All Articles Logic Pro
طراحی رقص ضربات در منطق نرم افزار X
Darren Burgos on Mon, May 5th 10 comments
If you like EDM, Logic Pro X and designing sounds, you'll get a kick out of this tutorial! Darren Burgos takes you on a tour of Ultrabeat. Your mission is simple: to design your own big kicks.

در موسیقی رقص امروز ضربه ی بخش مهمی از مسیر / مخلوط است. تقریبا هر تولید کننده موافقت می کند که اگر شما اصلا ناخن ضربه، شما اصلا یک آهنگ. تبدیل شدن بیشتر و بیشتر رایج در بدن / زیر و کلیک (یا حمله گذرا) به عنوان دو عنصر جداگانه است. در واقع بدن است که صدای باس عمیق، و کلیک بازی می کند درست در سر از صدا برای اضافه کردن پانچ و snappiness. حتی پلاگین مانند وجود دارد انتقام برای تلفن های موبایل Metrum که به طور خاص در این طرز تفکر تمرکز می کنند.

در این مقاله بد نشان دهد که چگونه شما به راحتی ساخت ضربات زیر / بدن در Ultrabeat، و چگونه برای ایجاد یک کلیک ساز ساده از سینت سایزر منطق EFM1. خب پس آنها را ترکیب را به یک قطعه صوتی برای استفاده در هر دستگاه پخش نمونه و یا برای استفاده مستقیم در پنجره ترتیب.

مرحله 1: مقداردهی اولیه صدا و پا زدن در Ultrabeat

اجازه می دهد تا به ساخت بدن از ضربه در Ultrabeat. ناشناخته به بسیاری از، Ultrabeat کاملا یک سینت سایزر ضربه ی عالی است. من در مورد به سادگی پخش یک نمونه (که آن را به خوبی هم)، اما به عنوان یک راه برای تولید یک نوسان ساز های مجازی بسیار مفید صحبت کردن نیست. باز Ultrabeat و کنترل کلیک کنید و خط ابزار پایین 1. را انتخاب کنید اردک نارنجی

Control-click the bottom lane and choose Init > Kick.

کنترل کلیک کنید و خط پایین و اردک نارنجی را انتخاب کنید

مرحله 2: غیرفعال کردن دوره

تنها نوسان ساز بالا 1 استفاده شده است تا این بسیار عالی 808 نوع صدا. از آنجا که طراحی شده بودند یک صدا، اجازه می دهد را به صدا بسیار زیبا و با صدای بلند خود را برای زمانی که ما آن را تبدیل به صوتی. این منطقه آبی فیروزه ای تحت نام صدای حجم است. کلیک کنید و حرکت ارزش تا 10 دسی بل. مراقب باشید به کلیک کنید و مدت طولانی و یا Ultrabeat فکر می کنم شما در تلاش برای انتقال صدا / صدا به جای.

Drag the volume slider up by 10 dB to make your kick nice and loud.

کشیدن نوار لغزنده حجم تا 10 دسی بل را به ضربه ی شما خوب و صدای بلند.

مرحله 3: ایجاد یک 4 در منطقه طبقه / دنباله

اجازه می دهد تا ایجاد یک دنباله ضربه ی ساده تا ما به راحتی می توانید تست از ضربات ما را. کنترل کلیک کنید و در منطقه ترتیب و ایجاد خالی منطقه MIDI از منوی متنی را انتخاب کنید. دوبار کلیک کنید در منطقه برای باز کردن آن در پیانو رول. تبدیل به ابزار مداد و قرعه کشی در 4 در الگوی کف (توجه داشته باشید در هر سه ماهه توجه داشته باشید) در MIDI C1 توجه داشته باشید. بالا بردن سرعت تا بالای 100 در هر توجه داشته باشید، پس از آن نزدیک پیانو رول و استفاده از L فرمان کلید حلقه منطقه است.

1, 2, 3, 4.... It's easy!

1، 2، 3، 4 ... این آسان است!

گام 4: تغییر زمین از بدن و پا زدن

تغییر زمین در یک ضربه صوتی نمونه برداری / حتی با کمتر از 2 semitones تقریبا همیشه کاهش می یابد صدا. از آنجا که بدن ضربه Ultrabeat ما هنوز هم سنتز این مسئله نیست. اجازه می دهد که تغییر زمین از ضربه با تنظیم نوسان 1S پارامتر اجرا بشه. I معدن تنظیم را به F0.

Adjust the pitch of your kick.

تنظیم زمین از ضربه خود را.

به خاطر داشته باشید که آن را بسیار دشوار است برای کشف زمین در چنین کم

مرحله 5: تنظیم صدا از نوسان

حالا سعی کنید و تنظیمات کوچک به شیب 1S نوسان، اشباع، و Asym (عدم تقارن) پارامترهای. تنها با این سه تنظیمات، شما می توانید تغییرات و ضربه ی بی پایان ایجاد کنید.

Tweak the Slope, Stauration and Asym paramenters to your liking.

نیشگون گرفتن و کشیدن شیب، اشباع و پارامترهای Asym به میل خود.

مرحله 6: شکل گیری برای تلفن های موبایل پیچ پاکت

اجازه می دهد تا تنظیم پاکت pitchs برای شکل دادن به صدا حتی بیشتر است. من می توانم بگویم آن است که توسط پاکت 3 تغییر به دلیل آن را می گوید تا زیر پارامتر وزارت دفاع به طور مستقیم زیر تنظیم زمین. برای انتخاب پاکت 3 کلیک کنید. اگر شما کلیک کنید و نگه دارید و بر روی آن، Ultrabeat شما نشان می دهد تمام مکان های آن استفاده می شود. تنظیم هر دو حمله و ارزش زمان انتشار و دو منحنی هستند رسیدگی می کند به مزه.

Adjust the pitch envelope to shape your sound.

تنظیم پوشش زمین برای شکل دادن به صدای شما.

مرحله 7: زمان بندی طول و پا زدن به BPM

زمان بندی انتشار ضربه به BPM از مسیر خود است که اغلب توسط برخی از تولیدکنندگان نادیده گرفته شوند. این یک گام مهم به سوی تکمیل شیار است. تغییر BPM پروژه منطق به سرعت از این آهنگ ضربه در نظر گرفته شده. شروع پخش در منطق، و تنظیم حمله و انتشار لغزنده زمان (و منحنی های خود را دسته) از پاکت 4 تا زمانی که شما یک صدا که احساس راحتی در BPM خود را انتخاب کنید.

Change the release of the kick to suit the BPM of your track.

تغییر در انتشار این ضربه را با توجه به BPM از مسیر خود را.

گام 8: گسترش EFM1 و اضافه کردن EQ

در حال حاضر اجازه می دهد تا ایجاد صدای کلیک کنید. بر خلاف سینت سایزر کاهشی، خود را کاملا طبیعی برای synths FM برای تولید صدا های فلزی زدنی. به همین دلیل است EFM1 مناسب برای کار است. ایجاد یک آهنگ ساز نرم افزار های جدید و باز کردن EFM1. ما نمی خواهم هر ماده فرکانس پایین از EFM1 muddying تا بدن ضربه. در نوار کانال، به طور مستقیم با دوبار کلیک کردن در بالا EFM1 به منطقه مربع EQ برای باز کردن EQ. فعال کردن پاس / فیلتر قطع کم بالا و کش رفتن از همه پایین (فرکانس آن به حدود 1000 هرتز).

Filter out the low frequencies of the click sound with an EQ.

فیلتر کردن فرکانس پایین صدای کلیک با EQ.

گزینه بکشید منطقه شما را برای ضربه به پایین در مسیر EFM1 ایجاد شده است. اگر می دانید که کلید از این آهنگ شما و ضربه به، و سپس تغییر یادداشت های سه ماهه در منطقه درآمده است.

Option-drag the Ultrabeat region to your EFM1 track.

گزینه-کشیدن منطقه Ultrabeat به آهنگ EFM1 شما.

گام 9: تنظیم پاکت نامه EFM1s

اجازه می دهد که مستقیما سر برای EFM1s پاکت نامه. نگه دار، حمله، حفظ و انتشار تمام راه را. تنظیم فروپاشی پس آن را فقط به سختی بالا پایین ترین آن است. آیا همان چیزی که برای مدولاسیون پاکت.

Create the click sound by adjusting EFM1's envelopes.

ایجاد صدای کلیک با تنظیم پاکت EFM1 است.

گام 10: آزمایش با پارامترهای

در حال حاضر نزدیک به هر پارامتر مثل هر دو دستگیره هارمونی تنظیم، مرکز دکمه FM، عمق FM و بیشتر. تاپیک یک منبع بی پایان از کلیک در اینجا. سعی کنید با استفاده از دستگیره تنظیم EFM1s به آن بازی کاملا به کلید از آهنگ های خود را. سعی کنید یک پوسیدگی دیگر برای یک کلیک برجسته تر هستند. اگر کلیک کنید به نظر می رسد مانند توقف تدریجی آن کمی و یا ناسازگار به نظر می رسد که همراه با بدن ضربه از Ultrabeat بازی، اصلا نگران بیش از حد. در مرحله آخر نیز با هم گزاف گویی این دو برای تلفن های موبایل به عنوان یکی.

مرحله 11: گزاف گویی و پا زدن

حالا که weve بدن ضربه در Ultrabeat و کلیک در EFM1 ایجاد شده، به خوبی می خواهم به ترکیب این دو صدا با یکدیگر به عنوان یک قطعه صوتی. قرار دادن یک چرخه در اطراف نوار منفرد از موسیقی که در آن آنها با هم بازی می کنند. اگر youve شده است ساختن ضربه خود را در یک طرح موجود، مطمئن شوید که به انفرادی تنها ضربه و صدا کلیک کنید با هم. انتخاب گزاف گویی

You're now ready to bounce your kick!

شما در حال حاضر آماده به گزاف گویی ضربه خود هستید!

گام 12: انتخاب یک ضربه تنها برای توالی

انفرادی آهنگ با ضربه منعکس در آن و با دقت به آن گوش دهید. را انتخاب کنید یکی از چهار ضربات و با ابزار قیچی، برش دور سه تا شما را با یک ضربه تک به سمت چپ. در این مرحله شما می توانید هر دو توالی از ضربه تک به طور مستقیم در پنجره ترتیب، یا بار آن را به پخش نمونه های مورد علاقه خود. اگر شما بار آن را به یک دستگاه پخش نمونه، شما می خواهید به دوباره نجات ضربه طبل تنها به عنوان یک قطعه مستقل جدید صوتی. شما می توانید از این به راحتی با کنترل کلیک کردن بر روی ضربه و انتخاب تبدیل را انجام دهد

Select one kick and convert it to a single audio file.

یک ضربه ی انتخاب و تبدیل آن به یک فایل صوتی.

در اینجا یک نمونه از برخی از ضربات من ساخته شده، و دانلود های حاوی آنها را! بدون پردازش های اضافی را به این ساخته شده است، بنابراین تصور کنید که چگونه بگریم آنها با کمی EQ / فشرده سازی صدا.

[شناسه صوتی = "25179"]

دانلود بسته ضربه اینجا هستید:

شروع Pack.zip

امیدوارم که شما مقاله مبارک طراحی ضربه ی لذت می برد!

Related Videos
Comments (10)

You must be logged in to comment.

 • PDXstudio
  Cool tip Darren, thanks! I also had fun using this technique and making a summing stack out of the 2 software instrument tracks. That way I maintained MIDI control over both sounds simultaneously and could experiment with how they responded to velocity. Also cool for timbral change over time (i.e. automating any of the parameters of either of the sounds throughout the course of a track, e.g. envelope decay, or slowly ramping up the volume of the click to build intensity, etc.)
  • 6 years ago
  • By: PDXstudio
  Reply
 • Darren Burgos
  Good idea regarding the summing stack! :). Glad you liked the article.
  • 6 years ago
  • By: Darren Burgos
 • DJ Micaiah
  Hey, there are THREE sliders in the oscillator. One red, one blue and one green. What are these all for again?!? I am confused as to which one to adjust and also an tips or tricks on how to opt click them to default, etc.
  • 6 years ago
  • By: DJ Micaiah
  Reply
 • Darren Burgos
  Hi Micaiah. The red is the actual value itself. You can also adjust this value directly under the word "pitch" where is shows the value like G#0. The blue slider in UB is always used to adjust how much the currently selected mod will effect the specific parameter. The green value is how much the external velocity or CC then effects the mod. Think ES2/EXS24 router ...it's really the same idea. Option clicking most parameters in Logic will set them back to their default value.
  • 6 years ago
  • By: Darren Burgos
 • DJ Micaiah
  Hey Darren, this would have been a good article to have in a VIDEO. A lot of things were not very clear to me, like what I mentioned above AND the fact that the kick was 12.9 db OVER LIMIT! So it was in the red, but you said boost it up to 10 db which put me WAY IN THE RED and you didn't mention anything about controlling hot levels or clipping.
  • 6 years ago
  • By: DJ Micaiah
  Reply
 • DJ Micaiah
  Hey Darren, this would have been a good article to have in a VIDEO. A lot of things were not very clear to me, like what I mentioned above AND the fact that the kick was 12.9 db OVER LIMIT! So it was in the red, but you said boost it up to 10 db which put me WAY IN THE RED and you didn't mention anything about controlling hot levels or clipping.
  • 6 years ago
  • By: DJ Micaiah
  Reply
 • Darren Burgos
  Hi Micaiah. We're you adjusting more parameters than the article suggests? If you follow along exactly, it shouldn't be clipping. Maybe the combination of the EFM1 is the culprit. If this is this case, simply adjusting both instrument's volumes on their channels will fix this. Also remember you can use "Overload Protection" from the bounce menu. This article is more about getting you excited about designing kicks with UB, rather than giving specific mixing advice.
  • 6 years ago
  • By: Darren Burgos
 • DJ Micaiah
  Oh ok. Thank you for responding so quickly!
  • 6 years ago
  • By: DJ Micaiah
  Reply
 • Erick Valerin
  Yo Darren. How come my kick sounds totally different after I bounce it ?
  • 4 years ago
  • By: Erick Valerin
  Reply
 • Pigudaa
  Hey Erick. Really? Should sound identical if your bouncing it. Volume maybe of the track you put them on after bouncing. Match the volume be ear and tell me if they still sound different.
  • 4 years ago
  • By: Pigudaa
Mixing EDM Tracks
Logic Pro X 406
Dream It. Do It.
Do you want to learn Mixing EDM Tracks?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: