All Articles Interviews
مصاحبه: TILT در دنده، DJing، آلبوم جدید و تجدید حیات رقص موسیقی
Rounik Sethi on Tue, April 29th 0 comments
TILT have been in the club scene for over 20 years! As well as big releases and DJ performances, TILT are also behind a number of high-profile remixes. Here they talk about their new album and more.

بپرسید: در مورد پس زمینه خود را به ما بگویید. چگونه شما آغاز شده بود و چگونه TILT دریافت تشکیل شده است؟

میک: خوب، آن را دوباره در 92/93 با خودم آغاز شده، میک ویلسون و جان گراهام. ما نیک از طریق کار در خارج از استودیو به نام اتاق باس در می دانستند استوک، بر روی ترنت جایی که او با کوین ساندرسون و لوران Garnier به کار شد. آنها بسیاری از روابط به پسران دیترویت بود. به طوری که آنها اصرار داشتند، در اوایل صحنه دیترویت خانه به انگلستان از طریق شبکه سوابق.

NIC: میک و میک در زمان DJing و انجام تولید در منچستر و استوک سیتی، بر روی ترنت شد تا من در مجموعه پیش تولید کوچکتر وجود دارد. برای شروع کردن با، من مهندس دوم بود و به عنوان کار فنی می رود، شما تنها می توانید ساعات کار بسیاری در یک روز. بنابراین، من به پایان رسید تا در برداشتن مقدار زیادی از کار اضافی که در آن مهندس ارشد یا انجام دیگر چیزهایی و یا از سوخته بود. من فکر می کنم من انجام یک بیت از پیش تولید اولین آهنگ اصلی TILT.

میک: این بیشتر در مورد نوشتن و گرفتن ایده ها با هم بود. ما در استودیوی خود ما را در کاونتری با جان گراهام، بنابراین ما بیت های کمی وجود دارد تا ببینید که چگونه آن را به کار می کنند. در آن زمان ما مورد استفاده قرار گرفتن آهنگ در استات را کاهش دهد. با نگاهی به گذشته، آن را به مسخره بود آن را به عنوان هزینه 50-60 در هر زمان فقط به تست جاده یک رکورد! با این حال آن ساخته شده آن را منحصر به فرد تر و اعتیاد به مواد مخدره بسیار بیشتری در مورد آن وجود دارد.

میک: Evetually ما شروع به کار با نیک بیشتر و بیشتر، و او بخشی جدایی ناپذیر از آنچه که همه ما به عنوان یک واحد انجام شد. ما از اتاق باس را به مجموعه استودیوی خود ما و منم که در آن ما واقعا نوردی دقیق صدای ما به خوبی برای شناخته شد نقل مکان کرد. و آن را فقط از آنجا رفت. و 20 سال آن در ساخت در حال حاضر!

میک: زمان پرواز بکند!

بپرسید: 20 سال جوان! و 20 سال دیگر به آن بروید. از نظر زمینه های موسیقی خود را، آیا شما با وارد شدن به موسیقی الکترونیک و یا سبک های دیگر شروع کنم؟

NIC: من کاملا جوان بود که شروع به کار با بچه ها I. وقتی که من کمی جوان تر از آن بود که من به الکترو مناسب مانند استاد بزرگ فلاش و نوع از چیزی بود. من یک بازیکن صفحه کلید، و موسیقی الکترو در اواسط 80s کاملا هیجان انگیز و جدید بود. من فقط هر چیزی برای انجام با صفحه کلید الکترونیکی لذت می برد. من تا به حال جونو اوایل 2 وقتی که من 15-16 بود و بعد من با صحنه بیحوصلگی حرف زدن که در آن ما برای اولین بار ملاقات درگیر کردم. من که قرار بود به Shelleys در استوک، بر روی ترنت، به عنوان یک clubber و همچنین کار بر روی بیت از آهنگ های معمولی با بیحوصلگی حرف زدن. برای من فقط یک عشق واقعی از هر چیزی که تا به حال تاثیر موسیقی الکترونیک واقعی بود، می شود آن را دانا سامر به رمانتیک جدید به هیپ هاپ به صحنه منچستر و پس از آن، خانه اسید و همه چیز پس از آن موسیقی آمریکا خانه واقعا تغییر برای من.

Nic in the studio in session.

نیک در استودیو در جلسه.

میک: معدن مشابه بود. من در واقع به عنوان یک DJ با میک ویلسون آغاز شده است و ما سفر نمی توانید رای بدهید UK و رویدادهای باشگاه بزرگ در هر آخر هفته و ما مورد استفاده برای بازی در یک Shelleys در استوک، بر روی ترنت که در آن ساشا DJ ساکن بود. سلام ما چگونه به دانستن نیک. اولین بار ملاقات ما نیک او بر روی صحنه در مکانی به نام آنتروپی در حال بازی کردن صفحه کلید در حدود 50 ravers در اطراف او. ما فقط می تواند در مورد او را ببیند و من فکر کردم که بسیار سرگرم کننده بود. موسیقی در استوک، بر روی ترنت واقعا در آن زمان خوب بود خیلی. ما خوش شانس هستیم که بخشی از آن صحنه بود.

بپرسید: آیا شما بچه ها موسیقی را کلیک کنید و یا شما نیاز به کار سخت برای همکاری در ایده ها؟

نیک: این واقعا چیز موسیقی را برای ما بود. بدیهی است موسیقی خانه اطراف شده بود، اما صحنه مترقی در یک مفهوم محبوب آغاز شده نبودم. بود بسیاری از مردم که صدا در آن زمان تولید وجود ندارد، هیچ چیز مانند آن است که امروزه.

میک: من فکر می کنم زمانی که شما در آن محیط آن می شود آب خلاق خود را به جریان، درست مثل در بریستول با حمله گسترده، روی حیله و تزویر، Portishead را، این است که وزوز بزرگ وجود دارد. این در شمال بیش از حد همین بود. این همه چیز در مورد گرفتن در استودیو برای ما و قرار دادن ایده های پایین بود.

نیک: هنگامی که ما برای اولین بار آغاز شده، باشد موقوف به انجام بیت و باب برای افراد مختلف دیگر و پنج شنبه، تودهای از حلقه به حلقه جعبه نوار در همه جا. سپس نمونه را همراه خود آورد و آن را بیشتر و بیشتر در دسترس برای بالا و آینده تولید تا شروع به نوشتن موسیقی خود شد.

بپرسید: چه دنده دندان های خود را به شما قطع بود در؟

NIC: 24 آهنگ هنوز هم به 90s برای تخمگذار خواننده را مورد استفاده قرار گرفت. آنهایی که بزرگ آتاری 1040 ST، CUBASE و Notator بود. ما بیشتر در سمت CUBASE از چیزهایی بود. AKAI S1000 نمونه فوق العاده محبوب روز بود و ما پس از آن به 3000 پس از آن نقل مکان کرد. تا آنجا که به کیت های دیگر: 909، 808، 303 و هر synths ما می تواند دست خود را امتحان کنید موقوف دریافت و استفاده از چیزی. این استودیو کاملا خوب بود که برخی از افراد بیت خود را از کیت به حال وجود دارد و یک بار از قایق در آنجا وجود دارد: واژگان، و غیره میز Soundtracs بزرگ که میز صدایی بزرگ بود. ما در مورد چگونگی ازدواج استفاده می شود به خنده باید انجام دهید بسیار زیادی از دست در mutes، بنابراین ازدواج باید 3-4 از ما وجود دارد.

میک: در واقع، چهارشنبه به تماشای ترتیب بر روی صفحه نمایش و هنگامی که از جانب شما آمد که youd داشته سازمان ملل متحد قطع آن را فقط برای حفظ سطح سر و صدا را بر روی میز آنالوگ قدیمی ما. این دیوانه شد و شما می توانید تصور کنید چه آن را مانند در ساعت 3 صبح بود که کسی را به سازمان ملل متحد قطع یک مسیر را فراموش کرده بود!

NIC: مقدار بار ازدواج باید آن را گزاف گویی به پایین به DAT به خاطر کسی که از دست رفته بخش رشته یا ​​چیزی شبیه به آن!

Mick:

میک: "ما در بر داشت خود را که به چیزی است که ما قبل از انجام شد، با استفاده از تعداد زیادی از synths آنالوگ."

میک: من فکر می کنم AKAI S1000 اسب بارکش واقعی بود و مقدار مناسب از زمان نمونه بود و برای واحدهای اثرات یاماها F5 و F7 قدیمی بیش از حد بزرگ بود، 70s به PCM واژه نامه.

بپرسید: آیا شما هنوز هم خود را از هر یک از این دنده؟

NIC: من دارم میرم که یک زن و شوهر از S6000s. 3000 بیش از حد. ما هنوز هم استفاده از برخی از سخت افزار، هر چند اکثر اختلاط تمایل دارد تا در جعبه انجام شود. برای پردازش خارجی ما ممکن است چیزی به SPL یا دنده دیگر پرواز.

میک: خنده دار آن به عنوان weve بر داشت خود را به آنچه ما قبل از استفاده از تعداد زیادی از synths آنالوگ انجام شد رفتن.

بپرسید: به نظر می رسد که هر کس مشتاقه سخت افزار آنالوگ دوباره

NIC: بله، من فکر می کنم تعداد کمی از مردم انجام می دهند آن را به دلیل روند آن است. اما، در واقع من اصلا فکر می کنم Weve همیشه با استفاده از چیزهای آنالوگ برای صدا را متوقف کنند، اما خود را تنها که شما نیاز دارید بسیاری از synths متفاوت است. با کیت آنالوگ شما تمایل به دریافت مصنوعی اینا هیچ کدوم خوب است در تنها یک یا دو چیز است. در 303 نگاه کنید آن را تنها واقعا صدای 303. بنابراین، قادر به ایجاد بسیاری صدایی متفاوت آهنگ شما هم نیاز به یک جهنم از بسیاری از synths و یا برخی از synths مجازی پرتاب در آن وجود دارد.

میک: آن خوب است امروزه قادر به ترکیب و مطابقت واقعا. اگر چیزی برای تلفن های موبایل بهتر است در یک ابزار مجازی پس از آن ما می تواند استفاده از آن است. اگر صدای خود را به گرما و تفاوت های ظریف کمی شما از کیت سخت افزار آنالوگ دریافت وام، پس از آن چیزیه که خودت به آن نیاز دارد باشد.

بپرسید: چه دنده شما شده است با استفاده از آخرین آلبوم خود را؟

میک: خب، ما در چند ایده خشن است که بر اساس آهنگ بود مشغول به کار شد. چیزی که مهم است برای کل آلبوم جریان کل شرکت Sonics بود. ما قرار بود به پایین مسیر مصنوعی آنالوگ و اساس آن را به آنالوگ. ما برای انجام این کار به مقدار زیادی قبل از، بنابراین ما بیش از پیچیده چیز نیست، آن را به عنوان همه چیز در مورد قلاب هوشمندانه و چگونه در مسیر جریان بود. اما در حال حاضر ما انواع synths استفاده کرده اند.

NIC: چیزهایی که با ما ماندند جونو-106 و SH-101، 303 بی انتها است بود. ما به تازگی با همکاری رابرت لیون و ما استفاده OBERHEIM SEM خود، کامپیوتر 101 ARP کوادرا، رولاند SH-7 و برخی از ارگ تمام عیار Korg MS-20، Doepfers و سایر بیت های مدولار. تاپیک کلی بیت از کیت در آن آهنگ که مناسب صدا.

Nic with some favorite gear. Can you guess what the pink box is?

NIC با برخی از دنده های مورد علاقه. آیا می توانید حدس بزنید چه جعبه صورتی است؟

بپرسید: طیف وسیعی! چه در مورد سمت نرم افزار از همه چیز؟ من درک می کنم شما کاربران بزرگ CUBASE هستند؟

میک: ما همه مدت طولانی کاربران Cubase و از نسخه اول. سوء استفاده هر چه کار می کند و مناسب. خوب کارها را انجام در منطق اگر نیاز باشد.

NIC: من ترجیح می دهم CUBASE برای طرف ویرایش MIDI از همه چیز. گاهی اوقات اگر با ابزار زندگی می کنند مانند بیت از گیتار و خواننده ضبط شد، من طرفدار ابزارهای پیدا کردن خوب به کار بیش از حد است. هنگامی که انجام شد اجرای زنده ما، که ما بسیاری از قبل از چند سال پیش شروع به کار بر روی این آلبوم به ما ویرایش و دوباره مشغول به کار بسیاری از آهنگ های در ابزارهای نرم افزار، آن را فقط آسان تر برای کار با بود.

بپرسید: چه در مورد synths نرم افزار و اثرات پلاگین؟

میک: کاملا تجربی که آن را به آن می آید. بسیاری از تولید بسیار راحت است که آن را به ایجاد صدا می آید. شد برای همیشه لطفا برای تلاش های مختلف پلاگین و ایده ها.

نیک: از نظر مهره های اصلی ما، شما نمی توانید به اشتباه با امواج پلاگین تا آنجا که ابزارهای مخلوط کردن بروید. آنها ممکن است گران است، اما آنها یک صدای عالی. من همون دوست داشتن تو، او در حال حاضر synths. تو، او سردستهزنان خواننده اپرا است که رسیدن به ساخت نرم افزار های صوتی آنالوگ نزدیک تر است. تاپیک خوب چند نرم افزار رایگان پلاگین های موجود را بیش از حد. تاپیک پلاگین به نام مصنوعی یکی است، که یک شبیه ساز سرب نورد، اما تا به آنالوگ احساس خوب به آن. سپس تاپیک Spectrasonics کار Omnisphere و Trilian، قلم RMX نه به هر چند.

بپرسید: چگونه می توانم به شما روش ساختن ضرب و شتم؟

میک: ما تمایل به انجام بسیاری از سفت و ویرایش خود را که آن را به تپش در می آید. از نقطه نظر نوشتن از این دیدگاه، من می دانم که آسان تر آن است تا با بخشی از RMX، اما ما تمایل به دریافت ضربان خود ما را از راه در آغاز راه است. آن را با شیار و جریان از آهنگ به جای برداشتن برخی از حلقه سهام کمک می کند.

بپرسید: پس، شما همه چیز را از ابتدا ساخت؟

میک: شناسه می گویند 95 درصد از ضربان کار می کنیم ساخت آن را از ابتدا. تنها زمانی کار می کنیم استفاده از ضربان سهام است که چیزی را به خواننده ارسال شد. Whatll اتفاق می افتد نیک خواهد شد به خونه من و قرار دادن یک شیار بسیار خشن پایین و بد (خیلی بد) خواندن ملودی با تعداد زیادی از خودکار موتور را تنظیم و ثبت آن! سپس ما کار آرایش خشن در حدود 3 دقیقه و ارسال آن به آنها. ما تمایل به پیدا کردن با خوانندگان، که دیگر شما آنها را با یک خط آوازی و تنظیم بهتر نتایج را. هنگامی که ما دریافت خواننده از آنها را به خوبی قراضه سهام ضربه.

نیک: به عنوان مثال، در یک مسیر با دومینیک اتکینز، ما به سرعت میگذره و احساس درست است اما برای تلفن های موبایل را لزوما همان باقی بماند، و شاید حتی برخی از طبل تغییر شد. فقط آن را به او ایده خشن از کلید و ایده ملودی دهد. پس ما می توانیم شروع به انجام تمام روش های تولید و سپس به آن نگاه از نقطه نظر طرف توافق نظر.