All Articles Logic Pro
قطعی هم سبک STUTTER FX در منطق -- قسمت 2
Rounik Sethi on Mon, November 22nd 3 comments
In the first part of this How-to create glitch effects series in Logic we explored the process of manipulating audio samples / micro-sounds in the Arrange  window. Giving the sense of a hit or sound

در بخش اول از این به ایجاد اثرات قطعی هم سری در منطق ما فرایند دستکاری نمونه های صوتی / میکرو برای تلفن های موبایل در ترتیب کاوش

I'd highly recommend checking out Part 1 of this series here if you haven't already done so.

01 -- هر صدا را انجام خواهد داد

ما به معنای واقعی کلمه می تواند هر گونه صدای به فرایند انتخاب و گاهی اوقات آن را بسیار سرگرم کننده است سعی کنید با استفاده از صدا کند که یک حمله کوتاه و آزاد داشته باشند. من در نهایت تصمیم گرفت با استفاده از پیش تعیین شده مجسمه در منطق 9 : 06 پتک ابزار

من عاشق تنومند ، طنین های غنی از این صدا... اما صدا نمی باشد چیزی است که ما با تمرکز ، به جای این روش است. در اینجا شروع ما نقطه برای تلفن های موبایل مانند :

[صوتی ID = "421"]

02 -- را در تاخیر

من ثبت MIDI منطقه توجه داشته باشید تنها در ترتیب منطقه من ، اما شما به سادگی می تواند سبب بروز صدا از انتخاب خود را با استفاده از صفحه کلید کنترلر MIDI یا کلاه صفحه کلید قفل است.

Next, I've inserted a Delay Designer plugin on the Insert slot of my Sculpture Software Instrument track.

03 -- طراح تاخیر

صفحه نمایش اصلی در طراح تاخیر شیپور خاموشی (نمایندگی میله عمودی) را نشان می دهد. هر ضربه بزنید و یا انعکاس داده می شود یک نام نامه. برای انتخاب یک شیر آب به سادگی با کلیک بر روی نوار آن و یا نامه ای آن. شیپور خاموشی انتخابی را تغییر دهید از آبی به سفید.

در بالا سمت چپ پلاگین تاخیر طراح است را فشار دهید همگام سازی. با استفاده از این فعال شده تاخیر (یا شیرهای آب از سیگنال اصلی) می تواند در منطقه لوله کشی نمایش ارزش شبکه قرار گرفته است. شبکه در طراح تاخیر است و سپس با آن در منطق ترتیب منطقه ، همگام سازی شده است. بسیار مفید است ، اما نه آنچه که ما نیاز داریم. همانطور که ما به دنبال ایجاد آلی اثر کند شدن لکنت اجازه دهید به نوبه خود همگام سازی کردن.

04 -- زمان به شیر

طراح تاخیر بیش از یک اثر لوله کشی تاخیر ساده است. هر شیر می تواند به صورت جداگانه در داخل پلاگین پردازش شده است. به عنوان مثال ، هر یک شیر را می توان منتقل یا panned متفاوت! اطمینان حاصل کنید که هر یک از شیر نمایش آن خواص سطح را با کلیک کردن بر روی زبانه سطح در بالای رابط کاربری.

اول حرکت شیر ​​موجود که در آن ما می خواهم آن را به صورت اجازه. موقعیت ماوس در طی نامه ای از شیر است. کشیدن شیر بسیار چپ (0ms) در پنجره نمایش ضربه بزنید.

بعد ، اجازه دهید ایجاد شیپور خاموشی برخی. ساده ترین راه این است که موقعیت ماوس در ردیف شناسایی (ردیف پایین باریک) از پنجره صفحه نمایش اصلی ضربه بزنید. اشاره گر خود را تبدیل به ابزار مداد با علامت به علاوه نشان می دهد شما می توانید شیرهای آب جدید ایجاد کنید. بر روی یک شیر آب جدید برای ایجاد کلیک کنید.

در حالی که ما در آن هستیم ، ایجاد کردن شیرهای آب بیشتر ، است 8 باید فوت و فن انجام دهید. نگران نباشید در مورد قرار دادن آنها را در حال حاضر نمی خواهیم که در مراحل زیر انجام دهید.

05 -- حق زوم و ترکیب

در اینجا اثر قطعی هم من نظر می رسد تا کنون :

[صوتی ID = "425"]

Zooming in to the Tap Display is incredibly intuitive once you know how! Place the mouse cursor in the Overview Display (top right corner inside the Tap Display). Your cursor should turn into a 4 headed arrow. This will allow you to click-drag to scroll (left to right). If you click-drag up you will zoom out and click-dragging down will zoom in.

This will become really important as you wish to place the taps accurately. Click on the AutoZoom button to toggle between your zoom setting and fitting all taps within the Display window.

همچنین توجه کنید که چگونه من خاموش سیگنال خشک در بخش مخلوط طراح تاخیر. در حال حاضر ما باید ضربه بزنید که تقریبا همان زمان به عنوان سیگنال اصلی باعث -- بدون نیاز به کپی سیگنال وجود دارد.

06 -- موقعیت شیپور خاموشی

این زمان برای آزمایش است ، درست مثل در قسمت 1. همانطور که من در تلاش برای رسیدن به آن اثر توپ تندرست ، من رفتن به دسته کردن شیرهای آب را به سمت چپ و گسترش آنها را با فاصله روز افزون بین آنها است. تلاش شما ممکن است چیزی شبیه به این :

در اینجا آنچه معدن مانند تلفن های موبایل. شما در بالا می توانید ببینید که آن را تنها به طول می انجامد 1423ms. با احترام می تواند مدت طولانی تر داشته باشند!

[صوتی ID = "429"]

07 -- تنظیم سطح لوله کشی

گام نهایی من در این بخش به شما نشان می دهد که چگونه برای تنظیم سطوح و اطلاعات تابه بدون ترک تاخیر طراح رابط!

اگر می خواهید اثر قطعی هم خود را به تبدیل شدن به ساکت تر در طول زمان ، اطمینان حاصل کنید که زبانه سطوح هایلایت شده است و به سادگی کشیدن را در نوار اصلی از یک شیر آب به منظور کاهش سطح آن است. تکرار این برای شیرهای آب به عنوان مورد نظر برای ایجاد یک اثر decrescendo.

Click on the Pan tab and now all the taps display with their pan information. The centre line represents zero pan. Drag the white dots on each Tap to move the pan. You can drag the green/blue bar lines to increase or reduce the Stereo Spread per tap  as desired.
After adjusting the pan, my pattern looks like this:

... و صداهای شبیه به این :

[صوتی ID = "432"]

با قطع ، تشدید و تقدم و تاخر می تواند منجر به اثرات بسیار غیر معمول و جالب. در واقع ، آن را بسیاری دیگر به این "شیپور خاموشی" در منطقه ترتیب برنامه و اضافه کردن جلوه های (یا به طور خودکار) هر شیر به صورت جداگانه.

فراموش نکنید که برای ذخیره کردن تنظیمات طراح تاخیر خود را از منوی تنظیم پلاگین... و لذت بردن از تجربه با الگوهای شیر و تنظیمات مختلف در طراح تاخیر. در قسمت 3 از این قطعی هم سری FX خواهیم نگاهی به برخی از پلاگین های 3 حزب آزاد است که می تواند برخی از آثار زیبا و برش glitchy ایجاد کنید!

میزبان هستند از راهنمایی بر اساس منطق ضروری و ترفندها در همه وجود دارد TNTs منطق 3 و مروری جامع بر طراح تاخیر در منطق استیو H در 303 -- TNT1 منطق .

Related Videos
Comments (3)

You must be logged in to comment.

 • Vivisuy
  Wow! I really Like this method! This will allow me to bounce a bunch of glitch sounds to audio. Once I do that I can most likely reverse or time-stretch the audio any way I want. Thanks again Rounik for expanding on this topic. Rob
  • 9 years ago
  • By: Vivisuy
  Reply
 • Rounik Admin
  Thanks Rob! I like this method too. Really nice to be able to quickly apply this to audio and MIDI tracks and easily automate all the different parameters of the Delay Designer... of course, being able to save as many Plugin settings (and/or channel strip settings) make this even more flexible than the method in Part 1. Stay tuned for Part 3...
  • 9 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • [...] Part 2 of this Glitch series I promised that we'd take a look at some 3rd party effects plug-ins that can save on the manual, [...]
  • 9 years ago
  • By:
  Reply
OBS 101 - The OBS Video Manual
OBS 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn OBS 101 - The OBS Video Manual?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: