All Articles iPhone App
را پشت سکسی به عکس های آیفون
G.W. Childs IV on Mon, April 16th 0 comments
How do you turn up the heat when taking steamy, sexy photos using an iPhone? G.W. Childs shares tips on composition, enhancing the mood and an iPhone app that'll bring "sexy" to your iPhone photos.

آی فون، ما همه می توانند در این نکته اذعان دارد، یک دوربین عالی، دوره. و چون خود را در دسترس (ما همیشه باید تلفن های ما در ما، درست است؟)، این امر منجر به دوربین استفاده می کنیم بیشتر است.

اما، فقط به خاطر اینکه دوربین فوق العاده است، این موضوع فوق العاده است و حتی از مناظر فوق العاده است، به این معنا نیست که عکس خواهد بود. بسیاری از ناهنجاری هایی که به ایجاد / گرفتن یک عکس خوب وجود دارد. این امر به ویژه، هنگامی که آن را به تلاش برای گرفتن مردم می آید ... و در این مورد، منظورم این است که زنان ... یا مردان (اگر شما مردان مورد علاقه را ترجیح می دهند).

خط پایین: هنگامی که شما در تلاش برای آوردن علاقه به عکس های آی فون خود را، چند چیز که شما باید در محیط ایجاد کنید، و همچنین مردم شما در عکاسی وجود دارد.

در این مقاله کوچک، ولی معنی دار، و دوست دارم برای به اشتراک گذاشتن با شما چند راه گرفتن برخی از علاقه در آن عکس های آی فون، اگر این اتفاق می افتد به هدف شما.


گام 1 - احساس موضوع شما سکسی

قضیه را اینطور ببین، حتی اگر شما آشنایی زیبا، مرد یا زن در جهان، آنها نیاز به حق در خلق و خوی، محل و لباس را به کمی از علاقه باشد. برخی از مردم وجود دارد که می تواند لغزش در حالت سکسی به زودی که شما به آنها بگویید، اما این بسیار نادر است.

برخی از روش های آسان برای گرفتن کسی که در خلق و خوی (جدا از مواد مخدر و الکل؟):

  • Get them laughing. Believe it, or not, smiles and laughter are sexy. Also, humor lowers the inhibitions in your subject and gets them to relax. This looks much better on film...I mean, hard drive.
  • Wear Something More Comfortable. It’s true, there are some clothes that we feel comfortable in more than others. There are also some clothes that make us feel like a million bucks. Ask your subject if they have any outfits that make them feel ‘sexier’.  

گام بعدی نیز تا حد زیادی چگونه شما به عنوان احساس در مورد خود ...


مرحله 2 - پیدا کردن محیط مناسب

شما نمی لزوما فیلم سکسی درون گنجه جارو ... خب، با فرد مناسب، ahem، از نظر فنی شما می توانید. خط پایین: شما نیاز به یک محیط سکسی عکس های سکسی به کار، و موضوع را به احساس سکسی.

ترفند آسان: این موضوع در یک رختخواب راحت، مبل، یا صندلی در یک اتاق با رام، و مودی روشنایی.

آسایش به معنی آرامش، آرامش و به طور بالقوه به معنی جذاب است. چراغ کم نور به طور کلی الهام بخش خواب و آرامش. اگر شما مخلوط کردن با روش های پیشنهاد شده در بالا، شما مطمئن به برخی از ... سرگرم کننده است.


مرحله 3 - پیدا کردن راست مطرح

این بخش به مراتب سختتر در همه این است. هر کس یک زاویه که آنها را بهتر نگاه دارد. هر کس نگاهی که باعث می شود آنها را نگاه جذاب است. آن کار خود را به عنوان یک عکاس برای پیدا کردن کسانی که به نظر می رسد.

یکی از روش هایی است که من تا حد زیادی در تکیه شده است:

من تمایل به با استفاده از دوربین فیلمبرداری بر روی آیفون من به تجربه به نظر می رسد، زاویه و موقعیت. فکر می کنم از این عکس فقط یک فریم از ویدئو. یک ویدیو 29 فریم در ثانیه، جرقه بزند گاهی حتی بیشتر. بدین بسیاری از عکس ها که شما می توانید به انتخاب از در یک ثانیه عکسبرداری است.

همچنین، افراد ناراحت کننده زمانی که آنها در نقطه ای احساس است. ناراحت کننده می کشد سکسی. اما، هنگامی که یک دوربین است نورد، موضوع خود را حتی باید بدانید. اجازه می دهد تا آن صورت، مردم تا حد زیادی شبیه کاری هستند که آنها خود را جذاب!

پس دوربین به پایان رسید آلیاژها، اجرای ویدئو، و با فشار دکمه های خواب / بیداری و خانه با هم بر روی آی فون خود را به چسبیدن به فریم های فرد از ویدیو خود را. عکس فوری با چند موضوع به شمار!


گام 4 - درگاه

یک روش که میرم موفقیت بزرگ با خواهد بود با استفاده از فیلتر های مختلف برای تقویت و افزایش روشنایی خلق و خوی است. من با استفاده از نرم افزاری به نام 8MM برای ضبط کردن چند از دوست دخترم طول می کشد، در حالی که او در اطراف تخت من lounged. من، رول تغییر حالت فیلتر، و غیره در ضمن، دوست دختر من رول در بستر به دنبال علاقه. اینجا چه من:

Sexy 1

Sexy 2

Sexy 3


من فرار از دوربین و تنها اجازه داده او را. تلنگر ID بین فیلتر های مختلف، و از آن لذت ببرید. بعد، رفتم عقب و فریم های منحصر به فرد که دوست داشتم بیشتر.

به خاطر داشته باشید: برنامه های کاربردی همچون 8MM را معرفی ریش ریش شدن، blurriness و رفتارهای دیگر دوربین های قدیمی که در آن آنها به منظور شبیه سازی است. شما هر چند باید به یاد داشته باشید که بسیاری از آنتی ویروس عکس تا کنون گرفته (مرلین مونرو، هر کسی؟) با دوربینهای قدیمی گرفته شد!


نتیجه

در پایان، شما قطعا نیاز به توسعه چشم برای علاقه به منظور گرفتن سکسی. اما، اگر شما را به برخی از (اگر نه همه) از پیشنهادات بالا می چسبد. خواهید قطعا در مسیر صحیح می باشد!


بیشتر ما در مورد 8MM Nexvio IOS .

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: