All Articles Logic Pro
ایجاد موسیقی زایشی در ترمور FXPANSION و منطق طرفدار
Toby Pitman on Wed, April 24th 0 comments
Want to sit back and let the music happen automatically? Well then, you'll love this tutorial on creating generative music using FXpansion's Tremor and Apple's Logic Pro 9.

در اینجا یک چیز جالب شما می توانید با FXpansions لرزش و منطق طرفدار. شما احتمالا از لرزش شنیده می شود، آن یک سینت سایزر درام به طور کامل تکامل یافته و ترتیب همه را به یکی از ساخته شده است. شما می توانید آن را به عنوان یک پلاگین در و یا در حالت مستقل استفاده کنید. شما احتمالا منطق طرفدار شنیده بیش از حد! ؛)

لرزش یک زن و شوهر از ویژگی های واقعا سرد است. برای اولین بار است که ترتیب آن polyrhythmic است. این به این معنی هر خط ترتیب قادر است از حلقه در طول های مختلف. از شیار 1 را می توان به حلقه هر 2 ضربه در حالی که مسیر 2 می تواند حلقه می گویند پنج یادداشت های 16، و غیره این به این معنی شما می توانید حلقه های کلی که دائما در حال تغییر و تحول است و ممکن است هرگز همان چیزی که دو بار بازی! من فکر کردم شاید این ممکن است سرد برای دیگر برای تلفن های موبایل در ترمور در دسترس نیست! لامپ نور!

بنابراین من برای آزمایش آغاز شده! من در سراسر برخی از مشکلات جالب و برخی از راه حل جالب برای این مشکلات بود. من هم با برخی از نتایج جالب آمد! در اینجا آنچه که من پیدا کردم.


لرزش

بنابراین لرزش تا به این ترتیب سرد است. متاسفانه شما نمی صادرات فایل MIDI از آن است. این به ماهیت polyrhythmic از آهنگ های منحصر به فرد است. به عنوان یک پلاگین، ترمور نمی تونم انتقال داده توجه داشته باشید در منطق یا (اشکال از واحد صوتی). پس چرا لرزش به عنوان یک برنامه مستقل استفاده نمی کنند و بازی یادداشت از ترتیب سنج به منطق؟ که صدا مانند یک ایده خوب!

در اینجا ما می توانیم ترمور در حالت مستقل را ببینید. IM در تلفن های موبایل، فقط MIDI در حال حاضر، من دارم میرم خارج به صفر تنظیم علاقه ای ندارند. من دارم میرم راه اندازی برخی از توالی کاملا تصادفی در تمام هشت خطوط. من دارم میرم، با کشیدن مثلث برای هر خط در طول. این یادداشت های MIDI C1-G1 خروجی است.

Pic 1


گام بعدی بود به این ترتیب داده ها از لرزش و به منطق. من می توانم این کار را با استفاده از اتوبوس IAC. این مخفف اتصال به اینتر کاربرد و اجازه می دهد تا MIDI از یک برنامه به دیگری منتقل می. شما پیدا کردن این در نرم افزار راه اندازی MIDI صوتی. دوبار کلیک بر روی آیکون و مطمئن شوید که دستگاه آنلاین بررسی شده است.

Pic 2


در لرزش، من به تنظیمات MIDI با استفاده از لرزش رفت

Pic 3


در منطق من می توانم اتوبوس IAC به عنوان یک ورودی MIDI در کلیک

Pic 4


اگر من بازی در ترمور فشار دهید، من می توانید ببینید MIDI آمدن شوید.

Pic 5


بنابراین اگر من راه اندازی کیت قلم (که از C1-G1 نقشه برداری) در مسیر ابزار و بازی ترمور من نتیجه فوری.

Pic 6


[صوتی شناسه = "19919"]


با در نظر گرفتن یادداشت های کاملا تصادفی در نتیجه به شهوت و میل من بود! :)


همگام سازی نرم افزار

بنابراین در حال حاضر ترمور به منطق است که بسیار استفاده نمی همگام سازی نیست. پس چگونه می توانم این را انجام دهید؟ اول از همه من در لرزش PREFS MIDI بررسی همگام سازی ساعت MIDI را به عنوان آن را مانند یک جای خوب برای شروع به نظر می رسید.

Pic 7


من راه اندازی MIDI ساعت برای انتقال از منطق با رفتن به تنظیمات پروژه

Pic 8


من پس از آن اتوبوس IAC به عنوان یک ورودی MIDI به لرزش فعال می شود.

Pic 9


زمانی که من بازی در منطق رسید، من به دو چیز متوجه. اولا آن کار می کرد و ترمور در حال اجرا بود. دومین چیزی که من متوجه سر و صدا گوش مخربی ناشی از حلقه بازخورد من در اتوبوس IAC ایجاد کرده بود! در واقع یادداشت از لرزش آمدن و رفتن مستقیم به عقب. اصلا این کار را انجام دهند!

بنابراین پس از چند دقیقه سر خاراندن من یک راه حل بسیار خوب یاد می شود. فقط اتوبوس IAC دیگری ایجاد کنید! بله شما می توانید بیش از یک داشته باشد! شما می توانید این کار را با کلیک کردن بر روی علامت زیر بخش بنادر انجام دهد. تغییر نام شما اتوبوس جدید و خاموش می روید!

Pic 10


بنابراین در حال حاضر در منطق من مجموعه ای از ساعت MIDI به بیرون آمدن از IAC اتوبوس 2.

Pic 11


برگشت دچار لرزش

بنابراین من نیاز به راه اندازی مجدد لرزش آن را به اتوبوس جدید IAC. من مطمئن هستم که برای صرفه جویی در الگوی من به عنوان یک پیش تعیین شده ساخته شده است.

Pic 12


پس از راه اندازی مجدد سیستم دوم من IAC اتوبوس بود تا نشان دادن در بخش ورودی MIDI.

Pic 13


کم و ببین برنامه های همگام سازی تا زمانی که توسط منطق کنترل بود و هیچ حلقه بازخورد وجود دارد! چیزهای خوب است.

Pic 14


ضبط بعضی از MIDI در

بنابراین در حال حاضر من MIDI ورودی در مسیر قلم من ثبت می خواستم سعی کنید چیز دیگری است. شما می توانید اتفاقی کلی به الگوی را ببینید.

Pic 15


من پس از آن راه اندازی یکی دیگر از الگوی تصادفی در لرزش است. حالا زمان به منظور تلاش برای چیزی ملودیک تر بود.

Pic 16


بنابراین یادداشت های MIDI C1-G1 اصلا به شما گزینه های زیادی را که آن را به ایده های ملودیک می آید، بنابراین من نیاز به REMAP این. این به راحتی در منطق با استفاده از یک حفظ کننده آکورد است که قبل از ورودی ترتیب قرار داده شده انجام شد.

Pic 17


در همراهی با پرنیان تصادفی من remapped MIDI ورودی به یادداشت های تصادفی در داخل G مینور است که به عنوان اهنگ کلی از مسیر درام بود. من پس از آن مستقیم به جلو رفت و این MIDI در منطق در کنار درامز ضبط. اینجا MIDI نتیجه.

Pic 18


و اینجا آنچه آن را مانند صدا.

[صوتی شناسه = "19920"]


یکی دیگر از نتیجه سرد! بنابراین من این ایده را چند بار تکرار و سپس دوباره با استفاده از برخی از صداهای دیگر. در برخی موارد MIDI ورودی به در کلید G صغیر به ایجاد برخی هماهنگی اضافی به آکورد remapped شد. در اینجا نتیجه.

[صوتی شناسه = "19941"]


برای چیزی بود که پیش پنداشته موسیقی (به جز برای پیوستن به مجموعه ای از قوانین موسیقی، یعنی در کلید G مینور یادداشت ها) من فکر کردم آن را در واقع بیرون آمد، به خوبی ... کاملا موسیقی! این نوع از من چیزی از رزیدنت ایول به یاد. به عنوان یک آزمایش من فکر کردم آن را خوب رفت و چیزی بد دوباره استفاده کنید.

اگر دوست دارید ایده و خود REAKTOR شما ممکن است بخواهید سعی کنید از اسپیرال (در حالت مستقل) که می تواند الگوهای تصادفی MIDI (که می تواند به یک مقیاس تنظیم) و همگام سازی شده و ورودی به منطق با استفاده از همان روش های تولید.

Pic 19


یکی دیگر از پلاگین برای این نوع از چیزی که تصادفی آکسون های آسیب صوتی گرچه است سازی MIDI مشکل در مک، هر چند با چیزی شبیه به Bidule است غیر ممکن نیست.

به هر حال آن را امتحان کنید اگر شما دارای لرزش. گاهی اوقات نمی دانستند آنچه شما انجام است چیز خوبی است!


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

EDM Production Tips
Logic Pro X 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn EDM Production Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: