All Articles Logic Pro
ایجاد تاخیر باتماس در منطق یا هر مرغی شبیه کلاغ
Gary Hiebner on Fri, June 3rd 0 comments
Dub Reggae broke some crazy sonic boundaries back in the day, and is heard everywhere in modern music from Rap and Pop to Metal and Electronica. The use of delays and limited analog gear was utilized

باتماس شمشیر بشانه شخصی لقب شوالیه باو اعطا کردن رگی شکست برخی از مرزهای دیوانه صوتی در روز و در همه جا در موسیقی مدرن از رپ و پاپ به فلز و الکترونیک شنیده. استفاده از تاخیر و محدود دنده آنالوگ به نهایت قدرت خود را به ایجاد اصوات جدید هیجان انگیز استفاده شد. ما می رویم به کشف نحوه ایجاد تاخیر دوبله - سبک. این تاخیر را می توان به هر سبک استفاده شود برای ایجاد هر دو علاقه و جنبش است. من رفتن به توضیح دهید که چگونه برای ایجاد تاخیر دوبله جالب در منطق ( 9) با استفاده از پلاگین تاخیر همراه آن و ویژگی های اتوماسیون اداری است. این می تواند در به دست هر مرغی شبیه کلاغ دیگر با استفاده از همان اصول است.


01 -- تئوری پشت آن

تولید باتماس موسس مانند لی خراش پری ، پروفسور دیوانه ، Jah شاکا و غیره بود در چرخ دنده ی آنها استفاده می شود بسیار محدود است ، اما نتایج آنها با این چرخ دنده را ایجاد هنوز هم به این روز می ایستد. این تولید کنندگان چرخ دنده ی خود را در راه آن بود در نظر گرفته شده استفاده می شود. آنها حلقه بازخورد با واحد تاخیر خود را ایجاد و دستکاری آنها را با استفاده از کانال های کمکی در کنسول اختلاط خود را. تصور کنید در صورتی که تا به حال تا به حال ابزار ما به امروز دسترسی داشته باشند.

چه هیجان انگیز در مورد تاخیر دوبله به سبک این است که آن را احساس شما در حال بازی با تاخیر به مخلوط کردن و ویرایش آنها شوید با استفاده از منطق پلاگین نوار تاخیر ، ویژگی های اتوماسیون اداری ، و یک کنترلر MIDI مخالف ، شما واقعا می تواند در تمام گراز در ایجاد سرگرم کننده تاخیر دوبله جالب است.


02 -- به انجام

من می خواهم برای ایجاد یک حلقه درام ساده با استفاده از Ultrabeat ، و سپس به ارسال بدام انداختن و کلاه را به کانال های AUX. اطمینان حاصل کنید را انتخاب کنید چند ابزار Ultrabeat خروجی. این به شما این امکان را می دهد که ما برای ارسال صدا درام تنها به کانال های مختلف کمکی به صورت جداگانه پردازش می شود.

در اینجا الگوی درام ساده ایجاد کرده اند :

[صوتی ID = "6648"]


02 -- ارسال کسانی که طبل

در حال حاضر بیش از سوئیچ به پنجره میکسر (فرماندهی 2). با کلیک بر روی علامت به علاوه کوچک در پایین نوار کانال Ultrabeat دو بار ، برای ایجاد 2 * کانال های AUX برای بدام انداختن و کلاه ما در حال رفتن به ارسال


سپس برگشت به رابط Ultrabeats بروید. بر روی کانال خروجی از کمند را انتخاب کنید خروجی 3-4 ، و بر روی کلاه را انتخاب کنید خروجی 5-6.


حالا وقتی که شما سوئیچ به پنجره میکسر شما هم اکنون می خواهد کمند و کلاه آمده از طریق کانال های AUX که ما در ایجاد شد را ببینید. شما می توانید این کانال AUX را به دایره زنگی و کلاه تغییر نام دهید. بعد ، بر روی هر کانال AUX راست کلیک کنید و انتخاب کنید ساخت / انتخاب ترتیب آهنگ. این اکنون در پنجره تنظیم برای اتوماسیون بیشتر بعد قابل مشاهده باشد.


03 -- زمان تاخیر

اکنون زمان آن است برای راه اندازی تاخیر کانال AUX. در ویندوز های میکسر را انتخاب کنید برای ایجاد یک کانال جدید AUX (گزینه ها

در نوار منو ایستگاه از پیش تنظیم تاخیر باتماس فوق العاده را انتخاب کنید ، این واقعا خوب باتماس تاخیر از پیش تعیین شده است. این تنظیمات با استفاده از رای دادن به نوار تاخیر LFO و عمق ، و نرخ فلوتر و تنظیمات شدت تنزل تاخیر. بخش فیلتر فیلتر کردن هر فرکانس است که می تواند باعث اعوجاج خشن دیجیتال با توجه به بازخورد بالا بر روی تاخیر شود.


04 -- ارسال آن به تاخیر

بعد یک اتوبوس (مجموعه ای به گذرگاه 1) کانال های دایره زنگی و کلاه می فرستد که به کانال تاخیر ایجاد کنید. با افزایش سطح واحد اتوبوسرانی که از طریق بر روی دایره زنگی و کلاه کانال می آیند شما تاخیر را اطلاع می دهد. گوش دادن به آن پرنیان زیبا باتماس شمشیر بشانه شخصی لقب شوالیه باو اعطا کردن. برای واقعا این جالب ، اجازه می دهد تا به طور خودکار این تاخیر است.


05 -- طور خودکار این تاخیر

برگشت به ترتیب صفحه شما در حال حاضر و مشاهده را انتخاب کنید

برای اطلاعات بیشتر در مورد حالت های اتوماسیون و کنترل اختصاص اتمام مولیبدن مقاله Volans :

http://www.macprovideo.com/hub/logic-pro/quick-tip-logics-automation-modes-explained


در اینجا مثال های صوتی از دوبله تاخیر حلقه ما :

[صوتی ID = "6649"]


خوب است به نگه داشتن دست و پا زدن را خشک و یا دیگر برخی از تاثیر آن شما سست است.


06 -- نتیجه گیری

تست این ترفندهای دوبله تاخیر برای خودتان در جنس خود. این را در مورد علاقه و حرکت به قسمتهایی که ممکن است فاقد به ارمغان بیاورد. این آثار شگفتی در بخش تجزیه و پل از آهنگ های. برو باتماس شمشیر بشانه شخصی لقب شوالیه باو اعطا کردن دیوانه!

فراموش نکنید برای بررسی HS استیو نکات و ترفندها آموزشهای ویدیویی برای کمک به بهبود گردش کار منطق خود را و شما طیف وسیعی از تولید مبتنی بر منطق و ترفند های طراحی صدا :

http://www.macprovideo.com/tutorial/logic9303tnt2

http://www.macprovideo.com/tutorial/logic304


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Ozone 9 Mastering Toolbox
Ozone 9 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Ozone 9 Mastering Toolbox?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: