All Articles Keynote
ماندن سازمان در حالی که تولید آلبوم شما
G.W. Childs IV on Fri, February 4th 0 comments
Creating, or producing an album is a daunting task. It can be tricky enough to write and produce one song, but ten, or thirteen songs? That can be a lot to handle! This is especially true if you are w

ایجاد ، و یا تولید یک آلبوم یک کار دلهره آور است. می توان آن را از روی حیله و تزویر به اندازه کافی برای نوشتن و تولید یک آهنگ ، اما ده ، و یا آهنگ های سیزده؟ است که می تواند چیزهای زیادی که مسئولیت رسیدگی به! این امر به ویژه درست است اگر شما در حال کار بر روی اولین آلبوم خود را ، که می تواند به نظر می رسد به مراتب بیشتر شبیه به یک کوه از تپه مول.

در آثار قبلی من ، من تمایل به تکیه بر روی حافظه ، بیش از هر نوع سازمان نوشته شده است برای نگه داشتن پروژه من رفتن. با این حال ، زمانی که من در نهایت قرار دادن همه چیز را در یک سی دی ، من شگفت زده می شود به اطلاع (همراه با جفت باند عصبانی من) که جزئیات کوچک باقی ماندند.

این زمانی است که من شروع به توسعه یک صفحه گسترده بسیار ساده برای خودم ، شکلی از سازمان من در ویدئو های طراحی بازی صدا آموخته است. با استفاده از بسیار ساده است سیستم چهار ستون ، من می توانم در یک نگاه ، که در آن آهنگ را در مراحل مختلف خود را تولید بودند. این به مراتب موثرتر از باز کردن فایل پروژه در Cubase ، یا منطق را با گوش دادن بگویید ، و غیره

In this tutorial, I'd like to show you how I set up my spreadsheets using Numbers to help me keep track of where I am in any particular album.

مرحله 1

من همیشه با برچسب زدن به ستون اول من به عنوان به سادگی 'آهنگ' شروع می شود . با این حال ، می توان آن را 'آهنگ' ، و غیره

مرحله 2

بخش بعدی این است که واقعا مهم است ، چرا که آن را اجازه شما به راحتی نگاه که در آن شما در هر مسیر خاص هستند. این "وضعیت" ستون است. من سه شرح اصلی استفاده کنم. 'ضبط' ، 'مخلوط' ، و 'تمام'. احساس آزاد آمد تا با چندین. برخی توضیحات دیگر من در گذشته استفاده می شود شده اند ، نیازهای اشعار '،' نیازهای گیتار است »، و غیره

مرحله 3

ستون سوم : من برای همه نوع از پروژه ها لازم است ، اما بسیار مربوط به اکثر آلبوم های پاپ نیست. ستون ریمیکس است که به سادگی یک جعبه چک اجازه دادن به من را انتخاب کنید که پیگیری خواهد شد تنها ریمیکس از این آلبوم است. اگر آهنگ است به چک ، این کار منجر به ستون چهارم.

مرحله 4

ستون چهارم که در آن من اختصاص دهید که هنرمند ریمیکس ، و هنرمندان ریمیکس این آهنگ. بازترکیبها هستند یک راه بسیار خوبی برای گرفتن آهنگ های خود را به جمعیت های دیگر که به طور طبیعی ممکن است به آهنگ های خود را در معرض است.

و این است که واقعا آن. اعطا شده ، شما می توانید ستون بیشتر که می خواهید اضافه کنید ، اما من سعی می کنم به نگه داشتن آن بسیار ساده است. همینطور شما دارید به کد رنگ آهنگ های مختلف خود را به عنوان خوش آمدید ، و از ستون وضعیت خلاص شدن از شر اگر دوست دارید. اگرچه ، اگر شما این کار را ، مطمئن شوید که شما را افسانه در پایین بیان به وضوح ، رنگ به معنی. به عنوان مثال :

  • Red = Recorded
  • Blue = Written (also the color of sadness)
  • Green = Finished (Also the color of money!)

همانطور که شما شروع به کار با این روش ، من هم قرار دادن فایل صفحه گسترده واقعی با فایل آلبوم خود را نشان می دهد. ایده پشت این کار این است که ، اگر کامپیوتر شما پایین می رود ، سازمان شما ، به همراه آلبوم خود را بر روی هارد ثانویه شما!

... شما پروژه خود را بر روی یک درایو ثانویه ، درست است؟

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: