All Articles Interviews
ویژگی مصاحبه : SampleWiz مذاکرات Rudess اردن ، تئاتر رویای و اپل منطق
Rounik Sethi on Wed, July 6th 0 comments
There's a handful of musicians that really push the boundaries. For anyone that knows of Jordan Rudess, it'll come as no surprise that he is one of them! Jordan talks SampleWiz, Dream Theater and more

اردن Rudess و تئاتر رویای نیاز به معرفی کمی ! من بیش از اسکایپ با اردن گرفتار در میان مراحل نهایی توسعه SampleWiz ، به پایان رساندن آخرین آلبوم رویای تئاتر و به معنای واقعی کلمه ساعت قبل از او در مورد جت کردن بر روی تور انفرادی بود. یک روز عادی در زندگی...

شاید تعداد انگشت شماری از نوازندگان که واقعا فشار مرزهای است. برای هر کسی می داند که از اردن Rudess ، آن را به عنوان تعجب کرد که او یکی از آنها! اما نه تنها از طریق ضبط شده خود و اجرای زنده است که وی با جادوگری او در موسیقی dazzles. اردن نیز آفرینندهی برخی از برنامه های بسیار ویژه IOS برای موسیقیدانانی که ایستادگی کردن از جمعیت است. MorphWiz فراری بود ،

در این مصاحبه منحصر به فرد برای مرکز خبر MPV ، اردن مذاکرات آشکارا در مورد تحت تاثیر او در موسیقی ، تئاتر رویای ، بازی با خود ما استیو H زندگی می کنند ، SampleWiz برای آی فون


RS : اردن Rudess خوش آمدید! برای ساخت زمان برای انجام این مصاحبه برای مرکز macProVideo.com.

JR :


RS : که تأثیرات موسیقی خود را در دوران کودکی خود را ؟

JR : خوب ، من به عنوان یک نوازنده پیانو کلاسیک آغاز شده است. شروع کردم به بازی در سن هفت سالگی و زمانی که من نه بود که من پیدا کردم خودم را برای مدرسه جولیارد موسیقی ، بخش مقدماتی در آزمون است. اساسا این دوران کودکی بسیار جدی تمرین ساعت ها در روز آغاز شد و واقعا در پیانو کلاسیک متمرکز شده ، و من حدس می زنم ، یکی از جدی ترین شرایط که ممکن است در جولیارد در نیویورک خواهد بود. که واقعا به طول انجامید تا زمانی که من مانند 17 یا 18 بود و پس از آن شروع کردم به گرفتن در انواع دیگری از موسیقی علاقه مند است. افرادی که در دبیرستان شروع به تبدیل مرا به

یکی از نقاط عطف برای من این بود که دوست من در خانه من با یک سینت سایزر Moog صوتی 5 نشان داد. آنها فکر می کردند من باید آن را به خاطر آنها مرا فقط به عنوان یک پیانیست کلاسیک می دانستند ، اما آنها می خواستم ببینم چگونه شناسه بازی این ساز. به طوری که واقعا تغییر داده است راه من در مورد چیزهایی فکر این دلیل که مفهوم کل از داشتن یک دست بر روی صفحه کلید و دستگیره عطف دیگر برای من جذاب بود و من فکر کردم آن بود بسیار جذاب است.

شروع کردم خیلی عمیق به این نوع جدید از موسیقی من چک کردن و من به یاد داشته باشید این دیگر نقطه عطف بزرگی بود وقتی که من شنیده دریاچه امرسون


RS : بنابراین ، آنچه هنرمندان شما در حال حاضر گوش دادن؟

JR : خوب ، در حال حاضر از لحاظ موسیقی الکترونیک من یک فن Autechre بزرگ ، من عاشق هنرمندان مانند Murcof. تمام چیزی که برای من با Aphex Twina زیادی از بچه ها می خواهم که آغاز شده است. IM همچنین فن های بزرگ ریچارد Devine می را که بیشتر از یک هنرمند زیرزمینی و طراح صدا.


RS : چه پروژه های موسیقی هستند که با در حال حاضر ؟ می شنوم youve کار بر روی چیزی خاصی با تئاتر رویای؟

JR : بله ، تئاتر رویای یک دسته از زمان طول می کشد تا من هم انجام بسیاری از چیزهای دیگر ، مانند من می روم از چند روز به انجام تکنوازی پیانو tourjust و keyboardswhich است که واقعا سرگرم کننده برای من و نوع برمیگردد به من ریشه. بنابراین ، من سعی می کنم به زنده نگه داشتن حرفه انفرادی من و در آلبوم خود من. بنابراین بین تئاتر رویای و چیزهای انفرادی من من مشغول نگه داشتن و من هم سعی می کنید برای انجام کارهای دیگر ، گاهی اوقات کار کردن با افراد دیگر است. سلام همواره علاقه مند با آنچه که می توانید از کار کردن با دیگر نوازندگان یادگیری...


RS : شایعه آن است که شما نیز در بازی زندگی با خود ما استیو اچ .

JR : آره! سلام یکی از همکاری که من واقعا لذت می برند و ما قادر به گرفتن عمیق به دنیای موسیقی الکترونیک است. بنابراین من که با استیو H گاهی و همچنین با ریچارد Lainhart ، که شما می دانید... من فکر می کنم؟

SteveH and Jordan Rudess exploring musical boundaries live

استیو H و اردن Rudess کاوش در مرزهای موسیقی زندگی می کنند


RS : اوه آره! [اد : ریچارد پسر بزرگ و یکی از ما مربیان ارزش ترین و نویسندگان توپی!]

JR : آره ، ریچارد است که احتمالا فعال ترین شخص در مدار موسیقی الکترونیک که من می دانم. او می یابد فستیوال های موسیقی الکترونیک که یکی حتی نمی دانند وجود! (خنده) بنابراین من سعی می کنم که رفتن را نیز ، چرا که من دارای منافع بسیاری از موسیقی است که مهم است خود به من برای قرار دادن انرژی من را به کار کردن با دیگر نوازندگان.

چیزی که دیگر پروژه های من است برای نرم افزار IOS من. کار کردن در SampleWiz دیگری صوتی درب باز چرا که حتی اگر آی فون خود و APP iPad و ممکن است به عنوان یک نوع کوچکتر از چیزی که فکر ، تاپیک چیز در درون SampleWiz که در حال انجام است که واقعا آن را تکان کمی. شما واقعا نمی تونم در عظیمتر برنامه های کاربردی رومیزی و دستگاه های سخت افزاری حرفه ای تر انجام دهید!


RS : IM خوشحالم واژهنامه IOS خود شما اشاره کردید! سلام شده عشق ورزیدن به بازی با بتا

JR : هنگامی که ما ایجاد MorphWiz چیز برای من در بسیاری جهات. این داستان به من فرصت واقعا غرق دندان من را به طراحی نرم افزار IOS و درک چیزی که من واقعا می خواست در انجام آن انجام. هدف من در اینجا این است که برای ایجاد چیزی که تغییرات تا چیز کمی و اجازه می دهد تا مردم را به این دستگاه ها به عنوان باز شدن امکانات خلاق و شاید امکانات بیانی جدید در راه ما واقعا couldnt مورد قبل از اینکه در اسناد گذشته فکر می کنم فکر می کنم. بنابراین ، من همیشه فکر کردن در مورد چه می توانم بر روی این دستگاه است که فقط couldnt قبل به دلیل آنچه آن را در شرایط آن است انجام می شود [اپل] آی فون به عنوان یک ابزار.

برخی از مفاهیم اساسی من سعی می کنم در ذهن داشته باشیم وجود دارد. یکی این است که من سعی می کنم به چیزی است که مختصات هر دو صوتی و جهان بصری. اطلاع شما با SampleWiz و MorphWiz تاپیک همیشه این هماهنگی میان این دو جهان است. سلام واقعا برای من مهم است. به عنوان مثال در SampleWiz بازی شما یک یادداشت می شود و تاپیک تب و تاب بودن در زیر انگشت خود را است. اما اگر شما مقدار مشخصی از زمان انتشار بر روی پاکت شما متوجه است که تب و تاب بودن نیز به پیروی از زمان انتشار دقیقا. یا ، به عنوان مثال ، در SampleWizs پنجره پاکت... therere سه راه برای پخش صدا در SampleWiz : صفحه کلید اصلی ، شکل موج و یا در ADSR پاکت. در پنجره ADSR هنگامی که شما فشار را در یک یادداشت تاپیک درخشش کمی است که به پیروی از خط از پاکت نامه به شما نشان بصری دقیقا همان چیزی اتفاق می افتد در هر لحظه در آن پاکت نامه برای هر توجه داشته باشید که شما بازی! بنابراین تاریخ عضویت : راه من از با استفاده از پاسخ بصری به سلام آورد چیز با هم.

The ADSR Envelope in SampleWiz

پاکت ADSR در SampleWiz


ما در MorphWiz انتخاب شده از عکس های مختلف گرافیکی برای نشان دادن شکل موج که MorphWiz ایجاد. Itll در واقع بین شکل موج های صوتی و تصویری جلوه های ویژه گرافیکی را در همان زمان. به عنوان مثال ، اگر شما رفتن از یک موج سینوسی را به یک موج مربعی و شما شروع به انگشت خود را در پایین شبکه عمودی توجه داشته باشید به عنوان انگشت خود را فشار دهید تا آن را به معنای واقعی کلمه خواهد مورف صدا و عنصر بصری در همان زمان. هر جایی که باشید بر روی صفحه نمایش itll که برای کار به طور مستقل به هر نت را لمس کند.

پس از آن که نوعی هماهنگی است که واقعا برای من مهم است که من فکر می کنم در مورد ایجاد برنامه های کاربردی برای این دستگاه است.

چیز دیگری منم واقعا برای من مهم این است که من می خواهم آن را به تواند سرگرم کننده است. واقعا لذت بخش است! من صحبت کردن با شریک توسعه ، Chartier کوین ، در مورد عنصر سرگرم کننده روز دیگر. و ما از آمدن به درک که تفکر در مورد آن در حال سرگرم کننده و Thats بزرگ بودند ، اما آن احتمالا واقعا نمی کودکانی که در حال خرید از برنامه های بسیار. اگرچه ما در مورد نوزادان و افراد جوان با بهره گیری از آنها می شنویم ، خود را به طور کلی برای یک بازار گسترده تر. MorphWiz فروخته شده به مبلغ 10 دلار و به نظر می رسد مانند SampleWiz خواهد شد. اما منم خرید برای بچه سخت به برگزاری یک آی پاد لمسی ضربه نه لزوما.

اما با این حال ، من می خواهم این ایده که قادر به آن روشن می شود و قادر به از طریق برخی از ایستگاه از پیش تنظیم و لبخند رفته به دلیل سرد برخی از چیزهایی که می رویم به اتفاق می افتد ، خود را تنها در رفتن به تفریح ​​وجود دارد. بنابراین ، هدف این بود برای ساختن یک برنامه دوستانه که موسیقی ، منم سرگرم کننده ، منم trippy و تنها اساسا باعث می شود شما لبخند.

SampleWiz: Fun and trippy and

SampleWiz : سرگرم کننده و trippy و "اساسا باعث می شود شما لبخند"


RS : خوب ، آن را همه کسانی که همه چیز برای من! و IM در حال حاضر به راه در ذهن مجسم من SampleWiz برای اجرای زنده استفاده کنید در تلاش است. آیا شما استفاده می شود SampleWiz زندگی می کنند و اگر چنین است چگونه می توانم آن را به شما در راه اندازی خود را استفاده؟

JR : خوب ، من تازه مورد استفاده قرار SampleWiz زندگی می کنند هنوز فقط به خاطر اینکه هنوز در مرحله بتا بود و هنوز هم بر روی آن کار و همچنین به خاطر من تازه در تور بوده است. اما در حال حاضر من دارم به ضربه جاده و سلام کردم همه انواع برنامه های خنک SampleWiz. اجرای بسیاری از نمونه های مختلف از دکل صفحه کلید من است. من آن را به عنوان یک راه عالی برای ماشه برخی از این برای تلفن های موبایل خنک من نیاز به خارج وجود دارد. من ، به عنوان بخشی از اماده شدن من ، یک صفحه کلید واقعا سرد ایستاده در حال طراحی است که می تواند 360 - درجه چرخش انجام است و می تواند به زوایای مختلف کج... می توان آن را کج به چهره مخاطب است که بسیار جذاب است. اما به عنوان بخشی که موضع من در داشتن یک بازوی خوبی برای اپل ساخته شده است به طوری بیمار قادر به آن را در دست داشته باشند در هر نقطه است.

در واقع ، من استفاده MorphWiz زمانی که من در جاده بود و برخی از چیزهای جالب را با آن انجام داد.


RS : بنابراین ، زمانی که شما بازی زندگی می کنند به زودی ، شما باید یک تصمیم آگاهانه برای از قبل در مورد اینکه آیا شما با استفاده از MorphWiz یا SampleWiz. یا شاید شما فقط نیاز به دو iPads تا؟

JR : سلام سوال خوبی است. IM در روند طراحی تاریخ عضویت : ابزار جدید مانند نسخه keytar ، که من می توانم بند و یک دسته از این دستگاه ها بنابراین من می توانید در اطراف راه رفتن و مربا. پس منم مرحله بعدی از آن را نیز!


RS : تاپیک بدیهی است که بسیاری تصور می کردند که می رود به ایجاد برنامه های IOS خود و من عاشق راه شما هل دادن مرزهای برای ایجاد موسیقی. چه مدت است که از آن گرفته شده شما را به توسعه SampleWiz ؟

JR : از جمله روند جالب است. SampleWiz در آثار برای حدود 6 ماه در این مرحله بوده است. آن در حال حرکت کمی سریع تر از MorphWiz به دلیل شریک زندگی من که برنامه نویسی ، کوین Chartier است ، مشغول به کار تمام وقت بر روی این مسائل در حال حاضر تا hes قادر به دریافت زیادی انجام می شود. شما می دانید این چنین دنیایی خنده دار ، کل IOS APP جهان توسعه است. کوین به معنای واقعی کلمه می تواند از خم APP فروشگاه در 2 روز قرار داده. منظور من او می تواند چیزی است که خودم MorphWiz یا SampleWiz نوشتن ، اما از آن می تواند سرگرم کننده باشد. تاپیک و قطعا برنامه های کاربردی مانند که در فروشگاه است که شما بروید و دانلود 'باعث لذت آنها و شما را با آنها هرگز واقعا بازی بار دیگر به دلیل آنها بسیار ساده است.

و اما برنامه ها مانند SampleWiz یا MorphWiz ، این ها چیزهایی هستند که زمان زیادی را وارد شما صحبت کردن در 6 یا هر چیز دیگری ماه ما سرمایه گذاری کرده و بر روی گوشی هر روز ساعت ها تنها طوفان مغزی و اجازه می دهد خودمان را به تبدیل شدن به الهام در مورد آنچه ما واقعا می خواهیم این را به انجام . و به عنوان یک شرکت منم تنها دو بچه ، یکی منم یک نوازنده و یک نقل قول یک برنامه نویس خود را سخت به قرار دادن درپوش بر روی چیزهایی. Itll شود مانند ، آه خدای من ، من فقط به حال یکی دیگر از ایده...

Another screen to manipulate and playback audio samples  in SampleWiz

یکی دیگر از صفحه نمایش برای دستکاری و پخش نمونه های صوتی در SampleWiz


سلام همیشه به کسی که با تعداد زیادی از الهام و ایده ها در مورد این ابزار و یا کنترل کننده باید کار. سلام شده تا در مورد آن بسیار هیجان زده به آن را می دهد که به من انرژی برای حرکت به جلو هم من نیاز به ایجاد یک برنامه کاربردی است که من فکر می کنم الهام واقعی در پشت آن ، فقط چیزی است که در تلاش است تا مانند یک نمونه بردار که weve دیده می شود را به قبل از. به نظر من این دستگاه مانند وق ، این زده شده تا چیز! من می توانم چیزهای اینجا که سلام آن هرگز انجام نداده ، پس چگونه در مورد در صورتی که این ما سعی می کنیم! در نهایت من شریک کوین نوع پسر است که نه تنها یک شعبده باز عددی است ، اما همچنین hes نوع از آدم است که می رود ، عجب ، من می خواهم که! شاید اجازه می دهد که اضافه کردن این به آن. آن که نه سخت است ، من چند ساعت به من بدهید و بد شما برای ساختن و ما می توانیم آن را امتحان کنید! ".


RS : بنابراین MorphWiz و SampleWiz منحصرا در دسترس برای دستگاه های IOS؟ یا می بینید Apps شما در دستگاه های اندیشه و یا حتی مک فروشگاه App؟

JR : بله ، ما قطعا علاقه مند به گسترش جهان ما هستند. به دنبال به آندروید بودند و چرا که تمام برنامه نویسی در SampleWiz در در OpenGL انجام شده است ، من فکر می کنم که باعث می شود آن را حتی بیشتر ممکن است برای آوردن از چیزها را به سیستم عامل دیگر. بنابراین ، شناسه عشق به دیدن SampleWiz در فروشگاه App مک. دو بچه شده بود ولی کار سخت را به انجام کارهای است که می خواهم ، برای مطمئن.


RS : هنگامی که SampleWiz بازدید جهان IOS آیا شما هر گونه برنامه های دیگر برنامه ریزی شده است ؟

JR : خب ، ما باید یک لیست است که مانند مایل طول دارد. اما آنچه شناسه کاری انجام دهید اول ، پس از SampleWiz منتشر شده است ، به عقب برگردید و انتشار یک لیست کامل از ویژگی های (برای SampleWiz) به عنوان به روز رسانی آزاد و سازماندهی یک سری در برنامه خرید برخی از صداها سرد سلام ، و برخی از از دوستان توسعه دهنده. همچنین ، شناسه برای رفتن به عقب به MorphWiz و دوباره فکر می کنم که و فقط سعی کنید برخی عشق را به آن برنامه ها به دلیل این برنامه ها آن را شایسته و افرادی که در آنها سرمایه گذاری شایسته توجه بیشتری است.

بنابراین ، این تاپیک که اما به خوبی طراحی و ساخت چیزهای جدید نیز ادامه دهند. در این نقطه مود شده است بزرگ این است که بین MorphWiz و SampleWiz weve گرفتن در بسیاری از فن آوری است که می تواند در آینده به دلیل آنها دو موتور مختلف مورد استفاده قرار در بدست. SampleWiz واضح است که یک موتور نمونه برداری و MorphWiz یک سینت سایزر بازی شکل موج و شکلگیری است. تاپیک زیادی از آنچه در آن دو واژهنامه است که می تواند برای آینده این شرکت مورد استفاده قرار گیرد.


RS : بنابراین ما می توانیم انتظار SampleWiz فروشگاه app را در ماه ژوئن آمار؟

JR : بله ، قطعا. شما می توانید پیش بینی چه مدت اپل طول خواهد کشید چیزی را آزاد ، اما به دنبال ارائه این فروشگاه در چند هفته (اواسط ماه ژوئن در زمان نوشتن). بنابراین ما باید آن را را واقعا به زودی!

[اد : به تازگی منتشر شده است فروش SampleWiz در اینجا ]


RS : بازگشت به موسیقی رومیزی. کدام یک از DAWs خود را ، synths 3 حزب یا سخت افزار تجهیزات استودیو پیدا کردن قسمت های ضروری از گردش کار musicmaking خود را؟

JR : Therere زن و شوهر از چیزهایی که من پیدا ضروری است. یکی از برنامه استفاده کنید برای انجام تمام چیزهای پیانو من است. عاج نامیده می شود آن توسط Synthogy. فوق العاده پلاگین. آن پیانو مورد علاقه من در دنیای دیجیتال. من از آن استفاده برای تمام کار من و به عنوان یک ماده در واقع استفاده از آن در تور من و انفرادی را نشان می دهد ، بیش از حد.

در استودیو پیدا کنم خودم را واقعا نسبت به gravitating Spectrasonics ابزار Omnisphere پلاگین وارد سلام من برو به پلاگین در. از تمام چیزهایی که من منم من همیشه خودم را با استفاده از تفکر ، خوب ، اجازه می دهد تا مود وجود دارد را ببینید!

برخی از چیزهای دیگر به مقدار زیادی وجود دارد... برای این آلبوم آخرین رویای تئاتر شروع کردم به استفاده از بسیاری از کتابخانه همراه ارکستر سمفونیک وین. آن بسیار زیبا و زیادی کمک کرد. و IM نیز فن واقعا بزرگ اسناد بومی ، آنها را چنین بزرگ ، مسائل بزرگ است.


RS : پس چه شده است ادم کند و تنبل خود را انتخاب چیست؟

JR : IM منطق پسر. سال پیش من در مجری دیجیتال سرمایه گذاری شد ، اما به عنوان شروع کردم به گرفتن بیشتر علاقه مند به موسیقی الکترونیک من تا به حال احساس راههای مختلفی وجود دارد... و یا فقط برای گرفتن چیزهای دیگر من سعی کردم منطق و معتقد بود که واقعا سرد است. بنابراین ، سلام داشتن برخی از سرگرم کننده با آن و سلام با استفاده از منطق برای چند سال گذشته است.


RS : آره! IM پسر منطق ، بیش از حد. آن سلاح من از انتخاب.

JR : آیا؟ بله ، آن یک نوع متفاوت از فضا سر و گاهی اوقات پیدا کنم که برخی از چیزهایی که برای من آسان در دنیا های دیگر را کمی سخت تر تقریبا در منطق. اما تاپیک همیشه شاید 5 راه به آن را انجام دهید! (میخندد)... منظورم این است که برخی از چالش های قطعی من با منطق پیدا وجود دارد


RS : "من ، بیش از حد. یکی از حوزه منطق من عاشق محیط زیست است. من همیشه در آن وجود دارد تعمق است .

JR : اوه آره! استیو دامنه HS ، درست است؟ یکی از این روزها وقتی که من یک سال که از IM کار جاوا بروید و سعی کنید و درک چگونگی hes انجام برخی از این مسائل. چیزهای باور نکردنی!


RS : آیا شما در بررسی خود را TNTs منطق ؟ بسیاری از اسرار و عکسها منطق پرده برداری وجود دارد!

JR : آه ، خدا. به من بگویید آیا در مورد آن. پیدا کردن تمام آن را به طوری شگفت انگیز است ، اما نمی زمان به آن در حال حاضر...

So many Logic tricks can be discovered in SteveH's Logic 304: TNT3 Reloaded tutorial

TNT3 بازی آموزش : بنابراین بسیاری از ترفندهای منطق را می توان در منطق است 304 استیو H کشف


RS : خوب ، صحبت کردن در مورد macProVideo.com ، من می دانم که آموزش خود را برای ما ، به نام Wizdom صفحه کلید ، بسیار محبوب بود. هر گونه شانس خودآموز پیگیری توسط Jordan Rudess برای macProVideo.com ؟

JR : متشکرم. بله ، قطعا. شما می دانید صحبت کردن در مورد همه نوع امکانات بودند. یک احتمال برای انجام شده است البته در عمق SampleWiz که می تواند واقعا سرگرم کننده! بنابراین ، استیو H و تندرست در اطراف برخی از ایده های من شده اند.

شما می دانید ، من شما را بسیار دوست است. من فکر می کنم آنچه شما انجام می دهند با آموزش آنلاین فقط برجسته است. IM نه تنها گفت که! [ macProVideo.com ] دلیل من حتی با استیو H و شد در ارتباط با همه شما این است چون من نیز مشتری است. و من احساس واقعا خوب و اطلاعات واقعا خوب از چه macProVideo.com در حال انجام است. بنابراین ، شناسه مایل به ادامه رابطه من با macProVideo و IM خوشحال درگیر می شود و برای انجام این مصاحبه را با شما در حال حاضر است. من فکر می کنم زیاد آن است و من عاشق تماشای macProVideo گسترش و توسط بسیاری از مردم در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است. من فکر می کنم تیم خود را بسیار جذاب است و شما واقعا آن شایسته است.

Jordan Rudess' Keyboard Wizdom Video tutorial

اردن Rudess 'صفحه کلید Wizdom راهنمای ویدئویی


RS : از شما متشکرم ! تیم ما خواهد شد به شنیدن این که هیجان زده است. بنابراین ، weve مخاطبان گسترده ای که به ما برای یادگیری تولید موسیقی را از طریق آموزشهای ویدیویی ما و از طریق گام به گام نوشته مقاله در مورد هاب. بسیاری از این افراد به دنبال شکستن به صنعت موسیقی. چه توصیه شما را به هر کسی که در تلاش برای ایجاد موسیقی را به یک حرفه ای به من بدهید؟

JR : این یک پرسش بزرگ به این روز است. بستگی دارد آنچه شما انجام می دهند و من فکر می کنم کسب و کار موسیقی است که در چنین یک کشور عجیب و غریب در حال حاضر است. شما می دانید خرید و فروش سی دی فقط واقعا tanking و می توان آن را به سختی به بیرون بروید و بازی زندگی می کنند. آن آسان نیست را به عنوان یک موسیقیدان این روزها... اما من نمی می خواهم برای تضعیف کسی چون من فکر می کنم ساختن موسیقی یکی از لذت پیروزی و زندگی است. من فقط می خواهم به نقطه را در یک محل دشوار است. من فکر می کنم بیش از 2-3 سال آینده همه چیز راست به عنوان رکورد شرکت ها شروع به کشف کردن آنچه که نسل بعدی از قرار دادن از موسیقی است که همه چیز در مورد.

بنابراین ، آن که گفت ، برخی از چیزهایی که من فکر می کنم مردم می توانند انجام دهند را به زندگی خود را آسان تر و به نیمه پایین جاده در یک مد صاف وجود دارد. مردم بسیار پاسخگو بودن قادر به دیدن و شنیدن موسیقی دانان است. بسیاری از مردم هنوز فکر قدیمی مدرسه ، "آه بیمار فقط با قرار دادن اینجا و یا وجود دارد و کسی آن را بشنود و theyll را خیلی دوست دارم." اما این روزها ما نیاز داریم. بیایید در این مورد صحبت از موقعیت یک گروه است که در تلاش است تا آن را. مردم می خواهند به گروه مراجعه کنید... نه فقط در برخی از دوربین های پیش فرض از گوشه ای از اتاق که در آن صدا همه تحریف شده است. من واقعا معتقدم که یکی از چیزهایی که مردم باید به فکر کردن در مورد گرفتن موسیقی خود را در راه قطاری که هر دو صوتی و تصویری بسیار خوب.

IM در مورد ساقه در سطح حرفه ای و یا جلسه ضبط صحبت نمی کنم. IM صحبت کردن در مورد نوازندگان که می خواهند دیده می شود و سرمایه گذاری را در چیزی شبیه به دوربین زوم -- Q3HD یا مشابه که در آن شما می توانید صدای خوب و ضبط ویدئو شنیده است. هنگامی که youve کردم که نوع طرز فکر که در آن شما اجازه می دهد مخاطبان خود را به دیدن و شنیدن شما را به خوبی ، و سپس در زمان خود واقعا چگونه به کار اینترنت یاد بگیرند. چنین جنگل آن وحشی خارج وجود دارد ، اما ممکن است هوشمند در آن می شود. من فکر می کنم برای یک نوازنده جوان آن واقعا مهم است ، نه تنها قادر به نشان دادن محصول خود را به روشنی و به خوبی بلکه برای یادگیری راه های خوبی برای به اشتراک گذاشتن آن را دریافت آن را خارج وجود دارد و تبدیل شدن به متوجه.


RS : سوال نهایی برای شما : چه باید بکنید هنگامی که شما موسیقی ساخت ، ضبط آلبوم ، تور ، خواب و طراحی برنامه های موسیقی؟

JR : من را به تخت خزیدن و امید است که دریافت می کنم به اندازه کافی خواب که بیدار می شوم تا صبح روز بعد من می توانم آن را دوباره انجام دهد؟!! (میخندد). از آنجا که زندگی من در حال حاضر کاملا در بین انجام تئاتر رویای آجیل ، آماده شدن برای تور انفرادی ، تلاش برای آزادی SampleWiz... مانند آن ، آجیل شما می دانید. و همچنین یک خانواده فوق العاده : دو دختر ، یکی از آنها رفتن به کالج در سال آینده و شما می دانید که... زندگی خود را مشغول!


RS : بله! این مانند آن را برای تلفن های موبایل. خوب ، شما برای ایجاد زمان برای انجام این مصاحبه بسیار متشکرم. ما واقعا از آن قدردانی !

JR : مرد تشکر! من از وقت خود را به عنوان.


[اد : -- بررسی SampleWiz توسط اردن Rudess در فروشگاه آیتونز APP .]

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Elektron 109 - Cycles Explored
Elektron 109
Dream It. Do It.
Do you want to learn Elektron 109 - Cycles Explored?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: