All Articles Logic Pro
ایجاد قطعی هم BT الهام گرفته از مخفی شود -- قسمت 3
Rounik Sethi on Wed, December 8th 0 comments
Every Digital Musician has their own secret techniques. It could be an instrument setting, editing technique, routing or plug-in that helps define their sound or inspire their creative process. These

هر نوازنده دیجیتال دارای تکنیک های مخفی خود را. این ممکن است به تنظیمات دستگاه ، ویرایش تکنیک ، مسیریابی و یا پلاگین است که کمک می کند تا صدای خود را تعریف و یا الهام بخشیدن به فرایند خلاق آنها. این اسرار اغلب ، به خوبی... راز! در این مورد ، من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن 3 از راز های مورد علاقه من پلاگین با شما!

در قسمت 2 این مجموعه قطعی هم من قول داد که ما می خواهم نگاهی به برخی از عوارض از 3rd party plug - in ها که می تواند بر روی کتابچه راهنمای کاربر را ذخیره کنید ، برنامه نویسی کار فشرده در منطق برای ایجاد اثرات قطعی هم مورد نیاز است. این پلاگین ها رایگان هستند و می تواند عملا با هر مرغی شبیه کلاغ مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین ، Cubase و Ableton کاربران منطق و همه می توانند این یکی از لذت بردن.

یکی دیگر از ویژگی های بزرگ این است که آنها اغلب استخدام اتفاقی را به درستی انجام شد. این می تواند به غیر قابل پیش بینی برای تلفن های موبایل ، که ممکن است یا ممکن است شما در ابتدا بعد از منجر شود ، اما باعث می شود که برای برخی از نتایج چشمگیر. با این سه اثر مسلح به هر دلیلی برای اضافه کردن یک بیت از درستی انجام شد به هر آهنگ وجود دارد.

من به شدت می خواهم چک کردن قسمت 1 و قسمت 2 از این سری در اینجا اگر شما قبلا انجام داده است تا توصیه کند.

01 -- رایگان پلاگین در اینجا!

اولین پلاگین خواهیم در نگاه من دست کم مورد استفاده قرار میگیرد. این باعث نمی شود آن را کمتر موثر هر چند! شما می توانید دانلود کنید آتش سوزی در فرمت های VST و AU توسط MDSP @ Smartelectronix .

After downloading the plug-in to your Mac/PC you'll need to install it as per your DAW's instructions. For Logic users on the Mac drag or copy the .component file to the following location (where the "~" sign represents you Home Folder):
~/Library/Audio/Plug-Ins/Components/

تکرار این فرایند را برای زیر از plug - in : Livecut ، نیز توسط Mdsp @ Smartelectronix و بافر لغو destroyfx کنیم که به دنبال بعدا در این آموزش .

اگر شما پلاگین را در محل درست قرار داد ، هنگامی که ادم کند و تنبل خود را به شما راه اندازی اثر باید در دسترس برای استفاده.

توجه : شما می توانید از طریق PayPal به توسعه دهندگان از این پلاگین رایگان اهدا با مراجعه به صفحات خود بالا .

02 -- انتخاب یک صدا

You can use any sound you like to process and sometimes it's more fun to use drum beats or melodies. However, I've decided on using a Sculpture preset in Logic 9: 05 Modeled Percussion > Skin Drum

ما می خواهیم صدای در سراسر این آموزش ، بنابراین ما می توانیم راه plug - in ها اثر صدا مقایسه دقیق تر استفاده کنید.

در اینجا شروع ما نقطه برای تلفن های موبایل مانند :

[صوتی ID = "462"]

03 -- آتش

آتش گرفتن جالب در مورد تاخیر چند شیر با ویژگی های شکلگیری است.

به معنای واقعی کلمه وجود دارد صد و یک راه شما می توانید از آتش برای ایجاد صداهای جالب در یک روش مشابه به طراح تاخیر منطق استفاده کنید. با این حال ، من این پلاگین در برنامه بسیار سریعتر و بسیار quirkier برای استفاده.

برای این مثال ، من تاخیر پایه تا اطلاعات مربوط به 820 افزایش یافته ، تعدادی از شیپور خاموشی (Numtaps) به 16 کاهش می یابد ، مجموعه ای از شکلگیری تا 10ms و در اثر 100 ٪ مرطوب است.

در اینجا آنچه که آن را مانند تلفن های موبایل :

[صوتی ID = "464"]

04 -- لکنت زبان با آتش

برای ایجاد یک لکنت مانند اثرات با استفاده از تنظیمات استفاده از آتش شبیه به این زیر ، و آزمایش با نوع تاخیر (من اغلب استفاده از نما به قیر شیپور خاموشی تاخیر پایین

در اینجا آنچه که آن را مانند تلفن های موبایل :

[صوتی ID = "466"]

تغییر تاخیر ، آمپر و تنظیمات موارد مصرف شبکههای خصوصی به طور جدی می تواند برای تلفن های موبایل خود را تغییر دهید ! استفاده از آتش در رابطه با تاخیر دیگر برای به دست آوردن برخی از اثرات واقعا دور از تاب برداشته warped throats!

05 -- Livecut

Livecut به طور خودکار ایجاد شکستن الگوهای ضرب و شتم ، به عنوان یک راه آسان طراحی شده است . اساسا کاهش و یا برش تکه های نابرابر از سیگنال های صوتی و تکرار آنها را به شکل الگوی کلی glitched یا عبارت است.

There are three types of algorithm offered in Livecut: CutProch11, Warpcut and SqPusher. Each of these have their own adjustable settings in the center column.

با استفاده از Warpcut

[ID صوتی = "468"]

زیبایی Livecut است که شما همان چیزی بشنوند هرگز دو بار -- نگه داشتن اجرای خود را تازه ، زنده و تکرار نشدنی است. حرکت نزولی از Livecut این است که شما همان چیزی بشنوند هرگز دو بار -- به معنی ویرایش کامل لکنت خود را نمی خواهد بازی را کاملا به عقب باز هم همان! این ایده خوبی است به گزاف گویی و یا ارائه بخشی صوتی و سپس آن را به آهنگ های خود را که در آن شما آن را دوست.

06 -- بافر لغو

من عاشق این قطعی هم پلاگین در. مانند Livecut ، آن را اتفاقی در زمان واقعی می تواند به معنای نیاز به صبر و ثبت روند آن را برای مدتی قبل از پیدا کردن که اثر کامل درستی انجام شد / لکنت.

بافر باطل آثار با کاهش اندازه بافر صوتی است و می تواند عوارض لکنت ایجاد ، طبقه بندی کردن صداهای لیزری ، بطور غیر عادی و مرموز تن به تن برای تلفن های موبایل ، و غیره توجه به جزئیات در رابط کاربری بسیار مفید است. محل اشاره گر ماوس خود را بیش از یک دکمه ، لغزنده و یا گرافیک و عملکرد آن در پایین رابط پلاگین در نمایش داده شده. کاش پلاگین در منطق کار می کرد این راه است.

Buffer Override comes with built-in presets, so this really reduces the learning curve somewhat too.  So much more is possible than I'm able to demo in this feature length tutorial and playing around with the various settings can be incredibly rewarding. Here's a brief overview of one way to program Buffer Override to create a stutter effect.

همانطور که شما می توانید از رابط کاربری را ببینید ، این امکان وجود دارد تا همگام تنظیمات بافر به سرعت منطق. سه تنظیمات اصلی من همیشه بر روی آن متمرکز مقسوم علیه بافر (متقاطع بالا در صفحه نمایش مرکز) ، اندازه بافر (صلیب پایین تر در مرکز صفحه نمایش) و مخلوط خشک / مرطوب (راست) برای تنظیم که چه مقدار از سیگنال پردازش شده است.

در اینجا چند نمونه از نوع اثر است که می تواند به سادگی با تغییر مقسوم علیه بافر و اندازه تولید می.

به عنوان مثال :

[صوتی ID = "470"]

B به عنوان مثال :

[صوتی ID = "471"]

نمونه های فوق تنها خراش سطح. حتی ممکن است برای تعیین شکل موج های مختلف برای دو LFO (نوسانگر فرکانس پایین) است که زیر و بم کردن اندازه بافر و مقسوم بود.

07 -- همه با هم در حال حاضر

من اغلب یکی از Livecut ، آتش نشانی و نادیده گرفتن بافر در بخش درام ، چه به صورت مستقیم روی نوار کانال یا با ارسال به کانال AUX استفاده کنید. این یک راه آسان برای درخواست یک مقدار کمی از قطعی هم به عناصر خاص است. حتی جالب تر به طور کامل glitched از اثرات هر سه پلاگین برای وارد کردن بر روی کانال صدا و ببینید که چه نوع از صداهای عجیب و غریب و جالب را می توان تولید می شود.

در اینجا فقط یک مثال از یک حلقه اپل (الکترونیک رقص باشگاه بیت 17) اول ، خشک است ، سپس با آتش ، سپس LiveCut تنها ، بافر را زیر پا بگذارند تنها و در نهایت هر سه با هم برای تفریح!

[صوتی ID = "472"]

آن را برای تلفن های موبایل های مختلف در هر زمان و تغییر تنظیمات در هر یک پلاگین می تواند تغییرات نامحسوس یا چشمگیر تولید.

به یاد داشته باشید برای ذخیره تنظیمات خود را از منوی تنظیم پلاگین... و لذت بردن از تجربه با این آزاد بزرگ از plug - in! هر گونه نظر یا تجربه با دیگر قطعی هم آزاد پلاگین؟ قطره زیر را در نظر!

هستند بسیاری از طراحی صدای عالی و آموزش مرغی شبیه کلاغ خاص برجسته در اینجا در دسترس است . آنها را!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Audio Recording and Editing
Studio One 5 103
Dream It. Do It.
Do you want to learn Audio Recording and Editing?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: