All Articles iPad
ریدر : اپل منطق استیو H = آینده موسیقی؟
Adam Goldberg on Wed, March 16th 2 comments
Editor's Note: If you hang out on the macProVideo.com Forums, you've undoubtedly benefited from the expert software help from users like Adam Goldberg. Adam, as well as being a regular contributor on

یادداشت سردبیر : اگر شما آویزان از انجمن ها macProVideo.com ، شما بدون شک از کمک متخصص نرم افزار از کاربران مانند آدام گلدبرگ ، بهره برده است. آدم ، و همچنین به عنوان یکی از عوامل به طور منظم در سایت ، یک موسیقیدان با استعداد و معلم و خود اعتراف macProVideo منطق عاشق آموزش است! آدم در این مینی مقاله ، به عنوان گزارشگر صحنه در یک رویداد در نیویورک های اپل ، عمل منطق ... و البته خود ما SteveH !

به شما آدم...

من مشتاقانه در یک سفر کوتاه به منهتن در فوریه 3 صورت گرفت ، برای دیدن یک سمینار / عملکرد تحت عنوان "آینده موسیقی V : صنعت از پد ساخت موسیقی ". این مراسم به میزبانی Tekserve ، ارائه می دهد که یک محیط بسیار خوشایند است ، به خصوص برای کسانی که به محصولات اپل است.

در انتظار نشان می دهد برای شروع ، من تصمیم گرفتم به منطق طرفدار 9 حفر کردن بر روی یک مک بوک های جدید نرم افزار که Tekserve به حال بر روی صفحه نمایش که ناگهان ، من شنیده ام صدای عجیبی آشنا پرسیدن "آیا شما اجرا منطق؟" هنگامی که من تبدیل به اطراف ، وجود دارد او -- استیو H ، ترینر کارشناسی ارشد ، منطق خود را!

استیو و سه نوازندگان دیگر ، اولیور Chesler ، پیتر Kirn ، و Joshue اوت ، تمام انجام ماهرانه ، با استفاده از iPads برای برخی بسیار خلاق ، موسیقی و سرگرم کننده. اجرای استیو ، با این حال ، به عنوان برجسته عصر ایستاد.

SteveH ، Joshue اوت ، پیتر Kirn ، و الیور Chesler (از چپ به راست)

در اولین اجرای خود را ، استیو با استفاده از نرم افزار لمسی MIDI در iPad هر دو باعث ایجاد یادداشت ها و مجسمه سازی کنترل 'پد جلوه های ویژه گرافیکی. این soundscape بسیار متنوع ، پوشش طیف عظیمی از طیف های صوتی است. به عنوان مثال بزرگ این را می توان در فصل 3 از آموزش استیو ، منطق 304 -- منطق TNT 3 : بازی .

پس از بحث آموزنده و هوشمند مربوط به استیو و سه تن دیگر از نوازندگان ، از روی لیاقت

قطعه ای با بافت محیط و کوبه ای ریتمیک ، همه نشأت گرفته از محیط سفارشی استیو منطق ساخته شده ، که توسط دو کنترل کننده سخت افزار ، از 64 اهم و M - AUDIO O2 باعث شد باز کرد. colorations ملودیک و سپس اضافه شدند APP اپل MorphWiz (ایجاد شده توسط اردن Rudess) ، که استیو بازی در حالی که به طور همزمان تحریک و دستکاری پارامترها در محیط منطق خود را از طریق کنترل کننده است. این را به یک نوع مربا آوانگارد آزاد ، توسعه یافته با سه تن دیگر از نوازندگان پیوستن به در با استفاده از برنامه های مختلف بر روی iPads خود. اجرا و مخاطبان به طور یکسان واقعا لذت می برد قطعه.

Watch an excerpt from the event here:

جنبه ای از الهام بخش ترین شب برای من این بود که ، چون من بسیاری از آموزش استیو دیده بود ، من قادر به حس بسیار خوبی از نوع سازه های محیط زیست او با استفاده از به ایجاد موسیقی در حال انجام بود. به طور خاص ، منطق 303 -- منطق TNT 2 ، فصول 39 -- 43 ، و 303 منطق -- منطق TNT 1 ، فصول 60 -- 64 هر دو مقدار برای کشف آنچه که در پشت "پژواک یک رویا" محیط زیست است . این ادای احترام واقعی به استیو به عنوان یک معلم است. او هر چیزی پنهان نیست. و در عین حال ، در دادن همه چیز دور ، او قادر به یادگیرنده القای درک عمیق تری از مفاهیم پشت آنچه که او را آموزش.

SteveH -- عاملی که موجب تحریک مجسمه سازی با استفاده از پد

در پایان ، باید بگویم که آن لذت ملاقات با استیو برای اولین بار بود. علاوه بر او که نوازنده و معلم انجام شده ، استیو مرد واقعی ، به زمین ، و جنتلمن است.

الهام؟ یافتن پست های اسرار پشت محیط منطق SteveH در TNT2 منطق و منطق TNT3 !

Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Jupygou
  Hey Adam, lucky you! I'm jealous. :) The tutorials from Steve H, Martin and everyone at MPV are enlightening and always inspiring. You guys make a fun hobby an absolute blast! Thanks again for all that you do.
  • 9 years ago
  • By: Jupygou
  Reply
 • Dekuruy
  Hi Ed, Your very welcome.
  • 9 years ago
  • By: Dekuruy
  Reply
More Michael Wohl Final Cut Pro Tips
Final Cut Pro X 303
Dream It. Do It.
Do you want to learn More Michael Wohl Final Cut Pro Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: