All Articles Logic Pro
ایجاد یک سولو ویولن ابزار EXS24 منطق PRO
Mike Watkinson on Fri, March 8th 1 comments
Mike Watkinson, ADE, shows how to quickly and effortlessly create a solo violin sampled instrument in Logic Pro - something strangely lacking in the included content for Apple's flagship DAW.

سوال اغلب در انجمن مطرح شده مربوط به عدم ساز ویولن انفرادی در پرولوجیک. مقدار زیادی از سازهای زهی گروه بزرگ صدایی وجود دارد - اما هیچ نسخه های انفرادی! در این آموزش ما در چگونه برای اصلاح این وضعیت با ایجاد یکی از را آن گونه که مایلید تغییر دهید.


دانلود نمونه

Pic 1


اول از همه، شما نیاز به یک منبع از نمونه های رایگان تکنوازی ویولن کردهاید. آزاد چرا؟ خوب، اگر شما برای کتابخانه ساز ارکستر EXS24 پرداخت می شود، پس از آن شانس هستند شما در حال حاضر کاملا خوب ویولن تکنوازی! همانطور که شانس آن را داشته باشند، یک مجموعه است به خوبی ثبت شده از نمونه های ویولن در freesound.org وجود دارد . یک ویولونیست حرفه ای است با نام کاربری از ldk1609 مشکل از ضبط هر نت در ویولن خود را با و بدون Vibrato و رفته با یک جفت فاصله QTC خاکی MP40 میکروفن. بسته نمونه در لینک های زیر در دسترس هستند:

Vibrato و بسته نمونه -

http://www.freesound.org/people/ldk1609/packs/3560/

غیر Vibrato و بسته نمونه -

http://www.freesound.org/people/ldk1609/packs/3559/


برای اهداف این آموزش، به جلو بروید و هر دو بسته را دانلود کنید - شما باید برای تبدیل شدن به یک عضو freesound.org اگر شما در حال حاضر، و به سایت وارد شوید برای دانلود.


ایجاد ساز خود

در منطق طرفدار، EXS24 باز، و سپس بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید برای باز کردن ویرایشگر ابزار و از منوی ابزار، ابزار جدید را انتخاب کنید.

Pic 2


از منو منطقه را انتخاب کنید بار نمونه های متعدد است.

Pic 3


در گفت و گو که به نظر می رسد، به نمونه های شما را دانلود کرده اند (یا بسته) حرکت و در تمام نمونه ها در پوشه را انتخاب کنید.

Pic 4


هنگامی که شما روی Add کلیک کنید، به شما داده خواهد شد سه انتخاب است. بطور غیر عادی و مرموز، پس از چند آزمایش، گزینه ای که من پیدا کردم که در این مورد کار می کند لازم است مناطق درام بدون کلید ریشه محدوده، از فایل های صوتی است. با این حال وجود دارد مسئله حل نشده با ویرایشگر ابزار - نمونه خواهد شد توجه داشته باشید درست بر اساس نام فایل ها (موارد برگزیده - به طور پیش فرض)، نقشه برداری، اما در این مورد، این یادداشت ها با بخشی از نام خود را در فرمت های C-3 (که در آن - نشان دهنده تیز) این اتفاق نمی افتد به درستی. ثابت برای این است که به صورت دستی تغییر - در این نام پرونده ها #. این مثل یک کار سخت و طاقت فرسا به نظر می رسد، اما آن را ندارد که بلند را ندارد!

Pic 6

تغییر "-" ...

Pic 7

به "#".


با نام پرونده اصلاح نمونه ها باید در سراسر صفحه کلید نقشه برداری به عنوان انتظار می رود.

Pic 8


انتخاب همه در مناطق در EXS24 (با کلیک بر روی یک و مطبوعاتی فرماندهی-A) و سازمان ملل متحد تیک این گزینه 1Shot - این است که البته به طور پیش فرض برای نمونه درام، که همان چیزی است که EXS24 است انتظار شما را به بار.

Pic 9


شما توجه داشته باشید که این نمونه در یک گروه قرار داده شده اند - شما می توانید گروه اگر شما مایل با دوبار کلیک کردن بر روی نام گروه را تغییر نام دهید.

Pic 10


در مثال من، من نمونه Vibrato و برای اولین بار، به طوری که مرحله بعدی (اگر شما می خواهید هر دو Vibrato و و غیر Vibrato و نمونه ها در دستگاه) است که به تکرار مراحل فوق و اضافه کردن مجموعه دوم از نمونه ها به ساز شما است. دومین مجموعه از نمونه ها را باید به یک گروه جدید که شما همچنین می توانید تغییر نام دهید اگر می خواهید اضافه شده است.

Pic 11


نفع گروه بندی مناطق در این راه این است که شما می توانید پارامترهای جهانی برای هر گروه تعیین است. دو نمونه مفید هستند:


سرعت

شما ممکن است نیاز به انتخاب نمایش

Pic 12


تنظیم گروه غیر Vibrato و با دامنه سرعت از 0 تا 63

تنظیم گروه Vibrato و با محدوده سرعت از 64 تا 127

با این روش شما می توانید نمونه Vibrato و به سادگی با بازی کلید با سرعت بیشتر (بیش از 64) شود.


DSR (H)

شما همچنین می توانید خیاط پاکت نمونه، زمانی که به عنوان یک گروه باعث می شود، در صورت لزوم.

Pic 13

محدوده سرعت و پاکت به عنوان پارامترهای تعیین شده است.


آه - و فراموش نکنید ساز نمونه خود را به صرفه جویی! برای انجام این کار، از منوی ابزار (در ویرایشگر ابزار) را انتخاب کنید ذخیره به عنوان ...


Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Mytlemeboy
    The above looks great - that is until I tried to load the samples having followed the guidelines above. I can hear the samples individually, and excellent they sound too ('play' etc.) but I cannot install them in a way where they fall automatically onto the correct chromatic keyboard key. There are indeed 3 options to choose from, none of which lets the samples flow into their respected pitch (why do they always flow from C1 by the way - even A#3 for example?). Any further assistance would be greatly appreciated. MG /UK
    • 4 years ago
    • By: Mytlemeboy
    Reply
Exploring The EXS24
Logic 102
Dream It. Do It.
Do you want to learn Exploring The EXS24?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: