All Articles Logic Pro
اضافه کردن پایان پایین به باس خود را در طرفدار منطق -- قسمت 1
Mike Watkinson on Tue, June 7th 2 comments
If a kick drum has no bottom end then it is a reasonably straightforward process to add more using a sine tone generator and noise gate. For a pitched bass part such as bass guitar, where the recorded

اگر درام و پا زدن هیچ پایانی پایین و سپس روند منطقی سرراست برای اضافه کردن با استفاده از ژنراتور سینوسی تن و دروازه سر و صدا ( رجوع کنید به -- اضافه کردن پایان پایین به طبل ضربه خود را در منطق نرم افزار و ابزارهای طرفدار نکته سریع). برای بخش باس تن به تن مثل گیتار باس ، که در آن صوتی ضبط شده است بیش از حد باس نور برای مخلوط ، سپس این را می توان یک فرآیند پیچیده تر. در اینجا برای اولین بار از دو روش که می تواند به شما کمک کند.


01 -- آیا می توانید آن را بشنود؟

پلاگین SubBass در منطق طرفدار طول می کشد یک بخش مشخص از طیف فرکانس سیگنال های صوتی و synthesises زنگ های سینوسی در فرکانسهای زیر فرکانس تجزیه و تحلیل شده است. آن است که نسبتا آسان به استفاده بیش از حد است و می تواند جعبه پاندورا از مشکلات کم پایان در صورت استفاده سردستی باز کردن. بنابراین یک قطعه از توصیه است که شما باید دنبال اگر شما به چشم پوشی از همه چیز مطمئن شوید که شما می توانید بشنوید آنچه شما انجام می دهند ، و یا تلاش های شما را می خواهید نتایج غیر قابل پیش بینی بر روی سیستم های دیگر می شود! این هیچ باس synthesising خوب earthmoving پایین است در 30 هرتز اگر مانیتور شما تکثیر نیست که شما نیاز به دانستن آنچه در آن مانند تلفن های موبایل!

Compact monitors won’t let you hear the bass

مانیتور فشرده معتاد باس را بشنوند به شما اجازه


02 -- با استفاده از SubBass پلاگین در

منطق SubBass پلاگین در است که در واقع synthesising دو مجموعه از زنگ های باس زیر را در تنظیمات پیش فرض خود ، بنابراین اولین گام این است که حرکت کشویی مخلوط فرکانس یا به طور کامل بالا یا پایین به طوری که تنها یکی از synthesisers فعال است. نسبت 2 به معنی است که فرکانسهای خواهد شد در نیمی از فرکانس تجزیه و تحلیل یا یک اکتاو زیر تولید این تنظیمات درست است!

Setting the Frequency Mix and Ratio

تنظیم و نسبت مخلوط فرکانس


فرکانس مرکز از 130 هرتز و پهنای باند از 0.26 به معنی اکتاو که فرکانس تنها در درون یک چهارم از محدوده نت های هشتگانه موسیقی متمرکز شده بر روی 130 هرتز خواهد بود تا با نسبت (2) این فرکانس اصلی سنتز تجزیه و تحلیل خواهد شد در حدود 65 هرتز باشد. یک اکتاو در اطراف 130 هرتز را پوشش می دهد در حدود 87 هرتز تا 0.26 از اکتاو می باشد حدود 11 هرتز و هر دو طرف از فرکانس مرکز. بهتر است تا پهنای باند بسیار باریک در غیر این صورت SubBass پلاگین خواهد زنگ های مثلثاتی ، بر اساس هارمونیک های partials بالایی از مسیر باس ضبط شده ، که می فرکانس های بنیادی از یادداشت ها که شد بازی نیست ، و سنتز این خواهد شد در نتیجه ظروف سرباز یا مسافر نامقدس!

Setting the Center Frequency and Bandwidth

تنظیم فرکانس و پهنای باند مرکز


03 -- شنیدن آنچه که شما انجام داده اند

همانطور که در بالا ذکر شد ، قادر به شنیدن آنچه که شما ایجاد کرده اند به این فرایند اساسی است. استفاده از لغزنده خروجی مخلوط برای کنترل. در نهایت شما احتمالا سیگنال 100 ٪ خشک به اضافه مقدار کمی مرطوب (سنتز تن) می خواهم. ساده ترین راه برای تعیین میزان سیگنال مرطوب شما نیاز به عقب سمت خشک به طور کامل. اگر چه شما می توانید بشنوید نسبتا مشخص و سپس تنظیمات خود را خوب ، اما اگر چه شما می توانید بشنوید ظروف سرباز یا مسافر rumbling از فرکانسهای پایین و سپس شما نیاز به تنظیم تنظیمات برای روشن کردن مسائل است.

برای این نوع از کار من شخصا ترجیح می دهند با استفاده از بخشی 2.1 از سیستم مانیتورینگ 5.1 ، اما هر مانیتور که پاسخ حتی فرکانس 30 هرتز یا پایین تر مناسب هستند. هدفون مشکل ساز هستند که آن را به تصمیم گیری معقول در مورد پایان دادن به پایین می آید.

Listening to what the SubBass plug-in is synthesising

گوش دادن به آنچه SubBass پلاگین در synthesising


بنابراین SubBass پلاگین می تواند یک راه سریع و موثر برای نجات از دست رفته پایان ضبط خود کار ، از قسمت زیرین. اما همچنین می تواند مشکلات بیشتری از آن را حل میکند هنگامی که ضعیف نظارت ایجاد کنید. یک مشکل معمولی است که توسط بیش از حد مشتاق استفاده بر روی آهنگ های چندگانه ، که در ابتدا برای تلفن های موبایل gratifyingly عمیق است اما به زودی تبدیل به یک باتلاق کل ایجاد می شود!

در باس اضافی برای باس -- قسمت 2 من نوشتن در مورد یک رویکرد پیچیده تر است که نتایج بیشتر کنترل خواهد

In the meantime check out these tutorials on Mixing in Logic:
Logic 403 - Mixing R&B
Logic 404 - Mixing Electronica

Comments (2)

You must be logged in to comment. Login Now

 • Gorynui
  Thanks for the tips. Just wondering if the final image is the correct one, or maybe a repeat of the previous one?
  • 8 years ago
  • By: Gorynui
  Reply
 • Rounik Admin
  Thanks Sammy! I've corrected the last image. :)
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: