All Articles iPhone App
شخصی ، موسیقی زبان : آموزش سازدهنی با فاوست آبی بری
Blue Barry on Thu, February 10th 2 comments
Life is what you make it. The harmonica has certainly helped to make my life more fun. I have met lots of people through playing harp. Made lots of friends too, some have become wonderful life-long f

زندگی شما آن را. سازدهنی قطعا به زندگی من را بیشتر سرگرم کننده کمک کرده است. من تعداد زیادی از مردم را از طریق نواختن هارپ را ملاقات کرد. نویسنده بسیاری از دوستان بیش از حد ، برخی از دوستان شگفت انگیز زندگی طولانی تبدیل شده اند.

در حال قادر به بازی در برخی بلوز در نقطه ای ساخته شده است به من خوش آمد تقریبا در همه جا بروم. من را ساخته اند بچه های کوچک گریه در چرخ دستی های مواد غذایی خود و تنها با بازی لحن. من هم با بازیکنان فلوت محلی در ارتفاعات پرو ایفا کرده ، و سپس معامله سازدهنی برای فلوت پس از عملکرد. منظورم این است که می شود برای انجام این کار؟

موسیقی زبان جهانی از همه مردم است ، و سازدهنی سفیر عالی برای آن است. این بسیار قابل حمل است. فقط آن را لغزش در جیب شما -- از آن می رود که در آن شما بروید. نفس بسیار کنید زندگی آن را بازی می کند. شخصی ، زبان و موسیقی خود را ، و شما را وادار به آن راه خود را در بازی است. شما احتمالا در حال حاضر انجام بسیاری از چیزها در زندگی هستند که زیادی سخت تر از بازی سازدهنی.

آبی بری

اگر شما همیشه می خواستم به نواختن یک آلت موسیقی ، سازدهنی را در نظر بگیرند. این سحر و جادو نیست ، بلکه آن است که جادویی است. شما باید بر روی آن کار می کنند ، و برخی از صرف زمان در آن. اما ، اگر شما تمایل به بازی ، ما می توانیم راه را به شما نشان می دهد. هی ، زندگی همان چیزی است که شما آن را. چرا برخی از موسیقی در طول مسیر را ندارد؟

(آبی بری فاوست)

به هر حال ، که ام تصور ما را " سازدهنی بلوز مبتدی آبی بری "دستورالعمل از نوار کاست تمام راه را برای اپل!؟ چه سرد است؟

تا زمانی که ما کشف appOmator در ماه نوامبر ، ما راه طولانی را از آن واقعیت بود. پیدا کردن یک راه ارزان تا به راحتی نرم افزار و آیتونز APP فروشگاه گریزان ثابت شده بود ساخته شده و مورد تایید است. پس از نگاه به همه چیز آن را به یاد بگیرند که برای طراحی و نوشتن برنامه را از ابتدا و یا شخص دیگری را به انجام آن پرداخت ، appOmator واقعا زده وتر. با استفاده از آن با استفاده از روش کشیدن و رها کردن برای ترکیب های صوتی ، عکس ها ، و ویدئو آن را در واقع شدنی به نظر می رسید. آموزشهای ویدیویی به ما کمک کرد درک چگونگی استفاده از برنامه و چیزهایی واقعا از آن نقطه بر روی کلیک.

ما کمی در مورد ارتکاب به یک برنامه هنوز در مرحله بتا نگران بودند ، اما آنها در حال حاضر به حال ده ها تن از برنامه ها در فروشگاه app و آنها خوب است. این واقعیت که آنها وابسته بودند و MacProVideo به ما افزایش اعتماد به نفس مورد نیاز برای آن غلغله است.

سریع به جلو چند هفته و چند صد فروش APP بعد و نیازی به گفتن نیست ، ما در مورد امکانات برای هیجان زده SuperTutor سازدهنی .

در نهایت ، راه را برای انجام آن خودتان علاقه مندان به ایجاد یک برنامه با کیفیت و بدون لیسیدن برنامه نویسی. شگفت انگیز!

(دانلود appOmator به صورت رایگان در اینجا )

Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Martin
  Blue Barry, you are exactly the reason we created appOmator. I love your App man ... it's an amazing use of the technology. For anyone interested, Blue Barry's App is available from the iTunes App Store here: http://itunes.apple.com/us/app/harmonica-supertutor/id409907744?mt=8&ls=1
  • 8 years ago
  • By: Martin
  Reply
 • Blue Barry, I would just love to get my guitar player Tommy, grab my 5 string bass guitar and do a road trip from Atlanta to sit-in on some blues with you. We are in core/house band for the Red Hot Bluz Jam in Conyers, GA. hosted by Brooks Hunnicutt an old background vocalist for many artists in the 80's. Tommy and I enjoy playing Stevie Ray, BB king, Al King, Ray Charles, but we are in a band doing country music recording... pretty decent video on youtube.com "This Cold Desire" by Heart and Soul the Official video. email me at johnjoseph@rocketmail.com John Joseph Bassist Atlanta, GA East Senior High Class of 75' been a few years man.
  • 7 years ago
  • By:
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: