All Articles Interviews
مصاحبه: دیوید ارل در ساخت موسیقی برای بازی
Rounik Sethi on Thu, May 16th 0 comments
David Earl is a composer/producer and Logic Studio guru living in the San Francisco Bay Area. You've seen him on YouTube & macProVideo.com, now read about his approach to game audio composition.

دیوید ارل - یا شما ممکن است او به عنوان SFLogicNinja در یوتیوب - یک نابغه واقعی است که آن را به بازی صوتی و FX صدا می آید. داشتن تعدادی از بازی های بالا مشخصات و نوآورانه از هاله ایستگاه بین راه به هنگامی که کار می کرد پس از هیولا، و البته داشتن آموخت که چگونه به طور موثر آهنگسازی صوتی برای بازی در این دوره ویدئویی، ما با دیوید گرفتار است برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر.


شما در بسیاری از فیلم ها و بازی با مشخصات بالا کار کرده است. به ما بگویید.

یکی از جذاب ترین و ابتکاری ترین شرکت های در صنعت دارم میرم با من درگیر هنگامی که پس از یک هیولا و بسیار سرگرم کننده بود کار کرده است. آهنگساز اصلی، پیتر مک کانل، پسر واقعا خوب است و من قادر به ارائه پشتیبانی به نمره بود. پس از آن من اقدام تئاتر مبارک - و بسیاری دیگر از بازی های AAA بیش از حد.


آیا بازی شما بازی قبل از اینکه شما شروع به آهنگسازی، در داستانی، فیلم نگاه کنید؟ چگونه کار می کند؟

همه در بالا. من دوست دارم برای به دست آوردن ورودی به همان اندازه که ممکن است در آغاز درمان، داستانی، فیلم، سطح توصیف، و غیره گاهی اوقات کارگردان های صوتی به شما می گوید که چه می خواهند و که در آن، بار دیگر بگریم آنها بپرسید چه شما فکر می کنم. من را یک رویکرد فعال و من با این تیم نشسته، توضیح ترکیب چیزهای من می خواهم به ایده آل انجام دهد، و در صورت امکان آن پیدا کردن.

David looking pensive, while considereing which AAA game will feature his musical know-how next.

دیوید ارل را که بازی AAA موسیقی خود می دانم چه بعدی از ویژگی های.


چگونه می توانم تو می نویسم حلقه ها را برای بازی است که انتقال آنچه شما می خواهید بدون احساس تکراری؟

هدف این است که برای ایجاد موسیقی است که در یک راه بدون درز حلقه. بیایید می گویند شما باید یک بازی پلت فرم استاندارد که در آن شخصیت می رود از طریق سطح. شما باید یک مقدمه و یک حلقه. سپس شخصیت خود را می یابد یک نقطه جدید و theres انتقال شما را به حلقه بعدی، تا شخصیت خود را می یابد یک منطقه جدید، و سپس شما را به یک حلقه دیگر بروید.

مهم آن برای ایجاد چیزی، اینا هیچ کدوم احساسی موضوعی که حواس پرتی نیست. شما نیاز پویایی پس از آن صدای نه شخص. شما اصلا می خواهم به یک ریتم تپش دور در 4/4 تا خوب مخلوط متر: استفاده از متر های مرکب یا 5/8، 6/4، و غیره به طوری که هنگامی که شما به اطراف در حلقه آن آشکار نیست.


شما در هاله ایستگاه بین راه به اعتقاد من کار می کرد. و youve طراحی صدا انجام شده بر روی آلوین و سنجاب بازی به نام ... Squequel؟

بله، هاله ایستگاه بین راه برای یک قطعه متحرک که با محتوا در هاله ایستگاه بین راه ایکس باکس برنامه آلوین و سنجاب ها توسط موتور، تصور کنید که من با در گوگل، شگفتانگیزان ها و بازی های HASBRO مشغول به کار بود مورد استفاده قرار گرفت بود. هنگامی که من برای Squequel پردازنده آمد آن را به انجام نمره های تعاملی برای عنوان خود را در رشته مهندسی. آن یک بازی رقص استاندارد و من تا به حال به بسیاری از انواع مختلف برای تلفن های موبایل.


چگونه می توانم شما خود را علامت صوتی در بازی ها و فیلم ها قرار داده است؟

من دارم میرم یک کتابخانه عظیم برای تلفن های موبایل من دارم میرم. بسیاری از مردم با استفاده از کتابخانه های استاندارد و لایه برای تلفن های موبایل، اما من اصلا فکر می کنم این به شما می دهد یک امضای صوتی. یکی از چیزی که من دارم میرم که انجام شده است، به ضبط صداهای خود من. من به یک مغازه جوشکاری که تعطیل شد رفت و نمونه هر چیزی که برای تلفن های موبایل فلزی وجود دارد. همچنین، جف داربی مهربانی کتابخانه عظیم خود را از صداها با من به اشتراک گذاشته شده است. من هم مجسمه سازی استفاده از، ES2، ژنراتور ESPs سفید سر و صدا و REAKTOR در رابطه با کتابخانه برای تلفن های موبایل به به دریافت عناصر منحصر به فرد است.


آیا شما لذت بردن از گوش دادن به نمرات خود را

من همیشه می خواهم برای شنیدن موسیقی من، حتی اگر آن را می تواند دردناک باشد. ما موسیقی بسیار برای مرد آهن و هنگامی که بازی می کنی آن را مانند یک کیسه مخلوط احساس می کند. بازی های در حال پخش مانند هنگامی که پس از یک هیولا و اکشن تئاتر مبارک فقط شادی خالص از ابتدا تا انتها، برای موسیقی و گیم پلی بود.


چه راهنمایی می تواند به شما برای کسانی که مایل به بازی های صوتی دریافت کنید به اشتراک بگذارید؟

شما باید به خوبی در هنر و صنعت خود را به خوبی در ترکیب موسیقی آشنا. بررسی تمام اشکال از ترکیب به عنوان شما می توانید. به عنوان آهنگساز، شما هرگز به دریافت کاملا کلاسیک، جاز و یا نمره های الکترونیکی - همه چیز ترکیبی. گوش دادن به هانس زیمر، جان ویلیامز و بتهوون، باخ. واقعا آن را جذب می کند. گوش دادن به آهنگ های صوتی بازی بیش از حد، مانند جرمی روح، ساشا Dikiciyan، و جک دیوار. کشش خودتان. تا آنجا که در ارتباط با مردم، شما باید برای رفتن به GDC (کنفرانس توسعه دهندگان بازی). هر کس که کسی وجود دارد.


بدانید خیلی بیشتر در دوره های دیوید ارل، بازی صوتی 201: ایجاد صدا برای بازی .

Learn much more in David Earl's video course, Game Audio 201: Creating Audio for Games.

بدانید خیلی بیشتر در دوره های دیوید ارل، بازی صوتی 201: ایجاد صدا برای بازی .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Creating Music For Games
Game Audio 201
Dream It. Do It.
Do you want to learn Creating Music For Games?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: