All Articles Interviews
مصاحبه با قابلیت ترینر : پیتر شوارتز
Rounik Sethi on Thu, May 5th 2 comments
In this exclusive interview I caught up with Peter Schwartz over Skype to find out more about the enigmatic man behind the forum mask, his music career to date and his brand new tutorial on MIDI!

هنگامی که آن را به می آید MIDI ، منطق و محیط زیست منطق دو نام که فورا بهار را به ذهن ، وجود دارد SteveH و پیتر شوارتز. شما به احتمال زیاد از آموزش SteveHs محبوب در macProVideo آگاه باشد. اما ممکن است شما به عنوان آشنا با پیتر شوارتز که آهنگساز ، رهبر ، کیبورد ، synthesist و منطق استاد است که با دیوید بووی ، مدونا ، Disneytoons و بسیاری ، بسیاری دیگر کار کرده است! او همچنین مدیر انجمن در انجمن macProVideo

در این مصاحبه اختصاصی با پیتر شوارتز بیش از اسکایپ گرفتار برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد مرد مرموز پشت ماسک انجمن حرفه ای موسیقی خود را به تاریخ و نام تجاری خود را آموزش جدید در MIDI برای یافتن اطلاعات بیشتر... [Rounik Sethi -- تدوینگر]


RS : سلام پیتر! برای پیوستن به ما برای این مصاحبه.

PS : اوه ، برای داشتن من!

RS : بنابراین ، ما یک کمی بگویم در مورد پیتر شوارتز نوازنده. چه نوع از پروژه های شما از شما شروع به حرفه موسیقی خود را درگیر شده؟

PS : بد کار به عقب است. به عنوان آهنگساز فیلم ، کار و قبل از آن به عنوان نوازنده جلسه انجام همه چیز ، از overdubs صفحه کلید به ترتیب ارکستر. پیش از آن مدیر موسیقی برای هنرمندان مختلف در تور بود و پشت در استودیو دوباره... و قبل از آن نوشتن شعر و ترانه سرا بود. و خاموش بیست سال گذشته ، هر زمان KORG با یک صفحه کلید جدید آمد آنها معمولا دوست من اگر من می خواستم با برنامه نویسی صدا بپرسید . سلام رابطه ای طولانی با KORG به عنوان یک طراح مستقل صدا و مشاور طراحی کرده بود. افرادی که ساخته Synclavier -- قبل از اون من یک متخصص محصول برای انگلستان دیجیتال بود. پیش از آن ، بازی در باندهای مختلف و به همین ترتیب. اما من شروع به نواختن موسیقی کلاسیک را از زمانی که من می خواهم 5 بود تا من را از مدرسه منهتن [موسیقی] فارغ التحصیل زمانی که من 21 سال داشت.

RS : بنابراین ، به شما اشاره تور. به ما بگویید بیشتر در مورد آنچه که درگیر ، که شما با تجهیزات شما مورد استفاده قرار گشت زدند.

PS : خوب ، در دو تورهای جهانی ، یکی به عنوان مدیر موسیقی برای دیوید بووی در این سفر خارج و همچنین به عنوان مدیر موسیقی برای فروشگاه پت تور تفریحات شبانه پسران سلام. هر دو از آن تور شامل سکوهای MIDI بازی آهنگ پشتوانه که باند بازی در بالای. فروشگاه پت تور پسران به خصوص فشرده MIDI - عاقلانه چرا که ما تا به حال اماده شدن حدود 20 synths. آنها تفاوت بین داشتن آهنگ پشتوانه از نوار بازی یا داشتن آن برای تلفن های موبایل زنده از synths بازی را به رسمیت بشناسد ، به دلیل آن هرگز همان دو بار. بنابراین ما این دکل بزرگ -- دو قفسه یخچال و فریزر در اندازه پر با Nords و رولاند JVs و تمام انواع چیزهای دیگر. نیز وجود دارد برخی از نمونه ها بیش از حد ، Akai S1000 و 1100.

Akai S1000

S1000 Akai

RS : آیا همه مبتنی بر سخت افزار یا هر نرم افزار در کنترل این تنظیم وجود دارد؟

PS : اوه آره. من در حال اجرا آهنگ حمایت از منطق 4 من معتقدم... بله ، این منطق 4 بود زیرا ما نیز برخی از آهنگ های صوتی در حال اجرا بود. من در حال اجرا بود بیش از 16 آهنگ های صوتی بر روی منطق از مک PowerBook و رانندگی کل یک دسته از مسائل MIDI در همان زمان. من هم یکی از اولین تا استفاده از D8B Mackie در جاده ها . دلیل من که برای دکل مشخص شد زیرا بسیاری از سینت سایزر و سطوح از یک آهنگ را به دیگری وجود دارد رفتن به همه جا می شود ، بنابراین به جای برنامه نویسی دستورات حجم MIDI برای هر synth ، من فکر ITD را بسیار ساده تر میکند می شود قادر به حرکت fader فیزیکی سطح synth برای کنترل خروجی برای هر آهنگ. بنابراین من تا به حال پخش برای همه این synths و D8B به مخلوط این آهنگ و من مخلوط را در یک تصویر لحظهای را ذخیره کنید.

در بالای بازی تمام synth و قطعات نمونه بردار من هم ارسال شد تغییرات برنامه ای برای D8B دهد -- آن faders موتوری تا به حال -- از آهنگ به آهنگ های آن را ترکیبی سوئیچ کنید. و داشتن میکسر واقعی برای کنترل سطح ساخته شده آن را واقعا آسان به ایجاد تنظیمات سطح در طول تمرینات و چک صدا. این دکل بسیار گسترده بود!

Mackie D8B

Mackie D8B

RS : وای... برای تلفن های موبایل بسیار شدید! بنابراین آیا شما هنوز هم هر تور در حال حاضر؟

PS : نه ، من تور در سال 2000 در پایان تور تفریحات شبانه متوقف چون من واقعا می خواستم به تمرکز بر روی موسیقی خود من در حالی که برای. برای بسیاری ، سال های بسیاری از من شده بود ، اساسا در همه موسیقی elses. و آن را دوست ندارم من متاسفم که ، تاپیک ، اما تنها 25 ساعت در یک روز من فکر می کنم؟ (می خندد) اما این به اندازه کافی برای من هم به تمرکز بر روی خلاقیت خود من بود. پس ساعت من با من در موسیقی مردم دیگر کار می کند ، یا نقاهت را از کار بر روی موسیقی اقوام دیگر پر شد.

RS : نقاهت؟

PS : بله ، بسیاری از کار جلسه من برای بچه ها مانند مورالس دیوید ، پنجه فرانکی ، Shep Pettitbone ، و بسیاری از دی جی دیگر تبدیل تولید ریمیکس. شما می دانید ، پخش کننده های صفحه کلید مانند خود من و اریک Kupper تا به حال به انجام آنچه که ما در یک روز. گاهی اوقات که به معنی گرفتن یک مسیر ، سلب آن را به خواننده و ایجاد ترتیبات کاملا جدید از پایین به بالا. در بسیاری از مسائل فنی برای مقابله با بیش از حد وجود دارد. جلسات ما می تواند بسیار بسیار طولانی است. بنابراین در پایان آن سفر من تصمیم به گرفتن یک استراحت از همه چیز و نقل مکان کرد شمال ایالت نیویورک [نیویورک] با قصد صرف برخی از زمان کار بر روی موسیقی خود من و در حال توسعه صدای خود من به عنوان آهنگساز فیلم نمره. پس منم چیزی است که من برای یک دسته از سال است.

RS : شما اشاره کردید با استفاده از منطق 4 پشت در فروشگاه پت تور پسران. چه زمانی سفر منطق خود را به شما شروع می شود؟ کدام نسخه شما شروع به در؟

PS : خوب پیشرفت من از نرم افزار توالی بود... چیزی یا دیگری در ناخدا 64 -- و من نمی تونم برای زندگی از من به یاد داشته باشید آنچه که بود! به Notator در آتاری ، که سلف به منطق ما می دانیم که امروز (های ساخته شده توسط بنیان گذاران از eMagic) بود نقل مکان کرد. پس از آن من به استودیو ویژن رفت و هنگامی که من در نهایت تصمیم به گرفتن یک Mac. من همیشه آن را در بر داشت (استودیو چشم انداز) کم ، ولی clunky و همیشه از دست رفته برخی از امکانات که Notator آتاری ، که هیچ دولا دولا راه رفتن را از یک کامپیوتر بود من نمی تونم به شما که چگونه بسیاری از سوابق من در آتاری ساخته شده.

Notator on the Atari

Notator در آتاری -- برادر بزرگ منطق!

اما ، پس من به منطق 2 یا شاید منطق 3 و که بود که منطق MIDI بود فقط. هیچ instr صوتی وجود دارد... خب ، چه استفاده می شود به نام ابزار های صوتی... هیچ دوره های صوتی وجود دارد. به این ترتیب سنج MIDI بود. بنابراین من حدس می زنم من شده است با استفاده از منطق برای حدود 13 یا 14 سال.

RS : آیا منطق مرغی شبیه کلاغ اصلی شما استفاده از انجام آزمایش با یا اکتشاف دیگران ، از جمله ابزار های حرفه ای ، Cubase یا هر چیز دیگری است ؟

PS : چه هستند؟ (می خندد)

RS : OK! بنابراین چه چیزی است در مورد منطق که شما قلاب شده نگه می دارد؟

PS : من استفاده از منطق به دلیل آن را تسهیل آنچه من شنیدن موسیقی است. آن بسیار نادر است که من همیشه به وضعیت با منطق عمل کنند ، که در آن پیدا کنم من نمی تونم چیزی است که من می خواهم آن را به انجام. پس منم به همین دلیل من با منطق چوب. آن را تسهیل هر ضربه ممکن است موسیقی که شناسه همیشه می خواهید به ورزش است.

RS : بزرگ! بنابراین ، شما اشاره کردید برای KORG مشغول به کار نیز هست. چه حوزه / بودند با آنها درگیر دارید؟

PS : طراحی ، عمدتا صدا است که ، برنامه نویسی صدا و گاهی اوقات مشاوره در طراحی یک محصول جدید است. اولین پروژه در مشغول به کار می رود بسیاری از سالهای زیادی ، و آن را نوعی بد گویی کردن از DX7 بود ، به نام DS8. این synth FM شد. در آن زمان من تا به حال شهرت... من نمی دانی که چه شایسته شهرت من بود (می خندد) ، اما من شهرت را به عنوان یک برنامه نویس خوب FM بود. پس از آن آنها مرا دعوت برای آمدن به ژاپن برای کار بر روی یک پروژه جدید. بنابراین من نشان می دهد در KORG در توکیو و آنها مرا به یک اتاق بود که نیمه تخته مدار را به یک بلوک از چوب پوشیده در فویل آلومینیوم پیچ ، و بر روی آن به ارمغان آورد یک LCD دو خط و یک صفحه کلید وجود دارد که با متصل شده بود یک کابل روبان به تخته مدار. آنها مرا به خاطر ورودی من در طراحی نرم افزار چگونه کار می کرد و آنها ساخته شده بسیاری از تغییرات قابل توجهی را به آن بر اساس ورودی من پرسید : خب ، معلوم شد که آن تخته مدار M1 ، که بزرگترین صفحه کلید فروش از همه وقت بود.

A Selection of MIDI Workstations from the MIDI 101 tutorial

انتخاب ایستگاه های کاری های MIDI از 101 خودآموز MIDI

RS : بنابراین ، امن خود می گویند شما بزرگ را به MIDI

PS : اوه ، متشکرم! شما می دانید وقتی که SteveH از من خواست برای انجام یک آموزش در مورد MIDI ، اولین چیزی که فکری بود که من احتمالا خودم می خواهید به تماشای یک آموزش در مورد خودم MIDI به دلیل آن را مانند تماشای رنگ خشک شود. من فکر کردم ، خوب ، چگونه می توانم به شما یاد می دهد؟ من به این نتیجه رسیدند که تنها راه برای تدریس این خواهد بود که برای تفریح ​​با آن آمد. و در پایان من حدس می زنم من به پایان رسید تا ساخت یک فیلم کمدی سبک... و یا باید من می گویم ، یک فیلم کمدی نور متحرک ، برای توضیح آنچه MIDI است و آنچه در آن را ندارد و به اشتراک گذاری شور و شوق من برای آن.

A Selection of MIDI Hardware from the MIDI 101 Tutorial

انتخاب سخت افزار MIDI MIDI 101 خودآموز

RS : چه کسی به شما خواهد گفت که MIDI 101 آموزش مستقیما هدف ؟

PS : من فکر می کنم MIDI 101 در هدف از کسی که می خواهد به درک آنچه MIDI همه چیز در مورد و استفاده از آن در راه است که خلاقیت خود را بالا ببرد ، اما آنها کاملا مطمئن به انجام این کار نیست. من حدس می زنم فلسفه من این است که بیشتر به شما در مورد آن بدانند ، کمتر تهدید آمیز به آن می شود ، و پس از آن شما می توانید امکانات برای چگونه می توانید خود را بهتر بیان با استفاده از یا دستکاری اطلاعات تاریخ عضویت : موجود در پیام های MIDI را درک است.

سلام همیشه در نگاه MIDI به عنوان... چگونه می توانید آن را من می گویم... و ترجمه ای از عملکرد خود را بر روی یک کنترلر MIDI ، MIDI است. سپس دوباره ، شما همچنین اصلا باید در واقع فیزیکی انجام همه چیز. شما می توانید در یک اجرای قرعه کشی. شما می توانید در قرعه کشی ، می گویند ، یک پیام کنترل کننده باعث می شود که چیزی در نمونه بردار خود یا سینت سایزر و یا پلاگین برای تغییر صدا در راه واقعا سرد. یا شما می توانید پیام های MIDI و ضبط شده خود را به بخشی خود را به یک روش خاص به صدا ویرایش کنید. بنابراین من حدس می زنم شما می تواند گفت که MIDI همه چیز در مورد اینکه قادر به ایجاد موسیقی است که برای تلفن های موبایل راه که می خواهید آن را بشنود.

MIDI Events explained using Logic

رویدادها MIDI توضیح داده شده با استفاده از منطق

و همانطور که می دانید ، سلام بر روی یک دسته از انجمن ها در طول سال فعال بوده است ، و من همه نوع پست ها در مورد افرادی که داشته ایم مسائل مختلف MIDI خوانده است. و من تا به حال برخی از کسانی که شرایط در پشت ذهن من بود که من از ساخت آموزش. به عنوان مثال ، مسئله من اغلب به عنوان خوانده شده اطلاعات مربوط به جایی است که کسی تا به یک ایستگاه کاری به یک لپ تاپ قلاب ، و زمانی که آنها آن را پخش ، صدا ابری است و عجیب و غریب ، و در لیست رویداد از ادم کند و تنبل خود را می بینند دو نفر از هر توجه داشته باشید در همان کانال MIDI. سلام چیزی که من صحبت در مورد در MIDI 101 آموزش -- چرا رخ می دهد که چگونه برای جلوگیری از آن. بنابراین ، بسیاری از آنچه که من درباره آن صحبت فقط حقایق در مورد آنچه MIDI نیست. تاپیک تعداد زیادی از...

RS : توصیه های عملی و throughs کار عملی؟

PS : آره! و توضیحات از چگونگی غلبه بر snags های مختلف که افراد جدید به MIDI اغلب مواجه است. I dunno -- شما می توانید دکمه ها و تنظیمات را تغییر دهید و فشار امیدواریم که مشکل را دریافت خواهید به عنوان یک نتیجه تصحیح ، اما... اگر شما واقعا می دانند چگونه از آن همه کار می کند -- و آن است که سخت به یاد می گیرند -- و سپس شما می توانید از یک رویکرد بسیار بیشتر روشمند به همه چیز از عیب یابی به به دست آوردن کنترل بر روی کنترل کننده خود را به ایجاد حرکات و اشارات موسیقی شما که می خواهید برای شنیدن. بنابراین ، بله ، من فقط نمی این است که چگونه کار می کند بسیاری از نمونه هایی که چگونه همه چیز کار میکند به من بدهید چون من احساس می کنم که هر چیزی که کمتر خواهد بود ترک مردم بالا و خشک می گویند.

به عبارت دیگر ، من اصلا فکر می کنم عادلانه خود را برای آموزش مردم مفاهیم و نشان نمی دهد برنامه های کاربردی برای آنها. بنابراین ، بسیاری از برنامه در تاپیک!

MIDI Clock Demystified

ساعت MIDI Demystified

RS : داغ! من شخصا نمی تونم به بیشتر از آن صبر کنید. فیلم هایی که دیده می شود سلام ، به لطف پیش نمایش خود را ، واقعا عالی است. IM قصد ندارم به آن را برای هر کسی که از بین بردن پس از این مصاحبه اما آن بررسی خواهد شد چرا که فیلم چنین است ، پس خنده دار (و آموزشی!) من تازه دیده می شود چیزی را خنده دار از اسکچ مونتی پایتون قدیمی است.

PS : خوب شما تشکر می کنم برای تعریف بالا و من باید بگویم که از من یک نوجوان توسط مونتی پایتون و نیروهای تحت تاثیر قرار بود بود. در همان زمان سلام همیشه از ظرافت مستند برنز کن برخوردار است. من از این آموزش به عنوان یک فیلم فکر می کنم -- گفتن یک داستان در مورد MIDI به جای یک دسته از فیلم های فردی است. یک چیز خود را به دیگری منجر می شود. یک خط داستان وجود دارد. بنابراین از لحاظ سبک من حدس می زنم من کمی از هر دو برنز کن قرض با تری Gilliam (می خندد). بنابراین من فکر می کنم شما قادر به گفتن است که من واقعا لذت بردن از MIDI و آنچه را که همه خود را در مورد آنچه شما می توانید با آن انجام دهید. من فقط می خواستم برای به اشتراک گذاشتن این احساس را با مردم به طوری که آنها می توانند از سکوهای موسیقی دیجیتال خود را.

MIDI 101 Demystified by Peter Schwartz

MIDI 101 : MIDI Demystified توسط پیتر شوارتز

RS : نیس. و البته این اگنوستیک نرم افزار. بنابراین آیا شما یک کاربر منطق ، کاربران ابزارهای طرفدار و یا فقط باید سخت افزار MIDI ، من فرض این برای همه خوب است ، درست است ؟

PS : بله! در واقع من گفتن یکی از دوستان من در مورد آنچه که من انجام شده بود و از او خواست اگر آن را به منطق خاص بود. من به او گفتم "نه" ، و که اطلاعات در این ویدئو به مک و یا کامپیوتر است. من گفتم که آن را اگنوستیک پلت فرم است. و سپس او از من پرسید که آیا من تا به حال تبدیل شده! (می خندد) اما نه ، این خودآموز واقعا اگنوستیک پلت فرم. من گاهی اوقات منطق را به عنوان وسیله ای برای نشان دادن که چگونه کارهای معینی را در مورد کار MIDI استفاده کنید. اما آموزش قطعا در مورد چگونگی استفاده از MIDI در منطق. اطلاعات مربوط به MIDI ، دوره. من هم راه اندازی MIDI با MPC و دستگاه های مشابه اکتشاف ، به خصوص در بخش هماهنگ سازی ، و من در مورد همگامسازی ابزار طرفدار و دکل منطق صحبت.

How MIDI works over Multiple Channels

چگونه MIDI از آثار بیش از کانال های متعدد

MIDI MIDI است. اگر شما می خواهید تماس بگیرید MIDI یک زبان ، زبان را تغییر دهید اگر بر روی یک کامپیوتر یا یک مک شما ، بنابراین من می گفت ، به عنوان هدف که من می توانم ، که اگر شما مشغول به کار در سونار (در PC) و یا ابزارهای طرفدار ( در مک) شما به همان اندازه به اندازه از آموزش به دلیل MIDI MIDI است و آن را در مورد آنچه پلت فرم شما در کار نیست.

RS : با تشکر از شما بنابراین ، چه چیزی شما خارج از کار تولید موسیقی خود را به باز کردن از پیچ و آرامش خودت را حفظ کن؟

PS : من آویزان با همسرم ، با سگ من بازی کند. هنگامی که خلق و خوی اعتصابات من بیمار از شکستن باسون من و ببینید اگر من هنوز هم می توانید نوع بازی. سلام کردم همه انواع سرگرمی. خانه من مانند یک موزه کوچک کمی است. پیام رسانی فوری یا با جمع آوری ظروف آزمایشگاهی من بازی یا مطالعه چیزی مبهم در مورد اوایل مهر ایالات متحده تولید شده... سپس therell نشت در سقف و بد به بالا برود ، و می دانید ، آن را تعمیر! زندگی من بسیار جالب در خارج از موسیقی است... هیچ کمبود ها سرگرمی!

RS : خوب ، خیلی خیلی خیلی متشکرم پیتر برای به اشتراک گذاشتن وقت خود را در این مصاحبه. آن را خیلی قدردانی!

PS : لذت من! برای مصاحبه با من! آن لذت بخش بوده است.

RS : تنها به طوری که همه شما می دانیم (پیتر بودن بیش از حد متوسطی به آن اشاره) او آویزان است در انجمن های تخصصی macProVideo.com منطق و شما می توانید از راهنمایی خود را و مقالات آموزش توپی macProVideo به عنوان خوانده شده بسیاری از مقالات در مورد منطق و ویرایشگر امتیاز وجود دارد. و البته MIDI 101 در دسترس است به طور انحصاری در macProVideo.com. آن را چک کنید!

Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Rohogay
  AMAZING, WOW, I am so glad Peter is a part of our Mac Pro Video Team. It just goes to show the super high caliber of excellent people on this website. Great Work Rounik!
  • 8 years ago
  • By: Rohogay
  Reply
 • Claude Young
  Really fantastic interview!
  • 8 years ago
  • By: Claude Young
  Reply
Recording Drums
Pro Tools 503
Dream It. Do It.
Do you want to learn Recording Drums?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: