All Articles iPad
بررسی KORG iElectribe برای اپل
Mo Volans on Mon, June 20th 1 comments
Fact: Grooveboxes are fun. All those knobs, faders and flashing lights can amuse most of us for hours but recently there seem to be less and less of them about.

واقعیت : Grooveboxes سرگرم کننده است. تمام کسانی که دستگیره ، faders و چراغ چشمک زن می تواند بسیاری از ما برای ساعت مات و متحیر کردن ، اما اخیرا به نظر می رسد به کمتر و کمتر از آنها در مورد وجود دارد. افراد باهوش در KORG موفق شده اند برای تزریق زندگی جدید را به خود Electribe خوب قدیمی با انتشار یک نسخه اپل ، به این معنی شما می توانید انگشتان چسبناک خود را بیش از آن را دریافت کنید.


شیار در قلب

من همیشه عاشق Electribe. شاید نه به طور کامل ترین Beatbox برجسته خارج وجود دارد اما به طور قطع یکی از سرگرم کننده ترین وسیله برای استفاده بود. چیزی بسیار فوری در مورد رابط کاربری و سیستم های برنامه نویسی وجود دارد.

نسخه پد (1.5.1 در زمان نگارش این گزارش) است به نحوی حتی ساده تر برای به دست آوردن سر خود را در اطراف است. حتی یک مبتدی مطلق می توانید شروع به ساخت نوعی از ضرب و شتم استفاده از آن و کاربران Electribe تجربه به سادگی رفتن به آن را دوست دارم.

The Korg iElectribe

iElectribe KORG.


بسیاری از موفقیت iElectribes ها می آید از رابط کاربری چند لمسی اپل است. پیمایش از طریق ایستگاه از پیش تنظیم شده است در حال حاضر تبدیل به یک رویا و ضبط جنبش شستی با دو یا سه انگشتان دست در یک زمان فقط به چالش کشیدن است ، اما واقعا لذت بخش نیست.


را کمی نویز

اولین چیزی که شما باید انجام دهید زمانی که این نصب شده بر روی iPad خود سر راست برای دکمه بازی است! شما دریافت صدا یا از طریق ساخته شده است در بلندگو یا هدفون متصل شده و خروجی بسیار قابل احترام. اگرچه من یک واحد سخت افزاری دستی را نداشته باشند ، اگر حافظه ام به من خدمت می کند به درستی این تقلید کامل تصویر است.

در مرورگر 'را فشار دهید (سمت چپ بالا) و به شما خوش توسط تعداد مطلق از الگوهای که کشویی تعجب ضربه بزنید. این ها همه به نام سبک و ممکن است کمی بیشتر جالب توجه است که نام فردی در رده سبک ، اما من حدس می زنم شما نمی تونم همه چیز و این است که در خط با سیستم عامل اصلی Electribe.

Scrolling through pre-sets is really easy thanks to the iPad’s touch screen

پیمایش از طریق ایستگاه از پیش تنظیم است که واقعا آسان است ، به لطف چند لمسی در iPad.


هنگامی که به flicking از طریق الگوهای مختلف شما باید با بار بار بسیار خوشحال است. من تست بر روی یک

الگوهای چند مثال از iElectribe :

[صوتی ID = "7055"]

[صوتی ID = "7054"]

[صوتی ID = "7053"]


گشت

اکثریت قریب به اتفاق iElectribes کنترل ها و تنظیمات در صفحه اصلی در دسترس هستند. این به این معنی است که شما می توانید شروع به ساختن ضربه و الگوهای بدون تعمق به منوهای پیچیده و جداول.

کنترل سادگی به بخش های منطقی نیز گروه بندی می شوند ، بنابراین ما می بینیم حمل و نقل و دسترسی به پچ را در سمت چپ بالا ، ترتیب سنج و کنترل الگوی در بخش پایین تر ، سنتز در بالا و سمت راست و در نهایت ، پردازش اثر درست در مرکز است.

منطقه حمل و نقل بسیار مستقیم به جلو با کنترل خوب اندازه و یک بار آغاز شده است ، ترتیب سنج گام شادی را به برنامه می باشد. با نوک بارز کلاه به ماشین درام یکپارچهسازی با سیستمعامل ، سیستم Electribe همواره بسیار شهودی است.

برنامه نویسی گام برای هر یک از 8 ساخته شده با استفاده از صداها است که به سادگی صورت انتخاب آن و inputting در شبکه 32 بخش نورانی در قسمت پایین تر از رابط است. اگر شما در حال ایجاد یک الگوی جدید من برای یکی از تکه های INIT در کتابخانه انتخاب کردن ، این راه فقط شما با یک درام 4 / 4 و پا زدن را آغاز کنید!

تستها برای تلفن های موبایل برای ویرایش نیز یک نسیم ، به سادگی ضربه یکی از دکمه های اختصاص داده شده و شروع به نیشگون گرفتن و کشیدن برخی از گزینه های سنتز. به جای بیشتر

این صدا ممکن است یک کمی دنیوی است ، اما به من اعتماد : با چند دقیقه افزایش سرعت شما می توانید برخی از صداهای بسیار دیوانه از این چیز. هنگامی که شما نیز در نظر است که به سادگی ضربه ضبط و تکرار حرکات مورد علاقه خود را در واقع آنها را ضبط ، شما شروع به تحقق بخشیدن به اعماق پنهان iElectribe .


وزارت اثر

حرکت نزولی ، تنها واقعی سیستم iElectribe برای من پردازش اثر است. آیا من اشتباه ، از آن خوب است. اثرات منحصر به فرد خود کار می کنند ، بسیار خوب ، اما شما فقط می تواند یک اثر در یک زمان. بعد از آن شما می توانید که برای تلفن های موبایل ، رسیدن به این مقطع کارشناسی ارشد یا واحد اثرات جهانی فرستاده می شود را انتخاب کنید.

The effects ‘sends’ in action

اثرات می فرستد در عمل است.


این کار به خوبی برای بعضی چیز ها و البته شما می توانید می فرستد و پارامترهای دیگر را به طور خودکار. از آنجا که چنین انتخاب خوبی از اثرات (8) وجود دارد ، این امر می شده اند به خوبی قادر به اعمال این به تعدادی از تلفن های موبایل ، من حدس می زنم من درخواست چند اثرات واحد!


تاملات پایانی

شناسه به طور کلی باید بگویم این محصول عالی است. IM کاملا معتقدم این کار بخشی از یو پی اس مجموعه استودیو بسیاری از مردم تبدیل خواهد شد ، اما تاپیک نمی توان منکر زیادی سرگرم کننده است. با این که شما می توانید اختیاری اپل دوربین کیت اتصال به اتصال به سیستم مک شما از طریق MIDI iElectribe استفاده است.

You can sync your other Korg equipped devices using Bluetooth

شما می توانید اتصال به سایر KORG مجهز


ترکیب این همه با این واقعیت بیش از چند اپل ویژگی های خاص مانند رابط سفارشی ، به اشتراک گذاری فایل ، بی سیم همگام سازی را با دستگاه های IOS و همچنین به اشتراک گذاری SoundCloud و youve خودتان یک برنده وجود دارد.

Try customizing the interface to your own tastes

سعی کنید سفارشی سازی رابط کاربری را با سلیقه خود را.


ارزش خود اشاره کرد که زمانی که من بررسی این من یکی از اشکال تک یا سقوط ، بنابراین "کلاه off" برای KORG برای حصول اطمینان از این محصول بالغ و جامد ، تجربه نمی کنند. باد iElectribe زندگی می کنند!

همچنین ، نگاه کردن برای نسخه جدید Gorillaz از iElectribe ، آن را مربا بسته بندی شده با نمونه Gorillaz از آلبوم جدید و ورزش های رابط Gorillaz الهام گرفته است.

The new Gorillaz iElectribe is available now

iElectribe Gorillaz جدید در حال حاضر در دسترس است.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد iElectribe به بازدید از سایت KORG. شما می توانید


Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • GaryHiebner
    Excellent. The only thing it seems to be missing is the arpeggiator. If Korg can make this of iOS, why can't they make it as an Audio Unit so we can use it in Logic and Ableton and other DAWs.
    • 7 years ago
    • By: GaryHiebner
    Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: