All Articles Interviews
مصاحبه با VP : استیو Horelick -- قسمت 2
Rounik Sethi on Sun, December 12th 6 comments
This is the second part of an interview with the renowned musician, trainer and producer, Steve Horelick. In part 2 of this interview, Steve opens up and candidly shares his insights on Logic's Enviro

این بخش دوم مصاحبه با نوازنده مشهور ، مربی و تولید کننده ، استیو Horelick .

در قسمت 2 از این مصاحبه ، استیو باز و صادقانه سهام بینش خود را بر روی محیط زیست منطق ، چه در خط لوله از macProVideo.com.com و چگونه فلسفه شخصی خود را بر روی اشکال زندگی کار روزمره خود را با تولید موسیقی.

اتمام قسمت 1 از این مصاحبه اینجا کلیک کنید... یا با هم بخوانید برای کشف بیشتر در مورد SteveH...

در مورد راه اندازی استودیو خود را به ما بگویید.

I now have a Home Studio. I've had three commercial studios before I landed back home. My studio is very quiet, very private. It's a Project Studio that I've not done a whole lot of special stuff with. I don't have a lot of keyboards because I use virtual ones. I have a bunch of controllers in various states... I'm completely into acoustic treatments too. There's some wonderful things you can do to walls with wood and fabric and so the studio has a very nice vibe to it. You can get an idea of it if you visit www.SteveHmusic.com. There's a picture of me in the contact area sitting in my studio.

جدا از منطق ، که DAWs دیگر و یا از 3rd party plug - in های شما در به طور مرتب استفاده کنید ؟

آره ، من استفاده از برخی از. من به صداقت ، اغلب من صدای من از شخص ثالث پلاگین را و من ابزار EXS24 خود را از آنها نمونه. به عنوان مثال من دوست دارم باتری 3. من واقعا دوست دارم صدای در باطری را ترجیح می دهند اما کار کردن در EXS24. بنابراین ، من آنجا خواهم نشسته ، و به لطف منطق 9 تبدیل به نمونه آهنگ تابع ، همه مورد علاقه من 3 حزب نمونه برداری برای تلفن های موبایل را تبدیل به ابزار EXS24 نمونه بردار .

این زن و شوهر از چیزهایی است. اول ، من می دانم که من همیشه قادر خواهید بود به استفاده از آنها بدون توجه به که ماشین من (من سه مکینتاش نصب شده با منطق) هستم. بنابراین برای من برای حفظ پلاگین 3 حزب در هر سه مورد از آنها ، همانطور که می دانید ، واقعا می تواند درد باشد.

من یکی از کسانی که مردمان بر این باور است که آن را واقعا خوب به محدودیت. بنابراین من سعی می کنم برای کار به عنوان صرفا به عنوان امکان است. من یک باور بزرگ در خرید یک تن از synths نرم یا یک تن از پلاگین نیست ، چرا که من کاملا رک و پوست کنده بر این باورند که در درون منطق خود شما می توانید فقط در مورد هر چیزی که شما نیاز دارید ساخت.

من قبول می کنم. با انتخاب از پلاگین ها می توان آن را آسان به ضعف و از دست دادن تمرکز بر واقع ساختن موسیقی است.

خوب ، من از آن به عنوان یک بیماری فکر می کنم. مانند ابتلا به آنفلوآنزا را در جهان تولید امروز است که در آن مردم

اما به پرسش اصلی خود را در پلاگین ها استفاده به طور منظم... (استیو راه اندازی منطق و از طریق پلاگین را در لیست خود می رود)... شرق ، غرب بازی ، FAB چهار ، جالوت ، طبل طوفان ، به همراه ارکستر را پک. باز هم کسانی که امروز نمونه و استفاده از EXS24 به آن بازی کنند ! من در این کتابخانه ها به عنوان بیشتر شبیه به صدا نگاه می کنم.

من هم دوست دارم Omnisphere و قلم RMX توسط Spectrasonics. یکی از ارکستر من با شما صحبت در مورد پلاگین واقعا سرد نامیده می شود Synful شده است . من همچنین از طرفداران در درام زن آسان مجموع پست و درامر برتر است . و من به برخی از مسائل VSL مانند طرفدار گروه موسیقی VSL. اوه ، و Garritan آریا پخش و باتری 3.

شما می دانید آنچه که من واقعا می خواهید هر چند بعدی دریافت کنید؟ ابزار های بومی سری Komplete .

Komplete 7؟ بله. است که به نظر می رسد خیلی شگفت انگیز است .

آره. من حلق آویز کردن یک مقدار زیادی با اسکات Freiman و تولید کننده / آهنگساز دیو Tozer .

اسکات Freiman

دیو Tozer

همانطور که شما VP محصولات صوتی در macProVideo.com . چه آموزش های صوتی ، مبتنی بر می تواند ما منتظر؟ هر هیجان انگیز "قبل از آزادی اطلاعات" شما می توانید با ما به اشتراک گذاری وجود دارد؟ ما وعده آن را مخفی نگه دارید ... البته!

(می خندد)... خوب ، من می تواند به شما است که من در کار با ارسال توبی کارگر درون معدن ، به عنوان مثال ، و او این کار را انجام دادیم آموزش فوق العاده به نام گیتار ضبط جعبه ابزار منطق است .

آره ، آموزش شگفت انگیز است . من آن را تماشا کرده و من آن را دوست دارم بیش از حد...

من کاملا هیجان زده اعلام کند که من فقط از توبی را امضا به انجام آموزش درام زن برتر است. هر آنچه شما نیاز به دانستن را به آهنگ طبل بزرگی در درام زن برتر. بنابراین من درباره آن هیجان زده است.

من نیز کار کردن با یکی از مردان در صوتی جهانی می کنیم و بیرون می آید با یک عنوان جدید به زودی به نام "صوتی جهانی -- همه چیز درباره فشرده سازی". را توسط یک پسر فوق العاده به نام دیوید کرین. او در مورد فشرده سازی صحبت می کند و سپس او ما را از طریق تمام کمپرسور های خود طول می کشد... یا حداقل اکثر کمپرسورهای خود ، و توضیح می دهد که چگونه کار می کنند ، نحوه استفاده از آنها. این نوع نشان می دهد

Betts ، Ableton زنده خبره ترینر ما همچنین یک مربی جدید ، درو . او به انجام آموزش واقعا Cool در تاریخ قفسه طبل Ableton. بسیاری دیگر وجود دارد.... تعداد بسیار بسیار زیادی در تولید در حال حاضر.

یکی از مجموعه های دیگر من خیلی هیجان زده است آواز قناری یکی از ، است که به نام هنر های ضبط صدا . این یک سری کامل در مورد نحوه ثبت نوازنده برای اجرای زنده است. یکی از اولین ، یک موفقیت بزرگ بوده است ، "مقدمه به ضبط صدا " . بسیار به زودی ما قصد داریم برای انتشار "درامز ضبط" و "گیتار ضبط".

آنتونی Iannucci ، از وحدت استودیو کسب در فلوریدا ، به تازگی ثبت پیانیست جاز مشهور ، دیو Brubeck در استودیوی خود . او آن را مستند و ما در حال ایجاد آموزش سبک ، یکی دیگر از زنده ضبط خواهد شد که خیلی زود ، به نام "ضبط پیانوی بزرگ و افقی -- جلسات Brubeck دیو ".

وای! بنابراین آن را برای تلفن های موبایل مانند بیشتر نرم افزار آموزش عمومی ، در دنیای واقعی نگاه به ضبط صدا وجود خواهد داشت ؟

قطعا. هر چند به اعتقاد من آن واقعا مهم است برای آموزش نرم افزار است ، من هم واقعا معتقدم که مفاهیم خاص و صنایع دستی است که مردم نیاز به دانستن وجود دارد. اینها تکنیک ها و مهارت های که همیشه سبز و تمام نرم افزار فراتر. همانطور که من دچار macProVideo.com فروشگاه ، شما می خواهید تعداد زیادی از این نوع از آموزش است که مبتنی بر نرم افزار نه لزوما ، اما مهارت های شما را از آن را یاد بگیرید می تواند به هر نرم افزار است که شما با استفاده از کاربردی .

این راه complimenting آموزش ما که آموزش نرم افزار است. شما می دانید ، مانند آموزش میکس ، آموزش مسترینگ ، نشان دادن نحوه شروع یک پروژه در Ableton Live و overdub در ابزارهای طرفدار آورد و آن را در منطق MIDI ، و شما می دانید ، این جور چیزها به انجام است.

Nice! Talking about software... Although Logic is more accessible for new users than ever before, I think it can still seem daunting to the first-timer. What advice would you offer to those approaching Logic from scratch?

Watch our tutorials!

نیس پاسخ کوتاه ، استیو. فقط سه کلمه؟

شما می دانید ، منطق یک برنامه عمیق است. این یکی از سختی است چرا که ما در مکانی که در آن ساختن موسیقی می تواند به عنوان ساده به عنوان کشیدن ، رها کردن ، راه اندازی و حلقه هستید. اما خیلی بیشتر از آن به آن وجود دارد. برنامه مانند منطق می تواند دلهره آور تر می شود زیرا به منظور واقعا آن را استاد شما به دانستن بسیاری. تا آنجا به عنوان اپل را ساخته اند آن را ساده و آسان به بلند کردن ، من فکر می کنم چیزی می شود گفت برای دانش وجود دارد. هر چند شما می توانید به منطق و استفاده از 5 ٪ از برنامه و ایجاد صدایی آهنگ واقعا بزرگ. واقعا کمک می کند تا اگر شما می دانید چیزی در مورد فشرده سازی و میکس و MIDI.

ساخت تمام این کار چیز در مورد انتخاب منو ، بلکه در مورد فهم جریان سیگنال نیست. و این واقعیت است که هنگامی که شما را انتخاب منو شما واقعا ساختن یک ارتباط بین دو چیز است. برای کسی مثل خودم که می آید از دنیای آنالوگ به طبیعت دوم من است. با این حال ، یک نسل کامل از کاربران جدید ساخت موسیقی بسیار جذاب که واقعا جریان سیگنال را درک نمی وجود دارد. و هنگامی که شما مشغول به کار در مرغی شبیه کلاغ به عنوان پیچیده به عنوان منطق ، آن را همه چیز در مورد جریان سیگنال.

بنابراین توصیه میکنم نه تنها یادگیری این نرم افزار تنها ، اما در واقع یادگیری در مورد جریان سیگنال ، AUX فرستد ، میکس ، و درک کنند که راه شما در راه اندازی یک جلسه راه اندازی مسیرهای جریان سیگنال های مختلف است. اما اگر شما می توانید که درک و سپس شما قادر خواهید بود برای انجام کارها در آهنگ های خود را که مردمی که هنوز از طریق ایستگاه از پیش تنظیم پریدن نخواهد بود قادر به انجام.

چه چیزی شما لبخند

(می خندد).. چه چیزی به من لبخند این سوال..! (مکث طولانی گرفتار غم...) آنها ممکن است سوال مشابه... من فکر می کنم آنها همین سوال.

من واقعا بزرگ چه چیزی واقعی است. از لحاظ ساخت موسیقی به عنوان یک بازیگر زنده ، هدف من در زندگی و موسیقی است ، به حق در اینجا در حال حاضر است. بنابراین زمانی که من در صحبت کردن با شما یا انجام با کسی ، اگر من می توانم نگه داشتن انرژی من متمرکز درست در لحظه پس از آن من می دانم که من هر چیزی در زندگی از دست رفته نیست ، درست است. است که باعث من واقعا ، واقعا خوشحالم... آن را می سازد و من تیک تیک!

این ممکن است نوعی از مسخره ، صدا اما در اینجا حقیقت مهم است. اگر من در مورد اشتباه توجه داشته باشید که من بازی نگران ، می دانید ، یک دقیقه پیش ، پس من هستم من می توانم به بازی در حال حاضر بازی نیست. افکار من در مورد گذشته است. این همان چیزی که در زندگی او. همه پیچ در زندگی ، هر کسی امکان دارد گاهی تصمیم گیری های بد است ، اما اگر شما آنها را ساکن و سپس شما در حال حاضر نیستید و شما در حال مکالمه است که شما ممکن است در حال حاضر با کسی قدردانی از... و این که در مورد زندگی و آن را به موسیقی وجود دارد.

بنابراین به طور خلاصه ، آنچه که من را خوشحال می کند و چه چیزی باعث من تیک تیک است که قادر به تعامل با مردم ، با زندگی درگیر ، درگیر با موسیقی است. و تعامل است که همیشه در مورد اینکه بسیار ، بسیار حاضر. بسیار زیبایی وجود دارد در جهان و زیبایی های بسیار می توان در موسیقی ایجاد کنید ، که قادر به چنگ زدن و شکل دادن به آن و آن را به خارج وجود دارد و مردم را خوشحال نیز آنچه من را خوشحال می کند و باعث می شود من تیک تیک.

Thanks. Well... This is what I call the 'Robinson Crusoe' Question.... You're stuck on a Desert Island. You can have 3 albums of your choice only. What would they be and why?

Ha! OK. First one would be any Morton Subotnik album from the 1970's. He did the coolest electronic music that was ever made. He was a mind-blower for me as a student.

دومین سمفونی مالر 4. او یکی از آهنگسازان مورد علاقه من است و هیچ کس ملودی و اهنگ دم گیر یا جفت مانند گوستاو مالر را نوشت . من فقط آن را دوست دارم... او فقط به من جایی طول می کشد و من نمی توانستم بدون 4 مالر زندگی می کنند.

و سپس احتمالا

آه ، می دانید چه می توانم در یک پرتاب؟

چرا که نه ، برو جلو.

ابی جاده ، طرف دوم است . برای من که یک قطعه استاد آهنگسازی و تولید است. این یک سفر واقعی از بالا به پایین است و من فکر نمی کنم کسی تا به نزدیک به که از آنجا که می آیند.

OK را بزنید. سلام شما حتی می توانید آن را بگیرید در فروشگاه iTunes در حال حاضر ، درست است؟

بله (می خندد)

... ما هنوز تمام نشده! شما هنوز در جزیره صحرا که گیر کرده است. شما می توانید 1 قطعه ای از نرم افزار و 1 قطعه از سخت افزار برای مک داشته باشد. چه می شود آن را و چرا؟

آه ، من این سوال سختی است. یک تکه از نرم افزار؟ آه...

آره. نگران نباشید سیستم عامل از پیش نصب شده ندارد.

(می خندد)

این جای تعجب زیادی نیست... من منطق داشته باشد. سپس سخت افزار... می شود آن را سفارشی ساخته شده چیز است. وی پس از ترک این جزیره من مطمئن شوید که به یک قطعه سفارشی از سخت افزار است که من ترکیب داشته طبل ذن با کنترل کننده پیانو 88 کلید. (خنده بزرگ)... زیرا متاسفانه ، من به آنها نیاز دارید در هر دو منظور واقعا لذت بردن از خودم با منطق!

استیو با تشکر برای گرفتن زمان برای انجام این مصاحبه!

از شما متشکرم! و من فقط می خواهم به سرانجام می گویند که من واقعا ، واقعا در مورد macProVideo.com و جهت ما در حال گرفتن محصولات جدید بیرون می آید بسیار خوشحال هستم و من قصد دارم کار واقعا ، واقعا سخت در سال آمدن به مطمئن شوید که macProVideo.com است کاربران ما با بهترین آموزش توسط بهترین مربیان در جهان!

Comments (6)

You must be logged in to comment.

 • Rohogay
  I feel like I was sitting on the living room couch reading this with Steve telling us the story. Then I felt Like I visited the Conservatory and was there for the performance which was fantastic. EXCELLENT recording quality as well. Kudos to Rounik Sethi for always providing excellent quality content on this site.
  • 8 years ago
  • By: Rohogay
  Reply
 • coFane
  Excellent advice! The direction MacProVideo is going REALLY makes sense. I'm especially excited for these "evergreen" tutorials. I think some fundamental and advanced style tutorials on Mixing and Mastering audio is just what is needed. A lot of MPV loyalists are very fluent with the software but we need more guidance when it comes to the universal principles of audio (esp mixing). Please make these available soon! I know they will apply to all DAWs but still try to record them using Logic :)
  • 8 years ago
  • By: coFane
  Reply
 • Rounik Admin
  Stay tuned... as Steve says... there's a lot of excellent titles in production... that will be good for Logic, Cubase, Pro Tools and Ableton Live users... :)
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Xawuvau
  Ever hungry for more knowledge & Steve is a true master & magician of the musical toolbox. Keep up the great work!
  • 8 years ago
  • By: Xawuvau
  Reply
 • presto211
  Really enjoyed this interview with Steve...very casual yet very informative. And thanks to him for the tip on Morton Subotnik...was reading recently about the San Francisco Tape Music Club so now I know checking him out is a must!
  • 8 years ago
  • By: presto211
  Reply
 • Adman
  Steve seems such a pleasant guy! Great tutorials too. Looking forward to the newest installments(=
  • 7 years ago
  • By: Adman
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: