All Articles Logic Pro
مبتدی کامل راهنمای اپل منطق 9 : قسمت 2
Rounik Sethi on Wed, July 28th 7 comments
Recording audio. Whether you are a seasoned guitarist, a hobby vocalist or even an electronic musician, at some stage you'll want to record audio into Logic. In the second part of this series that's

ضبط صدا. این که آیا شما چاشنی گیتاریست ، خواننده سرگرمی و یا حتی نوازنده های الکترونیکی ، در بعضی از مرحله شما می خواهید برای ضبط صدا را به منطق. در بخش دوم از این سری است که این دقیقا همان چیزی است که ما قصد داریم دست به -- کشف اصول اولیه راه اندازی و ضبط صدا به منطق است. قبل از اینکه ما را شروع کنید ، من اینها را پیشنهاد میکنم چک کردن برای اولین بار در این راهنمای کامل مبتدیان به منطق اینجا .

ضبط صدا در منطق 8 یا 9 سریعتر و راحت تر از نسخه های قبلی است. حتی اگر شما یک رابط صوتی خارجی (مانند اوج توجه ندارد T به عنوان مثال) متصل به سیستم مک شما ، شما می توانید با استفاده ساخته شده در MIC و یا ساخته شده در خط در ارتباط است. برای این پست من خواهید بود با استفاده از دو نفره قابل اعتماد است ، اما ما همچنین می خواهیم نگاهی به در که چگونه شما می توانید دستگاه که منطق ضبط صوتی از را انتخاب کنید.


مرحله 1

من فرض کنیم شما در حال حاضر خواندن بخش اول این سری و درک آنچه یک قالب و یک مسیر است .

اگر شما با استفاده از رابط صوتی خارجی اولین قدم این است که آن را به مکینتاش فایروایر یا USB پورت وصل است.

در حال حاضر منطق و راه اندازی یک پروژه خالی را انتخاب کنید.


مرحله 2

از گفت و گو آهنگ جدید زیر را انتخاب کنید :

-- 1 صوتی آهنگ

-- فرمت : مونو (زمانی که شما از یک میکروفن و یا خط ورودی مانند یک گیتار است که یک ورودی مونو ضبط). این کاملا طبیعی به ضبط آواز ، گیتار ، یک میکروفون و غیره با استفاده از.

-- ورودی 1 (و یا هر ورودی می خواهید از روی رابط های صوتی خود را ضبط در مورد من من یک میکروفون متصل به ورودی 1 در دو نفره من است .) شما می توانید این تنظیمات را تغییر دهید.

-- خروجی : خروجی سیگنال منطق به طور پیش فرض ها را از طریق خروجی استریو از رابط های صوتی خود را انتخاب رد. من ترک معدن در خروجی 1-2.

هنگامی که شما انجام می شود ، بر روی "ایجاد" کلیک کنید .


مرحله 3

We need to check that Logic is setup to use your audio interface as the audio input.
Choose Logic Pro > Preferences > Audio...

بر اساس دستگاه ها و هسته زبانه صوتی خانگی اطمینان حاصل کنید که کوکی ها ticked. اگر هسته های صوتی از کار افتاده است ، شما هیچ از صدای منطق را دریافت کنید.

در بعد از آن از شما می توانید دستگاه های ورودی و خروجی برای منطق تنظیم کنید.

(If you are a Logic 8 user you'll be restricted to setting the Device which will use the input and output from the same device only. Pop by the Logic forums for advice on how to have Logic 8 recognize different ins and outs).

من راه اندازی دستگاه ورودی من را به عنوان دو نفره من و من هدفون من متصل به پایه هدفون دو نفره من ، من دو نفره به عنوان خروجی من را انتخاب کنید بیش از حد.


مرحله 4

من توصیه می کنم هنگام ضبط صوتی برای اطمینان حاصل کنید که 24 بیت ضبط و همیشه چک شده است. اگر چپ منطق بدون کنترل ضبط های صوتی 16 - bit که که به شما دامنه پویا پایین تر می دهد. من فضای اینجا نداریم به توضیح بیشتر در مورد عمق بیتی و نرخ نمونه ، بنابراین انجام بررسی از منطق 101 و 401 منطق فراهم می کند ، ستاره ای و معاینه حتی نزدیکتر از عمق بیتی و نرخ نمونه و همچنین چگونه به استاد پروژه در منطق است.

عطف نظارت بر نرم افزار بر روی شما را قادر به شنیدن هر گونه عوارض قرار دادن شما در مسیر های صوتی خود را به هنگام ضبط صدا محل.

اگر شما ساخته شده است هر گونه تغییر را کلیک کنید تغییرهای و درخواست بستن پنجره ترجیحات.


مرحله 5

زمان ضبط شروع! اما قبل از رفتن به هر بیشتر این مهم است که برای نجات پروژه های فعلی خود را. این موجب خواهد شد آن را خیلی آسان تر برای منطق بدانند که در آن به جای فایل های صوتی ضبط شده است.

را انتخاب کنید فایل

پوشه را انتخاب کنید و به این پروژه نام. منطق خواهد شد و سپس یک پوشه جدید را با آن نام و یک فایل پروژه را در داخل آن پوشه جدید ایجاد کنید. من واقعا می خواهم شما تیک شامل دارایی های جعبه چک به عنوان به شما گزینه های بیشتر در مورد دارایی و یا فایل ها و تنظیمات در داخل پوشه پروژه ذخیره خواهد شد را توصیه کند.

کلیک کنید ذخیره وقتی که شما انجام می شود .


مرحله 6

قبل از ورود به خانه ، ما را به ضبط پرش ، ما نیاز به ضبط آهنگ های صوتی ما را قادر می سازد. این نمی تواند ساده تر. با کلیک بر روی "R" نماد (ضبط آماده را فشار دهید) در هدر مسیر ، یا دکمه ضبط آماده بر روی نوار کانال های صوتی در بازرس. آنها هر دو یکی و همان است.

شما هم اکنون باید قادر به شنیدن سیگنال ها از رابط های صوتی خود را. اگر شما می توانید صوتی 1 نوار کانال I / O بخش را بررسی نمی کند. اطمینان حاصل کنید که ورودی و خروجی با ورودی و خروجی فیزیکی بر روی رابط های صوتی خود را.

این زمان خوبی برای بازی ساز خود و اطمینان حاصل کنید که سیگنال های صوتی در آینده به منطق هرگز قطع و یا تحریف شده است. شما می توانید به دست آورید و یا ورودی سطح بر روی رابط های صوتی خود را کنترل کنید.


مرحله 7

در مرحله بعد ، اگر شما ثبت سرعت هر چیزی بر اساس ، شما ممکن است سرعت از این پروژه برای تنظیم. به طور پیش فرض یک پروژه جدید تا به سرعت از 120 ضربان است. با استفاده از آهنگ کلیک کنید و بر روی دکمه بازی شما می توانید یک احساس برای سرعت و دریافت آن است که آیا بیش از حد سریع یا آهسته. سپس مقدار سرعت را با دوبار کلیک کردن بر روی ارزش عددی و وارد کردن مقدار جدید تنظیم کند.


مرحله 8

وقتی که شما آماده ، حرکت playhead به آغاز این پروژه (و یا هر کدام نقطه می خواهید برای شروع ضبط) و با کلیک بر روی دکمه ضبط در حمل و نقل . منطق ضبط و شروع شمارش در یک نوار به طور پیش فرض.

مطبوعات توقف وقتی که شما انجام می شود .

حالا وقت آن است برای گوش دادن به کلیک بر روی عملکرد خود را بر روی دکمه آماده ضبط بر روی سربرگ آهنگ برای غیرفعال کردن آن است. این به این معنی شما از طریق رابط های صوتی خود را نظارت و همچنین گوش دادن به آنچه در منطق ثبت شده! در حال حاضر بازی به نظاره نشست را فشار داده و لذت بردن از عملکرد ضبط شده خود را.

.

و این همه به آن وجود دارد... این مراحل را پوشش استخوان لخت... اصول مطلق صوتی ضبط در منطق 9. وجود دارد خیلی بیشتر به کاوش و من واقعا نمی تواند به اندازه کافی استرس که منطق عمیق و شگفت انگیز و بسیار قادر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در در مورد چگونه به در منگنه ، ثبت و ویرایش را پوشه ها ، COMP طول می کشد ، پانچ در پرواز ، رکورد ورودی های متعدد ، خطاهای زمان بندی درست ، و غیره ، و غیره اتمام کارشناس آموزش منطق ما در اینجا. منطق 101 : منطق اصلی این است بهترین مکان برای ادامه سفر موسیقی خود را با منطق 9 .

اگر شما نیاز بیشتر به کمک در این و یا هر منطق دیگری یا Mac نرم افزار مشکل : در www.macprovideo.com/forum/


Related Videos
Comments (7)

You must be logged in to comment.

 • Hey Guys I just obtained an apogee ensemble, I ned to know if I can run firewire cable to interface from a yamaha motiff,and into the mac pro, for audio recording and play back. //Chuck
  • 10 years ago
  • By:
  Reply
 • Rounik Admin
  Hi Chuck, From browsing the Yamaha Motif XS site it looks like you can indeed send MIDI and audio over firewire connection. I'm not sure how this would work through the Ensemble...(I've always used MIDI cables / USB to transmit MIDI data and audio cables for audio signal...) Even if you can't connect directly to the Ensemble you should be able to interface with your Mac directly. I'd ask Yamaha and Apogee directly on this. Let us know how you get on. Best Rounik
  • 10 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Really good tutorial. I can't even get a guitar sound. When I plug into garageband - I go through fast track, I select input fast track, output built in - then somehow I find the mono/ stereo, try out which mono - turn on monitor and eventually I get a signal - so I know that my set up is working. I then close GB and open up logic, no sound. I change preferences to fast track input, built in out put - no sound. I enable software monitoring - no sound. Starting to get annoyed... I click on R, still nothing. It seems to me that this might be really easy for people to grasp, but I really struggle just trying to get a signal and I cannot find anybody who posts this problem. Surely I'm not the only one - Can you help?
  • 10 years ago
  • By:
  Reply
 • Rounik Admin
  Hi Jason, If you're still suffering with this issue post a thread on the Logic forums at macProVideo here: http://www.macprovideo.com/forum/logic/logic-pro-express It's easier to follow your progress and post screenshots there. Thanks
  • 10 years ago
  • By: Rounik Admin
 • i am getting feedback when i try to record audio track #2. Audio #1 plays back fine but when I press the input monitoring button, I get this this loud feedback and shut it down. I know the answer is simple and I have done it before, I am just getting back into recording and am incurring this problem. My system is presonus firebox from a mackie 1202 mixer into a IMac -intel. Hope you can help. Also, any help / insight with bringing video in from IMovie 9 and recording whilst video is playing would be appreciated. Any tips or shortcuts ? thank you, joe
  • 10 years ago
  • By:
  Reply
 • Rounik Admin
  Hello Joe, Are you using Headphones to monitor the sound or Speakers? I would check that the connections between firebox and 1202 are correctly routed and check that the input gains are not set too hot. In Logic, is Audio track's input set to the Firebox's Input 1 or 2? Which input are you trying to record from? Hope this helps Rounik
  • 10 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Rounik Admin
  For more info on working with video in Logic, check out this blog post: http://www.macprovideo.com/blog/logic-pro/started-film-video-logic-scoring-picture I also recommend this tutorial on scoring to picture. It is fabulous! http://www.macprovideo.com/tutorial/logic9203 Best Rounik
  • 10 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
Core Logic
Logic 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Core Logic?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: