All Articles iPad
آموزش و پرورش موسیقی: دریافت با Moosic استودیو برای اپل سازماندهی شده!
Lynda Arnold on Sat, June 8th 4 comments
So you're a teacher or a trainer... finding student/client scheduling takes up a lot of time and is tricky to stay on top of? Moosic Studio for iPad could be for you. Lynda Arnold checks it out.

Moosic Studio Logo


Moosic استودیو برنامه ریزی دانشجویی و برنامه واگذاری برای معلمان موسیقی خصوصی که استودیوی خود اجرا می باشد. کارلوس، تولید کننده و سر توسعهدهنده استودیو Moosic، اجازه دهید به من دادن، نرم افزار آزمون اجرا با دانش آموز فعلی من بار چند ماه گذشته است و من بسیار با نتایج راضی است. او تصمیم گرفت به توسعه برنامه وقتی او مشاهده همسرش مارگارت، که یک مربی خصوصی موسیقی است، با استفاده از انواع روش های مختلف برای نظارت و پیگیری دانش آموزان خود را. اولین نسخه و به روز رسانی بعدی در این ماه گذشته آن را به میخ تا به خوبی من دارم میرم که در حال حاضر متوقف شده با استفاده از برنامه ریز روزانه من است که من دارم میرم با تکیه بر سال ها!


چالش های مربی خصوصی

Past Way of Organizing.

راه گذشته سازماندهی.


مدرسان موسیقی خصوصی بسیار کمی برای سازماندهی بر اساس بارگیری در این هفته. دانش آموزان باید در زمان بارگیری در این هفته غالب را برنامه ریزی شده است. تکالیف و پیشرفت نیاز به ردیابی می شود، بنابراین من می تواند برای درس هفته بعد برنامه ریزی. درس های لغو و برنامه ریزی میک آپ بخشی اجتناب ناپذیر از این فرایند است. این همه می تواند ذهن و برنامه ریز روزانه با خراش و نقاشی های نی ترک ما معلمان دائم مدیریت استودیوی ما هفته به هفته به جای بودن در کنترل آن را از یک محل مرکزی درهم و برهمی. علاوه بر این، این می تواند به دور از کیفیت و تمرکز آموزش ما به همین دلیل ما این کار را در وهله اول!


Moosic استودیو را وارد کنید

در اینجا برخی از اجزای اصلی برنامه استودیو Moosic:

داشبورد

Moosic Studio Dashboard.

صفحه Moosic استودیو.


این صفحه را نشان می دهد یک مرور کلی از استودیوی خود و شامل درآمد شما پیش بینی شده برای ماه، درس های باقی مانده در این هفته، تعدادی از دانشجویان فعال در برنامه و تعداد اقلام در کتابخانه موسیقی خود را. تغییرات پیش بینی درآمد بسته به چگونه بسیاری از لغو در ماه وجود دارد اگر شما از نوع معلم که اتهام در درس. کتابخانه موسیقی یک لیست مرجع کتاب و مواد است که شما به دانش آموزان اختصاص است.


فهرست دانشجویی

از همه، دانش آموزان غیر فعال و لیست انتظار فعال در اینجا در جزئیات وارد شده است. تحت هر دانش آموز را شامل اطلاعات تماس، سطح درجه ابزار، سطح مهارت، و غیره و همچنین ایجاد درس برای هر دانش آموز در یک صفحه زیر که شامل روز در هفته، زمان، فرکانس (بارگیری در این هفته، دو هفته، و غیره) ، هزینه درس و بیشتر. بسیاری از جزئیات زیادی از جمله دسترسی به دانش آموزان جدول کلی انتساب. همچنین شما تاریخ شروع و تاریخ پایان درس است که می تواند کمی گیج کننده را تعریف کنیم. بیمار این آدرس بعد.

Student Assignment Sheet.

ورق انتساب دانشجو.


برنامه

Weekly Schedule.

فهرست هفتگی برنامه ها را ملاحظه فرمایید.


هنگامی که شما وارد همه این اطلاعات را برای دانش آموزان خود را، آنها نشان می دهد تا در یک برنامه بارگیری در این هفته با تاریخ و روز هفته. از این دیدگاه، شما می توانید برای لغو و یا مبادله درس. انتخاب یک دانش آموز با هدف قرار دادن نام شما را به یک صفحه دیگر فرعی که در آن شما برای دانش آموزان درس آن روز را وارد کنید تمام اطلاعات مربوط به: حضور و غیاب، کتاب، تکالیف و حتی ضبط صوتی و تصویری. یکی از ویژگی های بزرگ از نرم افزار و توانایی معلمان به ضبط های صوتی و تصویری و یا برای دانشجو درست در برنامه به عنوان مرجع بعد است. Moosic استودیو زمانبندی است که به طور مستقیم با iCal یا بر روی آی فون من مرتبط است، بنابراین من می تواند از تغییرات از آنجا ویرایش و زمانی که تعداد زیادی از لغو و / یا تعویض بار در یک روز خاص وجود دارد. بسیار مفید! این امر می تواند بزرگ اگر این تغییرات نیز نشان داد تا در برنامه استودیو Moosic هر چند.

Student Assignment Page accessed through Schedule Page.

انتساب دانشجویی صفحه دیده از طریق برنامه صفحه.


پرداخت / مرجع لیست حزب

در این پنجره، شما اضافه کردن به پدر و مادر اطلاعات تماس برای صدور صورت حساب. من دارم میرم صفحات گسترده و لیست های مختلف نوشته شده از اطلاعات تماس را در گذشته نگه داشته و این حذف هر دو. من می خواهم به نگه داشتن به روز رسانی اطلاعات تماس با پدر و مادر در گوشی های هوشمند خود را به خوبی نشان می دهد.


آمدن جاذبه و اتاق برای ارتقاء

ویژگی های زن و شوهر هستند که کمی گیج کننده است و نیاز به برخی از کارهای در اطراف در بخش درس / رویداد وجود دارد که در آن شما ورودی دانش آموزان درس. به منظور درس به نشان می دهد تا در هفته و در همان زمان، من به تعیین تاریخ شروع و تاریخ پایان ماه در پیش است، مثل آوریل دسامبر. در غیر این صورت، شما باد تا درس / رویدادهای هر هفته یا ماه و با 30 دانش آموز به همراه دکمه دست و پا گیر است. هنگامی که شما را درس / رویداد، به هیچ وجه آن را ویرایش وجود دارد. شما فقط باید آن را پاک کنید و بیش از شروع، و یا یکی دیگر را و لغو درس های دیگر بر روی صفحه برنامه. شناسه (شماره) آن را دوست دارم اگر من می تواند ویرایش فعلی درس / رویداد اگر من فقط به حال برای تغییر دانش آموزان درس زمان یک ساعت و نیم برای مثال. من مطمئن است که کار در اطراف وجود دارد برای این از آنجایی که من با برنامه تغییر در این هفته با یک درصد از دانش آموزان من برخورد.

من بیشتر به دنبال به جلو به بروز رسانی صورتحساب آینده. نسخه بعدی معلمان را قادر به ارسال فاکتورها به مشتریان، جذب بررسی تصاویر، پیگیری استودیو و هزینه های دانشجویی و همچنین ارائه هشدار زمانی صورتحساب عقب افتاده است. من نمی تونم به شما بگویم که چگونه این قابلیت به راه من تو را دانش آموزان و پدر و مادرم در قبال پرداخت کامل و به موقع هر ماه انقلابی.

این همه در یک نرم افزار به قیمت 39 دلار، یک معامله بزرگ است. اتمام Moosicstudio.com برای اطلاعات بیشتر و دسترسی به خدمات به مشتریان از توسعه دهندگان. در مورد استخدام کارآموز یا منشی را فراموش کرده ام و آن را به اتمام معلمان!

دانلود

Related Videos
Comments (4)

You must be logged in to comment.

 • Magic Fingers
  Very cool! The ability to catch video and audio through Moosic Studio is another feature that I just saw after visiting their website. I don't own an iPad, but I do have an iPhone, so it looks like over time, the app will be updating features via both i-platforms, which makes this a one-stop shop for handling all of my teaching needs from, student lesson plans, to collecting money, to re-scheduling lessons. I too use multiple options for daily planning, so this is a welcomed solution.
  • 7 years ago
  • By: Magic Fingers
  Reply
 • Lynda Arnold
  I agree Magic Fingers! I'm glad you find this a useful tool :)
  • 7 years ago
  • By: Lynda Arnold
 • Moosic Studio
  Lynda, I wanted to respond to a couple of your comments in the review. We require a start / end date for long term lessons because we've found that the majority of teachers who teach weekly lessons do so because they match the school year. After this "season" is over and the next one begins, schedules tend to change due to other student activities, tuition is adjusted, etc. In that case, the teacher would have to create a new lesson to match the new schedule. Regarding editing lessons, we do that because basically Moosic Studio is a database application that generates everything on the fly. If any of the lesson details change, those changes are made for the ENTIRE lesson event: past, present and future lessons. So if you go and change the cost of the tuition from flat-fee (monthly) to per lesson fees in the middle of the year, you wind up compromising all the historical for that lesson. That would effect financial reports and potentially make them completely inaccurate. Now that the Financial Update is coming along nicely, I've been putting some thought into ways we can make the lessons more convenient for editing/change. The majority of users' issues are when they are first learning how to use the program and create lessons. Maybe we allow editing for a short period of time or allow editing before they actually enter lesson assignments for that lesson. Or allow editing up to the moment the first lesson starts. Regarding rescheduling … We will be offering a way to reschedule easily in the near future, but here is a tip from a user (Beth T.): "I've read a few comments on blogs, etc. about difficulties in rescheduling students. One little "fix" I've done for this is to schedule a "dummy" student with a regular spot if I have a gap in my schedule that I'm willing to give up, and then just swap a student into it. For example, I finish at 8:15 on Wednesdays, but I'm willing to teach until 9, in a pinch. I've created myself as a student & assigned myself for 8:15-9:00 weekly on Wednesdays; if "Johnny" needs that spot, I'll swap Johnny & myself and then Johnny shows up in that spot. Just a thot!" Thanks again! Best, Carlos
  • 7 years ago
  • By: Moosic Studio
  Reply
 • Lynda Arnold
  Thank you Carlos for providing answers to some of the questions/concerns I found when using Moosic Studio. You provide some great advice and helpful workarounds for teachers who may be unsure how to set up their schedule best. I look forward to the financial update and thanks again for developing such a useful App for music teachers!
  • 7 years ago
  • By: Lynda Arnold
iPad For Dummies
For Dummies
Dream It. Do It.
Do you want to learn iPad For Dummies?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: