All Articles Logic Pro
گرفتن خروجی Arpeggiator در در منطق نرم افزار X
Darren Burgos on Mon, November 11th 3 comments
One of the most impressive improvements in Logic Pro X is the addition of MIDI FX plug-ins, in particular the Arpeggiator. In this tutorial Darren Burgos reveals two ways to capture its actual output.

منطق جدید MIDI FX Arpeggiator می تواند پیچیدگی های فوری به آکورد های پایدار اضافه کنید، و یادداشت ها حتی تک. بر اساس پارامترها به شما در تنظیم آن می توانید یادداشت ها به ترتیب بالا، پایین، بالا و پایین، سراسر نتهای چندگانه، و خیلی بیشتر. هنگامی که شما به ثبت arpeggio، کمی خود را از یک اجازه دهید هر چند. یادداشت های واقعی آن را ایجاد به طور مستقیم ثبت نشده است، فقط آکورد برگزار شده خود و یا یادداشت های تک. در این مقاله بیمار شما دو راه گرفتن خروجی از arpeggiator را نشان می دهد. یکی از روش های است که در واقع حق را به arpeggiator خود ساخته شده است! شما اجازه می دهد آغاز شده است.


اول ما به کاوش چگونگی استفاده از قابلیت کشیدن Arpeggiators MIDI:


گام 1 - اضافه کردن Arpeggiator به یک ابزار نرم افزار

باز کردن یک پروژه خالی جدید در منطق، و مصنوعی ESP (برای تنظیمات باس میدان چربی باید به خوبی با Arpeggiator کار) را انتخاب کنید، سپس MIDI FX Arpeggiator، به نوار کانال اضافه کنید. برگزاری وتر و تماشای آیکون کوچک است که به نظر می رسد مانند مراحل در گوشه بالا سمت چپ. در حال حاضر وتر را آزاد کند. هنگامی که شما در برگزاری یک وتر پایین، آیکون روشن است. این یک درگ MIDI است! اساسا هر Arpeggiator الگو ایجاد، شما می توانید آن را بیرون بکشید و به فضای کاری / ترتیب منطقه.

add to software instrument


مرحله 2 - کشیدن الگوی به آهنگ

نگه ساده توجه داشته باشید سه وتر را با یک دست و با دست دیگر خود را آزاد کلیک بر روی آیکون با ماوس خود را / لای شیار و کشیدن آن را به مسیر در فضای کاری. انگار arpeggiation! در حال حاضر شما ممکن است تعجب که چرا چنین یک تکه کوچک آن، اما به یاد داشته باشید آنچه arpeggiator است که در واقع انجام آن تکرار وتر با بازی یادداشت منحصر به فرد به ترتیب بارها و بارها.

drag pattern to track


گام 3 - حلقه مناطق

برای بازی arpeggiation تا زمانی که شما در نظر گرفته شده، به سادگی حلقه منطقه به عنوان بسیاری از میله های زندان در صورت لزوم. تکرار این فرایند برای تمام آکوردها در پیشرفت / ترانه و شما خود را در اثر، ساخته شده اند توجه داشته باشید برای توجه داشته باشید نسخه های MIDI Arpeggiators خروجی.

Loop the regions


مرحله 4 - گذر Arpeggiator

حذف و یا دور زدن Arpeggiator در حال حاضر، از آنجایی که شما با آن انجام می شود! اگر شما اصلا، مناطق MIDI youve کشیده خواهد Arpeggiator را دوباره ماشه.


گام 5 - نکاتی برای استفاده از کشیدن MIDI

به خاطر داشته باشید، زمانی که شما از کشیدن آرپژ های مختلف، موقعیت موس خود را بر روی نوار خالی بعدی. Arpeggiators MIDI کشیدن مکان الگوهای خود را در آغاز تنها یک نوار. اگر می گویند که الگوهای شما کشیدن نوار نیم در طول، و الگوی دوم در وسط یک نوار موقعیت شما، شما با هم همپوشانی دارند منطقه کشیده بر روی اولین.

Pic 4


در مراحل فوق، ما به سادگی با استفاده از پیش فرض arpeggiation، اما احساس رایگان به تغییر هر پارامتر در arpeggiator MIDI کشیدن با هر الگوی Arpeggiator ایجاد کار خواهد کرد. برای مثال الگوی پیش فرض به سادگی نقش 16 یادداشت شروع از توجه داشته باشید پایین به بالا توجه داشته باشید، اگر ما تغییر Arpeggiator را به یک الگوی پیچیده تر مانند بالا و پایین، با یک محدوده اکتاو 4، الگوی شما کشیدن طولانی تری خواهند داشت.

pic 5


استفاده از مکینتاش درایور IAC به ضبط MIDI:

خوب، بنابراین در حال حاضر ما می دانیم که ما دستی می تواند قطعه Arpeggiator همراه با دکمه کشیدن، اما آنچه در مورد سادگی با گرفتن خروجی از یک ساختار وتر در حال حاضر ساخته شده است، یا برای آن موضوع، هر خروجی FX های MIDI (فقط Arpeggiator)؟ از آنجا که منطق اختصاص هنوز این اجازه می دهد تا نه، به خوبی نیاز به استفاده از مکینتاش ساخته شده است در بین برنامه راننده ارتباطات، و یا راننده IAC برای کوتاه مدت. این به ما می دهد مسیر مجازی به اولین Arpeggiator ارسال از منطق، و سپس از طریق به عنوان MIDI است که منطق و سپس می توانید ضبط. منطق می بیند راننده IAC در ورودی فیزیکی آن درست مثل آن را می بیند هر کنترل کننده MIDI ورودی. مجازی یا فیزیکی، منطق نمی تونم به تفاوت.


گام 1 - فعال کردن درایور IAC

اول، نیاز به فعال کردن راننده IAC. شما فقط باید برای انجام این کار یک بار، به عنوان مک شما این کار را از طریق ری استارت و خاموش شدن ناگهانی سیستم به یاد داشته باشید. برو به مکینتاش یاب، بر روی کلیک کنید

Enable the IAC driver


مرحله 2 - تکراری آهنگ

نوار کانال با arpeggiator شما می خواهید را به تصرف تکثیر. با کلیک بر روی آهنگ جدید با تنظیم تکثیر

duplicate track


گام 3 - حرکت به MIDI به آهنگ ساز خارجی

در حال حاضر، حرکت های MIDI از Arpeggiator اصلی پیگیری کردن به آهنگ ساز خارجی کپی. این یک گام مهم است. توالی آکوردها خود را بر روی دستگاه مورد نظر استفاده خواهد شد به ماشه Arpeggiator تکرار شده است. این Arpeggiator کپی به الگوی ARP به ابزار خارجی می فرستد، که است و سپس فرستادن خروجی آن به IAC راننده! آن در واقع بسیار ساده تر از آن را برای تلفن های موبایل!

Move MIDI


مرحله 4 - Arpeggiators های ضبط خروجی

نزدیک وجود دارد. با کلیک بر روی مسیر اصلی، و دور زدن Arpeggiator از شما دیگر به آن نیاز دارند. باید وجود داشته باشد هیچ MIDI در اینجا از شما آن را نقل مکان کرد به تکرار مسیر ابزار خارجی. اطمینان حاصل کنید که دکمه R را فعال کرده است، موقعیت جدول زمانی در آغاز از پیشرفت (که در حال حاضر در مسیر تکرار) و شروع به ضبط! اجازه دهید آن را به تمام راه را از طریق آن را به عنوان ثبت، شما باید یادداشت منحصر به فرد قرار گرفته را ببینید.

Record the arp's output


گام 5 - نکات

هنگامی که اسیر شده است، شما باید فورا دور زدن ساز خارجی و Arpeggiator آن است از خروجی خود را ادامه خواهد داد تا ارسال آهنگ حتی زمانی که خاموش است! بسته به سرعت از مک خود را، چگونه پیچیده آهنگ خود را مشغول به کار است، و عوامل دیگر، شما ممکن است مجبور به نیرو را با فرمول اندازهگیری کردن نتیجه گرفته MIDI. همانطور که من به طور خلاصه در بالا ذکر شد، این نیز یک راه عالی برای ضبط MIDI از هر یک از دیگر MIDI FX پلاگین مانند مدولاتور، توجه داشته باشید تکرار و Randomizer.

امیدوارم که شما لذت می برد این مقاله، و با تشکر برای خواندن آن!

Related Videos
Comments (3)

You must be logged in to comment.

 • Nudoguy
  Great article - thanks! Well-explained and very useful. This opens up tons of possibilities…..
  • 7 years ago
  • By: Nudoguy
  Reply
 • walter
  Yes indeed a great help for me too. I used this all the time in the old logic's environment window. I've noticed that unfortunately in the controller section of the midi plug-ins Logic developers have skipped a number of available midi controllers, between 31 and 64 for instance. I need those however, since I'm working on third party self developed instruments that have their controller range in this zone. Is there a reason for doing so? and is there a chance that this will be rectified in later versions? Is there a way to bypass the problem? After reading the brilliant article by Darren, I guess he's the man of the solution. best walter
  • 6 years ago
  • By: walter
  Reply
 • Tamiroi
  Thanks for the article. Very useful. I wonder if it would be possible to capture multiple tracks simultaneously this way?
  • 1 year ago
  • By: Tamiroi
  Reply
MIDI FX: The Arpeggiator
Logic Pro X 200
Dream It. Do It.
Do you want to learn MIDI FX: The Arpeggiator?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: