All Articles iPhone App
بررسی سیری در 4S آیفون : چه شما بدون آن انجام دهید؟
G.W. Childs IV on Sat, December 17th 0 comments
G.W. Childs discovers the good and bad sides of Siri on the iPhone 4S. He explains, on the one hand, why it brought a tear to his eye, and on the other hand, what makes it frustrating.

مگر در مواردی که youve که زیر تخته سنگ ها برای چند ماه گذشته زندگی می کردند ، و یا به شما تنها با تکان دادن گوشی آندروید و couldnt مراقبت کمتری ، youve بدون شک از سیری شنیده می شود.

اگرچه مفهوم فرامین صوتی در هر حال جدید (موتورولا و سامسونگ در واقع فرامین صوتی در محل در برخی از تلفن های خود را برای مدتی) ، اپل در واقع از آن ساخته شده خود. این برمیگردد به سیب مداوم را در تمام فن آوری ، به شما اجازه می دهد تا فن آوری های موجود ، ساخت آن را ساده تر برای استفاده از کارآمد تر و عملی برای کاربر روزمره. تا زمانی که شما نمی لهجه غلیظی اروپا (اوه صبر کنید ، که در آخرین به روز رسانی ثابت شد!) ، و تا زمانی که شما برخی از توانایی به اعلام کردن ، شما سیری لذت ببرید.

با به سادگی پایین نگه داشتن دکمه صفحه اصلی 4S آی فون خود را ، به شما خواهد دینگ


روز اول من با سیری

Siri on iPhone 4S


بیمار ، اعتراف من برای اعتیاد به مواد مخدره سقوط کرد و کاملا هیجان زده بود به گفتگو با سیری ، که من به جعبه مهر و موم شده آیفون من را شکست. پس از انتظار خستگی ناپذیر برای همه همگام سازی ، راه اندازی ، و دیگر مزخرف فانی ، من آماده بود تا اولین گفتگو من با سیری.

اولین درخواست من ، یادآوری شد من برای نوشتن مقاله macProVideo فردا در 4:00. در کمال تعجب من ، من پاسخ صدا برگشت و گفت : من به شما یادآوری فردا در 4:00. به من لبخند زد ، و این لحظه ای از تحقق : من در نهایت دستیار است که من همیشه به معنای بود که!

در طی چند روز بعدی ، به ویژه هنگامی که دوچرخه سواری ، یا پیاده ، من پایین نگه داشتن دکمه هدست من است که بر روی همه هدست اپل ، و دیکته دستورالعمل به سیری. برخی از دستورات مفید برای این بازی رایگان و دست عبارتند از :

  • What song is playing?
  • Read my last text message
  • Play playlist
  • Text

سیری در برخی موارد ، انجام شده با کمال. منظورم این است ، من به معنای واقعی کلمه تقریبا اشک در چشم من از شادی من در داشتن یک دستیار خصوصی با تجربه بود. هنگامی که پیام متنی کار می کرد ، به ویژه هنگامی که من رانندگی بود ، من امن و به دور از فاجعه رانندگی سلام در گذشته بوده است در حالی که دستی پیام کوتاه بود... بله ، بله ، شما این کار را ، بیش از حد.

بار دیگر جایی که من پیدا کردم خودم فکر ، سیری ، چه جهنم با شما اشتباه است وجود دارد؟ این بیشتر به طور منظم رخ داد زمانی که من در تلاش بود برای گرفتن سیری به بازی یکی از لیست پخش دلخواه من و من couldnt نام پخش به یاد داشته باشید. او به سادگی خودم بازی پخش ، شناسه را به حفر کردن تلفن من ، و غیره

من تمایل به پیدا کردن سیری مفید در اطراف خانه. ID می گویند ، تنظیم تایمر به مدت 10 دقیقه به من یادآوری در مورد آنچه که من در فر بود چک. یا کد می گویند ، من از خواب بیدار در 2 ساعت. بله ، من چرت زن و این کاملا ارزشمند در بر داشت.


سمت تاریک از سیری

سیری قطعا دارای یک حس تاریک شوخ طبعی. به او بگویید که شما او را دوست دارم ، شل با من اصلا فکر می کنم از شما که در راه پاسخ. یا چیزی در امتداد آن خطوط است. ناز آن ، و بسیار اپل ، به این معنا که شما باید شخصیتی بسیار کاربردی مخفی در درون مدارات و microchips (همه تگرگ تکینگی).

با این حال ، طرف تاریک سیری IM با اشاره به شخصیت او را نه لزوما. سرخوردگی اصلی من این بود زمانی که من با داشتن تلفن همراه مسائل پوشش بر اساس مکان من ، و کشف کرد که اگر شما نمی شبکه داشته باشد ، شما نمی سیری داشته باشند.

خط پایین :

... تا زمانی که شما دسترسی به شبکه!

امید من این است که این وابستگی به شبکه را در بروز رسانی جبران کرد ، که حداقل کارآمد مجموعه ای از دستورات موجود حتی زمانی که در حالت هواپیما ، و غیره پس از همه ، اپل ، و بعد بر روی شما می خواهم سیری در آی پاد ، و غیره وجود دارد . آیا می خواهید بچه ها به او را می دانید ، بیش از حد؟

Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: