All Articles Interviews
ویژگی مصاحبه : فرانچسکو Schiavon در شیر ، غول iPads و لینوکس Bonzai
Rounik Sethi on Thu, July 21st 3 comments
Francesco Schiavon is a master trainer for macProVideo.com and an industry recognized expert consultant for video & digital web deployment. I caught up him to chat about Lion, iOS, teaching & life.

فرانچسکو Schiavon یکی از مربیان ستاره macProVideo.com '. او یک متخصص شناخته شده در صنعت وب و چند رسانه ای ، یک نویسنده منتشر شده است ، مدرس چاشنی و معلم و به شدت به دنبال پس از مشاور در جهان استقرار دیجیتال برای وب. تنها چند ساعت قبل از اپل منتشر شد سیستم عامل Mac OS X (10.7 ) شیر با فرانچسکو گرفتار به چت در مورد اپل ، OS X ، iPads ، آخرین خودآموز خود را برای macProVideo.com و شیفتگی خود را با تمام چیزهایی که رشد می کند.


RS : سلام فرانچسکو! برای گرفتن زمان می شود برای توپی مصاحبه.

FS : شما استقبال می کند.


RS : به ما بگویید در مورد مک خود و پس زمینه های آموزشی .

FS : شما می توانید بگویید من سفر محاسبات من را در دانشگاه آغاز شده در سال 1992. اپل مک که تا به حال ساخته شده است در دیجیتایزر ویدئو. بنابراین شما می تواند در یک دوربین ویدئویی را به مک وصل شده و شروع به digitzing بدون نیاز به صرف هزاران و هزاران دلار بر روی سخت افزار. من یکی از کسانی که زمانی که من تحصیل در رشته مهندسی بود و من همیشه می خواستم تا به حال به انجام چند رسانه ای. پس از انجام دوره کارشناسی ارشد من در لندن من به ونکوور آمدند به انجام یک دوره در چند رسانه ای و در آن نقطه شروع به کار بیش از حد. در ابتدا من شروع به آموزش پاره وقت و کار با راه اندازی شرکت های کوچک است که یکی از شرکت های وب سایت توسعه دهنده اصلی برنامه در اینجا در ونکوور به نام شعاع انفجار می شد.

پس سلام تدریس حدود 15 سال بوده است. و سلام یک کاربر مک از دانشگاه شده است. در نوع خود عجیب و غریب به خاطر من تا به حال یک نام تجاری جدید فوق العاده PC PS2 قدرتمندی است که می تواند 16 رنگ انجام دهید. من حدس می زنم آن 256 رنگ در واقع. و من تا به حال به صرف همه شب من در کتابخانه دانشگاه به این دلیل که نرم افزار من با استفاده از این ترم را برای شبیه سازی و ارائه تنها زد بر روی مک. پس منم وقتی که بلند شدم اولین مک من و از آن پس سلام کاربر مک مشتاق بوده است.

Francesco's latest tutorial: Mac OS X (10.7) 101 Core Lion

آخرین فرانچسکو آموزش : سیستم عامل Mac OS X (10.7) 101 هسته شیر


RS : پس به عنوان زمان طولانی کاربر مک و مربی وقتی شما شروع به گرفتن آموزش های خود از محیط کلاس درس و توزیع آن را به مخاطبان گسترده تر از طریق کتاب ها و فیلم های آموزش؟

FS : خب ، هنوز وقتی که من در دانشگاه بود. وقتی که من یک دانش آموز در VFS (ونکوور فیلم دانشکده) به پایان رسید تا یادگیری زیادی با کمک به افراد دیگر. بنابراین حل مشکلات من برای اولین بار و پس از آن کمک به دیگران برای حل مشکلات مربوط به کامپیوتر خود یک راه بسیار مفید می باشد برای من برای یادگیری تبدیل شد. یاد گرفتم راحت تر آن را برای من تبدیل شد به حل مشکلات مردم دیگر. تقریبا بلافاصله پس از به پایان رسید این برنامه شروع به کار به عنوان دستیار تدریس پاره وقت. پس منم که از طرف آموزش حرفه من آغاز شد.

در از نظر کتاب ، من در چند کتاب در اوایل سال 2000 در مورد Quicktime به درگیر شد. من تا به حال رابطه با نرم افزار هیپ در مجموع به این معنا من بسیار ، بسیار در QuickTime درگیر است. این خنک و به حال منافع به عنوان جامعه Quicktime به بسیار کوچک بود ، بنابراین من برای دیدار با تعدادی از مردم در موقعیت های مدیریت Quicktime به. من هم این فرصت را به انجام چند پروژه Quicktime به را برای اپل بود و فرصتی برای صحبت در تعدادی از حوادث QuickTime و WWDC (کنفرانس توسعهدهندگان در سراسر جهان).


RS : آیا شما را به سمت توسعه از Quicktime به حفر کردن؟

FS : کمی. من عمدتا مشاوره بنابراین من خودم صرف زمان زیادی در حال توسعه یک برنامه کاربردی از زمین تا. به چند وجود دارد اما آنها werent اغلب بسیار پیچیده است. اغلب زمان محلی کار من خواهد بود بخشی از کار elses کسی است. من تعدادی از بازیکنان ، به عنوان مثال ، برای نمایش MAC (پخش رادیویی نشان می دهد). اما بیشتر از کار من در اسکریپت نویسی به جای توسعه برنامه های کاربردی Quicktime به استوار بود.


RS : بنابراین ، هنگامی که برای بار اول شما درگیر شدن با macProVideo.com ؟

FS : من می دانستم که جانشینی مارتین (مدیر عامل شرکت macProVideo.com) مدتها قبل از macProVideo متولد شد. بنابراین ، من از همان ابتدا درگیر آن بود. من یکی از دوره های اول برای کتابخانه MPV که مارتین شخصا انجام نداده است. من اصلا عنوان دقیق به یاد داشته باشید. من فکر می کنم آن را در بر تسخیر و در خروجی با نرم افزار فاینال کات شد. از آنجا که سپس سلام دوره iLife و بسیاری از عناوین فاینال کات ، فشرده ویدئو و Mac OS X عناوین بیش از حد انجام داده است.

[اد -- مشاهده تمام آموزشهای ویدیویی توسط فرانچسکو Schiavon در اینجا. ]


RS : با توجه به شما یک متخصص و برنامه های کاربردی فن آوری های بسیاری شده است که منطقه مورد علاقه خود را و یا قطعه ای از نرم افزار برای ایجاد آموزش و فیلم ها را برای؟

FS : تخصص حرفه ای من در فشرده سازی ویدئو و همه چیز برای انجام با استفاده از فیلم است . بنابراین ، من واقعا از انجام دوره های کمپرسور و آموزشهای کدبند رسانه ها در ادوبی لذت بردم. در واقع ، تعجب آور است که هر کس خود را که تا به مجموعه Adobe CS ادوبی کدبند رسانه ها ، اما هنوز بسیاری از مردم می دانند که چگونه به بهترین استفاده از آن. بنابراین ، من به ویژه می خواهم آموزشی است که شامل یک چالش فنی است.

Adobe Media Encoder: An essential too included with every Adobe CS suite.

ادوبی کدبند رسانه ها : ضروری بیش از حد با هر مجموعه Adobe CS گنجانده شده است.


گاهی اوقات با آموزش ایجاد کنم ، برای مثال با iDVD و ، آن قطعه انتخاب من برای اولین بار از نرم افزار برای ایجاد دی وی دی. بنابراین ، هنگامی که من در حال آماده شدن برای تدریس و یا تولید ویدئو آموزش من به چیزهایی که اصلا حس به من یا بالقوه از کاربران جدید می آیند و من را توجه داشته باشید از آن چیزهایی است. من منم مثبت فکر می کنم. کسی به من گفت یک بار اگر می خواهید به یادگیری نرم افزار فقط با این فرق که به تدریس!


RS : سلام یک فلسفه خوبی داشته باشند.

FS : (می خندد) من خودم از آن به عنوان یک فلسفه فکر می کنم ، اما به عنوان یک واقعیت! به عنوان مثال ، با دوره شیر OS X ، من با استفاده از نرم افزار در بعضی از مواقع قبل از شروع به ضبط خودآموز. اما وقتی که من با استفاده از آن را برای اولین بار شروع به درست کردن یادداشت ها به عنوان اگر من آن را در یادگیری و قرار بود به شروع به تدریس آن حق دور. من با این سیستم عامل جدید من می روند ضبط افکار من برای جمع آوری و سازماندهی دوره بهتر تاخیر احساس می شود.


RS : پس به نظر شما ، چه ویژگی های ایستادگی کردن در شیر؟

FS : خب ، یکی از آنها ، به استفاده از سطح لمسی است. نمی دانی اگر به خاطر من یک سطح تماس را قبل از استفاده نمی کند... من همیشه استفاده می شود به استفاده از ماوس به عنوان دستگاه ورودی من است. چند ماه پیش زمانی که من تو را دیدم که اپل کار بر روی شیر و به طور خاص بر روی حرکات چند لمسی در Trackpads من تصمیم گرفتم خودم را لای شیار. راه تعامل من با مک من تغییر کرده است. حتی برای افرادی whove شده است با استفاده از trackpads در پلنگ برفی هستند ، تعدادی از ویژگی های جدید در شیر که واقعا امکان استفاده از سطح لمسی وجود دارد. بنابراین ، برای من ژست نکته اصلی که ایستاده از.

Francesco demonstrates multi-touch gestures not yet available in Mac OS X 10.7 Lion

فرانچسکو از حرکات چند لمسی را نشان می دهد که هنوز در دسترس نیست ، در سیستم عامل Mac OS X 10.7 شیر


تاپیک زن و شوهر از چیزهای دیگر که من به یاد از پشت به مانترا مک اپل در پایان سال 2010 بود زمانی که آنها اعلام کرد که در OS X شیر کار است. شما می دانید زمانی که من برای اولین بار شیر از iMac من به مارتین (مدیر عامل شرکت ، macProVideo.com) گفت که آن را مانند اپل 27 است که می تواند OS X نرم افزار اجرا احساس می کند استفاده می شود. این اولین برداشت من بود.

و تاپیک ویژگی های دیگر که به ذهن می آیند. من همیشه استفاده می شود به کار با برهنه ، اما من اصلا فکر می کنم که بسیاری از مردم آن را در پلنگ برفی استفاده می شود. من دوست دارم با استفاده از آن به حرکت ، حرکت و کپی فایل ها و حتی راه اندازی برنامه های کاربردی. بنابراین ، کنترل ماموریت طول می کشد در معرض درجه n ام! شما دریافت می کنید دسترسی به همه چیز است که قابل مشاهده. برای مثال ، اگر شما دارای یک پنجره است که پنهان و یا جمع دور در بارانداز شما خودم آن را ببینید با برهنه. اما در حال حاضر (با کنترل ماموریت) آن بسیار آسان تر برای به دست آوردن دسترسی به همه چیز که باز است.


RS : موبایل. هر گونه ویژگی های دیگر که youd توصیه به عنوان برجسته برای کاربران شیر به اتمام ؟

FS : خوب ، مک OS X 10.7 101 شیر البته لمس بر روی آنها است . فروشگاه App یکی از ویژگی های بسیار جالب است. سلام هرگز بیش از حد علاقه مند به داشتن نرم افزار تجاری و یا ردیابی بر روی کامپیوتر من بوده است. اما فروشگاه App آن را فوق العاده آسان ، نه تنها خرید نرم افزار مانند نهایی X کات های حرفه ای ، اما به روز رسانی فوق العاده به راحتی .


RS : شما که قبلا ذکر شد که شیر می سازد مک احساس بیشتر شبیه به یک iPad شرکت غول پیکر است. افکار خود را بر روی پلت فرم IOS و ادغام آن به ، و یا با سیستم عامل مک چه هستند ؟

FS : خوب ، من به یاد داشته باشید ارائه IOS زمانی که اپل برای اولین بار بیرون آمد. اپل ساخته شده از اظهار نظر در مورد اپل یک دستگاه جادویی. من فکر می کنم این درست است. اما نه بسیار به دلیل از سخت افزار ، بلکه به دلیل نرم افزار و کاربر می تواند با آن ارتباط برقرار است. این بسیار طبیعی است و من به یاد داشته باشید اولین بار دیدم که آی فون ، به معنای واقعی کلمه بعد از دو دقیقه با استفاده از آن قادر به رسیدن به هر گزینه که من هرگز قادر به تلفن معمولی و یا تلفن های هوشمند انجام دهید. در حال حاضر که این دستگاه IOS را برای چند سال بوده است ما اصلا در مورد آنها فکر می کنم به ویژه دیگر. خود را تنها به دستگاه دیگر ، اما آنها واقعا انقلابی در آن زمان بودند. بنابراین در شرایط از شیر ، من اطمینان حاصل کنید که آن را به عنوان انقلابی نیست ، اما بیشتر خود را یک پیشرفت است.

شما می دانید استیو جابز صحبت زیادی در مورد theyve تحقیقات انجام شده در مورد مردم چگونه ارتباط برقرار کردن با کامپیوتر با استفاده از یک صفحه نمایش لمسی است. نتیجه گیری بود که آن راه را برای رفتن نیست و Thats چرا آنها با تمرکز بر حرکات در لای شیار. من معتقدم که ویندوز 8 رفتن به سوی کاربران تشویق به رسیدن به جسمی با سلاح خود را در روی صفحه نمایش به لمس است. سلام رفتن به بسیار جالب ویندوز 8 می آید آن را به عنوان واقعا خسته کننده می شود. پس ، من تاپیک را به عنوان یک مثال از کسی که متنفر دست زدن به صفحه کامپیوتر من. این کار هرگز برای من چون من نمی لذت بردن از ترک تعداد زیادی از لکه ها بر روی صفحه نمایش! من می خواهم که به پاک کردن کل صفحه نمایش در هر 5 دقیقه درست مثل لکه پاک من خاموش آیفون من.

اما تاپیک چیز دیگری که در مورد تعامل IOS است. نمی دانی که اگر مردم می دانند که چگونه به همه

من خودم می گویند تاپیک منحنی یادگیری درگیر در گرفتن آویزان از حرکات و اشارات ، اما نیاز به برخی از تمرین است.

Using gestures makes Lion features like Launchpad very intuitive to access.

با استفاده از حرکات باعث می شود ویژگی های شیر مانند گفتوگو برای دسترسی به بسیار شهودی است.


RS : پس چه چیز دیگری شما را به خارج از آموزش و نرم افزار آموزش؟ من معتقدم که شما درگیر در ویدئو و آشپزی در برخی از راه؟ من نزدیک به علامت؟

FS : بستن! (می خندد) من شروع به کار برای راه اندازی یک شرکت به نام Rouxbe.com

بعد ، من در تعامل ایده پشت سایت درگیر شدم. نوشته اصلی آن شامل دستور العمل های ویدئویی آن ، بنابراین شما می توانید دقیقا همان چیزی است و آماده سازی غذا را بدون نیاز به یادگیری تمام شرایط پخت که سرآشپزها فرانسه برای قرن ها شده اند با استفاده از نگاه. بنابراین این ویدئو وجود دارد راه را به شما نشان می دهد. پس از دستور العمل های ایجاد شده بودند ، آن را به یک مدرسه پخت به طور کامل برجسته تکامل یافته اند. هنگامی که مدرسه شروع من بسیار در معماری چگونه رفتار مدرسه invovled بود. به عنوان مثال ، چگونه آزمونها تولید ، چگونه ممکن است آن از درس به درس حرکت ، چگونه کاربر تعامل با دستگاه پخش.

در سال 2010 زمانی که اپل منتشر شد ، اپل تماس Rouxbe به آنها را تشویق به گرفتن محتوای آنها را آماده برای اپل. این یک مسئله بزرگ برای اپل است که فلش بر روی دستگاه اقدام به فرار نکردند. بنابراین آنها برای Rouxbe ارائه پشتیبانی برای دریافت کتابخانه کار بر روی اپل. من شد و در روش و تکنیک برای فشرده سازی تمام فیلم ها را به فرمت H.264 سازگار اپل بسیار درگیر است. و ما نیز حتما آن را به خوبی به کار بر روی آی فون. و آثار آن را به زیبایی.


RS : متشکرم. من عاشق نگاه Rouxbe و خواهد بود چک کردن برخی بیشتر. بنابراین در شرایط از macProVideo.com ، آیا شما را به هر عنوان به آثار شما قادر به بحث در مورد؟

FS : خوب ، چند ایده من برای عناوین آینده وجود دارد . تعدادی از چیزهایی که در شیر ، به عنوان مثال (خیلی ، خیلی) شیر سرور ارزان تر تغییر وجود دارد. این باعث می شود آن را بسیار آسان و مقرون به صرفه برای شرکت های کوچک که می خواهند برای اجرای تقویم سرور ، سرور ویکی ، تماس با سرور ، سرور پروفایل برای اپل ، و غیره حتی در یک مینی مک ذهن و بسیار خوشحال آن ندارد. IM انتظار برای مک مینی کامپیوترها جدید با صاعقه واقعا کشف سرور شیر در عمق بیشتر منتشر شد. اد -- آنها توسط اپل در حدود 12 ساعت پس از این مصاحبه relased!] من به برخی از ایده های دیگر ، اما ما نمی تونم در مورد این تا حد صحبت بعد.


RS : بنابراین فرانچسکو ، آنچه شما انجام دهد زمانی که شما نرم افزار یادگیری ، آموزش نرم افزار ، ایجاد خودآموز فیلم ها برای macProVideo.com و مشاوره در فشرده سازی ویدیویی. بنابراین اساسا ، چه باید بکنید هنگامی که از یک کامپیوتر شما روبروی نیست؟

FS : (می خندد) نه چندان واقعا! برای من با استفاده از کامپیوتر می تواند یک راه از آرامش. من همچنین کاوش پخت در آشپزخانه می خواهم. زن و شوهر از شب من ایجاد یک بستنی نارگیل برای مثال. اما به نوبه خود از راه من امیدوار بودم! (می خندد)

و سپس... نه یک سرگرمی است ، اما من دوست دارم گیاهان در حال رشد است. سلام در مورد 20 بلوط رو که من می پاشیدند در سال گذشته و در حال حاضر آنها در مورد 70cm قد بلند! من همچنین برخی از cacti که من توسط گرده افشان گل ، میوه های کوچک ، دانه ها از میوه و پس از آن کاشته آنها. آنها در حدود 3 سال سن و در حال حاضر حدود cetimetre قد بلند! آنها فوق العاده کند!

Francesco Schiavon with some experimental indoor plants.

Schiavon فرانچسکو با برخی از گیاهان در محیط داخلی تجربی.


RS : نیس. بنابراین شما لذت بردن از باغبانی...

FS : آن باغبانی نیست. کنجکاوی فقط زندگی خود را در مورد من حدس می زنم. من نمی باغ و اگرچه شناسه غمگین اگر درختان مرده بودند یک روز ، اما خود را دوست ندارند من واقعا شخصا کنند. اطلاعات بیشتر در مورد کنجکاوی با زندگی و ساده و ظریف و شکننده است و در همان زمان زندگی می تواند چگونه بی امان.


RS : OK. بنابراین ، آیا شما در حال رشد این درختان بلوط در داخل خانه؟

FS : آنها در گلدان و در نگه داشتن آنها در یک ارتفاع از سراسر 1.5 متر برنامه ریزی. یکی دیگر از مسنجر چیزی که واقعا کنجکاو در مورد این آزمایش لینوکس Bonzai تمام شده است. امیدوارم کار می کند. اگر آن رو به کار پس از آن آه و...


RS : تا می توانید رو به رشد لینوکس Bonzai آموزش های ویدئویی از شما انتظار می رود؟

FS : نه ، نه واقعا. یکی از آن چیزهایی youve فقط بروید و سعی کنید از خودتان! (می خندد)


RS : از شما خیلی متشکرم فرانچسکو. آن واقعا بزرگ بوده است صحبت به شما است.

FS : از شما متشکرم . آن لذت بخش بوده است.


اتمام فرانچسکو مک OSX 10.7 101 -- شیر هسته خودآموز ویدئو در حال حاضر!

Related Videos
Comments (3)

You must be logged in to comment.

 • Martin
  Francesco taught me everything I know about video compression ... I used these skills to build the video delivery platform we all use every day at macProVideo.com! Great interview Francesco!! Maybe we can get one of your "Bonsai Oak Trees" for the MPV patio ... :)
  • 8 years ago
  • By: Martin
  Reply
 • FranchesYahoo
  To my surprise, growing oak trees, so far, has been way easier than cacti. Nevertheless, we can certainly add a few trees to the MPV patio, but I have no idea what time of the year would be the best. As for the interview, it was a treat to speak with Rounik, even when I think it was about 2 am for him. I hope people learn from the Lion tutorial. The OS has a lot of little details that are useful.
  • 8 years ago
  • By: FranchesYahoo
  Reply
 • Rounik Admin
  It was a real pleasure having the opportunity to speak with you too Francesco! I'm looking forward to digging deeper into your Mac OS X Lion tutorial now. 20 Oak trees... you could probably name each one after one of your Tutorial-Videos for MPV :)
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
Ozone 9 Mastering Toolbox
Ozone 9 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Ozone 9 Mastering Toolbox?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: