All Articles Interviews
نهایی مصاحبه کات های حرفه ای : بن Balser
Rounik Sethi on Thu, November 10th 1 comments
Ben Balser is one of the most well-respected & knowledgable Final Cut trainers. He has provided consultancy & training for editors in the biggest media networks in the US & has now joined macProVideo!

برای کسانی که مشغول به کار در صنعت فیلم است که در سراسر مسائل مربوط به فاینال کات آمده ، یک مرد برای تماس وجود دارد : بن Balser. و همچنین در حال تجربه خبره ترینر فاینال کات و داشتن کلاس در سراسر ایالات متحده برای سردبیران از سی ان ان ، اکتشاف ، نوآوری ، گتی ایماژ به نهادهای دولتی ایالتی و فدرال تدریس ، بن نیز مشاور مشاوران فاینال کات!

ما هیجان زده به استقبال بن به macProVideo.com عنوان مربی ، آوردن سال خود را از تجربه ، دانش و اشتیاق برای فاینال کات. این یک تناسب ایده آل! در این مصاحبه من با مرد از لوئیزیانا گرفتار در مورد اشتیاق خود را برای ویدیو صحبت ، فیلم سازی پس زمینه او ، فاینال کات های حرفه X و آینده خود را ، دلیل اهمیت مدیریت رسانه و خیلی بیشتر است.


Rounik Sethi : سلام بن زیاد آن ملاقات به شما!

بن Balser : خوب با شما صحبت کنم.


RS : به ما بگویید در مورد سابقه و هدف خود را و چگونه شما را به جهان در حال ویرایش ویدیو .

BB : خوب ، من حدود 14 ساله و یک فن بزرگ بروس لی بود. همه ما در آن زمان بودند. IM خودم قدمت! (این 70s به اوایل بود). من همواره یک فرد بصری است. من عاشق موسیقی و شده بود ، نواختن فلوت از آنجایی که من در درجه 3 بود و در آن سن وارد شدن به رول N راک بود و مایل به یادگیری گیتار... فقط یک نوجوان معمولی. اما من همیشه می دیدم فیلم در سر من که من شنیده ام موسیقی است. حتی در آن زمان من در واقع نوشتن بود ترکیب و همیشه دیدن یک فیلم. همیشه در مورد یک داستان برای من بود.

در نهایت ، در حال حفاری در اطراف گنجه قدیمی ، که من پیدا کردم قدیمی 8mm و سکوت باد دوربین یکجور دوربین عکاسی است. spools از فیلم چیزی شبیه به 2-3 دقیقه بسیار طولانی بودند و زمانی که شما آن را باد youd تنها یک دقیقه یا بیشتر به ساقه است. این بسیار نیست. بنابراین برخی از دوستان و من خود کونگ فو فیلم ما. سکوت کرده بود و در تلاش برای کاهش که مسائل و ویرایش آن با هم یک کابوس بود. ما تقریبا تمام آن قطعه فیلم خود را از دست داده چون شما می دانید ، چسب نواری تنها از طریق پروژکتور چند بار قبل از آن تنزل می رود و می سوزد تا!

من ویدیو را برای در حالی که پس از آن را لمس نیست ، اما من به انجام این کار موسیقی ادامه داد. برای کاهش داستان کوتاه مدت ، من به پایان رسید تا که یک مهندس IT و مدیر پروژه و همیشه انجام موسیقیها ، پروندههای صوتی و دوستانی که ویدئویی به عنوان سرگرمی انجام داد. دو دوست بسیار با استعداد نوازندگان که من عاشق بازی کردن با ، که او نیز خود را کمی فیلم های کوتاه که آنها شلیک کرد و بر روی نوار VHS ویرایش شد. شگفت انگیز چگونگی دقیق آنها قادر به کاهش این مسائل را از دوربین به VCR! من در یکی از این پروژه ها عمل کرده و به حال هم بزرگ است. من به یاد داشته باشید تفکر کاش می دانستند بیشتر در مورد این که من می خواستم برای انجام این مسائل است ، اما نمیفهمد که افراد دیگر انجام شد.

این دوستان احساس موسیقی من موسیقی سرد ، موسیقی متن فیلم به سبک بود. آنها از من خواسته شد تا موسیقی برای برخی از صحنه های در آخرین فیلم خود را در مورد یک فیلم کمدی جنگ جهانی دوم و من این کار را کرد و من قلاب شده است. بعد با خودم فکر کردم ، من فقط می خواهم برای انجام موسیقی. من میخواهند انجام دهند تصاویری است که در سر من با این موسیقی بروید و آن را همه حرفه ای. اما من هنوز هم در نظر گرفته هرگز خودم یک فیلم ساز است.


RS : پس وقتی شما این تغییر را برای شما انجام؟

BB : هم اکنون حدود 14 سال پیش از این فرصت خود را ارائه جایی که من گذار از یک مهندس IT به انجام تولید رسانه های حرفه ای تمام وقت ساخته شده است. بعد من فکر کردم ، "آه هکتار! IM انجام آنچه که من عشق را به انجام و بد هرگز به انجام آن کار دوباره است." اشتباه است! کوچولو من می دانم که من دارم برای انجام حتی بیش از IT کار می کنند و حتی تخصصی تر از قبل. چیز خوبی بود [بود] در مک! شما را در طول زندگی حرفه ای IT من می دانم بدون توجه به چه ماشین من تا به حال کار بر روی من همیشه به خانه آمد به یک Mac. من نمی خواهم یک کامپیوتر مانند بسیاری از دوستان کامپیوتر من باشد تعمیر ، من می خواستم به استفاده از کامپیوتر من!

Ben Balser teaching a live class

بن Balser تدریس یک کلاس زنده است.


RS : استیو را شکر برای مکینتاش ! بنابراین ، هنگامی که شما شروع به انجام این کار امکانات و شلوارک Indie در؟

BB : سلام بسیاری از هند برای افراد دیگر انجام می شود. در واقع باید بگویم در ابتدا من بسیاری از عروسی و videography رویداد است. راه خود را فوق العاده برای یادگیری و جسمی و روحی بسیار خواستار است. هر کسی که فکر می کند videographers عروسی نرخ دوم باید پیاده روی! سلام تعداد زیادی از کار است و آن را به من سوخته ، و من چیزی جز احترام نهایت برای افرادی که انجام این کار 24 / 7 به عنوان یک زندگی آن را به عنوان کار خواستار و استرس زا. آنها قطعا می underpaid برای آنچه انجام می دهند. به عنوان مثال : فیلم عروسی بچه ها در حال بیرون آمدن ما امروز به معنای واقعی کلمه کوتاه ، فیلم های سینمایی است.


RS : پس از کار به عنوان یک videographer عروسی چه آمد؟

BB : من را به انجام ویدئو شرکت شاخه . نوع تو رفتگی در دیوار در فیلم آموزشی احتمالا به خاطر من روانشناسی آموزشی در دانشگاه تحصیل کرده بود و از یک خط طولانی از مربیان حرفه ای هستم. من بزرگ شده گوش دادن به معلمان مدرسه در مورد آموزش و پرورش صحبت سر میز شام. آن در خون من. هر کار سلام همیشه پایان من تا به حال به اینکه از او خواسته برای تدریس چیزی. بنابراین ، البته زمانی که من به videography کردم ، من در نهایت تبدیل به یک مربی شد.

من متوجه من می تواند تبدیل به گواهی فاینال کات کاربر نهایی که من فکر کردم که کسب و کار من کمک کند. سپس روز به معنای واقعی کلمه ، پس از من که گواهینامه من به طور تصادفی در سراسر صفحه وب در مورد ترینر اپل تصادفا و من می دانستم که آنچه من می خواستم و چه سرنوشت من آورده بود به انجام : سرنوشت من است. من عاشق تدریس و مشاوره را با اشتیاق.

Ben Blaser on set

Balser بن در مجموعه.RS : آیا می توانیم در مورد فیلم اخیر youve کار می کرد و چه نقش شما با آنها صحبت کنم ؟

BB : مطمئنا. خوب ، خیابان سیل یکی از آخرین سلام از کمک کرده است. من برخی از مشاوره فنی برای پس از فرایند تولید خود را و درجه بندی رنگ است. قیچی هری پردازنده با آن بود و او بخشی بر روی آن بازی می کند و من فکر می کنم hes در واقع شرکت تولید کننده ، بیش از حد. خود را انجام و به خوبی در مدار جشنواره فیلم. جایزه گرفتن آن همه جا. زن و شوهرش که آیا این فیلم او یک کلاس فاینال کات... از من در زمان سال پیش زمانی که من برای اولین بار تدریس در نیو اورلئان آغاز شد. سپس ناگهان همه او و شوهرش مرا فرا می خواند که آنها همه این دیسک های ارزش چیزهای است که آنها نیاز به مدیریت. و شما می دانید 90 ٪ از مشکلات من حل همه پایین به مدیریت رسانه. به همین دلیل است که من بسیار مشتاق به مدیریت رسانه ها در فاینال کات نرم افزار X آموزش برای macProVideo زیرا بسیاری از مشکلات را از انجام آن یا انجام آن ضعیف بوجود می آیند. و اگر مدیریت مناسب رسانه ها شما مشکلات بسیاری و جلوگیری از زندگی فقط می شود بسیار ساده تر.


RS : بنابراین ، درجه بندی رنگ و مشاوره برای خیابان سیل فاینال کات های حرفه 7 یا X FCP بر اساس بود؟

BB : خوب ، آن را نسخه 7 بود ، زیرا همه انجام شد و قبل از اینکه FCP X بیرون آمد. در واقع ، من رنگ درجه بندی چند هفته قبل از FCP X وارد است.


RS : بنابراین ، شما تا به حال فرصت برای استفاده از X FCP بر روی هر پروژه تجاری رتبهدهی نشده است؟

BB : بله. زن و شوهر از تلویزیون آگهی های بازرگانی در مقیاس پایین تر است. سلام ویدئو های آموزشی شرکت ها با X FCP انجام داده ، بیش از حد است. من تازه انجام هر گونه ویژگی های هنوز ، هیچ چیز بزرگ. IM در واقع دوباره ویرایش دو پروژه 48 - ساعت فیلم در FCP X. IM آنها را صیقل به بالا و اگر چه من در ابتدا با X FCP خوشحال نیست ، در حال حاضر که سلام از آن استفاده و آن را یاد گرفته ، نمی تونم باور کنم با چه سرعتی من از طریق من کار می کنند. شگفت آن.


RS : بنابراین ، بسیار شده است در مورد ویژگی های از دست رفته در نسخه نقطه صفر FCP X. گفت : پس چه افکار خود را بر روی X اخیر FCP به روز رسانی ، 10.01؟

BB : من فکر می کنم خود را فوق العاده بروز رسانی است . جامد است که اپل بسیار به بازار طرفدار متعهد است. این بروز رسانی به جدول آورده شده است کاملا بدون استفاده به چه موقوف به طور معمول در نظر گرفتن "کاربر iMovie به" است. بنابراین ، کسی که خواستار آن را "iMovie به نرم افزار" واقعا نیاز به نشستن و آموختن آن است. منظورم این است که یک نرم افزار فوق العاده آن است. در گروه برش کاربر نهایی من اجرا اینجا سلام شنیده از مردم می گویند نه یک نسخه 1 ، نسخه 10 است. اما منم نمی اپل کار می کند. این نسخه 1 است ، درست مثل 9 از سیستم عامل OS X ، OS X نسخه 1 از یک سیستم کاملا جدید بود. اما نسخه 1 از هر چیز همیشه نتواند ویژگی ها ، دردهای در حال رشد و چند باگ دارد. این متفاوت نمی باشد.

آنچه متفاوت است این است FCP X رفتار رسانه های دیجیتال مانند رسانه های دیجیتال است و نه مانند سلول منفی ما باید برای کاهش و چسب با هم است. این تغییر پارادایم من بیشتر از کسی خوشحال در نهایت انجام می باشد. بزرگترین من گله کردن شده است ، در زمانی که تدریس FCP ، که روش های زیر که توسط یک برش منفی بر روی فیلم سلولوئید ، اما در فیلم سلولوئید برش بودند. چرا هر پروژه را در یک ساعت شروع به کار؟ که از روز از سلولوئید فیلم لیست تصمیم ویرایش [که در آن timecode به حال به یک ساعت شروع به طوری که آنها می توانند چیزهای و backtime SHIFT نه همه کسانی که timecodes برای برش منفی است. اگر شما کار با فایل های دیجیتالی تاپیک هیچ نیازی نیست برای آن دیگر.

سپس تاپیک سطل. داشتن پوشه فیزیکی که من آن را به کشیدن چیزهای به داخل و اگر من در یک فولدر دیگر می خواهم نیاز می شود و به پوشه دیگر است که بر روی قرقره های فیزیکی از فیلم نیاز به رفتن به سطل های فلزی فیزیکی و قرار دادن نوار gaffers بر روی مسائل و نوشتن بر اساس تکرار و کشیده بر روی این مسائل است. شما می دانید ، چرا ما هنوز هم که در صورت برخورد با فایل های دیجیتالی است که ابرداده بودند که ما فقط می توانید برای سازماندهی کلیک کنید استفاده کنید؟ دوست دارم که اپل در نهایت درمان رسانه های دیجیتال به عنوان رسانه های دیجیتال است.

سلام آموزش مدیریت رسانه ها همه چیز در مورد : تغییر پارادایم بزرگ که همه نیاز به ایجاد و چگونه ما نیاز به آن را انجام دهد. ما اصلا نیازی به انجام کارها بر اساس الگوی برش منفی که همه انجام شد تا مردم را به به دنیای دیجیتال وفق دهند آسان تر ساختن آن چیزی است که آنها مورد استفاده قرار گرفت. اما در حال حاضر ، تعداد بسیار کمی از ما با استفاده از NLEs واقعا لمس فیلم سلولوئید تا تاپیک بدون نیاز به کار با توجه به قواعد آنها. و اکنون که اپل این تغییر پارادایم ، شرط بندی بد ساخته اند 12 ماه از هم اکنون خواهید دید خشت و مشتاق با استفاده از ابرداده در یک روش مشابه به اپل چگونه آن را انجام داده است.


RS : خوب ، youve خود را ذکر مدیریت رسانه ها در فاینال کات و نرم افزار X آموزش های ویدئویی با macProVideo.com. آیا می توانید به ما بگویید که بیشتر در مورد که خود را در هدف و به همین دلیل itll برای آنها مفید باشد؟

BB : این است در همه هدف! در حال حاضر ما یک راه جدید از برخورد با رسانه های دیجیتال را با اپل شکستن موانع قدیمی و گفتن این صنعت به عنوان یک کل به رشد و اعتراف های دیجیتال بودند. پوشه فیزیکی چیزهایی هستند بی معنی است. بسیاری از کارهای ما استفاده می شود برای انجام این کار یک کامپیوتر باید برای ما انجام وجود دارد. و در تجربه من به عنوان یک مربی و مشاور بیش از 12 سال گذشته ، اکثر مشکلات من در سراسر کورک می آیند پایین به مدیریت بد رسانه ها و یا عدم وجود هر نوع مدیریت رسانه ها. بسیاری از مردم می گویند که آنها آن را بدانند در پرواز به عنوان آنها به همراه ، اما سپس آنها را پرداخت من می آیند و رفع مشکلات به عنوان یک نتیجه!

شما می دانید ، آنها ممکن است دیسک های سخت نیم دوجین و آنها نمی تونم پیدا کردن هر چیزی به خاطر آنها در مورد مدیریت رسانه ها فکر نمی کنم. اغلب theyll پول در تجهیزات صرف ، مانند 6 دیسک های سخت در زمانی که آنها couldve همان پول در RAID کوچک با تمام داده های سازمان در یک مکان با استفاده از سرور فاینال کات به سر برده.

FCP X 204: Media Management in Final Cut Pro X

FCP X 204 : مدیریت رسانه در فاینال کات طرفدار X.RS : درست است. بنابراین ، دیدن به عنوان مدیریت رسانه بسیار مهم است برای تمام کاربران کامپیوتر ، این آموزش کمک به کاربران غیر نهایی برش ؟

BB : خوب ، مفاهیم درخواست به هر گردش کار رسانه های دیجیتال است . هر کسی که است که ایجاد محصولات رسانه های دیجیتال را پیدا خواهد کرد همین مفهوم. فرایندهای واقعی که ما چگونه درخواست مدیریت خوب رسانه ها در فاینال کات طرفدار X خاص به FCP X. سلام به دلیل راه های جدید و پیشگامانه خود را از برخورد با این است که بر روی یک رویکرد فرا داده / پایگاه داده که تقریبا هیچ کس دیگری با استفاده از هم اکنون بر اساس.

اما مفاهیم مدیریت رسانه وجود دارد برای کاربران آهنگساز پریمایر یا رسانه ها ، بیش از حد. ما نیاز به یادگیری رسانه های مناسب و خوب خانه داری مدیریت و اعمال آن را به پروژه از ابتدا.


RS : با تشکر از شما بنابراین ، پیام رسانی فوری نگران آن است که شما دور دادن تمام اسرار تجاری شما و شما از دست دادن مشتریان به طور منظم خود را؟ (می خندد)

BB : هکتار! سلام یک نقطه خوب ، من [بسیار] ممکن است به خوبی. اما منم OK. وقتی که من کار مشاوره من من اغلب مشتریان برای یک دوره کوتاه از زمان. آنها آن را دریافت کند ، آنها آن را اعمال و آنها در حرکت است. سلام من می خواهم. هدف من این است که اساسا به خودم را از یک شغل. من فکر می کنم که هدف هر مربی. آن نه فقط در مورد دادن اطلاعات اما آموزش آنها را چگونه در مورد چیزهایی فکر می کنم ، به آنها مفاهیم چگونگی رویکرد این مسائل به طوری که مستقل از آنها و تبدیل شدن آنها به قدرت و کنترل بیشتری از کار و زندگی خود را ، که آنها را آزاد می گذارد تا بیشتر خلاق و لذت بیشتر.

اگر من یک دانش آموز که به کلاس من سال پس از سال می آید ، من دارم به واقعی در مورد آن نگران است. (میخندد)

Ben teaches a wide variety of live classes to all levels

بن طیف گسترده ای از کلاس ها زندگی می کنند به تمام سطوح را می آموزد.


تولید رسانه ای است که سواد جدید ، من فکر می کنم کسی که در اپل یک بار گفت که. یوتیوب ، Vimeo ، همه این رسانه ها هستند که سواد جدید. یک زمان مردم فقط شروع به خواندن و نوشتن و با تعداد بیشتری از افراد آموخته نویسندگان بیشتر و بد تر ، نویسندگان متوسط ​​و نویسندگان بزرگ ما وجود دارد. سپس فاز نشر رومیزی همراه آمد و ما تا به حال هنرمندان انجام برخی از چیزهای باور نکردنی. و حالا ما ویدیو / تولید صوتی تبدیل خواهد شد که مشترک است. همه قادر خواهند بود به گرفتن عکس ، صوتی و ویدئویی و ویرایش آن را بر روی تلفن های هوشمند خود و انجام کاری تجربی. تاپیک رفتن به بخشی از جمعیت که می خواهد آن را به سطح بعدی و واقعا آن را دنبال حرفه ای است. اینها مردم من تلاش برای کمک به است. اگر شما می خواهید به گام تا یک سطح کاملا جدید و آن را یاد بگیریم ، درست است؟ خب ، اینجا یکی از مهم ترین چیزهایی thatll زندگی خود بسیاری کل بهتر و آسان تر : مدیریت رسانه و یادگیری الگوهای جدید.


RS : متشکرم ، بن. این چنین موضوع جالبی است. IM مشتاقانه منتظر است تا از انتشار این آموزش است و من می دانم شما یک زن و شوهر از دیگر FCP آموزش X برای MPV در تولید در حال حاضر... بنابراین ما نمی تونم واقعا بیش از حد دور را در حال حاضر...

BB : راست! و این همه عناوین و موضوعاتی که هیچ کس دیگری در حال انجام است. Theyll منحصر به فرد به macProVideo.com و تاپیک واقعا برخی از اطلاعات زیادی در آن وجود دارد. تا افتخار IM به بخشی از macProVideo این آموزش منحصر به فرد و بسیار مورد نیاز را به یک محصول جدید از ویرایشگران که می آیند تا.


RS : و شما را در هیئت مدیره بیش از حد ، بن مفتخر شد . متشکرم. از آنجا که بروز رسانی های جدید برای FCP X 10.0.1 چه ویژگی ، به نظر شما ، هنوز گم شده و یا می تواند اضافه شده به آن و حتی بهتر و مناسب تر برای ویراستاران فیلم حرفه ای؟

BB : اولین چیزی که منم از دست رفته است آموزش و پرورش است . مردم به سادگی نمی آن را دریافت کند. آن بسیار آسان برای یادگیری و سلام چند سمینارها مستقل انجام داده ، اما به عنوان مردم آن را دریافت کند که واقعا با آن را خاموش.

در حال حاضر به حرفه ای تر... خوب ، weve رو XML در حال حاضر اما هنوز هم یکی از ویژگی های 1.0. هنگامی که ما می بینیم که تبدیل به 2.0 یا 3.0 رفتن به نیروگاه هیولا از XML. حتی در میراث FCP پنج نسخه های مختلف از XML وجود دارد. این تکامل می یابد و من فکر می کنم نسخه 2.0 بسیاری از مردم را متعجب خواهد کرد.

Multicam ویرایش. اگر چه حقیقت آن توسط اکثریت مردم در صنعت مورد استفاده برای کسانی که به آن نیاز دارند ، مهم آن است. من نمی تونم صبر کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد وقتی که می آید. IM اعتماد به نفس تیم توسعه برای فاینال کات به ما چیزی thatll را منفجر ما دور. در واقع ، من باید این توهمات از سیستم چند طول می کشد (نگاهی به پوشه ها) در منطق در FCP X. اولین بار من استفاده می شود آن را در منطق ، من بلافاصله ، آهنگ های متعددی از ویدئو را پیش بینی همگام سازی و ما چگونه می تواند الگوی مشابه استفاده کنید و طرح برای ویرایش ویدیو. هر چه اتفاق می افتد ، اعتماد به نفس IM رفتن به دیدن خیلی بیشتر و قابل استفاده ، آسان تر ، انعطاف پذیرتر multicam.


RS : سلام فکر جذاب است . بنابراین ، شما قادر به ویدئو COMP آهنگ درست مثل شما می توانید با طول می کشد در منطق است . من دوست دارم که ایده.

BB : درست است. اجازه دهید کسانی که درست مثل در منطق روی هم چیده شده من را انتخاب COMP من و فقط با کلیک بر روی آنهایی که من می خواهم و رونق آنها انجام می شود. آنها را کنار هم بگذارند. این امر شگفت انگیز است.

چیز دیگری خروجی را برای پخش مانیتور است که کاملا ضروری است. هر دو multitrack و حرفه ای پخش خروجی با کیفیت برای اوایل سال 2012 وعده داده شده اند ، بنابراین در حال آمدن است و این دو بشدت از دست رفته ویژگی های.

آه ، و من فکر می کنم یک بار ما می بینیم نسخه 1.5/2.0 از XML به خوبی دیدن یک نسخه از OMF زیرا آن خروجی OMF همیشه بر روی داده XML بود به هر حال. FCP پروژه میراث همیشه فایل ها فقط XML و خروجی OMF را برای رفتن به ابزارهای منطق یا طرفدار یا هر خواندن آن داده است. بنابراین ، یک بار XML بالغ پس من فکر می کنم OMF است داده است. قرار بود که این.

هنگامی که این ویژگی ها در X FCP هستند ، من فکر می کنم آهنگساز رسانه ها و نرم افزار پریمایر خواهد شد به بازی گرفتن تا.


RS : جالب است. من موافقت می کنم که آینده FCP X به نظر می رسد بسیار روشن است.

BB : منظورتان جدا از بهره گیری از whiskeys بسیار گران قیمت است؟ خوب ، من عاشق بادبادک شیرین کاری من است. زندگی در جنوب لوئیزیانا IM به سواحل نزدیک نیست ، بنابراین هر فرصتی برای رسیدن به خانواده در فلوریدا و آمار سواحل با بادبادک من. من عاشق موسیقی است. IM نیمه حرفه ای ، نیمه آماتور نوازنده. من دوست دارم به نوشتن و ضبط موسیقی. من هم عاشق کار کردن در حیاط من. IM باغبان و عاشق بودن خارج.

مردم می پرسند اگر من عاشق رفتن به فیلمها تمام وقت است. شما می دانید چه؟ هنگامی که آن را به فیلم می آید حتی اگر من در این صنعت هستم ، من آنقدر ضربه زننده و قضاوت در مورد فیلم. IM پسر می خواهید فیلم را ببینید با نیست!!

Outdoors and flying stunt kites makes for a happy Ben!

خارج از منزل و بادبادک بازی شیرین کاری می کند برای بن خوشحال!


هنگامی که دیدار من با یک دختر و من می خواهم او را تاریخ ، یکی از سوالات من این است که چگونه او احساس می کند در مورد غذا که در کوره انجام می شود. اگر آنها نفرت کباب من دارم به نوبه خود و راه رفتن راه دیگر! نه ، واقعا ، من عاشق آشپزی بود. بزرگ شدن در لوئیزیانا جنوبی ، اگر شما در رسیدن به 17 و شما نمی دانید چگونه به طبخ من فکر می کنم این تاپیک در واقع یک قانون ایالتی و پا زدن ما. (laughs!) ما عاشق غذای ما و موسیقی ما است .


RS : HA! بن ، خود لذت واقعی صحبت به شما است . نمی تونم به اتمام آموزش FCP X خود را برای MPV صبر کنید. از شما متشکرم!


کشف همه چیز در مورد مدیریت رسانه در X نرم افزار فاینال کات با بن Balser در فاینال کات نرم افزار X 204 : مدیریت رسانه .


Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • eisenhardt
    Sorry guys, Apple snubbed its nose at the pro-market and it has deservedly tarnished them for good. Nothing against Ben here, I'm sure he is very knowledgeable at FCP and beyond. But I can't stand when people spout on about Apple and the most arrogant change they ever did to a pro-based application in history... Anyone wishing to do professional work for broadcast television and/or film uses Avid. Why? Because it works. What does that mean, it means flexibility and being able to output formats that are accepted by other systems, it means a powerhouse of features and industry standard workflows... Apple changed the paradigm of how editing is done? That's nice. It was uncalled for. That forced many hard-working facilities and editors I know to move to Avid or to lose income. MANY DID! What a lousy thing to do to your pro-customers... If you have oodles of free-time and don't mind having to render just so you can play down & watch your timeline, then knock yourselves out with iMovie deluxe here... For the rest of us, there's Avid.
    • 8 years ago
    • By: eisenhardt
    Reply
Managing Media
Final Cut Pro X 204
Dream It. Do It.
Do you want to learn Managing Media?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: