All Articles Logic Pro
ایجاد جانبی زنجیر شیار با منطق مزایا تحریر افزونه در
Darren Burgos on Mon, June 16th 0 comments
If you think you already know everything about side chaining to create grooves in Logic Pro, think again! Darren Burgos shows how the humble tremolo can be used in a groovy way.

بسیاری از ما در حال حاضر می دانید که چگونه برای ارسال صدا و ضربه ی از طریق یک کمپرسور (از طریق منو زنجیره جانبی) برای ایجاد یک پمپ به خوبی احساس در خطوط باس شما و دیگر تلفن های موبایل. اگر شما اصلا، اساسا منبع از زنجیره جانبی (اغلب یک ضربه) باعث فشرده سازی حجم در صدای در حال اجرا درخواهد آمد. هر بار که ضربه ی برخورد، حجم کاهش می یابد لحظه ای ایجاد حرکت در دامنه. کل این فرآیند می تواند تا حدودی وقت گیر است، و اغلب مختل جریان خود را از خلاقیت زمانی که نیاز به توقف و به این مسابقه گذاشته. در این مقاله، بد نشان می دهد یک روش فوق العاده سریع برای رسیدن به آن سمت شیار زنجیره ای احساس بدون مجموعه ای طولانی، و بدون استفاده از هر سمت زنجیرهای در همه.

مرحله 1 - باز کردن یک آهنگ به آزمایش با

باز کردن یک آهنگ با مصنوعی یا که youd باس مانند برای قرار دادن برخی شیار در. در مثال من یک آهنگ سریع را با هم با برخی از اپل حلقه مصنوعی و Ultrabeat. بد ایجاد می شود بخشی مصنوعی بالا، و bassline.

Pic 1

مرحله 2 - باز کردن لرزش صدا افزونه در

نخست من می خواهم برای پردازش صدا سرب بالا در مثال آهنگ من. از منوی FX مدولاسیون صوتی، انتخاب اثر لرزش صدا. به طور معمول این اثر است که در ایجاد سوژه متحرک از روبرو صدایی سرد و یا برای تلفن های موبایل دردار زمانی که نرخ قرار است همگام. تحریر اساسا یک LFO با موج shapable است که می تواند حجم کانال های چپ یا راست یا به طور مستقل و یا در هماهنگی اثر.

Pic 2

مرحله 3 - برای یک صدا سرب تنظیم

ترک نرخ تعیین شده به 1/4 یادداشت تا اثر اتفاق می افتد در هر ضربان. همچنین تقارن و صاف ترک مجموعه را به مقادیر پیش فرض خود را. بنابراین هر دو L و R استریو طرف در همگام ماندن، تغییر فاز به 0 درجه است. همچنین مقدار عمق جلو و پایین به حدود 80 درصد است. این تنظیم باید به شما یک صدای پمپ های خوب را به عنوان است، اما سعی کنید تنظیم برخی از پارامترهای دیگر بیش از حد. تقارن و برای صاف کردن شما اجازه می دهد برای شکل دادن به موج این است که باید در هنگام کار در tempos کندتر چرا که آنها به شما اجازه لحن زیبای شیب حجم آن را به عنوان حرکت کردن.

Pic 3

مرحله 4 - برای یک باس صدا راه اندازی

حالا من دارم به پردازش صدای بم با لرزش صدا. باز هم، ترک تنظیمات پیش فرض در نرخ، اما در حال حاضر نیز به عمق مجموعه را به طور پیش فرض خود را 100٪ ترک. درست مثل در صدا سرب، مجموعه ای از فاز به 0. سعی کنید هر دو تقارن و نرم کننده به حدود 70٪ است. این است که به طور جدی به طعم becauseagain مانند tempos leaddifferent خواهد شکل شیب های مختلف نیاز به ناخن شیار درست و مناسب. حالا با کلیک بر روی مثلث افشای کوچک در منطقه سیاه و سفید در پایین پلاگین در. این باز می شود پارامتر افست است که اجازه می دهد تا شما را به ارنج زدن شیار به جلو و عقب در زمان! من یک مقدار از -20 انتخاب این به نظر می رسد به اسلاید کردن حجم کاملا در آهنگ من مجموعه را به 128 BPM.

Pic 4

من امیدوارم که این نکته کمک می کند تا سرعت بخشیدن به جریان تولید خود را تا آنجا که آن را به من می کند. با تشکر برای خواندن! در اینجا قبل و بعد از به عنوان مثال. اولین آهنگ فرآوری نشده (درامز بازی، پس باس، پس از آن منجر شود، پس از آن هر دو با هم). سپس نسخه فرآوری شده با لرزش صدا. تمام مثال است کمی بیش از یک دقیقه پس از آن زمان را:

[شناسه صوتی = "27591"]

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Mixing EDM Tracks
Logic Pro X 406
Dream It. Do It.
Do you want to learn Mixing EDM Tracks?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: