All Articles Logic Pro
ایجاد مخلوط ریشه در منطق نرم افزار 9
Jay Asher on Fri, February 3rd 2 comments
Logic Pro expert author, trainer and film composer, Jay Asher, explains how to create stems in Logic Pro 9, and why this makes it easier and more efficient when it comes to the mixing process.

ایجاد ساقه وظیفه یک فیلم است و آهنگسازان تلویزیون غالبا بر خواسته است برای مقابله با. هستند plusses و و minuses به این وجود دارد: نکته خوبی است که از آنجا که مدیر و یا تولید کننده و میکسر تصویر می توانید تصمیم بگیرید که عناصر برای استفاده و چه مقدار به استفاده از هر یک از شما ممکن است احتمال کمتری دارد که نشانه مخلوط بسیار پایین آن است که نامفهوم یا ریخته در دسترس نباشد. خبر بد این است قصد موسیقی خود را را می توان کاملا تحریف شده است. آه، خب، آن را با خاک می آید.

چگونه ساقه؟ آنها به شما بگویم. در یک پروژه با بودجه ضعیف، آنها ممکن است تنها ترکیبی استریو صرفا به این دلیل که بودجه برای پرداخت هزینه برای افزایش مقدار از زمان بیشتر ساقه نیاز به میکسر تصویر به مقابله با. سناریوی مورد علاقه من این است که آنها را مخلوط استریو با یک یا دو ساقه های اضافی که هر گونه نگرانی در مورد مشکل برای آنها که در زمان اضافه کردن موسیقی من به محاوره، مانند انفرادی ابزاری ملودیک و کوبه ای بالا، مانند سلام، کلاه و shakers. حتی اگر چه من با تجربه و فکر می کنم من می دانم که چگونه این کار را بدون رقابت با محاوره ای، تجربه به من آموخت که این مطمئن تر است.

با این حال، حتی اگر شما یک آهنگساز رسانه ها نیست، مخلوط کردن از ساقه یک راه بزرگ برای رفتن که من، به خصوص اگر شما در انجام شبیه سازی ارکستر پیچیده است.


اینجا چرا:

احتمالا، پس از شما در تمام نقاط وارد شده شما را صرف یک مقدار عادلانه از موازنه زمان، سوژه متحرک از روبرو و اتوماتیک در درون بخش از ارکستر، مانند رشته خود را به عنوان مثال. ایضا برای برنج، woodwinds، کوبه ای، و بخش ریتم. اگر شما با استفاده از تعداد زیادی از کتابخانه های مختلف برای ایجاد پالت خود را با تعداد زیادی از مفصل، شما ممکن است به عنوان دو صد آهنگ را داشته باشد. به طور معمول، من در حدود شصت برای این نوع از کار به دلیل استفاده از یک مقدار عادلانه از ابزار نرم افزاری است که تکه با مفصل های متعدد است که با تغییر وضعیت کلید را انتخاب کنید. از آنجا که در اینترنت می گویند صحبت می کنند: YMMV (مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد) همانطور که شما بدون شک می دانید، مخلوط کردن این است که سیاه چاله از زمان است. اما اجازه بدهید به ما می گویند شما در حال حاضر در مرحله که در آن همه چیز در پارک توپ.

در حال حاضر شما به لحن خوب شاهکار پیچیده خود را آماده و شاید بیشتر از plug-in. در مورد من، من استفاده از بسیاری از UAD پلاگین که من منتظر بمانید تا در مرحله نهایی مخلوط اضافه کنید چرا که آنها القا پوشیدگی هستند. اضافه کردن این می تواند ویران کردن با توازن بین بخش های بازی است. شاید من محتوا برای قرار دادن پلاگین در بخش ارکستر کامل، مانند اکولایزر و کمپرسور و یا در مورد من، در جدید UAD Studer-800 ، که من در عشق با کاهش یافته است.

در هر صورت، انرا آن را آسان تر برای انجام نهایی مخلوط کردن و خودکار با پنج آهنگ AUX جای خود را شاید شصت آهنگ ساز نرم افزار؟ در سخنان یکی از چهره های برجسته سیاسی زن: شما خبرا شرط می بندم.

Here you can see the woodwind instruments I am composing for in this piece.

عکس 1. در اینجا شما می توانید ابزار woodwind من آهنگسازی در این قطعه را ببینید.


گام 1 - جابهجا کردن خروجی

حالا من می خواهم به ارسال همه آنها را به یک اتوبوس که AUX نوار کانال میزبانی خواهد شد. این واقعا آسان برای انجام این کار به عنوان منطق نرم افزار 9 را بیشتر از کار برای ما انجام می دهید.

در PIC. 2، شما می توانید ببینید که با تمام نرم افزار woodwind ابزار انتخاب مستطیل خروجی انتساب حرکت و تغییر آن از خروجی استریو به یک اتوبوس، در این مثال، اتوبوس 10.

Pic 2. The Mixer

عکس 2. میکسر


در PIC. 3، توجه داشته باشید که منطق نرم افزار 9 AUX با اتوبوس 10 به عنوان ورودی خود را ایجاد که

pic 3.

عکس 3. بادها نوار کانال و خروجی


مرحله 2 - تکرار این فرایند را برای دیگر بخش های ارکستر

پس از همان روش، من ایجاد Auxes های اختصاص یافته به صعودی ورودی اتوبوس برای من در برنج، رشته ها، (پرکاشن)، و بخش های ریتم (عکس 4).

pic 4

عکس 4. تکرار این فرآیند


این فوق العاده است! من در حال حاضر می توانید تمام آهنگ های دیگر در ترتیب پنجره من اگر من می خواهم پنهان و تنها کار کردن با این پنج آهنگ AUX به ریز لحن ترکیبی من (همانطور که می بینید

pic 5.

عکس 5. AUX در منطقه ترتیب آهنگ


اما من می خواهم به ایجاد ساقه های های صوتی noweven اگر من لازم نیست که آنها را تحویل. برای این کار می تواند پروژه من تحت شماره نسخه دیگر را نجات دهد و خلاص شدن از شر تمام ابزار نرم افزار و هر FX پلاگین است که ممکن است در آنها باشد. این آزاد کردن قدرت CPU من برای هر ترکیبی CPU-فشرده پلاگین من می خواهم استفاده کنید، اجازه می دهد تا به منظور بالا بردن بافر صوتی قدرت CPU بیشتر من را بدون مراقبت در مورد زمان تاخیر (که برایم ناراحت کننده در حالی که بازی ابزار نرم افزار) و، اگر من با استفاده از یک کامپیوتر برده، آن را دیگر نمی خواهد که در تصویر می شود. وقتی که من انجام مخلوط نهایی من، کمتر از چیزهایی که من نیاز دارم به من انجام می دهم فکر می کنم.


گام 3 - ایجاد آهنگ های صوتی برای ساقه

بار دیگر، منطق نرم افزار 9 می سازد این خیلی آسان است: من باید انجام دهیم این است که با کلیک بر روی علامت به علاوه در بالای لیست آهنگ و به منطق برای ایجاد پنج آهنگ های صوتی استریو با ورودی صعودی، سابقه فعال باشد، شما می توانید در عکس را ببینید است. 6.

Pic 6. Audio tracks for each stem

عکس 6. آهنگ های صوتی برای هر ساقه


گام 4 - ضبط ساقه

پس از تنظیم طول پروژه به مقدار مناسب از میله (یا طراحی در چرخه)، ثبت را فشار دهید و در حال حاضر شما 5 ساقه. در این نقطه، اگر آن را به مهندس مخلوط شما به سادگی می توانید آنها را به او ارسال و یا، اگر شما مهندس ترکیبی، شروع به مخلوط کردن. اگر این یک فیلم و یا تلویزیون پروژه شما در حال حاضر طول پروژه، سرچشمه می گیرد که ممکن است آنها نیاز است.


Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • skipstream
  Thanks for that but in the last para of Section 2 you mention saving a new version of the project and deleting all your software instruments etc. I don't get this. If you do that before recording into the stems then surely there is nothing to record into them?
  • 7 years ago
  • By: skipstream
  Reply
 • GaryHiebner
  Great article, Jay! Stem mixing definitely opens up other possibilities for the mixing process and allows you to focus better on the mix and have a more removed ear for the mix, instead of starring at 100 tracks. Stem mixing is also great for the mastering process as well. As you can tweak elements such as the kick and vocals after the mastering processors. Take a look here for tips on this: http://www.macprovideo.com/hub/ableton-live/stem-mastering-in-ableton-live
  • 7 years ago
  • By: GaryHiebner
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: