All Articles Interviews
مصاحبه: جیمز ویلتشایر (فراماسون ها)
Rounik Sethi on Wed, October 2nd 2 comments
James Wiltshire from popular remixers, The FreeMasons, talked to AskAudioMag about studio hardware, Reason, Ableton Live, working on remixes with Beyonce & Sophie Ellis-Bextor and the music business.

به ما بگویید که در مورد شما قبل از Phats پس زمینه

من در منچستر در یکی از دوره های اول که در سیستم های صوتی متمرکز آموزش دیده بود. این بسیار اساسی بود و در دانشگاه سالفورد در منچستر بود. از نیوهمشایر، که جای بسیار خوبی برای در سال 1992 بود. همه چیز لگد زدن خاموش بود وجود دارد، آن را به یک مکان شگفت انگیز بود. ما به اندازه کافی خوش شانس به ارزان اجاره استودیو که در آن 808 امور خارجه و دیگران ضبط شده بود.

پس از آن من را به لندن آمد و به پایان رسید تا کار برای DMC که نقطه مرکزی برای فرهنگ ریمیکس بود. آنها استفاده می شود برای قرار دادن آلبوم به صورت ماهیانه و با سابقه شرکت های بزرگ که اجازه هر یک از remixers خود را به اصلی چند آهنگ از تقریبا هر چیزی در حال حاضر معاملات داشتند. که آغاز remixing به عنوان یک صنعت واقعی به یک درجه بود.

برای من خیلی جالب بود چون یک هفته من کشیدن از هم جدا چاپ چند آهنگ برای کسی که فقط می خواستم بیت، دقیقه بعد من خودم remixing وجود دارد: گرفتن از هم جدا multitracks های. این یک تجربه یادگیری باور نکردنی بود که به شنیدن چگونه مسائل با هم قرار داده شد، و همچنین به عنوان در اطراف مردم مانند برادران در ریتم، دیو سیمن، چاد جکسون، آنتونی Pappa، و غیره


استودیوهای آنها چه می خواهم؟

آنها واقعا بسیار ساده است. حتی فرش بر روی دیوار وجود دارد، آن را قطعا نه آکوستیکی راه اندازی شده است. که تقریبا بخشی از اخلاق پانک از موسیقی رقص که در آن زمان بود. آن را کاملا DIY، و موسیقی ساخته شده بر روی تجهیزات تلخه به درجه خاصی. من باید بعد از یک مقدار مشخصی از زمان اعتراف ID به اندازه کافی از آن بود و من واقعا می خواستم برای رفتن به استودیو لندن چون من عاشق استودیوهای ضبط. من می دانستم که آنها werent رفتن به آخرین عنوان من می توانم ببینم چه اتفاق می افتد با کامپیوتر شروع به سر می برد. حتی در DMC، ما نشان می دهد که شما می توانید سوابق رهاشدنی از در راه اندازی کوچک را.

سپس من به لندن رفت و برای یک درامر ژاپنی به نام زلزله بیاد Yashiki در یک استودیوی SSL در اکتون، که در حال حاضر استوارت قیمت استودیو کار می کنند. این امکانات باور نکردنی بود: theyd واقعا به خوبی انجام می شود و زلزله بیاد یکی از جلو پدران اضافه کردن طبل زنده به ضربه نمونه بود. او بسیاری از روح دوم روح برنامه نویسی درام و در اطراف آن زمان در اواسط-90S او اولین مرد سرد در نشست لندن برای این نوع از چیزی بود.

پس از آن من به سیدنی نقل مکان کرد و وقتی برگشتم من فقط به حال در کنار دریا زندگی می کنند دوباره، تا به برایتون آمد. من جیسون Phats می دانستند

The first thing I really got my teeth into was a Korg M1 which was a great way to learn because it had a built-in sequencer. I used that sequencer so much the start/stop button fell off. 

James Wiltshire playing @Pride

جیمز ویلتشایر بازی @ پراید


در مورد دنده شما شروع به استفاده از زمانی که شما شروع به ما بگویید؟

4 آهنگ و صفحه کلید کمی است. ایده از overdubbing، اضافه کردن بیت های فوق العاده از هارمونی و ملودی اتفاق می افتد شده است. شناسه است در حال رشد در 80s در آن همه چیز در مورد یک توجه داشته باشید بر روی باس، یکی دیگر از توجه داشته باشید مصنوعی انجام ملودی و که تقریبا آن را برای 80s در موسیقی الکترونیک بود. پس از آن بود بسیار chordal نیست، همه چیز در مورد هماهنگی متقابل بین باس و ابزار های بالا بود.

اولین چیزی که من واقعا دندان من را کردم M1 KORG که روشی عالی برای یادگیری چرا که آن را به حال یک ترتیب سنج ساخته شده است در بود. من استفاده می شود که ترتیب خیلی دکمه شروع / توقف سقوط کردن. بنابراین من استفاده می شود که برای اتصال یک سوکت جک کمی با دو سیم لخت، و کد استفاده از سوئیچ پا به ماشه شروع و توقف.


آن را مانند یک ماشین سیم کشی داغ برای تلفن های موبایل!

بله، آن را به درجه خاصی بود، اما این تنها راهی که من می تواند آن را انجام دهد چرا که من از آن استفاده می شود تا، بسیار بود. بنابراین به دلیل KORG M1 من در مورد توالی را آموخته است. در تابستان، که زیبا و گرم بود، من که با صرف 4 هفته در داخل، دو صفحه کلید و یک ترتیب سنج رولاند، به نقطه ای که مامان من واقعا نگران بود من که قرار بود به کمبود ویتامین D است.


و چه سخت افزار شما با استفاده از ترین در حال حاضر؟

چند چیز: جعبه سمفونی اوج. به محض این که ما آنها را از آن تغییر زندگی ما، چرا که ما تا به حال از رابط های چندگانه، در حال اجرا بر روی فایروایر، که شروع به بیرون رفتن از همگام. فایروایر تنظیمات وحشتناک به نظر من برای chucking صوتی زنده از است. لحظه ای ما رو اوج همه این مسائل مربوط به همگام سازی ناپدید شد. ما اصلا به همان اندازه های صوتی را به عنوان ما به استفاده می شود، اما آن بزرگ را به می دانم که سمفونی نشستن وجود دارد و مطلقا نمونه دقیق و سنگ جامد است خدا ارسال. حتی اگر یک قطعه ساده از سخت افزار آن را فقط بدان معناست که شما اصلا در مورد آن نگران باشید.

چیز دیگری ... رویداد اپال سخنرانان داریم. انگار یه مشکل باس در این اتاق و آنها تنها چیز thatll به اطراف که با کمی کمک از قوس چند رسانه ای IK نیز دریافت کنید. من عاشق این سخنرانان زیرا اگر صدا صدای itll وحشتناک وحشتناک است. اگر آن را برای تلفن های موبایل خوب است و سپس آن را واقعا شروع به درخشش.

برخی از ناظران، مانند NS10s، همه چیز صدای وحشتناک را، بنابراین شما واقعا باید به کار، اما اینا هیچ کدوم نیمی از شادی. اما این Opals من دوست دارم. زمانی که آنها شروع به درخشش آنها واقعا صدای زیبا. اما زمانی که شما چیزی که ممکن است صدای خوبی در کنار آنها Genelecs، زیرا Genelecs هستند کمی شیرین، شما فکر می کنم همه چیز خوب، اما Opals رویداد ممکن است نشان دهد تا چیزیه که خودت چیزی در تعادل درست نیست.

بدیهی است Neve اس اس ال و 3 سری و 1057 Neve است که از ترانزیستورهای ژرمانیم در آن. چیز دیگری در پشت استودیو که شما نمی تونم مشتری-8 است. در مقابل من من منفعل عظیم مانلی و بهترین کنترل دامنه پویا، GML 8900 است. خود را به طور مستقیم در مقابل من به خاطر قطعه پر استفاده ترین آن از سخت افزار.

The concept of parallel channels has been implemented so beautifully in Reason 7. It’s always been an incredibly creative tool. From a creative point of view being able to slam loops and drum patches and then go to old school techniques, like parallel channels, is wonderful.

** and James from The FreeMasons looking mean and moody.

* راسل و جیمز از فراماسون ها به دنبال مناسب مودی است.


چه ابزار شما را از طریق GML 8900 قرار داده است؟

این فقط نوع از پیانو - تمام کسانی که بیت که فقط پرش بیش از حد. این واقعا آنها را بغل. این نیز به ارمغان می آورد از انسانیت از رشته ها حتی بد بازی کرد و نمونه های رشته جعبه مانند. در خواننده دوم آن به هیچ کدام. همچنین، قرار دادن معافیت ها و حلقه های درام را از طریق آن یک تجربه باور نکردنی است. این فقط به ارمغان می آورد تک تک صدا بدون متخصص ماموگرافی آن.


من فکر می کنم شما استفاده می شود به استفاده از منطق است، اما به اعتقاد من دلیل 7 چیزی است که شما استفاده زیادی در حال حاضر تبدیل شده است؟

بله! به خصوص از آنجا که مفهوم از کانال های موازی شده است تا زیبایی در عقل 7 اجرا شده است. خود را همیشه به یک ابزار فوق العاده خلاق بوده است. این ممکن است چیزی است که ما چیزهای پایان به عنوان چیزهای ما بسیار پیچیده است. اما از نقطه خلاق، قادر بودن به شدت بهم زدن به حلقه و تکه های درام و سپس رفتن به تکنیک های مدرسه قدیمی، مانند کانال های موازی، فوق العاده است.

چیز دیگری که خیلی افتضاح در حال حاضر ما با استفاده weve از منطق به Ableton زنده منتقل شده است. برای اینکه منطق صادقانه فقط تصادفات زیادی برای ما و من بیمار از آن.


همانطور که منطق من طرفدار مربی گفت: هیچ چیز ...

[خنده] باز کردن ABLETON من حداکثر از 2 دقیقه از جمله باز کردن یک پروژه پیچیده ای طول می کشد. من منطق باز روز دیگر، 10 دقیقه طول کشید و پس از آن سقوط کرد.


برای تلفن های موبایل مانند آن می تواند از 3rd party پلاگین در شماره؟

بود rescanning کارت UAD این به دلیل آن را به حال فقط به روز شده است، سپس آن را به بوت کردن یک جلسه بسیار بزرگ در 64 بیتی. سپس آن را شبیه آن آماده است تا بار بود، اما دوباره لود شده تمام پلاگین های دوباره ... من ضربه بازی، بازی دو یادداشت ها و سقوط کرد. من می دانم که این تغییر در حال آمدن است و من همان نوع میراث خود را به عنوان چیزهایی که با فاینال کات های حرفه X. اتفاق افتاده گمان ..

من کشیده تا منطق چیز دیگری روز و شناسه دیگر واقعا از دست رفته طرح، چون من کار می کنند تا به سرعت در منطق و من می توانم چیزهای بسیار به سرعت انجام. اما، انجام شد بسیاری از چیزهای موازی - که شما باید انجام دهید نگه دارید تا با عمق مدرن ترین موسیقی - و خارج از عقل، بهترین ابزار برای این است Ableton زنده.


بنابراین، شما کشت بازدیدها نمودار با ریمیکس برای هنرمندان AAA مانند

ما سه ریمیکس بیانسه در واقع انجام داد. ما تا به حال دو # 1S که در آن رادیو ریخته اصل و بازی ماست. اولین DJ-VU بود، دوم دونفری خواندنی با شکیرا، دروغگو زیبا بود که در ایالات متحده بزرگ نمی کند چرا که تولید اولیه کمی صاف صادق بود. نسخه خوش بین است که # 1 در 15 کشور از اینجا به سمت شرق بود.

We did three remixes for Beyonce in fact. We had two #1s where radio dumped the originals and played ours. The first was â€œDéjà-vu”, the second was the duet with Shakira, â€œBeautiful Liar”


چگونه پس از remixing بیانسه شما و راسل تاثیر می گذارد؟

این زمان باور نکردنی بود چرا که جهان به طور ناگهانی نیز باز برای DJing بود. Weve به بسیاری از کشورهای مختلف بوده است و بسیاری از مکان های مختلف بازی کرده اند و در عین حال آنچه که ما بازی چیزی است که شما ممکن است پیدا کردن به موسیقی بین المللی نمی. اغلب شما به پیدا کردن سخت تر الکترو بچه ها که به بازی در آن قسمت از جهان. و در عین حال، ما واقعا در همه جا بودند، از روسیه به شرق دور به آسیا. و انگار هنوز هم روابط weve امروز به عنوان یک نتیجه از آن کردم.

The lovely and talented Sophie Ellis-Baxter with The FreeMasons.

دوست داشتنی و با استعداد


آن را باز کرد درهای بیشتری را برای شما به تمرکز بر روی پروژه های شما واقعا می خواهید به دنبال، یا آن را OT تاثیر در آن راه؟

آن بستگی دارد. اگر ما می خواستیم برای ضبط اصل با برخی از هنرمندان آن یک بازی توپ های مختلف در حال حاضر. ما احتمالا می تواند بر روی آن پا قدری زودتر. اگرچه شاید ما werent 100٪ آماده. همانطور که ما انجام می دهند به الکترو چیزی که ما در انبوه آمد. ما فقط werent الکترو در آن زمان، آن چیزی که ما نیست و انرا برای ما مناسب است برای انجام این کار است. ما برخی از قوانین زمین برای هنرمندان RNB به گام به گذاشته شد، اما پس از کلی رولند و دیوید Guetta در مورد آمد و آنها خاموش بودند. اما، ما فقط نمی خواهم به انجام این نوع از موسیقی و من خوشحالم که ما نه.

OK را بزنید. بنابراین، ID احتمالا یک استودیو سه برابر اندازه این ... اما این چیزی است که ما همه چیز در مورد نبود. در حال حاضر که صحنه همه چیز در مورد برای آمدن به پایان به دلیل تجدید حیات خانه و ما می توانیم دقیقا همان جایی که ما می خواهیم به دزدکی حرکت کردن!


چگونه می توانم روش remixing؟

خوب، ما فرد ناشی شوید مهم آن به دانستن آنچه که شما کار با. شما می دانید، هنوز هم مطمئن نیستید که چگونه ما آن را انجام دهید زیرا هر زمان می تواند کمی متفاوت نیست. اما، اولین چیزی که به خوبی انجام شده است کار کردن که سرعت خواهید برای قرار دادن چیزهای و سپس زمان کشش همه چیز. که می تواند مخلوطی از سیستم های iZotopes زمان کشش یا SERATO پیچ 'ñ زمان. بسیاری از weve زمان آن را به دلیل انجام می شود چون در زمان واقعی کشش بزرگ برای خواننده است.


کدام ادم کند و تنبل شما را با ساقه کار در ابتدا؟

این بستگی دارد که در آن انجام کشش به صداقت است. من حتی این کار در ابزار طرفدار اگر theyve در یک ابزار نرم افزار قالب چند آهنگ می آیند. آن بسیار ساده تر به ضربت سخت زدن SERATO در تمام آهنگ ها در یک مکان. از آنجا ما طبل در اطراف خواننده را ساخت و پس از آن ما چیزی پیدا. بیت است که باعث می شود آن کار می کنند. است که می تواند یک روز، یک ساعت، و یا گاهی اوقات 10 دقیقه طول می کشد. اما گاهی اوقات آن را می توانید تا یک هفته طول بکشد تا دریافت کنید که چیزی که باعث می شود آن را درست کار می کنند. سلام به طور معمول ساختار وتر ... اگرچه ما سعی می کنیم برای حفظ به فرمول است که به نظر می رسد اتفاق می افتد در حال حاضر، مانند تمام بیت های مهم در افت، و سپس کمی بزرگ پر سر و صدا و سپس یک قطره نیست. نوع من که خسته شدم. اما دلیل مردم این کار را به دلیل آن بسیار پیچیده است برای خواننده کار بیش از طبل.


در فرایند خلاق، آیا شما احساس می کنید نیاز به در استودیو کار بر روی مسیر برای به دست آوردن ایده های خود را؟

به طور معمول در استودیو ... اما در واقع، گاهی اوقات من گوش دادن به مسیر اصلی ... و بهترین مثال از این حالت دپش اخیر ریمیکس ما از بهشت ​​است. لحظه ای که آن را شنیده من می دانستم که دقیقا چگونه ریمیکس که قرار بود به صدا، و سپس آن را مبارزه از همان روز اول به آن را دریافت کنید به جایی که آن را در سر شما است می شود.


برگشت به دنده. شما به نظر می رسد برای درمان نرم افزار به عنوان ابزاری برای استفاده به جای اینکه به یک نام تجاری خاص و یا یک ازدواج.

بله. در واقع، من در مورد به ساقه برخی از ویدیو در بیش از Russells. Weve همان فرهنگ از پلاگین های صوتی در داخل ویدئو وجود دارد کشف شده است. به نظر می رسد که با راه اندازی فاینال کات های حرفه X و توانایی برای ایجاد اثرات خود را در حرکت و سپس فروش آنها را به صورت تجاری در آمده است. برای من مهم است که از تمام ابزار که به شما در دسترس هستند و استفاده از همه آنها آگاه است. در نوع خود از تنبل با یک چوب مجموعه. دلیل weve به ABLETON منتقل شده است آن صدای موسیقی رقص مدرن است. همچنین از مردمان تسلط تسلط بر ساقه از جلسات ABLETON. من فکر می کنم شما نیاز به آگاه از همه چیز بدین در غیر این صورت شخص دیگری خواهد آمد و سرمازدگی در پاشنه خود را و بهتر از شما بسیار به سرعت.


جالب آن به شما در زنده 9 مخلوط، به عنوان برخی از مردم ترجیح می دهند متر سطح سنتی تر.

به نظر من در منطق نرم افزار شما نیاز به اندازه گیری ... در واقع، اندازه گیری دیجیتال بی معنی به عنوان آن همه سر به سمت 0 دسی بل است. اگر شما در مورد آن فکر می کنم، صفر آخرین جایی که می خواهید بر روی یک سیستم دیجیتال است. هنوز همه متر به سمت آن بروید و کمی قرمز است که در بالای. در حالی که وجود دارد shouldve یک مجموعه استاندارد در آغاز اندازه گیری دیجیتال بوده است و وجود دارد نوع بود. هنگامی که شما به چرخ دنده خارجی بروید شما باید متوجه باشید که قایق خود را در حال انتظار -18 دسی بل در faders های دیجیتال خود را. دیجیتال در مقیاس کامل - که در آن همه چیز بالا می رود به 0 دسی بل - اگر شما که به سخت افزار، به خصوص چیزی در یک سری دندانه دار 500، آن را به تحریف و صدای وحشتناک زمانی که آن را به عقب می آید وارد ریل های قدرت را در یک سری نمی تونم 500 رسیدگی به چیزی بیش از 12 تا 14 دسی بل ... بنابراین شما می توانید مشکلی که در 18 ارسال از یک رابط قابل تصور است.

بنابراین اندازه گیری تا یک مشکل نبوده است. من را پیدا ABLETON شما می توانید سطح رفتن به faders و کانال های سوء استفاده خیلی بیشتر از شما می توانید در منطق که در آن همه چیز تمایل به دریافت یک کمی کثیف و تیره بسیار به سرعت و همه چیز از دست می دهند تعریف. مثال کلاسیک من این است که چگونه درامز ضربه می تواند ناپدید می شوند هنگامی که شما اختلاط در منطق زمانی که شما شروع به گرفتن یک تعادل گرم رفتن است. زندگی می کنند در آن تمایل به انجام این کار نیست که. بنابراین، برای من زنده طول می کشد سوء استفاده خیلی بیشتر برای موسیقی الکترونیک.

I won’t do drums on anything else other than the MPC Renaissance now. It sounds incredible. It sounds like an MPC. It just sounds right. 


چه در مورد synths نرم؟

من دارم میرم با پلاگین وسواس، بنابراین من دارم میرم فقط در مورد همه چیز وجود دارد. اما بعد از آن شما را تا پایان با یک مقدار مضحک انتخابی. من دارم میرم کشف کرد که، هنگامی که شما شروع چیزی و شما در حالت های خلاق، به آنچه شما را به مراتب بهتر نسبت به گزینه های بیش از حد بسیاری محدود شده است. بسیاری از گزینه ها در واقع باعث ایجاد یک سطح استرس در شما در انجام و تلاش برای اتخاذ یک تصمیم از آنچه youd مایل به استفاده از. بنابراین، آنچه انجام داده weve کشیده است همه چیز قرار داده و آنهایی که انتخاب شده در برای شروع یک پروژه و سپس در دوران بعدی آنها را روگرفت تمام پشت شوید.


با تمام این انتخاب شما یک زن و شوهر از شما برای رسیدن به تقریبا به صورت خودکار؟

من احتمالا ... از نقطه نظر شرکت Sonics، چیزهای UAD به بیمار همیشه از طریق رفتن. برخی از جدید خود را پلاگین باور نکردنی است. آنها یک راه درخشان از گرم شدن تا چیز. NATIVE INSTRUMENTS KONTAKT چیزی است که من استفاده از تمام وقت است. آن را برای تلفن های موبایل فوق العاده است. من معتاد (درامز) در هر چیز دیگری به غیر از MPC رنسانس شرکت انجام دهید، مگر اینکه من به کار فوق العاده سریع. آن را برای تلفن های موبایل باور نکردنی است. آن را مانند MPC برای تلفن های موبایل. این فقط برای تلفن های موبایل.

من در میانهی شب متوقف شده با استفاده از آن فقط نفوذ Monark مصنوعی جدید است. برای اینکه من صادقانه به دنبال در Moogs من و فکر چه می توانم بکنم ... آیا من از شر آنها خلاص؟ فوق العاده آن و آن در لحن. اگر شما با استفاده از MOOG سخت افزار و و تلاش به لایه آن را با دیگر صداها را برای باس و سپس آن را سخت به دلیل استفاده itll رها از لحن. پس به چیزی که به خوبی طراحی شده است.

من همچنین از طرفداران بزرگ از synths Tone2.


بنابراین، همانطور که شما با استفاده از Ableton زنده 9 بیشتر و بیشتر شما شده است با فشار وسوسه؟

نه، نه در همه. من دارم میرم لانچپد که من استفاده از تمامی هم وقتی که من DJ و من فکر نمی کنم فشار راه من از ایجاد است. من فکر می کنم اگر شما یک بازیکن نمی کند و سپس خود را برای رفتن به فوق العاده. اما، من یک بازیکن است که الهام همیشه از کلید می آید.

With their new record label setup we can expect to hear more from The FreeMasons in 2013 and beyond.

با نصب برچسب رکورد خود را ما می توانیم انتظار برای شنیدن بیشتر از فراماسون ها در سال 2013 و فراتر از آن.


چه چیزی شما را به عنوان فراماسون ها برنامه ریزی شده است؟

ما بالاخره برچسب جدید ما در اواخر سال 2012 آغاز شده است. آینده را ما می بینیم آن را به شما برای حفظ کنترل کپی رایت خود را. هر کس فکر می کند شما رو به یک معامله رکورد. خوب سلام اما در 20٪ شما و این بدان شما را در هر شکل و یا به صورت حفظ، و ممکن است فروش ارزش آن را ندارد مگر اینکه شما با داشتن 10 رکورد بالا. مشکل عصر ما است. که در بریتانیا بر اساس ما باید رسانه ها تکمیل گرا در سراسر جوانان. رادیو 1 پول از مالیات به بازی را به یک گروه سنی خاص است. اگر آنها احساس می کنید که رفتن آن فوق العاده دشوار است برای دریافت بر روی در خارج از سقوط است. ما در حال حاضر در خارج از آن در نظر گرفته شده است. ما ممکن است قادر به دزدکی حرکت کردن چند سوابق گذشته، اما ما نمی توانیم بر روی آن تکیه می کنند دیگر به دلیل از 40 سال. یکی از آن تنها کشورهایی که در آن ما باید این وضعیت.

The future as we see it is you have to keep control of your copyright. Everyone thinks you’ve got to have a record deal. That’s fine but you’re on 20% and that doesn’t sustain you in any shape or form

ما می خواهیم در کنترل موسیقی ما می باشد، بنابراین ما می توانیم آن را در سطح بین المللی به فروش برساند، و ساخت و سرگرم کننده است که تا بزرگ آن! خود را کاملا به فروتنی بیش از حد weve تا به حال از ابتدا شروع و رفتن را از طریق تمام رسانه های اجتماعی که نوع weve نادیده گرفته می شوند از آنجا که ما در خارج از آن بودند و ما قادر به اجرا در رسانه های استاندارد مانند رادیو و تلویزیون بودند. بنابراین، یک منحنی یادگیری در واقع دور سر شما و برای ساخت یک جامعه مشتری توسط مشتری بوده است.

ما یک پروژه جدید به نام پگاسوس (Pegasus) و نسخه های ضخیم و سریع خواهد آمد این سال!


سرد است. آیا هر گونه راهنمایی برای ارائه remixers / تولید آینده را از طریق دارید؟

نگه داشتن مواد خود را نگه دارید. آیا بیش از مالکیت امضاء نکنید مگر اینکه شما را به. بهترین راه برای انجام آن است را به آن قرض دادن به افراد مبتلا به صدور مجوز است. بنابراین، اگر شما بزرگترین چیز جدید به SoundCloud و شما رو 100K شنوندگان و نمایشنامه در هر روز، همه در حال رفتن به شما می خواهید. آن نقطه که شما می توانید اعتصاب کردن برخی از معاملات جالب، بنابراین به جای امضای بیش از همه چیز در ابد - این معنی که شما آن را به یک کمپانی ضبط موسیقی را برای همیشه لطفا برای - نگهداری از آن را به خودتان، شروع به برچسب خود و مجوز آن را به این افرادی که آن را می خواهم. شما ممکن است نتوانید بدست آوردن پول 1/3 کمتر، اما در 10 سال زمان شما خود را به فروشگاه خود را. بنابراین، هنگامی که آن را تبدیل به مد روز دوباره، که همیشه دیدن، شما را به خوبی.

همچنین، پیدا کردن یک عنصر زنده برای کار شما. سلام واقعا که در آن پول است. در پایان روز در انگلستان مانند یک ملت از نوازندگان جاز بودند، ما می خواهم در مورد این واقعیت که ما هیچ پولی به دست آورند هرگز خارج از هر چیزی شکایت. در ایالات متحده خود را به طور کامل مخالف است. هر کس حق دارد به موفقیت و به پول و آن را مانند یک کسب و کار رفتار. اگر کسی می خواهد در تمام وقت به آن را انجام دهد و برای مدت زمان شما باید چشم خود را بر روی تعداد بیش از حد نگه دارید.

وب سایت:

فیس بوک:

Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • BenB
  "A 4-track and little home keyboards. The idea of overdubbing, adding extra bits of harmony and melody was happening." Yep, that's what I was doing at that same time! LOL! Great review, great information, and some really helpful and inspiring insight. Thanks for publishing this, I really enjoyed it!
  • 7 years ago
  • By: BenB
  Reply
 • Vicious Game
  Great article...James has been a huge Mentor to me & really gives back to the community through sharing his experience..Couldn't be a bigger fan...
  • 7 years ago
  • By: Vicious Game
  Reply
Remixing in Live
Live 9 407
Dream It. Do It.
Do you want to learn Remixing in Live?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: