All Articles Interviews
ویژگی مصاحبه : اسکات Freiman -- قسمت 2
Rounik Sethi on Sat, January 15th 0 comments
In the second part of this exclusive two-part interview, Scott Freiman talks about his Studio (designed by the legendary John Storyk), his favorite go-to plug-ins & audio software, and his prefere ...

در بخش دوم این مصاحبه منحصر به فرد دو بخشی ، اسکات Freiman مذاکرات در مورد استودیوی خود (طراحی شده توسط جان Storyk افسانه ای) ، مورد علاقه خود بروید به پلاگین قابل فهم

شما می توانید قسمت 1 از این مصاحبه در اینجا دفعات بازدید : اگر شما قبلا آن را چک از ...

گوش دادن و خواندن

به صبحانه خود را به بدون اسکرول لذت بردن از از طریق مقاله بر روی کامپیوتر شما / اپل / آی فون؟ مشکلی نیست ، به نظاره نشست و گوش دادن به صدا اصلی از مصاحبه با اسکات Freiman.

صوتی برای 1-2 Q است :

[ID صوتی = "601"]


صدا برای 3-5 Q است :

[صوتی ID = "602"]


صوتی برای 6-7 پرسش :

[ID صوتی = "603"]


صوتی برای 8-9 Q است :

[ID صوتی = "604"]


صوتی برای 10-11 Q است :

[ID صوتی = "605"]


1. اسکات ، در مورد راه اندازی استودیو خود را به ما بگویید .

بنابراین ، من یک استودیو که توسط جان Storyk طراحی شده بود . اولین استودیوی جان Ladyland الکتریک جیمی هندریکس بود. او در استودیو برای ویتنی هوستون و بسکتبال شکیل اونیل ، بازیکن و بازیگر ریچارد Gere و کلیساها ، مدارس و سالن در سراسر جهان طراحی شده است. من حتی نمی دانند چه سابقه و هدف خود را هنگامی که من او را استخدام کرد. من حتی در خیلی عمیق حفر کردن. وقتی که من پیدا کردم ، من از او پرسیده شد که چرا او در استودیوی من است که در طبقه سوم از یک خانه 100 ساله واقع شده بود. او گفت که آن را یک چالش واقعی بود. "آیا شما می توانید یک استودیوی حرفه ای را در یک فضای که در آن شما کنترل کاملی بر روی طرح را نداشته باشند و شما محدود به آنچه که شما می توانید انجام دهید؟"

اما او آن صدای شگفت انگیز! بنابراین من دارای سه اتاق است. اتاق کنترل اصلی من تا به یک صفحه کلید و یک میز و مانیتور من و در آنجا بود که من تمام آهنگسازی و میکس. من یک غرفه است که می تواند یک مجموعه درام مناسب است. یک اتاق در داخل اتاق ، سقف ، کف و دیوار ها همه از دیواره های بیرونی جدا شده است. من یک اتاق سوم که منطقه دفتر من ، آن را نیز مانند مساحت سالن. آن اتاق و اتاق اختلاط اصلی من هر دو راه اندازی صدای فراگیر. بنابراین هنگامی که یک مدیر می آید اینجا ما می توانیم در سالن نشستن و تماشای فیلم در محاصره و یا در اتاق مخلوط کردن من.

من ثبت برخی از بازیکنان بزرگ در این فضا است. و آن را واقعا به خوبی کار می کرد. سپس به پایین پله ها من به یک اتاق نشیمن است که یک پیانوی بزرگ و من استفاده می شود که برای ضبط موسیقی رشته بزرگ و چیزهایی. بنابراین ، خانه ام مرتب سازی استودیوی خانگی ناب است که من آن را هل دادن تا آنجا که من می توانم می باشد. با این وجود سخت افزار بسیار ، بسیار کمی در استودیو وجود دارد. من اجرا همه چیز را در اپل (کامپیوتر) در بیشتر قسمت ها. من یک دسته از نمونه های در حال اجرا مک مینی و سپس نرم افزار اصلی مک. من واسط های صوتی و قبل و غیره اما من به شدت همه چیز را در جعبه است ، بنابراین تمام اثرات من در جعبه هستند. درباره همه سازهای مجازی من در جعبه بنابراین اگر من باید به من می تواند بسیاری از استودیو من در لپ تاپ من و کار بر روی جاده ها را.

2. آیا شما پیدا کنید ترجیح می دهند در حالی که در جاده کار -- الهام بخش؟

No, I like my studio. I like being here and having room to move around. I have two screens and a nice big 88-key keyboard to work on. It's a nice setup so I really enjoy working here. But in a pinch if I'm on the road and I'm working on something I know I can a certain amount on my laptop. I can certainly sketch out ideas and do some composing. I'm probably not going to be mixing on my laptop but I can certainly do some editing on my laptop.


I was saying to someone the other day when I built this studio, which was 2003, the amount of money that I had to spend was a small percentage of what I would have had to spend a few years earlier. Now if I had to do it again it would probably be another huge drop because everything has gotten cheaper and more powerful, in terms of what you're capable of doing with much less hardware.

به عنوان مثال. میکسر یاماها 02R96 که من به عنوان یک کنترل حجم بزرگ استفاده کنید. من هر چیز دیگری با همزن به جز استفاده از آن را به مسیر ورودی و خروجی در اطراف استودیو را نمی کنند. به طوری که در حدود $ 10،000-20،000 بود که من آن را خریدم که کاملا غیر ضروری است. شما می توانید آن را با یک دستگاه جایگزین است که در حدود اندازه یک کتاب در حال حاضر! (می خندد). بسیار باور نکردنی است و من اغلب در مورد آنچه استودیو بعدی من می خواهم خواب.

3. شما بروید به DAWs چه هستند؟ من می دانم که شما کاربر ابزارهای طرفدار استاد است ، اما من معتقدم که شما یک کاربر منطق نیز ؟

بله ، من به منطق استفاده است. من خیلی سریع در ابزارهای طرفدار و آهنگسازی و حرکت در اطراف و مخلوط کردن در نرم افزار ابزارهای مناسب من فقط خوب است. من را سازمان داده اند همه چیز (راه من آن را دوست دارم) است. من دوست دارم با استفاده از پلاگین TDM ، که در واقع استفاده از قدرت پردازش بر روی تخته بر روی کامپیوتر شما. راه های دیگر برای انجام آن وجود دارد ، اما برای من انجام می دهند که در هیئت مدیره ابزار نرم افزار به این معنی من می توانم پلاگین های زیادی قوی تر در یک جلسه را بدون در حال اجرا از قدرت CPU قرار داده است. و من بسیار با ابزار نرم افزار آشنا است و آن را تا حد زیادی استاندارد -- مطمئنا زمانی که شما مشغول کار برای فیلم و تلویزیون و در حال انجام کار اختلاط است.

من با استفاده از منطق برای ضبط روایت من برای macProVideo (آموزش) . فقط این چیزی است که من با استفاده از. من نمی دانم چرا! من استفاده از آن برای آهنگسازی در مناسبت. و من سعی می کنم و باقی بماند تا به روز با منطق. اما من چوب تقریبا با ابزار طرفدار عمدتا به دلیل من بسیار ، بسیار با آن سرعت. فراتر از ابزارهای نرم افزار انجام داده ام کمی کار در Ableton Live و دلیل Propellerheads ، که من گاهی اوقات تماس.

من یک زن و شوهر از محصولات نرم افزاری دیگری که من در استودیوی من استفاده کنید. استفاده از جانبداری قله ، یک ویرایشگر صوتی است. من می توانم آن را برای ویرایش فایل های صوتی استفاده کنید ، برای تهیه سی دی ، برای انجام پردازش دسته ای صوت. که بسیار مفید است. من استفاده از یاب صوتی است که یک راه برای سازماندهی هر گونه صوتی بر روی کامپیوتر شما . شما می توانید آن را استماع ، شما می توانید کپی / چسباندن آن را به حق را به منطق یا ابزارهای طرفدار ، شما می توانید انجام پردازش آن. خیلی افتضاح از قابلیت وجود دارد وجود دارد و آن را گران قیمت نیست! راه حل های بسیار گران تر هستند برای انجام کار مشابه وجود دارد ، اما من خیلی راحت با یاب صوتی است.

بنابراین شما در واقع می توانید آن را راه اندازی به طوری که هر زمان که شما بر روی فایل های صوتی (موج ، رکس ، AIFF ، و غیره) کلیک کنید یاب صوتی بالا میآید با یک تصویر از شکل موج و شروع به پخش فایل. بنابراین از حق وجود دارد شما می توانید یک قطعه که دوست دارید و چسباندن آن در اشاره گر خود را ، یا به منطق حق را به ابزارهای طرفدار را انتخاب کنید. واقعا زیباست! به علاوه شما می توانید انجام دهید جستجو ، پس اگر من می خواهم برای تمام اتومبیل ها ، درها بسته شدن (نمونه) را بالا بکشد ، من می توانم برای آن و نشان می دهد یاب های صوتی را جستجو من از آن دسته از فایل ها در سراسر سیستم من. من به سرعت می توانید آنها را و ممیزی پیدا کردن یکی از دوست من ، یک بخش از آن را با شتاب و چسباندن آن را در یک فایل. به طوری که بسیار مفید می باشد. این یک راه بسیار خوبی نگه داشتن همه نمونه های خود را سازماندهی.

4. چه در مورد هر پلاگین از 3rd party است که شما را در به طور مرتب استفاده کنید. که خود بروید به ابزار و پلاگین اثر و چرا؟

خوب ، دو پلاگین های اصلی که من استفاده از تشکل برای پخش نمونه و من که از تعداد زیادی از کتابخانه های نمونه ، بنابراین من استفاده که بسیاری ، و وین کنسرت گروه.

وین کنسرت گروه نه تنها تولید کتابخانه شگفت انگیز ارکستر اما آنها یک میزبان به نام طرفدار کنسرت گروه که اجازه می دهد تا نمونه های خود و همچنین سایر ابزار مجازی را اجرا کنید شما را در سراسر شبکه خود را دارند. بنابراین ، بدون هیچ گونه کابل های صوتی و یا MIDI من می توانم نمونه ها را به دیگر کامپیوتر ها در شبکه من offload و ارسال فرمان MIDI بر روی شبکه ، و به عقب بر گردیم های صوتی بر روی شبکه.

من به قسمت های مختلف از کتابخانه های ارکستر من (که تمایل دارند به آنهایی که حافظه واقعی فشرده) را در حال اجرا مک مینی وین کنسرت گروه طرفدار قرار داده است. سپس از ابزارهای طرفدار من به کسانی که مینی مک وصل کنید و فراتر از آنچه که من آن را درمان در صورتی که بر روی پردازنده در حال اجرا بود. همه چیز کار می کند کاملا یکپارچه است. بنابراین ، همه از نمونه من کار من با تشکل و اغلب با تشکل در حال اجرا در کنسرت گروه نرم افزار وین.

سپس هیچ استودیویی باید بدون Spectrasonics قلم RMX برای پردازش حلقه و حلقه درام ، حلقه های گیتار ، هر چیزی : محصولات و Omnisphere فقط برجسته در از نظر کشیدن تا همه چیز از پد به صداهای صفحه کلید و غیره .

من هم دوست دارم بسیاری از مسائل در ( ابزار بومی ) Komplete بسته است . جهت مشاهده... اینها احتمالا برخی از کارهای اصلی که من استفاده است.

و البته من به طور کامل ترک از سیبلیوس . وقتی که من کار می کنند تمایل به نوشتن را دوست دارم چیزهای پیچیده تر و نه فقط بروید و شروع به آهنگسازی یا شروع به نوشتن در داخل مرغی شبیه کلاغ است. من در واقع بر روی کاغذ در سیبلیوس نوشتن و سپس با استفاده که برای کار به ترتیب قبل از آن رکورد در مرغی شبیه کلاغ ، بنابراین سیبلیوس فقط بزرگ است! من فقط آن را دوست دارم ، من آن را بسیار آسان برای استفاده و واقعا سریع برای من در کار و بسیار قابلیت وجود دارد.

من دوستانی که استفاده از برجسته که توسط آن قسم... این مانند ابزارهای طرفدار منطق ، انتظار : کاهش از. شما باید افرادی که استفاده از آنچه تا کنون راحت (برای آنها).

5. بنابراین ، جالب است که وین کنسرت گروه نرم افزار اشاره کردید چون من می خواستم به شما بپرسید که آیا شما در حال کار بر روی هر آموزشهای جدید برای macProVideo.com است که شما قادر خواهیم بود به ما بگویید در مورد.

هکتار! زن و شوهر از ایده ها در آثار است که ما در حال صحبت کردن در مورد وجود دارد. در حال حاضر من تمرکز بر روی من ابزار های بومی Komplete نکات

سپس برخی از مکالمات برای آموزش های دیگر افزودنیها Advanced از محصولات دیگر است که من در مورد صحبت وجود دارد... و به همین ترتیب خواهیم دید.

OK را بزنید. بنابراین شما گربه را از گونی بیرون اجازه نمی کند و سپس...

هنوز رتبهدهی نشده است! من به صحبت کردن با رئیس! (می خندد)

6. من نیز کشف از پست اخیر وبلاگ خود را در کنترل کلیدی با استفاده از آی فون... که توسط راه بود...

از شما متشکرم!

سخنرانی در Deconstructing بیتلز اشاره کردید . بنابراین چه چیزی شما را جلب برای ایجاد این

خوب ، آن را جالب می باشد. من از طرفداران بیتلز بیشتر از زندگی من و من با سابقه خود و موسیقی خود بسیار آشنا. از طریق وب من نگه برخی از ضبط 4 - آهنگ از جلسات فلفل سارجنت که شناور شده بود در اطراف. و به عنوان شانس آن را من بیش از به نام استیو H را به گوش دادن. ما به آن گوش و استیو پیشنهاد من باید بعضی از دوستان با هم دریافت کنید و ما باید این کار را با دیگر افراد به اشتراک گذاری. من ساخته شده ارائه بزرگ خارج از آن جایی که من واقعا در مورد روند ضبط صحبت کردیم. من بسیاری از تحقیقات به درک چگونه هر یک را در حال توسعه و چه کارهایی مشغول به کار در استودیو بودند و چه تجهیزات آنها استفاده می شود -- برخی از کتاب های بزرگ در آن وجود دارد.

و من یک ارائه در اتاق نشیمن من برای حدود 30 نفر از مردم انجام داد ، باور کنید یا نه. این یک موفقیت بزرگ بود. از آن ، مردم شروع به پرسش از من به آن جاهای دیگر انجام دهید. بنابراین این سال من انجام داده ام شاید در مورد 20 سخنرانی بالا و پایین ساحل شرقی ایالات متحده است . در سال جدید من برخی از فرصت های آینده در اواسط و غرب و برخی بیشتر در شمال شرق. من مردم به درخواست من به انجام انواع دیگر از ارائه.

بنابراین بسیاری از مردم درباره بیتلز و تمام تاریخ خود را که متنفر است که ، و تمام چیزهای (laughs...) البته صحبت می کنید ، من شیفته موسیقی است و به آنها چگونه آن را ساخته شده ، و به ویژه از سال دسترسی دارند بسیار ابزار مجازی و اثرات و تنظیم خودکار... هنوز بیتلز قادر به ساخت این ترانه بودند که گذشته برای همیشه لطفا برای فن آوری بسیار محدود است. پس چگونه آن را انجام می دهند؟ و چه ترانه های خود را آخرین تا زمانی؟

بنابراین ، آنچه من انجام شده است سعی کنید به توضیح است که به وضع مخاطبان. بسیاری از مردم که در سخنرانی من حضور تولید کنندگان و آهنگسازان نیست. من سعی می کنم به زبان انگلیسی توضیح تجهیزات این بود که آنها استفاده می شود و چگونه آنها را در استودیو کار می کرد و آنچه جورج مارتین ، نقش تهیه کننده ی آنها. و من نشان می دهد که آهنگ ها و آن را بسیار سرگرم کننده برای تماشا و گوش دادن به.

7. بنابراین به نظر شما ، اگر شما می تواند آن را خلاصه ، چه چیزی شما احساس می کنید بسیار ویژه ای در مورد بیتلز و چگونه به شما ابلاغ است که در سخنرانی های خود را؟

حق ، آن یک سوال بزرگ است و من فکر نمی کنم من جواب قطعی است. اما من فکر می کنم آن را ترکیبی از نوازندگان بسیار ، بسیار با استعداد است که نه تنها خود را تحت فشار قرار دادند و اما همیشه می خواستم برای انجام بهتر اما آنها دقیقا آنچه که ما بودند صحبت کردن در مورد قبل از آن در حال انجام است : آنها گوش دادن به آنچه که قرار بود در اطراف آنها. پل مک کارتنی در گوش دادن به موسیقی مدرن کلاسیک و حضور در کنسرت. او یکی از اولین مروج جیمی هندریکس بود. آنها با گوش دادن به Byrds ، صحنه محلی ، در ساحل غربی ، بیچ بویز ، باب دیلن.

همه گروه ها از آن زمان گوش دادن به یکدیگر و تلاش برای کشف کردن آنچه آنها دوست و چگونه آنها می توانند که بالا است.

بنابراین ، این تیم از افرادی که فعال این موسیقی بزرگ شده است. من فکر می کنم یک مقدار زیادی از آن یک تابع از زمان ها ، چون آنها آنقدر نوآورانه در چنین زمان خلاق است که آنها واقعا تغییر محبوب موسیقی. اما من فکر می کنم این تلاقی از مردم واقعا جالب و با استعداد بود که اخلاق کار راست بود.

متشکرم.

8. به پرسش از ماهیت شخصی تر اگر شما فکر نمی!

مطمئنا!

اسکات. چه چیزی به شما لبخند و یا چه چیزی باعث کنه ؟

هکتار! MMM... موسیقی بزرگ. کار کردن با افراد بزرگ... و خانواده ام است. من یک همسر دوست داشتنی و سه بچه و همه آنها بسیار ویژه ای به من و آنها را بیشتر از هر چیزی من فکر می کنم لبخند من.

9. OK را بزنید. بنابراین شما در یک جزیره ی صحرایی گیر شما می توانید 3 آلبوم داشته است . چه آنها را و چرا؟

من هرگز در این بازی بسیار خوب ، فقط به خاطر اینکه همه چیز بستگی به حالات و احساسات من است. بنابراین ، من می دانم من قصد دارم به استفاده از بند مربوط به فرار من در اینجا اما واقعا بستگی دارد. شما می دانید من روز که من فقط قادر به نشستن و گوش دادن به بیتلز و من روز جایی که من نیاز به Bjork یا فرانک زاپا ، می دانید ، آبا! (می خندد) می تواند هر چیزی... و نمرات فیلم بزرگ ، شما می دانید جان Cogliani -- ویولن قرمز... بزرگ موسیقی کلاسیک از بتهوون تا دبوسی به Copland... و سپس جاز. بنابراین من به همه چیز گوش داده و آن را بسیار سخت برای من به انتخاب علاقه مندی ها. من متاسفم من در آن خیلی خوب نیست!

اما من لازم به ذکر من قطعا شنونده آلبوم. من در این حالت در گیر کرده است. تا آنجا که من iTunes و دانلود چیزهای را دوست دارم من هنوز آلبوم خرید.

10. ابزارهای طرفدار 9 بیرون می آید به تازگی. منظور من وجود داشته است برخی از تغییرات لرزه ای در راه است که کار می کند . آیا هر چیزی در مورد نرم افزار ابزارهای 9 شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن؟

خب من آموزش که macProVideo به صورت رایگان بر روی چه چیزی جدید در ابزارهای طرفدار 9 ارائه شده است . دو تفاوت عمده آن طول می کشد که همه مردم که در حال اجرا هستند LE و M - صفحه به ارمغان می آورد و آنها را به تقریبا قابلیت هم به عنوان مردمی HD است. بنابراین هر کس در حال اجرا است با همان مجموعه از ابزار و شما هم اکنون می توانید آن را اجرا کنید بر روی هر سخت افزار ، و نه فقط نرم افزار سخت افزار ابزار. این چیز عظیمی است.

بنابراین ، آن را کاهش می دهد موانع ورود به یک سیستم طرفدار ابزارهای که فوق العاده است. چیزهایی هستند که من برای داده به عنوان یک کاربر HD مانند جبران خسارت تاخیر خودکار ، که در حال حاضر تمام ابزارهای طرفدار کاربر گرفته می خواهم وجود دارد. و این ایده که هر بار که شما با قرار دادن یک پلاگین یا یک اثر و یا چیزی را در یک مسیر ، شما با اضافه کردن کمی تاخیر. کامپیوتر برای انجام یک کمی پردازش برای آن افزونه ، بنابراین وجود دارد میکرو ثانیه تاخیر -- اما این می تواند اضافه کردن. خیلی زود به شما چیزهایی که در همگام نیستند چون تاخیر ارسال به پردازش شما وجود دارد. جبران تاخیر خودکار می کند به جبران آن برای به طوری که همه چیز باقی می ماند کاملا در همگام. عنوان مثال در آموزش من که در آن شما کاملا می تواند بشنود (آهنگ) بیرون رفتن از سنکرون بدون آن را فعال کنید.

چندگانه پیگیری ضرب و شتم پلیسی که در آن شما می توانید کیت های درام و همه چیز در هماهنگی با استفاده از اندود شده کارآگاه بیت... چیزی است که ما در HD بود که در نسخه های دیگر نبود. این یک چیز بزرگ.

یک زن و شوهر از چیزهای دیگر که بسیار مفید هستند وجود دارد : MP3 صادرات و واردات OMF. بنابراین من تشویق مردم برای بررسی از آموزش من به خاطر من را از طریق بسیاری از تازه چه خبر. این یک معامله بزرگ برای کاربران غیر HD ، زیرا آنها را به ارمغان می آورد تا با تمام استودیو بالا در جهان سرعت!

11. عالی! بنابراین ، آیا شما فکر می کنم این کمک خواهد کرد که نرم افزار از ابزارهای حفظ صنعت استاندارد آن نام مورد ؟

من فکر می کنم تا. من فکر می کنم آنها مورد نیاز برای انجام کاری به دلیل (کامپیوتر) سخت افزار گرفتن چنان قدرتمند در حال حاضر که استفاده از ابزارهای نرم افزار اختصاص داده شده سخت افزار شده است در طول سال کاهش یافته است. مردم در حال اجرا سیستم های منطقی است که در حال انجام پردازش های عظیم و آنها ممکن است یا ممکن است نمی شود با استفاده از هر سخت افزار اختصاص داده شده به طوری که. بنابراین من فکر می کنم این یک گام بزرگ در مسیر درست برای مشتاق بود. من فکر می کنم این راه آنها را نشان می دهد که پس از دستیابی به طراحی DIGI به آنها به رها کردن بر روی ابزارهای طرفدار بود ، اما آنها واقعا به سرمایه گذاری در آن است. من فکر می کنم این باعث می شود آن را خیلی آسان تر برای یادگیری نحوه ی به استفاده از سیستم ابزارهای طرفدار و آن را در استودیو خود را بدون نیاز به صرف یک مقدار مسخره پول خرید تمام تجهیزات DIGI طراحی و پلاگین ها و غیره.

خوب ، بسیار از شما سپاسگزارم اسکات برای گرفتن زمان برای انجام این مصاحبه!

قابلی ندارد!

آمار نظرات زیر را با هر گونه سوال و یا پیشنهادات ! با تشکر برای خواندن...

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Ozone 9 Mastering Toolbox
Ozone 9 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Ozone 9 Mastering Toolbox?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: