All Articles iTunes
آیتونز خودآموز : iTunes برای مواد حساس
Tobias Escher on Thu, November 4th 0 comments
iTunes is a great application for managing large amounts of music. But you can not only use it to manage a music collection, but also for other kinds of sounds! It is also great as a research database

آیتونز یک برنامه عالی برای مدیریت مقادیر زیادی از موسیقی است. اما شما تنها نمی تواند از آن استفاده کنید مجموعه ای از موسیقی برای مدیریت ، بلکه برای انواع دیگر تلفن های موبایل! هم عالی است به عنوان پایگاه داده تحقیق برای متن گفتاری ، و یا گاهی اوقات حتی فایل های پی دی اف. من پیدا کرده اند iTunes را به بسیار خوبی در مدیریت مجموعه ای از کاری که من انجام داده اند.

اما آن مناطق استفاده از آن به "استاندارد" اغلب در حال حاضر زن و شوهر از مشکلات بالقوه :

01 -- شما این نوع از مواد نشسته در کنار کتابخانه موسیقی خود را مناسب به دلیل آن را فقط نمی جا وجود دارد می خواهم.

برای مشکل (1)) است ، یک راه حل ساده وجود دارد ، به عنوان آیتونز در واقع قادر به مدیریت بیش از یک کتابخانه است. هنگامی که شروع کردن آیتونز ، فقط کلید Alt / انتخاب و نگه آیتونز شما برای باز کردن فایل کتابخانه یا یک حساب جدید ایجاد کنید. بعد از آن شما می توانید یک کتابخانه جدید در هر مکان که دوست دارید و از iTunes خواهد از آن استفاده کنید ایجاد کنید. اگر شما می خواهید برای سوئیچ به یکی دیگر از کتابخانه ، فقط پایین نگهداشتن Alt را / انتخاب دوباره در هنگام راه اندازی مجدد آیتونز . آیتونز : شما همچنین می توانید مکان که در آن آیتونز ذخیره فایل های رسانه ای در آن را تغییر

نکته : اگر شما می خواهید به حرکت کتابخانه iTunes شما را به مکان های مختلف ، شما می توانید زیر را انجام دهید :

  1. Copy the whole iTunes folder to the new location.
  2. Start iTunes while holding Alt/Option.
  3. Instruct iTunes to open the Library at the new location by pointing the file dialog to the correct location.

آیتونز در حال حاضر کتابخانه باز کردن و حفظ همه تعداد بازی ، امتیازات و غیره. اطمینان حاصل کنید که در تنظیمات بررسی کنید که مسیر کتابخانه جدید به درستی تنظیم شده و شما خوب هستند برای رفتن.

02 -- شما نمی خواهید این ماده خاص به آسانی به هر که سوئیچ بر روی کامپیوتر خود ، ساده و ساده در دسترس است ، زیرا بسیار حساس است!

این است که در آن چیزی که یک ذره بیشتر جالب توجه است. برای اطلاعات حساس ، به شما خواهد شد البته می خواهم به آن محافظت می کند. برای داده ها در خانه ، این موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از سردرد وقتی کسی به خانه خود می شکند و در جاده ها می توانید مطمئن باشید که در مورد لپ تاپ یا درایو قابل حمل دزدیده می شود ، نه دزد خواهد شد قادر به رسیدن به داده های خود را. بهترین راه حل برای این است که به رمز در آوردن همه چیز ، که خوشبختانه بسیار آسان است ، اما بسیار امن است. آیتونز قادر به خواندن و نوشتن از هر حجم با حمایت یاب OSX. بله ، این بدان معناست که ، آن را می توانید به تصاویر روی دیسک نوشتن! این به نوبه خود اجازه می دهد تا ما را به آیتونز استفاده از تصویر روی دیسک رمزگذاری شده که شما می توانید دستی سوار و پیاده. بنابراین مگر اینکه شما شخصا mount کردن تصویر ، اطلاعات خود را خواهد بود با خیال راحت از چشم anyones دیگری پنهان.. بسیاری از راه هایی برای ایجاد چنین تصویر های رمزگذاری شده وجود دارد ، اما من در اینجا با دو معامله :

--

هر نصب OSX تا به ابزاری به نام دیسک سودمند است . وجود دارد برای تعمیر و نگهداری هارد ، تعمیر مجوز دیسک و غیره. و می تواند تصاویر AES رمز گذاری روی دیسک ایجاد کنید. شما یک آیکون در نوار ابزار است که به شما اجازه می دهد تا یک تصویر جدید ایجاد کنید را پیدا کنید.

تنظیم اندازه خوبی برای کتابخانه و ذخیره تصویر را در هر کجا که دوست دارید و مجموعه ای از رمزنگاری 128bit یا 256bit. دومی امن تر است ، اما طول می کشد زمان بیشتری برای رمزگذاری و رمزگشایی!

سپس سودمند دیسک شما را بخواهد که یک کلمه رمز به ارائه و بررسی امنیت آن برای شما. شما باید یک رمز عبور ایمن ، که به معنای تولد شما ، نام حیوان خانگی خود را و به همین ترتیب استفاده کنید. ذخیره کلمه عبور در Keychain ، اما نوع آن را در هر بار دست نیست. اگر آن را ذخیره کنید به Keychain ، هر کس با استفاده از کامپیوتر شما خواهد شد قادر به mount کردن حجم. پس شما ایجاد کرده و نصب شده تصویر ، آیتونز نقطه به آن درست مثل وقتی که در هنگام ایجاد یک کتابخانه جدید. اگر می خواهید به کتابخانه های موجود خود را به تصویر حرکت ، شما می توانید دستورات بالا را استفاده کنید. آیتونز خواهد شد و سپس هر دو فایل های کتابخانه ای و همچنین فایل های رسانه ای در حجم های رمزگذاری شده را داشته باشد. هر گاه آیتونز ، از اسب پیاده شدن تصویر و هیچ کس قادر خواهد بود برای دسترسی به محتوای آن به شما نزدیک مگر اینکه او می داند رمز عبور! این روش ذخیره سازی کتابخانه iTunes نسبتا امن است ، تا زمانی که شما دور رمز عبور خود را انجام نمی دهیم. من آن را برای کتابخانه ها با اندازه ثابت که تغییر نکرده اغلب توصیه کند.

B --

روش دوم ، قوی تر ، با استفاده از منبع باز نرم افزار رمزگذاری به نام TrueCrypt است. به طور کلی آن را در روشی مشابه به روش دیسک ابزار کار نصب و استقرار یک تصویر روی دیسک رمزگذاری شده است. اما TrueCrypt دو ​​مزیت عمده دارد : -- شما می توانید پارتیشن کل رمزگذاری ، خوب است که برای کتابخانه های بزرگ

برای این آموزش ما یک دوره جدید در TrueCrypt ساکن در داخل یک فایل ساده راه اندازی. بعد از دانلود و راه اندازی TrueCrypt ، ایجاد دوره را کلیک کنید. دستیار پنجره به دنبال مثل این باز خواهد شد :

در اینجا شما می توانید انتخاب کنید برای ایجاد یک دوره جدید با ساکن در یک فایل و یا استفاده از یک پارتیشن از دیسک سخت.

نکته مهم : اگر شما استفاده از یک پارتیشن هارد دیسک ، تمام داده ها در این پارتیشن از دست خواهد رفت! بنابراین دو برابر است که شما با استفاده از پارتیشن درست بررسی کنید.

دستیار خود به توضیح است ، شما باید از مشکلات پس از آن داشته باشد. با این حال ، در اینجا چند چیز کلیدی ارزش دانستن :

  • For the file name, you can choose anything you like. The file extension does not matter, either.
  • If you want to be ultra-safe, create a hidden container, though this is really paranoid. But, hey, just because you are not paranoid that doesn't mean they are not after you ?
  • It doesn't really matter which encoding algorithm you choose. They are all pretty safe for "normal" use. Beware, however of using more than one encryption algorithm, because it significantly slows your system down! Only use more than one algorithm if your system can handle it and if it is really necessary.
  • I would advice against auto-mounting the image. If people don't know it even exists, they are far less likely to try to search for it. Having your encrypted image mounted by default sort of defeats the whole point. It is important that you do not store the password on your computer. Better don't even write it down, remember it! Keep copies of all keyfiles used somewhere. Without the keyfiles you will not be able to use the encrypted partition. It would also be prudent not to have the TrueCrypt icon in your dock, otherwise anyone will immediately see that you are using it.

03 -- معایب کتابخانه رمز

دو معایب استفاده از کتابخانه های رمزگذاری شده است که من می خواستم به ذکر است وجود دارد. اول ، شما همیشه نیاز به mount کردن پارتیشن و یا تصویر حاوی کتابخانه iTunes شما به صورت دستی. این البته کمی مشکل قابلیت استفاده است ، اما من فکر می کنم جنبه های امنیتی ، بسیار بیشتر از کمی از بدون هیچ زحمتی. انجام ناامیدی نیست : اگر فراموش کنید ، برای سوار شدن تصویر و راه اندازی آیتونز ، آن را فقط شکایت دارند که از آن می تواند کتابخانه را پیدا کند. همه شما باید انجام دهید و سپس به بستن iTunes و بازگشایی آن است.

مسئله دوم و مهم تر است سرعت. آیتونز نیاز به رمزگشایی و رمز در آوردن داده ها ، منجر به از دست دادن قابل توجهی از سرعت به هنگام دسترسی به داده های رمزگذاری شده است. خوشبختانه ، در نسخه های اخیر از iTunes به طرز چشمگیری عملکرد به یک نقطه که در آن کتابخانه های رمزگذاری شده است به همان سرعتی که آن را در iTunes 7 تکه تکه بود بهبود یافته است. در عملیات عادی ، از دست دادن سرعت بسیار قابل توجه نیست ، به جز در صورتی استفاده از CoverFlow در تمام دوران است. این جدی تر می شود زمانی که شما نیاز به کپی فایل ها و یا نوشتن فایل ها ، یعنی در هنگام وارد کردن آهنگ به کتابخانه خود. یک راه حل ساده وجود دارد اگر شما نمی خواهید در واردات صبر کنید : استفاده از یکی دیگر از کتابخانه iTunes به واردات ، تبدیل و تگ کردن تمامی track های و سپس انتقال آنها را به کتابخانه رمزگذاری شده خود را هنگامی که شما انجام می شود.

کتابخانه های رمزگذاری شده اطمینان حاصل می کند که آهنگ های خود را ایمن از چشم جاسوسی و یا سرقت ، که من فکر می کنم بسیار به ارزش اشکالاتی جزئی است. امید این کمک می کند -- اگر سوالی دارید ، لطفا ارسال آنها را به عنوان یک «دیدگاه» زیر وارد نمایید و من به آنها پاسخ دهید.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

EDM Production Tips
Logic Pro X 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn EDM Production Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: