All Articles Interviews
ویژگی مصاحبه : اسکات Freiman -- قسمت 1
Rounik Sethi on Mon, January 10th 0 comments
3D Movies are all the rage. But what's it like to compose, mix or re-mix the music for a 3D film? In fact, not just any 3D film, but the recently created "Flying Monsters" by the legendary David Atte

فیلم های 3D همه خشم است. اما آنچه آن را مانند آهنگسازی ، ترکیب و یا دوباره مخلوط موسیقی برای یک فیلم 3D؟ در واقع ، نه تنها هیچ گونه فیلم های 3D ، اما به تازگی ایجاد شده "هیولا پرواز" توسط دیوید مستند افسانه ای ؟ اسکات Freiman ، آهنگساز ، مهندس اختلاط و فوق العاده مربی فقط به پایان رسید تا هیولا اختلاط پرواز و در زمان برخی از زمان برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را بر اسکایپ.

در بخش اول از این روشنایی دو بخش مصاحبه ، اسکات توصیف رویکرد خود را به صدای فراگیر میکس و آهنگسازی ، در طول مخلوط سازمان و جریان کار را به چالش می کشد درگیر در مخلوط کردن زنده ی instrument ها با نمونه ها بر روی برخی از فیلم ها با مشخصات بالا است. اسکات همچنین نشان می دهد اسرار خود را برای شکستن به فیلم و رسانه های تصویری جهان به عنوان یک آهنگساز و مهندس مخلوط کردن. برای یافتن اطلاعات بیشتر...

گوش دادن و خواندن

می خواهید به نظاره نشست و گوش دادن به مصاحبه با اسکات Freiman؟ مشکلی نیست! در اینجا ضبط اصلی خود را برای لذت گوش دادن! اجازه دهید ما را در نظر می دانم که اگر شما لذت بردن از داشتن صدا به گوش!

ضبط : 1 [صوتی ID = "579"]

ضبط 2 : [صوتی ID = "580"]

ضبط 3 : [صوتی ID = "581"]

ضبط 4 : [صوتی ID = "582"]

ثبت 5 : [صوتی ID = "583"]


Hi Scott, thanks for making the time to do this interview (just two days after Christmas!)
No problem! Glad to be a part of it.

شما نیز در میان مخاطبان macProVideo برای عالی ، ابزار های حرفه ای ، ابزار های بومی و آموزشهای دلیل شناخته شده است. تمرکز موسیقی خود را هنگامی که شما در حال آموزش برای macProVideo ایجاد نمی چیست؟

خوب ، من تمایل به تمرکز بر موسیقی برای فیلم و تلویزیون ، گرچه من دوست دارم به نوشتن آهنگ های گاه به گاه می کنید و زمانی که من کار با فیلم و تلویزیون ژانرهای می تواند در بالای نقشه باشد. من می توانم چیزی بسیار ارکستر ، با بسیاری از نمونه های ارکستر... گاهی اوقات با ارکستر زنده... گاهی اوقات چیزی الکترونیکی ، 'dancey'. واقعا در چه نامیده می شود بستگی دارد. بنابراین ، هنگامی که من آهنگسازی من واقعا ویدئو دیکته به من چه سبک من باید نوشتن شوید.

پس چه رویکرد خلاق خود را ؟ متوجه شدم که شما برای "زندگی" و "هیولا پرواز" توسط دیوید مستند (موسیقی) به ثمر رساند...

من نمره نمی هیولا پرواز ، من فقط مخلوط که. من بخشی نمره از زندگی ، که در آمریکا با اپرا وینفری است. و آنها انجام دوباره نمره کل در آمریکا است که چگونه برخی از کارهای خارج از آن من است. آنها در اصل من استخدام برای انجام ترکیب موسیقی و تمام مخلوط را احاطه کرده است. آنها به حال بسیاری از آهنگسازان کار بر روی آن و صحنه های مختلف به ثمر رساند.

صدای خرد کردن یا خرد شدن چیزی زیر دندان یا زیر چرخ و غیره هم بزرگ و بسیاری از آهنگسازان بودند وجود دارد. بنابراین شما مردم کار در Cubase ، نوازنده دیجیتال ، ابزار طرفدار ، منطق ، و هیچ کس با استفاده از نمونه های سازگار است. هیچ کس واقعا ارسال چیزها به شیوه ای سازگار است. بنابراین کار من تعداد زیادی از ویرایش موسیقی و بسیاری از مخلوط کردن مطمئن شوید که تمام نمونه های ما استفاده می شود صدایی به خوبی به عنوان نمونه دیگر از مردم بودند شد. و سپس ما نیز تا به حال یک ارکستر زنده که در جمهوری چک (چستر افسانه ای گری) ثبت شد ، بنابراین بسیاری از زمان ها ما مخلوط ارکستر زنده با سازهای کوبه ای نمونه برداری شده و دیگر صداهای نمونه و سپس انجام این کار همه در 5.1. بسیاری از سرگرم کننده بود. شما باید قادر به انجام خوب 5.1 مخلوط می شود که صدای خوبی در استریو.

در طول دوره این پروژه که از من خواست به سرودن برخی از موسیقی برای آن ، بنابراین من برای انجام این کار به اندازه کافی خوش شانس بود. پروژه من فقط به پایان فیلم است که فقط برای اولین بار دیروز (26 دسامبر 2010) در آسمان 3D تلویزیون ، کانال روپرت مرداک ، آن را به نام "پرواز هیولا". این خواهید بود که در IMAX بزرگ سینما و مانند آن اوایل در سال 2011. من ترکیبی فراگیر برای آن که فقط فوق العاده بود. نمره بود

آیا شما هر گونه راهنمایی در مورد چگونگی ترکیب یک ارکستر زنده و ابزار نمونه برداری؟ باید کاملا یک چالش!

بله ، در آن است! چیزی که برای شروع با که با این نسخهها کار برای من ، که آیا من مخلوط کردن خواننده ترانه سرا و یا مخلوط کردن امتیاز تلویزیون ، برای اولین بار شما را مجبور به گوش دادن به موسیقی ، و شما نیاز دارید که در مورد مخلوط کردن برای یک لحظه فراموش کرده ام و فقط گوش دادن به آنچه هست. پس از شکل چه بخش هایی از موسیقی است که نیاز به کمک. چگونه آرایش فضایی و تعادل از ابزار است. و من همیشه و سعی کنید تقسیم ویرایش و مخلوط کردن.

پیدا کنم که اگر شما سعی می کنید و ویرایش کنید در حالی که شما در حال مخلوط کردن ، بنابراین اگر شما در حال گرفتن توجه داشته باشید بد در وسط ترکیب ، آن را تقریبا شبیه آن دو طرف از مغز. بنابراین من می خواهم به ویرایش همه چیز و اطمینان حاصل کنید که همه شروع می شود و به پایان می رسد من به انتظارنشسته بودند تا... هنگام ضبط یک ارکستر شما در حساب... در پایان از قطعه شما ممکن است افرادی که شروع به صحبت کردن داشته باشند ، بنابراین تمام کسانی که من تر و تمیز. مطمئن شوید که اگر هر کسی که بازی توجه داشته باشید اشتباه آن را دریافت من از آنجا وجود دارد... اگر نمونه های که استفاده شده است و دوره های طولانی از سکوت وجود دارد وجود دارد... من همه چیز را من می توانم به آن پاکسازی شده و سپس من شروع به مخلوط انجام دهد.

برای شروع مخلوط من با کمی از تعادل کلی شروع ، اطمینان از ابزار را در محل مناسب و نسبتا در تعادل با جایی که من آنها را می خواهم. بنابراین من رشته من ندارد خیلی با صدای بلند ، برنجی من بیش از حد کم و حلقه ها بیش از حد در مقابل ، و غیره. و سپس می تواند به افزایش سرعت شروع. بنابراین قسمت بعدی می شود تا بدانند که (برای مثال) کوبه ای حلقه که آهنگساز قرار داده و قسمت ویولن سل ، تضاد در محدوده فرکانس مشابه است. من ممکن است نیاز به حک کردن کمی از طیف فرکانس از یکی یا دیگری.

من تمایل به استفاده از بسیاری از فشرده سازی و EQ به جز در صورت لزوم. من یکی از آن بچه ها که شروع به قرار دادن که مسائل همه جا. اگر آن را ضبط خوب (و شانس من بوده ام که با برخی از ضبط خوب کار می کنند) و سپس شما باید حد زیادی به کار. اگر قرار دادن میکروفن به خوبی انجام شد ، بازیکنان خوب بودند ، حلقه ها شما در حال استفاده خوب هستند ، سپس آن را برای بسیاری از EQ تماس نمی گیرم. EQ باید با صرفهجویی مصرف و آن را واقعا باید مورد استفاده قرار گیرد که در آن درگیری و یا جایی که شما واقعا نیاز به خارج کردن برخی از بخشی از طیف فرکانس به منظور افزایش کیفیت صدا وجود دارد. مرتب کردن بر اساس رویکرد کلی را مصرف کنم.

شما اشاره کردید که شما در 5.1 مخلوط کردن نیز هست. که برای هیولا پرواز است که در IMAX سینماها نشان داده شده بود؟

این در تلویزیون این آخر هفته در تلویزیون 3D آسمان این اولین 3D ساخته شده برای تلویزیون فیلم ' . برای آسمان 3D کانال تلویزیونی ساخته شده است و سپس آن را در IMAX تئاتر شود بعد. بنابراین ما آن را برای فراگیر مخلوط شده ، اما ما نیز ارائه استریو مخلوط به عنوان خوبی است.

جالب این است که آن را در 3D. هنگامی که شما مشغول تماشای نمایشی از برنامه قبل از (یا در طول) مخلوط کردن آن را به شما تماشا در 3D ؟

متاسفانه ، من می کنید. موسیقی مخلوط من به لندن فرستاده شد که در آن با گفتگو و هر اثر ویژه دیگری مخلوط شده بود. آنها در مرحله صدا کار با رندر کامل 3D. من تا به حال نسخه مقدماتی ، بنابراین من تو را دیدم اسکچ ها و شماتیک و چارچوب از بسیاری از موجودات 3D. اما کار 3D (بود) که توسط برخی از مردم همان است که کار بر روی آواتار ها انجام می شود ، بنابراین من نمی تواند صبر کنید تا آن را درک کنم!

هیولا پرواز است که در 3D و برای تلویزیون و برای IMAX اکران... آنچه روند خود را برای شبیه سازی آنچه در آن (مخلوط) می خواهم در یک محیط تئاتر IMAX صدا بود؟

خوب ، حقیقت امر این است که ترکیب IMAX را انجام خواهد داد در ماه آینده یا بیشتر انجام می شود. آنها ترکیب موسیقی من و سپس خواهیم یک مخلوط IMAX خاص انجام دهید چون IMAX تئاتر تمایل به بلندگوهای بیشتر و غیره. بنابراین ، من ترکیب موسیقی نهایی برای آن انجام نداده است. چیزی که ما از زمانی که ما آماده مخلوط چند چیز است :

اول از استودیو هر چه تمام شما مشغول به کار در (در این مورد معدن) به درستی تنظیم شود. شما باید مطمئن شوید که آنچه شما در حال شنیدن دقیق. شما با استفاده از سخنرانان ، قرار دادن بلندگو ، baffling های صوتی در استودیو و غیره. شما باید مطمئن شوید که آنچه شما شنوایی است دقیق و رفتن به ترجمه به استودیوهای دیگر نیز. من همیشه مطمئن شوید قبل از شروع یک پروژه است که من دو برابر چک درجهبندی دستگاهها.

پس از آن زمانی که من مخلوط سطوح مشخصی دارند و به این ترتیب که من برای هدف ، دانستن که وقتی موسیقی می شود با گفت و شنود آنها ممکن است موسیقی را پایین فشار مخلوط ، مخلوط کردن که اگر من آن را تنها یک امتیاز موسیقی.

وقتی که من کار در مورد یک فیلم که در آن من نیز انجام جلوه های صوتی ، تن اتاق و... گفت و گو ، پس من به موسیقی با چیز های دیگر مخلوط کنید. اما در این مورد خاص برای پرواز هیولا ، کار من این بود که صدای موسیقی را که ممکن است خوب و میکسر را دوباره ضبط نهایی خواهد بود که با هر چیز دیگر مخلوط است.

ارائه ترکیبی 5.1 ، ترکیبی استریو میکسر و سپس ارائه ساقه چند. بنابراین من ساقه ارکستر ، شاید woodwind ، شاید برنج ، شاید حلقه ، شاید سازهای کوبه ای ، صفحه کلید ، چنگ و غیره ارائه می کنند. این واقعا بستگی دارد ، اما من سعی و استاندارد آن را برای یک پروژه است. است که به میکسر نهایی انعطاف پذیری را به چیزی در داخل یا خارج به عنوان مورد نیاز است. بنابراین اگر آنها که موسیقی ارکستری بزرگ تا زمانی که انفجار بزرگ است و آنها می خواهند برای بالا بردن کوبه ای کمی برای تلفن های موبایل ، آنها ساقه کوبه ای جداگانه و آنها می توانند دسترسی به آن عنصر را دریافت کنید. بنابراین من اطمینان حاصل کنید که فایل های من به میکسر نهایی را به آنها برخی از انعطاف پذیری می دهد.

و چیز نهایی ، بدون توجه به آنچه شما انجام... کنوانسیون نامگذاری ، ساختار دایرکتوری ، سازمان. همه است که کاملا حیاتی است ، زیرا هیچ چیز بدتر که در محیط زیست که در آن همه چیز به درستی به نام نمی ، شما می توانید فایل ها و چیزهایی را پیدا کند وجود دارد از دست رفته! شما باید مطمئن شوید که همه چیز شما در حال انجام است به نام حق و در directorys حق و غیره.

یکی از چیزهایی که اتفاق می افتد با برخی از DAWs مانند ابزارهای نرم افزار است کسی به شما می دهد یک دیسک با بعضی از فایل ها بر روی آن ، شما شروع به ویرایش و ابزارهای طرفدار صرفه جویی در مخفی شود خود را بر روی آن دیسک جداگانه است. دیسک بین می رود و همه از ناگهانی برخی از فایل های خود را از دست می. من همیشه این کار را ذخیره کپی جلسه ابزارهای طرفدار تا مطمئن شویم که من جمع شدند ، نه تنها جلسه ، اما تمام فایل های صوتی مرتبط. شما باید برای انجام کار مشابه در منطق و برنامه های دیگر نیز. شما باید مطمئن شوید که همه چیز وجود دارد و کسی باید قادر باشد که در نام فایل نگاه کنید و ببینید که بسیار به وضوح چگونه همه چیز را گذاشته است.

بنابراین شما ضبط مجدد اختلاط ذکر شده است. به نفع از مخاطبان ما می تواند به شما توضیح دهد چه نقش یک میکسر را دوباره ضبط شده است ، انتظار : کاهش از یک میکسر صدا؟

مطمئنا. در یک فیلم و یا تلویزیون پروژه -- یک پروژه بزرگتر -- شما اغلب می خواهیم افرادی که تنها مسئول گفتگو مخلوط کردن ، و مردم فقط مسئول موسیقی یا دیگران مسئول جلوه های صوتی و غیره را داشته باشد. در پایان از کسی که زنجیره تا همه با هم آن را قرار داده است. این است که به طور معمول نقش میکسر را دوباره ضبط است. هنگامی که من در فیلم های کوچکتر Indie در من همه این افراد کار می کنند! مخلوط موسیقی ام ، و سپس آن را در قرار داده و پس از آن گفتگو و جلوه های صوتی را ویرایش کنید.

اما ، در پروژه های بزرگ تیم ما از مردم است. اگر شما تا کنون در اعتبارات در مورد یک فیلم هالیوود نگاه شما می توانید ببینید که بخش صدا سنگین و حجیم است و در نهایت که صدای او را برای گرفتن مخلوط شده و معمولا در گروه مخلوط مانند اشاره کردم. سپس این گروه نهایی ها با هم در استودیو را به ترکیب نهایی برای ساخت این فیلم قرار داده است.

چه توصیه شما را به هر کسی که می خواهد به ثمر رساند حرفه ای برای فیلم / تلویزیون و یا درگیر شدن به عنوان یک مهندس اختلاط برای رسانه های بصری سوار شو به من بدهید؟

خوب ، چند چیز است. شماره یک ، هر آنچه شما انجام می دهند با موسیقی شما باید گوش دهید. تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی یا تماشای تلویزیون و یا بر روی سی دی قرار داده و گوش دادن به آهنگسازان مختلف. شما توسط گوش دادن یاد می گیرند. گوش خود را به لحن شما ، اما شما همچنین پیدا کردن چیزهایی که دوست دارید و شما را دوست ندارند. و اگر مخلوط وجود دارد که شما واقعا دوست ندارند که شما اذیت... چرا؟ شما باید برای پیدا کردن که. اگر یک مخلوط وجود دارد شما واقعا دوست دارم ، به همین دلیل است که؟ اگر آهنگ شما واقعا دوست دارم ، چه آن را خیلی خوب ساخته شده وجود دارد؟ اگر یک دستگاه عجیب و غریب وجود دارد ، این است که دستگاه عجیب و غریب چیست؟ بنابراین گوش دادن است بسیار مهم است.

خواندن. اقامت تا تاریخ را با هر چیزی از مجلات مانند SoundOnSound انجمن ها مانند VI کنترل است که که در آن تمام آهنگسازان فیلم / تلویزیون آویزان از. همچنین موضوعات بزرگ مورد بحث وجود دارد. من مقدار بسیار زیادی را یاد می گیرند از آن انجمن ها.

احتمالا چیزی سوم است که برای پیدا کردن یک مربی از نوعی است. من خوش شانس هستم که بسیاری از مردم در اطراف من که در کسب و کار هستند ، که بسیار مایل به کمک است ، که آیا آن را استیو Horelick که در شهر زندگی می کند بر سر که می تواند به من با تمام سوالات منطق من به برخی از آهنگسازان بزرگ و کمک به فیلم / مردم تلویزیون. من اغلب می خواهید انتخاب تلفن و آنها را یک سوال بپرسید. همچنین ، هنگامی که شروع کردم به من یک مقدار زیادی از کار را به صورت رایگان فقط برای یادگیری است. بدون رفتن به مدرسه و یا هر چیزی ، گاهی اوقات شما می توانید کسب اطلاعات بیشتر در حال وارد شدن به یک پروژه پرتاب.

بنابراین خودتان را از آموزش ، چه آن را گوش دادن ، خواندن یا صحبت کردن به مردم ، که می دانیم BIZ تا به صحبت می کنند ، باور نکردنی مفید است و همچنین تماشای همه فیلم در macProVideo.com!

و شما را پیدا بود که زمانی که شما شروع شما اساسا ضربه زدن در بسیاری از درها بودند و تلاش برای انجام کار به صورت رایگان؟

من هنوز هم در بسیاری از درها ضربه زدن اگر چه من انجام نمی دهد به صورت رایگان در شاهرود. اما بله ، من در بسیاری از پروژه های دانشجویی که تجارب بزرگی برای یادگیری بودند انجام گرفت. برخی از پروژه ها با صدای وحشتناک بود و من فقط به حال برای انجام کاری با آنها... یا فقط با شرارت بی پایان فیلم که من تا به حال به نوشتن نمره... و یاد می گیرید! اما ، اگر شما دسترسی به یک دانشگاه با دانشجویان فیلم را در اطراف و سپس مقدار زیادی از مسائل در یوتیوب و یا از در وب است که شما فقط طول می کشد و برای مقاصد خود را وجود دارد... پاک کردن صدا قرار داده و نمره خود را بر روی آن. (فقط برای تمرین). که واقعا ، واقعا کمک می کند.

در جنبه های ارتباطی در این کسب و کار است که مردم اغلب نادیده وجود دارد. این ایده که شما کار با کارگردانها و تهیه کننده که ممکن است به عنوان آشنا با موسیقی به عنوان شما. آنها را نمی فهمید چه تکنولوژی شما با استفاده از. آنها را درک نمی کنند ، می دانید ، عمده و جزئی و چه یک پل است و هر چیز دیگری. شما باید برای پیدا کردن راهی برای ارتباط با آن شخص ، زیرا آن شخص رئیس خود ، کارفرمای شما می باشد. اگر شما یک کار خوب شما به ما قول میدهید که کار خود را بهتر ، چه این نمره خود را و یا ترکیبی خود را... آن حائز اهمیت است که شما متوجه شما در حال کار بر روی طرف دید خود را.

بنابراین راهی برای صحبت کردن با مردم بسیار مهم است و شما که در عمل با انجام پروژه های و شما دریابید که تا چه حد شما می توانید ایده های خود را قبل از شما را به عقب هل. شما در پیدا کردن زمانی که شما به آنها بگویید که مانند چیزی نمی... شما باید برای پیدا کردن راه درخواست از آنها چرا آنها آن را دوست ندارم ، جایی که آنها ممکن است به زبان همان است که شما باید برای توصیف چیزی ندارد. این تجربه یادگیری بسیار مهم در مورد چگونه با این افراد ارتباط برقرار می شود.

متشکرم. بنابراین من متوجه یکی دیگر از فیلم شما انجام داده است به تازگی تحسین منتقدان در سراسر جهان به نام "Budrus" دریافت کرده است. آیا می توانید کمی در مورد که پروژه بگویید؟

مطمئنا. از من خواسته شده بود برای انجام مخلوط برای Budrus . این مورد جایی که من کامل صدا ، گفتگو ، اثرات است -- هر چند آن را مستند و لذا هر گونه عوارض وجود ندارد -- و البته از موسیقی است. در عبری ، عربی و انگلیسی است که باعث می شود برای انجام یک صدا آن را بسیار مشکل است زیرا شما باید مطمئن شوید که شما قطع نشود چیزی که مهم است در یک زبان که به زبان انگلیسی مهم نیست.

از آنجا که مستند ، لوکس داشتن چندگانه طول می کشد به بازگشت به شما داده نشده است. اگر یک انفجار در پس زمینه وجود دارد و شما کسی را بیش از بالای آن شما برای استفاده از آن سخن می گفت و شما را مجبور به پیدا کردن یک راه این کار را انجام است. بنابراین یک چالش واقعی است.

این یک پروژه بزرگ است. Budrus یک فیلم در مورد فلسطینی ها که در اعتراض به اشغال اسرائیل در راه های غیر خشونت آمیز است. این یک پیام بزرگ نشان می دهد که می تواند وجود داشته اعتراضات غیر خشونت آمیز برای علل مختلف و یا درگیری در سراسر جهان. من یکی از حامیان بزرگ تظاهرات غیر خشونت آمیز پس از آن بزرگ می شود قادر به انجام آن چیزی است که من دوست دارم برای یک پروژه است که من مراقبت زیادی در مورد.

این فیلم گرفتن بسیاری از تحسین شده است. این در کنگره در ایالات متحده ، نشان داده شده است. شده در سراسر جهان نشان داده شده است ، از جمله در سراسر خاور میانه است. من فکر می کنم آن را گرفتن بسیاری از مردم صحبت کردن است که بهترین چیز. این که آیا شما با همه چیز در این فیلم موافق است یا نه آن را می شود افرادی که بحث درباره آن و هر چیزی را که به ترویج عدم خشونت من فکر می کنم چیز خوبی است!

... لینک به قسمت 2 از این مصاحبه (به زودی) در اینجا ظاهر خواهد شد . در میان چیزهای دیگر ، اسکات به صراحت در مورد به استودیوی خود ، بیتلز و بیشتر مذاکرات...

صفحه مربی خود به کشف بیشتر در مورد ابزارهای طرفدار اسکات Freiman ، ابزار های بومی و آموزش خرد .

برای اطلاعات بیشتر در مورد اسکات Freiman آهنگساز و به شنیدن موسیقی خود را به این سایت مراجعه.

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: