All Articles iPad
همکاری در پروژه های ویدئویی بر روی iPad (با استفاده از Dropbox و iFiles)
Mike Watkinson on Fri, October 5th 0 comments
With the arrival of iMovie and other video editing apps, making movies on the move just got much more fun. What if you don't want to work in isolation? Here's how to collaborate using Dropbox and more

iMovie به یک برنامه بزرگ است که اجازه می دهد تا به ویرایش سریع و آسان فیلم با استفاده از فیلم فیلم و عکس از رول دوربین است. با iPad و برنامه های خود را در درجه اول برای استفاده شخصی طراحی شده است، کار کردن با دیگران در یک پروژه ویدئویی می تواند یک چالش، اثبات کند، بنابراین در اینجا چند پیشنهاد که به شما اجازه گردش است که از فیلمسازی مشترک ایجاد کنید.


جمع آوری این فیلم در یک مکان

تصور کنید یک سناریو که در آن، به عنوان یک گروه، شما باید برنامه ریزی عکس شما نیاز دارید و پس از آن شما تقسیم، هر یک از اعضای گروه با یک دستگاه IOS برای گرفتن سهم خود را به این پروژه شده است. در اینجا یک راه حل برای جمع آوری تمام منابع را در یک مکان:

  1. Install the free Dropbox app.
  2. Create a Dropbox account.
  3. All contributors sign in to the same Dropbox account; alternatively one user could create a shared folder in Dropbox and invite collaborators to that folder.
  4. Upload movie footage (and any stills) to the same location in Dropbox.

Uploading movie footage to a folder in DropBox.

آپلود فیلم فیلم را به یک پوشه در Dropbox است.


محدودیت های Dropbox به

Dropbox را به شما 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی بر روی یک حساب کاربری رایگان می دهد. اگر این کافی نیست، شما می توانید پول را به ارتقاء به نرم افزار Dropbox به پرداخت، یا افزایش کمک هزینه خود را با دعوت از همکاران برای پیوستن به Dropbox به است. این باعث می شود بسیاری از حس و سپس در این مورد فکر می کنم در هنگام انجام نصب / راه اندازی حساب اولیه.


چالش - ویدیو های مختلف

تا کنون خیلی خوب است، اما چالش در می آید گرفتن منابع از Dropbox به iMovie به. هنوز هم عکس سر راست است که می توان آنها را از Dropbox مستقیما به رول دوربین و از این رو به iMovie به اشتراک گذاشته شده، اما فیلم فیلم نیاز به یک گام بیشتر است. این مسئله است که بر روی دکمه اشتراک گذاری در Dropbox اجازه نمی دهد به شما برای باز کردن فایل های فیلم در iMovie به، و یا دانلود آنها به رول دوربین (همان طور که در ابر هستند)، حتی اگر مورد علاقه شما فایل های فیلم با ضربه زدن به دکمه ستاره. این دریافت یک فایل از Dropbox به ابر را بر روی دستگاه (یکی از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما را به تماشای ویدیوها در هنگام آفلاین).

Favorite movie files in Dropbox to download them to local storage; note that .m4v, .mp4 and .mov files are supported.

فیلم های مورد علاقه در Dropbox خود به آنها را دانلود کنید برای ذخیره سازی محلی؛
توجه داشته باشید که M4V، MP4 و فایل های MOV پشتیبانی می شوند.

‘Open In...’ does not show iMovie as an option - well it does for mp4 but that option only supports audio files with the mp4 extension!

باز در ... iMovie به عنوان یک گزینه را نشان می دهد - آن را به خوبی برای MP4 می کند اما این گزینه تنها پشتیبانی از فایل های صوتی با فرمت MP4


راه حل:

نصب برنامه iFiles . با وجودی که این برنامه 2.49 (3.99 دلار) آن را ارائه می دهد طیف وسیعی از گزینه های مشترک مانند نظیر به نظیر به اشتراک گذاری از طریق بلوتوث و توانایی به نوبه خود iPad خود را به یک سرور WebDAV. در این مورد، آن را به عنوان بین Dropbox به برو و رول دوربین عمل می کنند

در Dropbox، روی دکمه اشتراک گذاری، پس از آن باز شوید را انتخاب کنید. را انتخاب کنید و iFiles.

‘Open in...’ iFiles.

باز شوید .. iFiles.


در iFiles، در پوشه محلی که شما این ویدئو را نجات داد، شیر ویرایش، فایل های شما می خواهید را انتخاب کنید و را انتخاب کنید اضافه کردن به رول دوربین

Add your movie file to the Camera Roll from iFiles.

اضافه کردن فایل فیلم خود را به رول دوربین از iFiles.


منابع در حال حاضر در دسترس خواهد بود به iMovie به.

به عنوان یک جایگزین، شما به مرحله 2 می تواند حساب Dropbox خود را اضافه کردن به iFiles و دسترسی به این فیلم فیلم به طور مستقیم در iFiles. شما دوباره این فیلم فیلم برای دانلود به پوشه های محلی (در صورتی که خود را در Dropbox خود را در ابر و نمی توان به رول دوربین اضافه شده است) با ضربه زدن بر روی دکمه ویرایش، انتخاب فایل های شما می خواهید، بهره برداری دانلود و انتخاب یک مکان محلی درون iFiles. سپس از مرحله 3 بالا ادامه می دهند.

Downloading from the Dropbox cloud in iFiles, prior to saving to the Camera Roll.

دانلود از Dropbox به ابر در iFiles، قبل از صرفه جویی به رول دوربین.


iFiles به شما اجازه می دهد تا طیف وسیعی از حساب های ذخیره سازی مبتنی بر ابر را اضافه کنید، که بعضی از آنها نیز به شما این قابلیت را، به عنوان مثال Box.net است. این خود را به گزینه های ذخیره سازی مبتنی بر ابر و فضای در دسترس (یک حساب کاربری رایگان در Box.net به شما می دهد 5GB است، به عنوان مثال) را افزایش می دهد.

Accessing other cloud storage from iFiles.

دسترسی به ذخیره سازی ابر دیگر از iFiles.

کار کردن با پروژه های چند iMovie به

در یک سناریو که در آن شما باید بیش از یک عضو تیم ویرایش در iMovie به، این به راحتی می توانید با هم به یک مکان به ارمغان آورد به شرح زیر است:

  • در iMovie به، به اشتراک گذاری این پروژه به رول دوربین.
  • در Dropbox (یا ابر برنامه ذخیره سازی انتخاب شما)، آپلود فایل فیلم باشد تا پوشه توافق، یا ...
  • در iFiles، آپلود فایل فیلم به ذخیره سازی ابری خود را از انتخاب است.


Uploading to cloud storage of your choice from within iFiles.

آپلود به ابر ذخیره سازی انتخاب خود را از درون iFiles.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

What's New in Logic 10.4.5
Logic Pro X 10.4.5
Dream It. Do It.
Do you want to learn What's New in Logic 10.4.5?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: