شما را در فاینال کات در اپل درگیر بودند ؟

MW : خوب ، من هرگز انتظار برای ماندن در. وقتی که من برای اولین بار در سال 1995 آمد پرسیدم رندی چه مدت به طول خواهد انجامید ، و او ، مانند "آه ، آن را باید ما حدود یک سال." من فکر کردم خوب ، من می توانم یک سال دور از فیلمسازی من بروید و کار بر روی این نرم افزار است. (می خندد) و سپس در طول دوره پنج سال آینده بود واقعا خوشحال است درگیر شود. اما اول از همه این یک فرآیند بسیار خسته کننده و دشوار بود. ثانیا ، من می خواستم هرگز به طور دائم در نرم افزار. من همیشه می خواستم برای رفتن به عقب را به ساخت فیلم های من به خودم قول داده در اسرع وقت ما حمل نسخه 1 آیدی را ترک و بازگشت به

Remember this? The Final Cut Pro 7 interface

به یاد داشته باشید این؟ فاینال کات های حرفه ای 7 رابط.


RS :

MW : خب ، آن مهم است که می گویند که فاینال کات طرفدار X یک نسخه جدید از فاینال کات. برای این است که همه چیز را در مورد آن دچار سوء تفاهم. این قطعه با نام تجاری جدید از نرم افزار است. به طوری که در نظر متواضع من ، من فکر می کنم اپل wouldve به حال هم بهتر از این اگر آنها فقط نام آن را چیزی کاملا جدید. و من فکر می کنم واکنش مخاطبان یکنواخت بزرگ تر خواهد بود. در حال حاضر در حال دیدن یک واکنش بسیار پیچیده است.

بدون شک در مورد آن ، فاینال کات های حرفه X قطعه های شگفت انگیز از نرم افزار است. تن از ویژگی های واقعا سرد وجود دارد ، و بیمار به شما بگویم در مورد زن و شوهر از آنهایی که خاص در یک ثانیه است. من فکر می کنم که مشکل انتظار می رود که در آن مردم می خواهند انتخاب کنید تا به حق که در آن فاینال کات 7 سمت چپ خاموش و youve به درک که یک قطعه از نرم افزار 10 ساله بود که هرگز به زنده ماندن 10 سال دیگر وجود دارد. مورد نیاز برای باز آفرینی است. و من فکر می کنم آنها چیزی جسورانه و دشوار به انجام این کار اختراع مجدد کامل. به ناچار تاپیک رفتن به بسیاری از ناامیدی همراه با مقدار زیادی از هیجان.

که می شود گفت ، من فکر می کنم کاملا چند واقعا زیبا ، ویژگی های جدید در فاینال کات های حرفه X. IM واضح است ، آنهایی که زرق و برق دار ارجاع نمی دهند ، مثل چیزهایی Timelinethe راه مغناطیسی وجود دارد حرکت از راه را هنگامی که شما آنها را بکشید aroundIm نه واقعا تحت تاثیر قرار گرفته با آن است. متوسط ​​سرد آن است و آن خوب به نظر می رسد و برای بعضی از سردبیران itll تعداد معینی از اشتباهات جلوگیری می کند. اما یکی از ویژگی های من عشق برای استفاده در واقعیت امتحانات ابتدائی ، که در آن شما می توانید از طریق چندین نسخه از یک شات یک یا اثرات متعدد بر روی یک شات تنها پرش می شود و شما به راحتی می تواند مبادله کسانی که از سمت راست در وسط ویرایش شده است. برخی از اثرات صوتی است که از منطق به تصویب رسید و به نهایی X کات های حرفه ای یکپارچه بهبود بزرگ.

FCP X's new Auditions feature

امتحانات ابتدائی جدید FCP X قابلیت.


من همچنین فکر می کنم معماری ابرداده به طور کلی بزرگ است. من احساسات متناقضی در مورد آن به دلیل جنبه های خاصی وجود دارد که فوق العاده قدرتمند و آسان و واقعا بهبود تجربه کاربر. در عین حال جنبه های دیگری از آن که می رویم به زور به کاربران در صف مقابل بیشتر کار به انجام وجود دارد. شما می دانید اگر شما نمی بسیاری از ابرداده را وارد کنید : یادداشت ها ، اطلاعات صحنه و شرح سپس آن رفتن به مقدار زیادی سخت تر به کار با رسانه های خود را در نهایی X کات های حرفه ای ، به خصوص در پروژه های بزرگ. اما اگر شما وارد کنید تمام آن داده ای که ، همه چیز واقعا خوب و صاف است.


RS : در مدت زمان محدود استفاده و آزمایش نرم افزار XI ، فاینال کات ، آن را به عنوان یک پلت فرم اپل که بر اساس آن به احتمال زیاد برای ساختن برای آینده است. آیا شما احساس می کنید که FCP X آینده ای روشن برای هر دو تازه کار و کاربران طرفدار به طور یکسان؟

MW : من مطمئن امیدواریم که تا. تاپیک قطعا بسیاری از کار که سیب رفتن به نیاز به انجام این تا را به لیست ویژگی و سطح تجربه کاربر از FCP 7. که واقعا در زمان تا 15 سال (از جمله زمان توسعه) در پالایش ، افزایش سرعت و گرفتن تمام تفاوت های ظریف کمی به راست و ساخت بی نظیر تجربه کاربر. X FCP رو داشته باشند که هنوز ، و آن نیاز به رفتن به برخی از زمان برای رشد به آن سطح است.

The new Graphic EQ in FCP X

EQ جدید گرافیک در FCP X.


برای آن را یکی دیگر از راه ، FCP X خواهد بود فوق العاده مفید است و به همه چیز شما را برای خوب 70 درصد از کاربران خارج وجود دارد می خواهم. برای افرادی که مهاجرت از iMovie به افراد جدید به ویرایش ویدیو ، افرادی که کار بر روی پروژه های ساده جایی که آنها نیاز به سرعت و به راحتی ویرایش آنها انجام می شود ، این است که رفتن به ابزار های شگفت انگیز از همان روز اول.

برای مردم انجام پروژه های جدی تر و حرفه ای ، هنوز هم بسیار نزدیک است. شما می دانید ، خود را دور است. اما برخی از موانع واقعی شدن آن تا سطح فاینال کات طرفدار 7 وجود دارد.


RS : آیا می توانید برخی از رئوس مطالب را از این ویژگی ها در حال حاضر از دست رفته برای ما ؟

MW : خوب ، بزرگ تاپیک و تاپیک کمی است . ویژگی های Therere بزرگ مانند multicam ، اختلاط صوتی ، قادر بودن به بیننده و بوم در همان زمان ، فراهم می کند که تمام انواع از مزایای به یک ویرایشگر حرفه ای مراجعه کنید. Therere نیز از چیزهای کوچک است که تاثیر بزرگی تعداد زیادی. به عنوان مثال ، راه ساده در داخل و از نقاط علامت گذاری شده اند. این واقعیت که آنها این اصطلاح را در اشاره رها. من فکر می کنم آن را تنها اساسا نیاز به ثابت. ما باید قادر به دیدن علامت بر روی کلیپ ها و نگه داشتن آن علائم زمانی که شما از یک کلیپ دیگر سوئیچ. یکی دیگر از نظارت است با سازمان است. در حال حاضر ، به شما نمی تونم فقط ساختن یک پوشه ساده از کلیپ. چیزی اساسی آن است. شما می توانید یک پوشه را اگر شما استفاده از تمام کلمات کلیدی و مجموعه واقعا زیباست این ابزار هوشمند و خودکار کنند. کسانی که همه واقعا به خوبی کار کنند. اما چیزی به عنوان ساده به عنوان ساخت یک پوشه و چسبیده دسته از کلیپ ها در آن ، شما نمی تونم انجام این کار است.

آن چیزهایی است که برخی از کمی عجیب و غریب است که گم شده پیدا کنم. آنها قطع کننده چنین معامله نیست ، اما آنها می توانند تجربه روز به روز در حال ویرایش تأثیر بگذارد. برخی از این ویژگی های بسیار کوچک در مورد از FCP 7 مهاجرت و رسیدن به راه های جدید کار استفاده می شود. اما دیگران به عنوان مثال ، برخی از میانبرهای صفحه کلید آنها در زمان دور و دیگران که theyve تغییر خواهد مردم را به از FCP 7 مهاجرت آن را سخت تر است.


RS : اما در X FCP شما می توانید از میانبرهای صفحه کلید خود را سفارشی. در چه راه است ، این ویژگی تغییر برای کاربران FCP 7 ؟

MW : بله ، شما می توانید. اما که نمی تونم تواند سفارشی وجود دارد. به عنوان مثال ، F - کلید (کلید های تابع) در دسترس هستند دیگر هیچ نیست. همچنین کلید هایی که انجام کارهای چندگانه وجود دارد. به عنوان مثال ، کلید U پستی که بین دریافتی موج دار شدن ، موج دار و ابزار خروجی و رول رفته است. که ممکن است مانند یک چیز کوچک اما آن در واقع یکی از ویژگی های واقعا خوبی قادر به شیر یک کلید واحد و ضامن بین این 3 کلید های میانبر صدا. در X فاینال کات هستند 3 کلید جداگانه برای آن دسته از توابع وجود دارد و به همین ترتیب تاپیک هیچ راهی به نقشه که به روش قدیمی کار. و تعدادی از چیزهای مشابه مانند آن وجود دارد.

با وجود این چیزها کمی ، میلیون ها نفر از مردم در حال رفتن به استفاده از این نرم افزار است. و من می خواهم بگویم که FCP X تا به برخی از ویژگی های واقعا خنک و آن را واقعا قطعه های شگفت انگیز از نرم افزار. کاستی وجود دارد ، مطمئن است. روده احساس من این است که شناسایی آن کاستی رو الزاما به معنی ما باید X FCP استفاده نمی کند ، اما به این معنی که ما باید آگاه باشند که در حال حاضر وجود دارد برخی از محدودیت.


RS : از نقطه نظر من از ، شاید اپل به دنبال در آینده ای دور از وضعیت قدیمی در جهان در حال ویرایش ویدئو حذف. شاید آینده ای که در آن بزرگ (ویدیو) از شرکت های تولید نمی چنین یک صدای غالب به عنوان ویرایش ویدیو بیشتر و بیشتر شده توسط مصرف کننده و یا بازار prosumer در آغوش گرفت. شما می دانید ، مردم قرار دادن مسائل در یوتیوب و ایجاد محتوا بزرگ مستقل برای پروژه های کوچکتر است .

MW : من کاملا موافقم. من اصلا فکر می کنم ویراستاران فیلم حرفه ای رفتن به از بین برود ، اما من فکر می کنم که حجم بزرگی از بازار است که رفتن به این باشد که فضای اواسط برد که در آن مردم ایجاد کیفیت بالا (ویدئو) ، اما آنها انجام نمی دهد آن را در یک محیط حرفه ای . همانطور که فن آوری می شود ساده تر و بیشتر accessibleliterally هر آی فون دارای یک دوربین فیلمبرداری HD در itso همه در حال رفتن به خرید و فروش با استفاده از فیلم که در نوبه خود نیاز به یک مقدار مشخصی از ویرایش. شما باید آن را سازماندهی و در جهت ارائه آن تاپیک کاری که شما باید انجام دهید. بنابراین داشتن یک ابزار که به این طیف گسترده ای از مردم قابل دسترسی است و در عین حال می دهد به اندازه کافی از ابزار های حرفه ای است که می توانید نتایج فوق العاده ای می دهد ، یک ایده واقعا درخشان در طرف سیب است.

تصویر بزرگتر در پشت همه این تاپیک نیز می باشد. ابزار نقطه نمی باشد. نکته این داستان سرایی و با استفاده از ابزار محتویات ویدئویی خود را برای برقراری ارتباط است. شما می توانید انجام دهید


RS : خوب ، صحبت کردن در مورد

MW : متشکرم. من در UCLA تدریس می شده اند آموزش سمینارهایی را برای دوازده سال و یا بیشتر و IM یک معلم بسیار پرشور به طور کلی. IM همیشه در مورد آنچه به من علاقه مند به و هر زمان که من توصیف چیزی است که من همیشه سعی کنید آن را در راهی است که من فکر می کنم خواهد چوب ارتباط بسیار مشتاق است. به نظر من این بدان معناست که جزئیات فنی و نامهایی از دستورات ، در حالی که بسیار مهم است ، مهم ترین چیز برای یک یادگیرنده نیست. واقعا آنچه شما نیاز دارید این است که درک چرا شما انجام آنچه شما انجام است. شما نیاز به حس اهداف زیر کار. حقیقت این است که شما همیشه می توانید به می آیند و دوباره این فایل نقد می نویسید : گام به گام دستورالعمل.

null

فاینال کات طرفدار X 101 -- بررسی اجمالی و راهنمای شروع سریع


اگر youve شنبه از طریق 6 تا 8 ساعت آموزش و بدست تمام اطلاعات ، خود را به سختی به یاد داشته باشید کلیه جزییات را از آن اولین بازدیدکننده. پس چه من سعی می کنم به انجام IM مطمئن شوید به اندازه کافی از آن دسته از عناصر کلیدی است که به همین دلیل شما برای انجام این کار است. بنابراین زمانی که شما به سیستم خود بروید و فیلم خود را ممکن است شما نام دقیق از کنترل و یا گام به یاد داشته باشید نه ، اما ، شما به یاد داشته باشید تاپیک راه برای انجام این کار... و آن را به حال چیزی برای انجام این. Thatll راه خود را پیدا کنید در نرم افزار و یا شما می توانید ویدیو را برای بازگشت از یک که نقطه نظر کمک کند. اما ، اگر من تنها به شما یک لیست از 3000 دستورات و آنچه انجام می دهند و چگونه آنها انجام بسیاری از دیگر فیلم های آموزش در خارج وجود دارد آن را می خواهم ، من احساس می کنم خیلی از آن فقط در یک گوش و خارج از سوی دیگر است.


RS : بسیار جالب است ! IM به جلو به حفر به آموزش FCP X خود را در macProVideo.com. آیا می توانید هر گونه اطلاعات در مورد آنچه که ما می توانیم انتظار می رود به عنوان را به ما بدهید؟

MW : البته. ما با شروع به بررسی اجمالی رایگان 1 - ساعت های طولانی را از رسیدن به خروجی یک فیلم آغاز شده و Thats یک ماژول آزاد است که هر کسی می تواند در هر زمان تماشا : که شامل تمام نرم افزار از ابتدا تا انتها. خود را نه فقط یک نسخه ی نمایشی ، آن واقعا طراحی شده به شما احساس بسیاری از آنچه که شما نیاز به دانستن در نظم برای شروع به من بدهید. اما البته ، برای رفتن به عمق و تمام عناصر غنی X FCP در آن مقدمه اول اتاق تاپیک نیست.

پس من به شرح گسترده از گرفتن قطعه فیلم خود را به نرم افزار و سازماندهی آن بروید. این یکی از علامت + بزرگ X FCP : مدیریت رسانه و ویژگی های ابرداده سازمانی مبتنی بر نقل قول ساخته شده راست شوید .

null

فاینال کات طرفدار X 102 -- رسانه ها : خوردن و سازماندهی

بالاتر بعدی این است که در جدول زمانی مغناطیسی که در واقع همه مبانی ویرایش رئال را پوشش می دهد ، از گرفتن آن را به پروژه های خود و حرکت چیزهای اطراف برای کمک به پروژه های خود ایجاد کنید و را کاهش خشن خود را در حال ویرایش است.

null

فاینال کات طرفدار X 103 -- در حال ویرایش در جدول زمانی مغناطیسی


در تکنیک های در حال ویرایش پیشرفته ، خود را خیلی بیشتر در مورد ریز تنظیم و پیرایش و Thats که در آن نیز ادامه داشت برای پوشش برخی از ویژگی های جدید خنک مانند امتحانات ابتدائی ، کلیپ های مرکب و راهنمایی های مربوط به کار با صدا ماژول بعدی و Thats واقعا برای پوشش همه featuresand ویرایش فایل های صوتی کاملا چند عالی پیشرفتهای صوتی در FCP X. وجود دارد و سپس ما در تاریخ به عنوان ها ، اثرات و ترکیب. از برداشت ، تنظیم تصاویر ، کلید فریم از آنها و حرکت آنها را در اطراف صفحه نمایش با استفاده از تمام فیلترهای که ساخته شده و همه عناوین که با نرم افزار و ژنراتور می آیند ، و غیره

سپس ، سلام جدا تکنیک اصلاح رنگ را به ماژول خود را دارد . سلام رفتن به کمی کوتاه تر از برخی از دیگران است ، اما آن بسیار غنی است زیرا این ویژگی تصحیح رنگ واقعا خنک و قدرتمند هستند. و در نهایت با پایان دادن به صادرات و به اشتراک گذاری کار خود را که شامل برخی از راهنمایی مدیریت رسانه ها و ترفندها ، بیش از حد .


RS : سلام! من نمی تونم صبر به پایان تماشای این سری X FCP! تشکر که در عمق از فیلم های آموزش خود را از طریق راه رفتن .

آن را برای تلفن های موبایل مانند شما واقعا مشغول تولید فیلم های آموزش برای macProVideo.com ، در حال اجرا یک شرکت تولید ، انجام بسیاری از کار فیلمبرداری ، نوشتن ، کارگردانی ، ویرایش ، نوشتن کتاب دروس برای اپل... آیا شما هر وقت آزاد دارید ؟ اگر شما چگونه دوست دارید آن را صرف؟

MW : (می خندد) خب حقیقت این است که کار من بسیار پراکنده است . من از طریق دوره که در آن فوری فوق العاده ، فوق العاده شلوغ و دوره جایی که من دارای مقدار زیادی از وقت آزاد. هنگامی که من به پایین هم من قطعا به سفر می رود. من واقعا مسافرت های بین المللی و لذت ببرید و سعی کنید که زمانی که من می توانم انجام. من همه نوع سرگرمی و چیزهای دیگر ، می دانید ، من رنگ و عشق پخت و پز و پخت نان است. دانلود چیزهای شبیه به آن. (می خندد) همه نوع از دیگر فعالیت های فضای باز ، بیش از حد.


RS : تشکر بسیار برای وقت خود را ، مایکل. آن شده است لذت واقعی برای صحبت با شما است .

MW : متشکرم!


عضویت FCP X کارشناس ، مایکل Wohl ، و یادگیری فاینال کات طرفدار X در داخل با این آموزش است .

Related Videos
Comments (13)

You must be logged in to comment.

 • Cavahia
  Hi Both, What a fine, sensible and reassuring discourse on the new Final Cut Pro X compared with the diatribes on the Mac App Store. We have a long way to go before we can rate the new software. I have a sneaking feeling that the "professionals" are worried that we ordinary guys will be able to produce stunning output. After all it is a good idea, good photography, a good story and NOT the software which makes a great film. Regards, Norman MacPhee
  • 10 years ago
  • By: Cavahia
  Reply
 • -M
  I think this statement sums it up well: "I don’t think professional video editors are going to go away" Yes they will and already have. "but I do think that the big bulk of the market is going to be that mid-range space where people are creating high quality (video) but they’re not doing it in a professional environment. As the technology gets simpler and more accessible—literally every iPhone has an HD video camera in it—so everyone is going to be dealing with video which will in turn require a certain amount of editing. You need to organize it and in order to present it there’s work that you need to do. So having a tool which is accessible to this wide range of people, and yet gives enough of the professional tools that can give great results, is a really brilliant idea on Apple’s behalf." Yep, that's it folks! FCPX is consumer crap. This is pure arrogance and ignorance on the part of Apple looking to generalize a product that isn't meant to be generalized. Didn't anyone ever tell you that "specialists" are highly sought after and vastly more successful? We'll that used to be pull of FCP. Now we have iMovie Pro (or whatever you wish to call this) for the generalists. This is a failure app if intended as a successor to FCP, and its a success if intended as a hobbyist prosumer version to iMovie. Depends how you look at it. Apple! Please sell off FCP to someone who will actually continue to specialize in professional video suites! They would have a huge and immediate market share, ecosystem and following. Then after you do, change the name of this to iMovie Super-Duper-Kazamo-Whamo or whatever delights you're iMovie desires.
  • 10 years ago
  • By: -M
  Reply
 • Butigio
  Reminds me of this cartoon on toothpastefordinner: http://www.toothpastefordinner.com/062111/can-you-fax-it-to-me.gif I appzapped my FCStudio, the future is here.
  • 10 years ago
  • By: Butigio
 • Rounik Admin
  "I don’t think professional video editors are going to go away" 'Yes they will and already have.' - I think you misunderstood what Michael was saying. i.e. Pro Editors, although small in market share, will always be around. Not that they will or won't stick with FCP X. Give FCP X some time to mature and develop. It is a completely brand new piece of software. For 90% of video editing population it does almost everything that is required. Also remember that it took many years before the original Final Cut was deemed ready to be used in "professional" broadcast production suites, it wasn't adopted overnight after it's 1.0 release as the pro standard. FCP X (or iMovie Pro as you call it) needs more time for Apple to implement certain features, as Michael points out, before we can fully judge it. That's my opinion.
  • 10 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Butigio
  It is amazing how so many "experts' have such blatant hatred for an app that has been out for 2 days!! What is up with that? Who are these people?
  • 10 years ago
  • By: Butigio
  Reply
 • -M
  Bert, are you a pro user yourself or just a casual hobby editor who has very little hands on use with (the now old) FCP? If the answer is "no" then you really don't have any idea what we're up in arms about, but I assure you its a valid upset. Are you an iMovie user?? If you are, you are sure to LOVE this new app. This app is an iMovie upgrade, not a FCP upgrade.
  • 10 years ago
  • By: -M
 • walkerbell
  When you use and depend on tools every day its doesn't take a lot to recognize a better or lessor tool, We are hundreds of thousands of people who make our living with this amazing tool - up to the release of this UNamazing tool - which will make cute youtube and other standalone videos - but this tool is in no way ( even a start of) any part of an integrated set of tools that people will pay us to do great work on, every day, day in day out. This is NOT version one of a new product for people who make their living editing- this is based on increasing revenue from iMovie users. Larry Jordan said it best in his manifesto yesterday - i paraphrase the title: "Dear Apple Apple does not normally ever comment on future products – though they did this year, prior to WWDC, because they needed to reset expectations. Because of the visibility of this product into an audience that can cause extensive PR damage to Apple, I suggest that Apple break its usual vow of silence and do three things: 1. Immediately return Final Cut Studio (3) to the market. If it is not compatible with Lion (and I don’t know whether it is or not) label it so. But put it back on store shelves so consumers have the ability to work with the existing version until FCP X is ready for prime time. 2. Fund the development of a conversion utility – either at Apple or thru a 3rd-party – and announce the development with a tentative release date. 3. Publicly announce a road-map for FCP X that just covers the next 3-4 months. Apple needs to be in damage control mode and the best way to defuse the situation is to communicate. Answering the question: “What features will Apple add to FCP X, and when?” will go a long way to calming people down.
  • 10 years ago
  • By: walkerbell
 • Rounik Admin
  @ -M, I can understand your frustration with what's happened. But at the same time, as Michael says, if Apple had changed the name and not connected it to the original FCP, perhaps all Pro's would be thinking about it differently. It's amazing what effect a name can have our perception of a product! I would suggest for your needs to wait and see what happens. Send Apple direct feedback (polite & constructive feedback!!) on what's missing for your needs and continue working with FCP 7. :)
  • 10 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • -M
  Yes I agree about the name, that's why everyone is calling it iMovie pro, because it's more appropriate. Were upset because we know this means Apple is dropping pro users, it's a fairly major deal. And yes apple has received two feedback letters from me so far, and I hope they were polite enough :)
  • 10 years ago
  • By: -M
  Reply
 • Rounik Admin
  1. Apparently FCS 3 updates may become available soon. Whether that includes returning the actual product to retail shelves remains to be seen. 2. I don't agree. These are two completely different software systems... Until FCP X has some sort of XML import ability this won't happen. If it does I think it'll be at the detriment of FCP X development/ 3. Good idea. Can you see that happening? They don't do this for apps and hardware with much larger userbases than FCP Video editors... why would they start now?
  • 10 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • viberoom
  Surely with Garageband in the mix, Logic will not see a similar fate... surely.
  • 10 years ago
  • By: viberoom
  Reply
 • -M
  I'm sure this applies across the board concerning pro apps
  • 10 years ago
  • By: -M
 • Beta Website Forum
  Imagine Photoshop csx was release without layers and the pen tool, was left out and you could not export to pdf? You could not save anything for CMYK because print is out and digital is in? I think everyone would be jumping ship and looking at alternatives(Gimp maybe). We don't have 15 years to wait for this software to catch up, we have already waited 2 years. This software should never have been released with out 3rd party support(ajax,blackmagic),Import and exporting xml,omf.These are a few of the things that make it a Pro app (for me at least) My work flow demands that I export the video for my sound engineer so that we can import to Pro tools(Sound is 90%). I also need to colour correct footage and can't because my third party hardware is not supported. You can import Imovie projects but you can't import fcp7 projects? That alone tells us it is a pro version of Imovie. If Apple don't tell the public what is happening in the near future everyone is going to jump ship! Our livelihoods are at stake here and we can't carry on guessing! It used to be that if you didn't work on a Mac you where not a Pro, I see that changing. Not only will Pro editors stop using FCPX they will no longer have to purchase expensive Macs to edit. I agree story telling is most important, it comes before bells and whistle in software. But Pros want to have perfect sound and good colour grading. FCPX can't export sound to 3rd party products(OMF is gone) Its sad because I really liked FCP7! I am all for change but at least give us the bare essentials so we can continue with existing work flows and grow at the same time. Yes digital broadcast such as Youtube and vimeo etc. is the future, but millions still watch television. And broadcasters are not changing to accommodate Apple Maybe for the first time a Opensource software will become an industry standard? At least it won't cost $300 to try and seems to have all the features FCPX is missing. Lightworks will be ready for Mac later this year and is Opensource. At least it won't be a disappoint as there are less expectations. http://www.lightworksbeta.com/index.php?option=com_content&view=article&id=108&Itemid=247
  • 10 years ago
  • By: Beta Website Forum
  Reply
Recording and Editing
Cubase 11 102
Dream It. Do It.
Do you want to learn Recording and Editing?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: