All Articles Keynote
بالا فرانچسکو 3 ویژگی های کلیدی
Francesco Schiavon on Thu, May 15th 0 comments
It's time for PowerPoint to hang up its boots. Apple's Keynote makes it easier than ever to create killer presentations on your Mac, iPhone or iPad! Francesco Schiavon reveals its top 3 features.

کلیدی نرم افزار ارائه از اپل قابل مقایسه با پاورپوینت مایکروسافت است. اگر شما یک مک و یا در iOS دستگاه جدید، شما در حال حاضر کلیدی نصب (اگر نه، شما می توانید آن را از فروشگاه App یا فروشگاه برنامه مک دریافت کنید). یکی از تفاوت های عمده ای از پاورپوینت است که کلیدی ایجاد فایل های ارائه که می تواند باز، ویرایش و خود را در دستگاه های مک، در iOS (آی فون، اپل و یا آی پاد لمسی) بازی، و حتی در یک مرورگر وب از طریق icloud.com .

اگر شما را دیده ام هر یک از دوره های من در صفحه، شماره و یا کلیدی، من همواره شکایت دارند چقدر دشوار است به کار بر روی دستگاه های IOS در مقایسه با کار بر روی یک مک. این به آن دلیل ایجاد محتوا در یک رابط کاربری مبتنی بر لمس است تا حدودی پیچیده تر از انجام آن را بر روی یک کامپیوتر با یک صفحه نمایش بزرگتر، صفحه کلید فیزیکی، و دستگاه اشاره دقیق مانند یک موس و یا حتی لای شیار، مقابل با استفاده از انگشت خود را بر روی آیفون کوچک صفحه نمایش. اما هنگامی که آن را به مصرف محتوا می آید، دستگاه IOS ارائه مقدار زیادی از انعطاف پذیری در مک در دسترس نیست، حتی در مک بوک. پس از آن ممکن است تعجب آور است که 3 ویژگی های بالا کلیدی من محور IOS.

ویژگی 1: نیشگون گرفتن و کشیدن شما ارائه بر روی آی فون خود را

Pic 1

این، سومین ویژگی های مورد علاقه من است، و عقب مانده بسیار کمی از دوم ویژگی های مورد علاقه من، اما من آن را دوست دارم به دلیل انعطاف پذیری آن را ارائه می دهد.

من یک مک بوک را نداشته باشند، بنابراین بیشتر از کار من بر روی مانیتور یا در خانه یا در محل کار و یا هر کامپیوتر در کلاس درس موجود است انجام می شود. وقتی که کار با کلیدی، من ترجیح می دهم برای انجام این کار بر روی مک من، و "کار" من بیشتر به معنی "خلق" یا "ویرایش" ارائه کنم. اما از آنجا که کلیدی می تواند به آی فون و آی پد من با استفاده از حساب iCloud من همگام سازی، آن را واقعا به خوبی قادر به انجام ویرایشهای جزئی یا به روز رسانی به ارائه خود را بر روی آی فون خود را. این درست است به خصوص اگر شما بازی های خود را ارائه از دستگاه خود را IOS و نه از مک خود را (من از ویژگی های مورد علاقه کلیدی زیر را ببینید).

یک زن و شوهر از موارد که من برای به روز رسانی و یا نیشگون گرفتن و کشیدن یک ارائه درست قبل از بیان مورد نیاز ام شده اند وجود دارد. از آنجا که من یک مک بوک را نداشته باشند، قادر خواهند بود این به روز رسانی و یا تغییرات مناسب در آی فون من بیکن من را نجات داده است. بله، برای من این یک هیجان خود را برای ویرایش بر روی صفحه نمایش لمسی کوچک است، اما قادر بودن به گرفتن تغییرات گنجانیده شده بدون نیاز به اجرا بازگشت به خانه و یا به دفتر تسکین بزرگ است!


ویژه 2: استفاده از آی فون خود را به کنترل شما ارائه

Pic 2

این ویژگی دوم نزدیک به ویژگی های اصلی من است و به این دلیل که آنها مرتبط است، اما همان نیست.

وقتی شما مک خود را به عنوان دستگاه ارائه، با آی فون خود را به عنوان کنترل از راه دور، و سپس شما باید یک ترکیب کشنده. این به این معنی که شما می توانید ایجاد، ویرایش و پخش ارائه خود را بر روی مک خود را، می گویند، متصل به یک پروژکتور، اما کنترل پخش از آی فون خود را، آی پد و یا آی پاد لمسی! این است که واقعا شسته و رفته، زیرا شما می توانید ارائه خود را جذاب تر اگر شما خودتان را از تریبون و یا از میز کار خود را جدا و راه رفتن در اطراف اتاق و یا مرحله را.

Pic 3

به غیر از قادر بودن به خود را جدا از تریبون یا میز، شما همچنین می توانید حاشیه نویسی، نقاشی های نی را، و استفاده از نور اشاره مانند لیزر، همه با استفاده از انگشت خود را به سمت راست بر روی صفحه نمایش لمسی IOS.

ویژگی 3: حمل ارائه شما در آی فون شما و پخش آن بر روی تلویزیون اپل

Pic 4

این قابلیت به طول می کشد محل بالا برای من چرا که مک حداقل برای پخش نیاز ندارد،. در واقع، اگر شما به اندازه کافی شجاع هستید، شما می توانید ایجاد، ویرایش، و بازی حق ارائه بر روی دستگاه های iOS خود را بدون دست زدن و یا با استفاده از یک مک. من شخصا نمی خواهد انجام دهد که به خاطر من هم به سختی انجام ویرایشهای دقیق دارند، مانند وارد کردن متن، در یک رابط کاربری لمسی، اما وقتی که می آید برای پخش، شما که سطح دقت نیاز ندارد.

در مورد من، من همیشه ایجاد و ویرایش ارائه شده من در مک من (به جز وقتی که من نیاز به به روز رسانی جزئی در movesee سوم قابلیت بالا من در بالا)، اما اغلب فقط آنها را پخش به طور مستقیم از آیفون من.

گردش کار من می رود، مثل این:

  1. اول، I ایجاد سخنرانی من در iMac من یا که یکی در خانه و یا یک در دفتر. iCloud بصورت خودکار می شود یک نسخه از کار کلیدی در پیشرفت به سایر مانیتور من است، پس اگر من نیاز به انجام کار بیشتر بر روی آن مانیتور دیگر، من انجام دهد.
  2. بعدی، iPhone و iPad من هر دو با استفاده از حساب همان iCloud من است، پس سخنرانی من نیز به این دستگاه ها تحت فشار قرار دادند که من بدون در نظر گرفتن جایی که من ویرایشهای انجام با آن کار می کنند. در اغلب موارد من هیچ و یا بسیار ویرایشهای بر روی دستگاه های iOS را انجام دهم، هر چند. اما نکته مهم این است که من لازم نیست که در مورد آخرین فایل های همگام سازی نگران، از iCloud می کند که در پشت صحنه حتی در شبکه های سلولی (شما مجبور به فعال کردن داده های سلولی برای برنامه های کاربردی iCloud خود را در تنظیمات IOS).
  3. هنگامی که آن را به ساخت و ارائه من در محل کار می آید، ما یک تلویزیون اپل متصل شده به یک HDTV بزرگ است. من به سادگی استفاده از پخش برای اتصال به تلویزیون اپل و نمایش ارائه من بر روی صفحه نمایش HDTV بزرگ است. و درست مثل دوم ویژگی های اصلی من، در آی فون من، من نمایش ارائه، که اجازه می دهد من به حاشیه نویسی، نقاشی های نی و برجسته با استفاده از نور قرمز مانند لیزر از آی فون من.

Pic 5

بخش پیچیده ترین از این گردش کار و ویژگی است که امکان پخش در آی فون. این یکی از ویژگی های آن این است که بسیار آسان برای انجام این کار است، که در واقع مشکل به خاطر داشته باشید که در جهان به شما آن را فعال کنید. هنگامی که آی فون خود را در همان شبکه Wi-Fi به عنوان تلویزیون اپل، شما باید برای رفتن به مرکز کنترل، و قادر می سازد معکوس برای پخش. هنگامی که شما در انجام این کار، دکمه Play را از درون ارائه خود را در آنچه به نظر می رسد مثل یک فریم روی صفحه نمایش تلویزیون محصور شده است. بهره برداری از آن ارائه خواهد شد به تلویزیون اپل ارسال اما در آی فون خود را به شما نمایش ارائه دهنده دریافت کنید.

اتمام AskVideo.com کلیدی البته برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی گرفتن تمام این ویژگی ها را برای شما کار می کنند، بنابراین شما می توانید ارائه قاتل ایجاد کنید!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Mac, iPad & iPhone
Keynote
Dream It. Do It.
Do you want to learn Mac, iPad & iPhone?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: