All Articles iTunes
گروه بندی آیتونز -- بنگر قدرت این زمینه گروه بندی
Tobias Escher on Wed, September 8th 6 comments
iTunes: Behold the Power of the Grouping Field In my first post here on the macProVideo Hub (thanks for the honour of letting me write here) I want to show you how to use the most underestimated tagg

در پست من در اینجا برای اولین بار در توپی macProVideo من می خواهم به شما نشان دهد که چگونه به استفاده از دست کم گرفت زمینه برچسب گذاری در دست کم گرفت پخش بر روی این سیاره ، نه در منظومه شمسی : حوزه گروه بندی در iTunes.

کتابخانه iTunes به اندازه متوسط ​​در حال حاضر 52.000 آهنگ (شمارش کتابهای شنیدنی ها ، پادکست ها...)، همه وسواس زیاد و برچسب زده شده را با دست و نگهداری. یکی از قهرمانان من برای سازماندهی کتابخانه من برچسب گروه بندی است. من به شما تعدادی از راه هایی که در این زمینه می تواند مفید باشد به شما نشان می دهد. تمام صحنه های بازی نشان می دهد نسخه آلمانی از iTunes ، با یک دلیل : به محض این که شما زبان به انگلیسی سوئیچ ، ژانرهای برو کاملا دیوانه است. بنابراین شما باید با رونز ژرمنی عجیب و غریب به دنبال انجام دهید. همه شما باید بدانید که این است که زمینه گروه بندی "Werk" (= "کار") نامیده می شود.

01 -- داشتن ستون گروه بندی در مرورگر ستون

به عنوان اولین گام ، قادر به سرعت مشاهده محتوا برچسب گروه بندی خود را ، شما باید ستون مربوطه قابل مشاهده در مرورگر داشته باشند. در مورد من ، آن را شبیه به این به نظر می رسد (ژانر آهنگساز ، گروه بندی ، هنرمند ، آلبوم) :

شما را پیدا خواهد کرد که گزینه های آن را راه اندازی این راه را در منوی View.

02 -- با این نسخهها کار میکند کلاسیک قطعات متعدد

پس اجازه می دهد شروع می شود.

عکس صفحه یکی از آلبوم در کتابخانه من :

زمینه گروه بندی هایلایت شده است. همانطور که می بینید ، ما در حال برخورد با یک اثر کلاسیک کنسرت.

در ستون گروه بندی ، آهنگساز وجود دارد (بدون نام اول خود را ، از آنجا که معمولا شما را برای "شومان" نگاه کنید ، برای "رابرت" نیست) ، پس از آن با عنوان کار با کلید آن ، تعداد اپوس و نام مستعار. این اطلاعات ضروری ، به طور کلی برای شناسایی یک کار استفاده می شود. شماره اپوس ، کلید را نیز به عنوان نام مستعار تنها در این زمینه گروه بندی وارد می شود ، در نتیجه این آلبوم یا نام آهنگ ریختن نیست! آهنگساز مناسب است در مقابل ، بنابراین شما می خواهد همه آثار شومان منظمی حروف الفبا در ستون گروه بندی مرتب شده اند. میدان ستون است به طور کامل قابل جستجو است ، بنابراین زمانی که شما جستجو برای "بهار" ، این سمفونی را نشان خواهد داد تا در نتایج جستجوی خود را.

سی دی فیزیکی در واقع یکی دیگر از سمفونی از برامس را شامل است. با داشتن دو سمفونی با جنبش های خود را به وضوح از طریق گروه بندی جدا ، عنوان آلبوم با خیال راحت می تواند به عنوان "برامس / شومان" باقی می ماند. هنگامی که به جستجو برای "شومان" ، تنها سمفونی اول خود را نشان خواهد داد ، اما نه دیگر توسط برامس. این است مفید ترین زمانی که عنوان CD است هیچ چیز در تمام به انجام با آثار بر روی سی دی ، به عنوان مثال "بزرگ پیشنهادهای رمانتیک" از عنوان CD به تنهایی شما هرگز می شود قادر به بگویید چه چیزی در تاریخ وجود دارد و اگر شما شامل کار طولانی عنوان به نام آهنگ ، شما احتمالا ده ها تن از نام مسیر واقعا طولانی. آن را در گروه بندی و نام مسیر خود باقی بماند روشن از افزونگی.

یک جایزه ویژه ای وجود دارد : اگر شما از ضبط چندین کار مشابه بر روی سی دی های مختلف ، آنها را گروه بندی می دهد! سپس هنگامی که شما بر روی ورود سمفونی در مرورگر گروه بندی کلیک کنید ، همه ضبط شده داشته باشید ذکر شده است ، مهم نیست که بر روی آلبوم آنها هستند. که موجب صرفه جویی شما ایجاد تن از لیست پخش های هوشمند و شما مجبور نیستید به خاطر داشته باشید که سی دی در واقع شامل چه.

آلبوم کلاسیک احتمالا مهم ترین منطقه که در آن از تگ گروه بندی مفید است : برای متحد کردن آثار بزرگ در برگیرنده بیش از یک مسیر را تحت یک عنوان ، زیرا یک سمفونی ، در حالی که داشتن حرکات جداگانه ، با این حال یک قطعه واحد است.

03 -- سی دی سری

هستند بسیاری از سری سی دی ، سی دی یعنی تک که با این وجود تعلق دارند با هم در یک راه یا دیگری وجود دارد ، اما در واقع هیچ چیز مشترک با توجه به هر یک از تگ های خود را "معمول". نگاهی به عنوان مثال برخی از نمرات فیلم. 22 CANON فیلم جیمز باند در واقع ، نه یک "جیمز باند" در عنوان آن است. بعضی از مردم را حل کند این کار را با نوشتن "جیمز باند 1 -- دکتر هیچ" به عنوان آلبوم ، اما این یک راه حل خیلی بد است.

آیا آن را نمی بزرگ به عنوان اصلی و در همان زمان می شود قادر جستجو برای "جیمز باند" و -- مانند سحر و جادو -- همه آنها وجود دارد؟ خوب ، آن است! فقط متعال گروه بندی زمینه استفاده کنید. "فیلم سری -- جیمز باند" را وارد کنید و شما آنها را همه وجود دارد. حتی بهتر است : اگر شما در تمام مجموعه فیلم های شما را "سری -- فیلم" قبل از عنوان حق رای دادن واقعی ، شما همه franchises را در یک ردیف در ستون گروه بندی.

شما می توانید لیست های پخش هوشمند با گروه = نمایش فیلم های ایرانی -- جیمز باند و تا زمانی که شما همیشه نگه داشتن برچسب های خود را تا به روز است ، پخش خواهد شد خود را هر زمانی که شما یک امتیاز باند جدید به روز رسانی است.

همه این اطمینان حاصل می کند که شما به راحتی قادر به جستجو برای "جیمز باند" ، حتی اگر هیچ یک از همه آلبومهای این واژه در عنوان آن ، در حالی که هنوز هم با داشتن fanboy در ذهن استراحت خود را در صلح است زیرا شما مقدس تغییر نکرده است عنوان آلبوم

04 -- چند - CD آلبوم با زیرنویس

اغلب آلبوم با بیش از یک CD به شما. آسان است به چند CD آلبوم در iTunes ، فقط CD تعداد برچسب و استفاده از شما انجام می شود. اما آنچه که اگر این سی دی ها دارای زیرنویس است؟ CD شماره ترفند تنها کار می کند که نام آلبوم سی دی در همه یکسان است. بنابراین "جنگ صنفی -- موسیقی اضافی" و "انجمن جنگ -- نبرد پاک" دو سی دی برای iTunes. راه حل : گروه بندی. عنوان کامل ، یعنی "جنگ صنفی -- نبرد پاک" در این زمینه گروه بندی را وارد کنید ، در حالی که داشتن یکی دیگر از عنوان کلی برای این آلبوم ، "جنگ صنفی -- متن

گلچین ". به این ترتیب ، شما تعداد زیادی از آلبوم های مشابه گرفتگی نمایش آلبوم خود را داشته باشند نیست ، اما هنوز هم حفظ زیرنویسها از سی دی منحصر به فرد است.

این بسیار مفید است اگر می خواهید برای جدا کردن تعدادی از آهنگ متعلق به یکی دیگر ، درست مانند آثار کلاسیک : من به استفاده از آن برای نمره را برای قسمت های تلویزیونی. آلبوم "امتیازها قسمت X فایل" و سپس دسته بندی "فصل X EP X -- عنوان قسمت" وجود دارد. چیز شسته و رفته است که شما می توانید آهنگ را از سی دی های مختلف را در یک دسته بندی ، که فوق العاده است هنگامی که نمره برای یک قسمت بیش از سی دی های چند پخش است.

البته ، شما همچنین می توانید آن را انجام دور راه دیگر : با استفاده از عنوان آلبوم برای عنوان کامل ("صداها ونکوور 2010 -- مراسم افتتاحیه" "... -- اختتامیه") و گروه بندی برای عنوان کلی ("ونکوور بازیهای المپیک زمستانی 2010 "). این امر به ویژه زمانی مفید است که شما می خواهید به معیارهای وحدت همه آلبوم / آهنگ. من می دانم برخی از مردم که در استفاده از گروه بندی برای موقعیت نمودار بیلبورد.

05 -- ویژه برچسب ها

اگر شما نمی خواهید از تگ گروه بندی برای هر یک از اهداف مورد بحث در این پست استفاده کنید ، شما همچنین می توانید آن را برای مرتب سازی خود استفاده کنید. کمپانی ضبط موسیقی و یا نام مهندس های صوتی و یا هر آنچه شما می خواهید به را وارد کنید. تنها محدودیت ، خلاقیت خود می باشد. من می خواهم به آن را برای استودیوی فیلم استفاده کنید ، زیرا گاهی اوقات می خواهم بدانم که نمره به آن تعلق دارد که استودیو. آزمایش! آیتونز بسیار انعطاف پذیر است هنگامی که شما در درک اصول اولیه است.

در تعداد زیادی بیشتر چیزهایی برای یادگیری در مورد آیتونز وجود دارد. مراقب باشید برای قسط بعدی من "بنگر قدرت" یاد کرد ، در جایی که من شما را چگونه به نظم و مرتب کردن آهنگ ها و آلبوم های خود را نشان می دهد.

انتقادات و پیشنهادات به این آموزش بسیار خوش آمدید! من امیدوارم که شما لذت می برد خواندن و یاد گرفتم چگونه insanely آیتونز بزرگ واقعا است.

Comments (6)

You must be logged in to comment.

 • nice post! unfortunately, the grouping field seems not working work for me. I submit some information there, but when Iam searching for it (exact letters and words) iTunes doesn't show any results. I have iTunes 10.1.2, Snow Leopard with latest updates installed.
  • 8 years ago
  • By:
  Reply
 • Thx! Actually, the solution is pretty easy: The groupings column MUST be visible in the list view. That's the first of the four views. Enter it and press Apple-J, check "Grouping". Then you can search for the grouping in all views even if in the other views, grouping is not shown. I use Album View (the second view) and do not have grouping shown there. But any column you want to be able to search MUST be visible in list view! Hope that helps :)
  • 8 years ago
  • By:
  Reply
 • thank you for the direct answer. you were really helpful, and made my classification in iTunes even better. I only had to check the grouping column in the list view and then works everywhere, indeed. cheers!
  • 8 years ago
  • By:
  Reply
 • Thanks for a great explanation of Grouping in iTunes. When you were discussing classical works with multiple parts you said, "The opus number, the key as well as the nickname are only entered in the Grouping field, thus not cluttering the album or the track names!" What do you use for track names when dealing with classical works? For instance, assuming you have "Mozart: Symphony #40 In G Minor, K 550 - 1. Molto Allegro," would you place "Mozart: Symphony #40 In G Minor, K 550" in the Grouping and just leave "1. Molto Allegro" as the track name?
  • 7 years ago
  • By:
  Reply
 • NovatlanSound
  Yes, exactly. If the Symphony Nr. 40 was part of an album with multiple Symphonies on it, I might write "Nr. 40 - 1. Molto Allegro". But if it is the only symphony on the CD I would definitely leave out the Opus Nr. and only write the name of the movement, because all the rest is in the Grouping tag. The main reason for this being that it helps de-clutter the track list because names are shorter.
  • 7 years ago
  • By: NovatlanSound
  Reply
 • Pofylyi
  Just came across this thread, and thought I would tag on, even though 18 months late. I have an iTunes/iPhone/iPod tagging issue that I have not been able to resolve. Would appreciate any input: On both my iPhone 4 and my iPod Classic, it does not seem possible to search for an artist's name unless the artist is an "album artist". I have MANY compilations, both from purchased music albums, and from self made compilations put together from different sources, and on all these the "album artist" info field for each song in the compilation is "Various" or "Various Artists". When on iTunes, on my computer, it is easy to search for all songs by a particular artist, whether that song is from that artist's album, or whether the song is from within a compilation. HOWEVER, when searching for a particular artist on the iPhone or iPod, the songs will not show up in the search unless they are on an album on which ALL the songs are by that artist - i.e., where that artist is designated the "album artist". I have tried playing around with the info fields and sorting fields, checking and unchecking the "compilation" field, etc. I have also tried changing the album artist to the song artist for each song in a compliation - but while that makes the song artist searchable it also creates multiple entries in the Album list - one entry for each song, and that is too high a price to pay - too messy and untenable. One work-around might be to make a playlist for each compilation and then break up the compilations into separate made-up albums (just name the made-up album with the artist's name), one for each artist. However, there are hundreds of compilations, and that would be an enormous work load to do that break up. Also this would result in many albums with just one or two or three songs (since many artists in the compilations only have one or two or three songs on my entire iTunes database) . Have I missed something? Short of breaking up all my compilation albums, is there some way to be able to find, on the iPhone and iPod, ALL songs of a particular artist, even when some of the songs are in compilations?
  • 6 years ago
  • By: Pofylyi
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: