All Articles Logic Pro
ساخت آهنگ های سفارشی کلیک کنید در منطق نرم افزار X
Jay Asher on Wed, January 1st 3 comments
Raise your hand if you've ever wanted to customize Logic Pro's click track/metronome behavior? Yes, sometimes you need it to play on certain divisions. And right on time with a solution is Jay Asher.

منطق کاربران حرفه ای که به من برای سال ها شناخته شده اند می دانند که حتی پیش از اپل خریداری منطق نرم افزار قفل، سهام، و هر بشکه از EMAGIC، من اغلب شوخی که شعار توسعه دهندگان بود، غیر ممکن است که انجام می دهیم به راحتی. اساسی ممکن است کمی بیشتر طول بکشد.

برخی از آنها می خندید، دیگران نداشت. در برخی موارد از مسائل فایده تر است که بسیاری از ما احساس نیاز به، مانند توانایی به حرکت بیشتر از یک مسیر در یک زمان در فهرست آهنگ، آن را در زمان کاملا در حالی که، اما در نهایت آن اتفاق افتاد، که یکی در نهایت با انجام منطق نرم افزار X. اما برخی هنوز اجرا نشده است، تا این تاریخ.

به عنوان مثال کاملی از مزایا منطق ناتوانی در سفارشی مترونوم آن و یا قابلیت کلیک کنید تا به آنچه توجه داشته باشید ارزش بازی است. به عنوان مثال، هیچ راهی به منطق نرم افزار ضربان خال خال یادداشت چهارم در 6/8، 9/8، 12/8 متر و غیره وجود دارد

منطق پیش فرض نرم افزار برای تولید صدا با یک ابزار نرم افزاری به نام Klopfgeist است، که یک واژه آلمانی به من گفته به معنای دست کشیدن شبح. این است که به طور خودکار به عنوان ابزار نرم افزار # 256 در طرح های جدید نمونه. عکس 1 را ببینید.

Pic 1

عکس 1


برای اینکه عادلانه، Klopfgeist خود را دارای طیف خوبی از گزینه های برای رسیدن به سطح، تنظیم، آهنگ، و غیره و حتی برخی از ایستگاه از پیش تنظیم خوب، که شما می توانید در عکس 2

Pic 2

عکس 2

Pic 3

عکس 3


بنابراین همه دسته مشکل، جی؟ مشکل این است که شما باید انتخاب کمی بیش از آنچه که اختلافات با مترونوم در بازی.

Pic 4

عکس 4


در هیچ کجای وجود دارد انجام یک گزینه به ضرب و شتم هشت یادداشت ها یا یادداشت چهارم خال خال را مشاهده می کنید.

بنابراین این بدان معنی است که اگر شما در 4/4 یا 3/4، و غیره هستند، کلیک است که به ضرب و شتم یادداشت های چهارم و اگر شما در 6/8 می باشد، آن است که رفتن به ضرب و شتم یادداشت هشتم. این زیر مخرج، طول دوره.

اگر شما یک فرد بد در این زندگی بوده است، آن را باور من است که شما را صرف گوش دادن ابدیت به یک آهنگ 6/8 و 12/8 کلیک بازی یادداشت هشتم است. این فوق العاده منحرف، آزار دهنده، و unmusical است و اگر چه بسیاری از ما برای این درخواست شده است از 1.0، قابلیت پیکربندی چه کلیک نمایشنامه اجرا نشده است. من فقط می توانم فرض کنیم که چیزی است که در معماری آن ساخته شده است که برای پیاده سازی آن بسیار دشوار است، از توسعه دهندگان لذت نمی مزاحم کاربران خود وجود دارد.

بنابراین ما نیاز به یک راه حل. در عکس 5، من یک پروژه که در آن متر است در واقع تغییر از 6/8 به 12/8 و در پایان در 6/4. واضح است، من نیاز به ایجاد یک مسیر سفارشی را کلیک کنید، نه تنها به خاطر نیاز من برای حفظ سلامت عقل خود من، اما هر نوازنده یا خواننده که ممکن است بر به قطعات رکورد برای من در من منطق X پروژه نرم افزار نامیده می شود.

Pic 5

عکس 5


من می توانم Klopfgeist برای این کار استفاده کنید، اما من ترجیح می دهم به استفاده از چوب صلیب (سمت چوب) در یک کیت درام EXS24. هر صدا است که برای شما قابل قبول خوب است.

در عکس 6، I ایجاد یک ابزار نرم افزار هستم بدون کتابخانه باز کردن بررسی می شود به طوری که منطق نرم افزار X خواهد شد به طور پیش فرض کلاسیک الکتریک پیانو کانال نوار ایجاد کنید.

Pic 6

عکس 6


در بازرس، I ماوس را پایین نگه دارید بر روی جعبه I / O از ابزار نرم افزار به تازگی ایجاد شده و بار یک نمونه EXS24 تک. عکس 7 را ببینید.

Pic 7

عکس 7


من پس از آن در کیت استاندارد خشک که همراه با منطق نرم افزار X محتوای بار، دلیل آن است که، خوب، خشک، و آن را عمومی MIDI، که به معنی من مطمئنم که نمونه های چوب متقابل خواهد شد به MIDI توجه داشته باشید C # اختصاص داده شده است 1. عکس 8 را ببینید.

Pic 8

عکس 8


من در حال حاضر نیاز به ایجاد برخی از مناطق MIDI. در این پروژه، من نیاز به دو: یک ضرب و شتم هشت یادداشت ها و یادداشت ها در سه ماهه ضرب و شتم. البته وجود دارد، راه های بسیاری برای وارد کردن داده ها MIDI با منطق نرم افزار، اما برای این مقاله من به مرحله صفحه کلید ورودی، که من هم می تواند با رفتن در زیر منوی Window و یا با فشار دادن دسته کوچک موسیقی جاز دستور کلیدی را تا شما را در عکس ببینید استفاده 9.

Pic 9

عکس 9


با استفاده از ابزار مداد، من یک منطقه خالی ایجاد کنید. پس مطمئن شوید که Playhead در آغاز اندازه گیری است، در صفحه کلید مرحله ورودی، I را انتخاب کنید سه ماهه توجه داشته باشید، نقطه، و نمادها به بعد، دوم به دلیل این که من خوب، کلیک قوی با سرعت MIDI از را 112. شما باید این گزینه را انتخاب کنید البته به پویا مختلف اگر شما انتخاب می کنید، و یا کشیدن فیدر از EXS24 بالا یا پایین. عکس 10 را ببینید.

Pic 10

عکس 10


اکنون من باید انجام دهید در حال حاضر با کلیک بر روی C # 1 کلید در مرحله ورودی صفحه کلید دو بار، و voila، همانطور که شما در عکس 11 را مشاهده کنید، آن را انجام می شود. به آسانی به عنوان شما می خواهید، درست است؟

Pic 11

عکس 11


از آنجا که من می خواهم برای شنیدن چهارم خال خال با هر دو 6/8 و 12/8، I هم اکنون می توانید استفاده از ابزار حلقه (بالا گوشه سمت راست از منطقه) و قرعه کشی در حلقه تا زمانی که نوار 13، که در آن به 6/4 سوئیچ. عکس 12 را ببینید.

Pic 12

عکس 12


حال به سادگی روند ایجاد یک منطقه با شش یادداشت چهارم را تکرار کنید.


برای بررسی:

 • من یک منطقه خالی ایجاد شده در نوار 13 با ابزار مداد.
 • من مطمئن شوید Ú©Ù‡ Playhead است در ابتدای نوار 13.
 • من سه ماهه توجه داشته باشید Ùˆ کاراکتر به بعد را انتخاب کنید Ùˆ با کلیک بر روی شش بار به ایجاد شش یادداشت چهارم.
 • من حلقه در منطقه تا زمانی Ú©Ù‡ تغییر متر است. عکس 13 را ببینید.


Pic 13

عکس 13


برای هر گونه تغییر متر دیگر، من می توانم به سادگی گزینه کشیدن مناطق مناسب به اقدامات مورد نظر و من در حال حاضر یک منطق نرم افزار X پروژه آهنگ کلیک است که به من خدمت می کنند، و موسیقی دان ها، بدون الهام از احساس یک نیاز قوی برای ارتکاب seppuku.


Related Videos
Comments (3)

You must be logged in to comment.

 • tobypitman
  Try lowering the velocity of the 'Beat' in the metronome settings for Klopfgeist. This should give you the desired effect of your programmed click in 6/8 and 12/8. You don't hear the mid bar (.4) accent so much at higher velocities. As far as I know this has always been in Logic. Strangely this extra dotted click accent only occurs on 6/8 and 12/8 signatures. When mixing 6/8 with 6/4 set the velocity high and lower the Pitch of the 'Beat' to C3 this will also accentuate the mid bar accent (it plays about one octave higher) in 6/8 and gives you regular quarters in 6/4. You can do a lot with the metronome 'Division' setting too which is set under the Signature in the Transport (Quantize Grid setting). 16th note clicks etc.
  • 7 years ago
  • By: tobypitman
  Reply
 • Jay Asher
  That's fine for pieces with 1 meter but what about those with mixed meters like we TV/film composers routinely do? It would be hard to set the Klopfgeist in any way that worked for all of them.
  • 7 years ago
  • By: Jay Asher
  Reply
 • Lynuzyu
  Is it possible to get the metronome beat set 1/4 with the " . " for example? .
  • 6 years ago
  • By: Lynuzyu
  Reply
Core Training: Audio Recording and Editing
Logic Pro X 103
Dream It. Do It.
Do you want to learn Core Training: Audio Recording and Editing?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: